Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

spoko :) jak zawsze jakis chyba juz padniety jestem po tym wekendasie i trzeba bedzie sie chyba kimnac w koncu chociaz chwilke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się wyspalam...:) czuje sie naprawde wypoczęta,gdyby nie te zakwasy:) u mnie dziś slonko ,ale zimno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos zyje ...wymlucilem zupke chinska teraz prysznic i spadam w trase mam sporo zajec na kilka godzin jezdzenia:) po powrocie obiecuje sie zameldowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko,no zakwasy powiadasz....Ale wiesz że najlepiej klina-klinem;) Robal - obyś wsio pozałatwiał i miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal .... koniecznie mosisz się zameldować :)..miłlego dzionka 🌻 Kasia zakwasy mam chyba po wczorajszym spacerku tak myślę ,że 12 km na piechotkę zrobilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie miałam gimnastyke- właziłam po stole i drabinie,która na owym stole sta ł żeby firanki zawiesić, dobrze,że nie mam leku wysokości...:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo weekend super!!! :D:D pojechalismy sobie w sobote nad jeziorko..byl spacerek, odpoczywanko, pobaraszkowalismy i wczoraj wrocilismy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybko mi ten poniedziałek leci mówie wam szybko juz zaraz 14, a tak niedawno była 8.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest wpożo, to zależy jak ktos sie zajmie praca a nie siedzeniem to mu leci szybko koledzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×