Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

widze ROBAL że nie próżnujesz w tą słoneczną sobotę to się tobie chwali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój pomysł na obiad skończył się na żeberkach z kluskami śląskimi i kapustą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to spoxikja wlasnie mluce tego nieszczesnego schaba z mizeryjka:) bez ziemniakow dbam o dlonie i nie obieram:) Zastanawiam sie czy nie isc na rowerek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na rower pogoda wymarzona nie siedź przed kompem tylko zrób sobie 20km góralem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie czasami najdzie to dziennie po 100 robie jade na czevhy i tak sobie jezdze nad jeziorkiem przerwa troche poplywac i dalej jakies pifko i tak sie licznik kreci. jezdze od 2 lat po wypadku lekarz mi zalecil wiec kupilem rowera i mi sien spodobalo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaca wyrzytki to dawni ludzie z topicu-> kto sie wpisze ostatni ten wygrywa:) poznalismy sie wtedy, gdy zaczela sie ta cala historia z kasowaniem tematow wam skasowali 25000 a nam kto sie..... przez 2 dni bylismu na jednym wspolnym temacie dzieki temu ze nas kasowli mialam okazje was poznac i tak od czasu do czasu tu wpadam na goscinne wystepy Robal moge do ciebie pisac Robaczek to tak z sentymentu, mialam kiedys jednego Robaczka ale zdechlo mu sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zoooziu tak podejrzewałem ze wyrzutki to nasi zacni przeciwnicy ale dopiero ty mnie w tym utwierdziłaś ROBAL mówisz 100 no to piknie .....a nie ma jak czeskie piwko z pianką dla podreperowania własnego zdrówka...co nie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jezzzzzzzdem...:) ale ja zglodnialam ???co macie dobrego robaczki :D moge nawet pochlonąc konia z kopytami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zoooziu mówisz pokój ...to bajera, jak ja kocham miłość i pokój:D hihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problem -z pelna swiadomoscia napisalam pokuj przez u bo bylam pewna ze pokoj taki w domu pisze sie prze ó, a taki na swiecie przez u, cos mi sie porypalo :)eeeeeeee zdarza sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zooozia nic sie nie przejmuj wazne ze wątek jest zachowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie szykuje na impreze tzn mierze ciuchy:) znajomy chcial mnie zobaczyc w szpilkach-niedoczekanie jego:):):) ah KROLOWA PARKIETU TO JA:) pokoj z wami🌻 wyrzutkow wcielo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tylko 5 piwek;) nie na parkiecie, na rurke raczej sie nie nadaj, kto by chcial podziwiac moje 45 kg:) ale ruszam sie jak zmijka wiec bedzie dobrze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja caly czas plasam, jezeli bede tam 6h to tyle wypije:) i nadal bede plasac-a taka plasawka ze mnie jak wroce to sie odezwe na kafe, o was tez nie zapomne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matkooooooooooooooooo ja po 2 jestem betonnnnnnnnnnnnnnn :D bo 5 to mnie by zeskrobywali chybaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×