Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

część Aguś😘 ja od wczoraj jeszcze nie dokończyłam wszystkiego siedzę przy kompie,rechoczę jak cholera a mój mamucik dziwnie na mnie spogląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mój to wczoraj stwierdził,że mi to lekarz by się przydał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mu pokażę co kasia przysłała to sam będzie wyglądał tak jak ja :) i wtedy mu nagadam hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
don robaczku 🖐️ no zajefajny kawałek hihihihihii wrózia podeślij no naszemu robalkowi niech też pośmieje się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihi wróziu ciekawe,czy będzie wyglądał wtedy tak jak my:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe nie zjedzą bo ciąglę używam:D piwko mniammmmmmmmmm fajeczka mniammmmmmmmmm seksik mniamniammniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo.ho gwardia jest!!! ja tylko na chwilke, bo za momencik meczyk BARCA-MILAN co tam u was słychać bo o wczarajszym karnym w 88 minucie o mało mnie szlak nie trafił:(:(:(:(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze do pełni goryczy brakuje mi tylko porażki BARCY dzisiaj mówie wam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ja tu sobie gadu-gadu a tam sie powoli meczyk zaczyna ...bede leciał pomału...\\_/ piwko sobie dziabne przed TV...a co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaca🖐️😘 mógłbyś się zgrać z moim mamutem on też meczyk ogląda i ciągle nas ucisza nawet stukanie w klawiaturę mu przeszkadza:) ale nie powiem,bo jak dobre drużyny grają to sama lukam w tv:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa wynik pytacie sie jaki typuje................................................2:2 dla ,a nie ważne:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim :) u mnie w domu też głośno i gwarno...........faceci siedzą i piją piwko i się excytują meczem . Jest ich więcej , więc im schodzę z drogi . :D w jednym mi nie podskoczą , nie pozwalam palić w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klucha🖐️ jaca emocyje to i ja mam przy odbieraniu poczty od kasi:)za co jej serdecznie dziękuję mój mężulek się nabluzgał w tej pierwszej połowie że hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×