Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

w sumie ja swojego tez nie czesciej ..ale to w robocie bo w domu mam pomagiera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja nore sprzatam[czytaj pokoj] tylko wtedy gdy ma mnie ktos odwiedzic [czytaj mezczyzna] a to sie zdarza bardzo rzadko, tak jestem len, no dobra tak z grubsza to sprzatam czesciej, dzis nawet zetre kurze i umyje podloge:) moze umyje tez okno bo jakos slabo przez nie widac:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumię zoooziu święta mają swoje prawa to prawda trzeba przynajmniej te kurze to fakt:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mogę :D... nie wierzę wlasnym oczkom :D:D:D:D jaca...tęcza.. i reszta... buźka...buźka ,buźka,buźka,buźka ale się cieszę ,ze jestescie :D jaca czemu nie odpisaleś na eska aaaaaaaa...?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia dopiero przyszlam ...z miasta :) cholera zaraz musze jechać:( powiedzcie,że będziecie wieczorem ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżka moja stara musiała przechwycić eska ja nic o nim nie wiem:D kwiatuszku ja wam zapełnie tą lukę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko,no ja raczej będę;) Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu jak przechwyciła, to upsssssssssssss :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie skumała czaczy ...pewnie myślała ze to pomyłka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżka ..co to jeden jacek jest na świecie czy jak no pomyśl tylko dziewczyno z za wisły:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D no to czuję sie swietnie;) ,zabierz ten telefon ..przeciez to twoj:D dobrze ,ze nie napisalam ,że zrobimy Ci rewizję :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już go mam i czytam................a jest coś faktycznie 04-04 no to musiało was dziewczynki ostro przypilić:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja stara udała głupa to ci dopiero żoneczka ................JA NIC NIE WIEM O ŻADNYM ESEMESIE....twarda sztuka:D:D:D skasować nie skasowała bo nie umie gnida jedna a i tak sie nie przyzna choćby z niej pasy darli...zaraza:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smcznego schaboszczaka:) zycze mi pozostalo tylko umycie podlogi i tez cos zjem:) -zglodnialam a u wyrzutkow pustki nadal😭 tak wczoraj pochlaly ze dzis odpoczywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak przy okazji jeżeli można spytać kogo nazywamy...wyrzutkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilem 🌻 bylem na cmentarzu troche groby upozadkowac,zaswiecic i wogole...przed swietami. Wiec jak sie zakonczyly pomysly na obiad:) Milego i udanego dnia zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×