Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Wrozko :) wiec co moge Ci ofiarowac w zamian?????? mowilem ze nie uciekam tylko ogladam ten film,ale troche naiwny bo mozna przewidywac a tego nie lubie:) to co do tej coli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto mnie podglądał ? bo na policzkach mam cytrynki i mało widzę :D mówiłam żeby założyć rolety w łazience ,to nie.....a kto na ciebie bedzie patrzył..........? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Al Teraz nie może bo poszedł z chłopakami za garaże się napić Trochę mu zapłacili i teraz święta mu się nie kończą . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha,ale pamietaj co??????????jakby juz doszedl po świętach do siebie to ja chętnie go poznam..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zooozia dobranoc 102 mamuty do wyrka tobie na noc niech będą cieplutkie i w dotyku mięciutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu jakby co, to wiem co, to wtedy ty wiesz co, bo ja ci te co załatwię na bank :D musi za garaże bo szczerbata Marycha za nim biega. a poza tym Al twierdzi że po tych wszystkich hotelach to mu sie chce tak po ludzku..................za garażami ..................wypić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
% Kasia cie nie grzeja ???,,,ja mam caly czas otwarte okno ;) i az paruje ze mnie to Robal smaka narobil tą colą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie:) no teraz to juz prawie wolny jeszcze z psiakiem wyjde i na dzis koniec obowiazkow no chyba ze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes,bo my tu mała imprezke mamy:) Klucha,ja wiem,ze ty wiesz:) Wróżka,no grzeją grzeja...ale chyna za mało przyjęłam:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezes wpisowe stawiasz bo nam % wyszły :D wróżka , mówiłam że z klatki obok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×