Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

spoko:0 Harnasia??????????? a teraz może lambade, bo 3 raz kaczuchy to za dużooooooooooooo:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło rany................. lepsze te kaczuszki niż siłownia:) przysiady,mięśnie brzucha, ud.... ech... i przepony-od smiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ...juz sie krece:)w swieta nie jem zbyt duzo moze czesto ale troszkie nie cierpie byc zapelniony ,czuje sie potem jakos bez sensu;) takie glupie uczucie wiec tego staram sie nie robic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam się prac:) wracam i zaczynam od nowa gimnastyke taneczna;) to własciwie rytmika jest:D cholerka,biodra w zawaisach trzeszczą po tych kaczuszkach i lambadzie:)starzeje się...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju az krzeslo mi się chyba od tego skakania obniżylo :D teraz czas zagasić pragnienie .. Robal co pijesz???...może być specjal????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stoi zakonnica na szosie i zatrzymuje samochody. Nikt nie chce się zatrzymać i podwieźć siostry. Deszcz, chłód, burza straszliwa. W końcu zatrzymuje się piękna blondyna w czerwonym ferrari i zabiera zakonnicę. Ta, szczęśliwa, stara się nawiązac rozmowę: - Piękne auto, pewnie ma pani wspaniałą posadę, skoro stać panią na taki wóz. - A nie nie, to mój trzeci kochanek mi je kupił. - Jak to, nie ma pani męża? - Nie, żyję w wolnych związkach, lepiej na tym wychodzę, np. to futro na tylnym siedzeniu dostałam od innego kochanka. - A ta piękna biżuteria? - Ta jest od jeszcze innego. W końcu dojeżdżają do klasztoru, zakonnica wysiada smutna, że jej życie jest takie szare, ale tłumaczy sobie, że wybrała życie klasztorne, więc tak musi być. Około 22 zakonnica zmówiła wieczorny pacierz i kładzie się do łóżka, nagle ktoś cichutko puka, puk, puk. - Kto tam? - To ja, ksiądz Antoni - A w ę sobie wsadź te swoje bombonierki :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uwierzycie pije coce z cytrynka i lodem;)a bioderkami to heh lubie ruszac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telepatia ? :D jestem ! wyczarowałaś mnie :D ale ty zdolna jesteś Wróżka :D cześć wszystkim co tam słychać ciekawego po świętach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne podlaczania sa dozwolone;)patrze na film na polsacie i denerwuja mnie te pedalskie reklamy😠10 minut filmu a 25 reklam wrozko uczyn zeby to sie zmianilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi po świętach zostały cztery butle po dwa litry :D do sylwestra będę piła tą colę , goście woleli soki ,wyjątkowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robal , Wróżka z reklam ma tantiemy :D chyba musisz się pomęczyć niech przynajmniej jedna z nas będzie bogata :D Kasieńko dzięki za kartkę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×