Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

psssssssssssssssyttttttttttttttttttttttt już nastepne ...ojć chyba przedawkuję ..szkoda ,ze Amfy nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumowa kaczuszka Znana też jako gumosus kaczuszkens. Jest to żółta, mała piszcząca kaczaka miniaturowa. Uwielbia środowisko wodne, a w szczególności wanny. Nie pogardzi wiaderkiem z wodą. Często dawana małym dzieciom do memłania w tych ich paszczach. Kaczuszki jak widać mają uczucia gdyż po ich naciśnięciu wydają pisk. Jest to nie tylko pisk. Jest to wołanie o pomoc. Więc bójmy się plagi gumowych kaczuszek i nie naciskajmy ich zbyt często i mocno. Uważajcie też na tanie podróby z Rosji. Najbarziej przypominjące kaczki są sprowadzane z Chin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sialalalalalalal zabawa trwa :D Robal dzisiaj humor maaaaaaaa... sialalallalalaa zabawa trwa kasienka szczura w wannie ma :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżeczko, a wiesz, że nawet mam ochote :) dawaj co masz do picia i zdówko Wasze, nie bylo mnie, ale jestem, jak zwykle lekko zakręcona, dziś w pracy byłam 13 godzin, więc nie wiem za bardzo co piszę, a po pracy na pocieszenie poszliśmy sobie troszkę łyknąć i teraz zlądowałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walnieta witaj:):):) buuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahahha ja nie mam wanny tylko prysznic.........:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrózia, to dawaj tego ajer konia [lubię konie\"P] Robalku, już lecę na pomoc .............. Kasieńka :D ja też mam tylko prysznic, szczury precz , Robal-ki zawsze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×