Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

studentow - szuwarkow bedzie ci dostatek :P cari-->🖐️ pakuj sie!! idziemy na sniadanie na trawie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cari 👄 bylas na liście na nasz piknik :) stroj bikini spakowany???? kapiele blotne tez w planie :D i jestes pierwsza w kolejce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja juz spakowana..:D stroj kapielowy jest, kocyk jest, ciacho jest :D mozemy isc! :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz dwa lewa ..raz dwa prawa ♪♪♪ maszerujemy sobie z samiuśkiego rana biblioteka bedzie cala dzis skąpana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plenery kojarza mi sie z malarstwem :) mamy jakiegoś malarza a,la Picasso:D tytul bedzie \"piknik na trwie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komitet powitalny
witamy państawa... na tegorocznym pikniku pod biblioteka mamy nadzieję ,że milo spedzicie czas i skorzystanie naszej oferty programowej 1 puszczanie marzanny 2 wspolne sniadanie 3 gry i zabawy na swiezym powietrzu 4 kapiele blotne 5 powitanie szuwarka 6 dowolna zabawa :P w namiocie 7 natychmiastowe zakończenie imprezy ze wzgledu napastliwośc nimf :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoho chyba na wszystkie punkty programu sie piszemy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komitet powitalny
jezeli nasz program zostanie przerwany brzydka pogodą punkt 6 programu obowiazkowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihi no jasne słonko grzeje ptaszki swiergola... ha życ nie umierać:D cholerka,w czytelni siedze,no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrozia przygotowala caly termos ale z nim zwiala na zakupy :P ja juz niose kapuczino!! :D:D i sernik!! :D [ __ ]> wielki kubek dla ciebie kasiu!! 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×