Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Kasiu poczta poleciałaaaaaaaaaaaa..............łaaaaaaaaaaaaaaap!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaisa, tylko tyle ? Śliczniutkie dzieci ? !!!! miałaś się rozpłynąc\' z zachwytu !!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rozpłynęłam sie z zachwytu;)I dopiero teraz przypłenęłam:D Pikne masz dzieci;)Niech rosną zdrowo i w szczęsciu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc\' Kasia. Ty pewnie już po kawie. Ale może jeszcze jedną? Dodam ciacho typu W-Z ka. Słońce u nas od rana a ja nie mogę wyjśc\' z domu :( bo mały ma coś z krtanią . Wokal ma jak Bednarek z Alternatywy 4 .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha etam, jeszcze przed;) Niedawno śniadanko zjadłam, wiec deserek i kawusia wskazana;) O kurcze, nidobrze z maluszkiem:O Mam nadzieję,ze szybciutko wydobrzeje;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie panie.a ja na urlopie a dali mi mały tydzionek to wziołem sobie ..a co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chciałby sobie człek oddychnąć troche a ty mu się zwala na łeb strydzony teściowa ze Francyji :D to chyba jakaś kara , za grzechy chyba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znikąd pomocy ni z rodziny ni z pracy sam ci ja został z tą maszkarą sam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilcia 👄 Jaca Kasia 👄 no to kawałek naszej brygady :D jeszcze tylko duszy towarzystwa brak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaca, przybywam z pomocą:D Witajcie nie zagubione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacusiu czy to takie uczucie kiedy w domu teściowa? :D Otwierasz dziesięć zamków jeszcze siatka u drzwi. Mocno trzymasz się klamki jakby ktoś przyjechał cię bić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek już wiem czemu masz urlop na czas pobytu teściowej . Rano w biurze: - Stary, skąd masz takie limo pod okiem?! - A, bo jak się wczoraj wieczorem modliliśmy przy stole i właśnie mówiliśmy \"ale zbaw nas ode złego\", to niechcący spojrzałem na teściową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klucha, wydedukowałam,że szef bardzo ,ale to bardzo nie lubi jacy,bo dał mu wolne .:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cari, no coś w tym musi byc\' :D Jak długo można patrzeć na teściową z przymrużeniem oka? - Aż się muszka zejdzie ze szczerbinką !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbbbbbbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahhahaha Klucha, fajne te dowcipy;) Cari - za stronke 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę lecieć sie powiesić pranie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeeeeeeeeeeeee :D chyba zartujecie .ze w taka pogode mam siedziec w domu :P bylam na plazy,na molo,na pizzy,piwie i spacerowalam ze swoja rodzinka :D jutro skoro slonko wzejdzie idziemy na rower wodny bo kajaki sa 2 osobowe :( i bedziemy pedalowac po jeziorkach mam nadzieję ,ze sie opale na murzynke :P pozdrawiam wszystkich starych bywalcow 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień w pełni a tu nikogo nie ma. Pogoda typowo letnia, kto może ten się smaży. My jutro płyniemy na Krutynię. Ale się cieszę. Uwielbiam ten spływ kajakowy. Lecę nakarmic\' chrupka bo właśnie się obudził i ślini wewnętrzną stronę budy od wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc:) klucha nic w tym dziwnego ,ze nikogo nie ma :P mnie tez nie bylo caly dzień :) plaża ....plaża .....plaża........iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii piwo to jest to co potrzebne na upal :P siemanko juz czas do lozeczka po intensywnym ,upalnym dniu papapappapapa........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc mnie juz nie ma jedziemy nad wode fajowo .........murzyni przy mnie to wysiadaja :P milego dnia babeczki papapapapaapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×