Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

😠 bede szukac teraz dobrego lekarza 😠 a mowia ze tu teraz najlepsza sluzba zdrowia jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :D a u mnie wekendasek minal tez pracowicie :P mielismy pozegnanie lata u kluchy ...bylo piwo ,boczuś ,kielbaska na grilo - ognisku bylo dosyc sympatycznie ;) ale sobie wybralam godzine na wpis :D ale dopiero wrocilam z pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie,ze za niecałe 2 tygodnie postarzę się???? chlip chlip A już m nija ok. 3 lat jak na kafe jestem i pod tym samym nikiem tylko mi sie cyfry zmieniają:):D dziś mam mnóstwo pracy w pracy:) ale to fajnie;) Wru, kiedy powtórka z grilla?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilciaa
🖐️ Kasia nie chlip 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytaj tylko w sklepie czy maja jakies specjalne dla dinozaurow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babiszonki:) kasia wszystkiego naj........naj................naj.................naj..................................................................... . ..................... ............. ............ ......... . lepsiejszego ❤️❤️❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASICO!!!!! wszystkiego słodkiego i nietuczącego (tortu czekoladowego) mieszkania cichego i przestronnego chłopa miłego i sexownego( niech po chacie w extra stringach gania) i wszystkiego najlepszego!!! I jeszcze mamony jak lodu ale to osobno piszę bo się nie rymuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszu, piszu, piszu, w Piszu sobie piszu .... chociaż do Piszu mi daleko i pisze się Pisza bo to Pisz no i szobie popiszałam szama że szobom. Posze jak mi nudnoooo... Mamut w Wa-wie na meczu a ja jak ta MATKA POLKA na stanowisku trwam i paleniska pilnuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc klucha :D trochem ci pomoge bo do 25000 to troche daleko :) a moze nie pomoge bo zaraz do pracy muszem :( ale jestem nie zdecydowana ,ale kobieta zmienna jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co klucha jestes gapa bylo trzeba wczoraj pakowac mlode stado i przyjechac do nas kurcze ,ze sie nie dogadalismy ,a tak szukalismy towarzystwa i poszlismy do sasiadow na male co nieco bylo fajnie ,ale dzis jest duzo gorzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się odezwałaś..... rychło wczas. Ja wczoraj samotna byłam jak palec ze swoim stadem maluchów. Mamutek na stadionie w Wa-wie gardło darł.... sąsiadka pojechała do kumpeli ... a ja jak dinozaur siedziałam....cmiłam cmiki i gwiazdy liczyłam. I było mi tak cholernie pusto i smutno i nawet pisałam do ciebie na gg i gówno z tego wyszło. :( nie odpisałaś. ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Batumi jeszcze nie śpi a Kazik na 8 do szkoły :( i wszystko ja :( muszę obsłużyc :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×