Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

wrózka co za tempo....nie spij sie bo co mamut na to powie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamut nic nie powie ewentualnie moze to wykorzystac :P gulllllllllllllllllll........gullllllllllllllllll to pragnienie musi zaowocować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roballo mam nadzieje ,ze ten mamuci wlos na grilu sie troche podpali :P i trąbe trzeba powiązac coby po trawie się nie ciągnęla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia na zdrowie :) KLucha ,a Ty lezysz już odlogiem ???? pssssssssssssssyt dla Ciebie ....nawet otworzylam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacus,jak się odbiło to znaczy,ze się przyjęło i moża,a nawet trzeba,kolejnym popić:D Robalku - 🌻za stronkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wszystko :D masz goferka z marmelada i pifffffffko do zapicia z pianką no to jak wykupimy zbiorowy to może bedzie jeszcze taniej ...tak myślę :D ...juz tam siebie wyobrazam nawet bikini nie trzeba :Ptyle palm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to piwne opoje pogórzcie tu sobie a ja ide na mecza...niestety mecz ma dla mnie większy wymiar niż komp /do czasu/, ale oczywiście sercem i wątrobą jestem z wami:D....trzymajcie sie kufla i szklanicy...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roballo ryby i frytki mniammmmmmmmmmmmmmmmmmm a moze na tych wyspach bysmy tak na rekinki poplyneli ponoc steki z rekina są rewelejszen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjjjjjjjjjj w tropiki......... ciepłe kraje.. autochtony (=rdzenni mieszkańcy) służący......pomocą...:):D:P ehhhhhhhhhhhhh rozmarzyłam się....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaca ,ale ty jesteś bym Ci na biezaco komentowala :D echhhh palma i kokosy chyba sie rozmarzylam gulllllllllllllllll,gulllllllllllllllllllllllllllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrózko,który to juz raz się dublujemy we wpisach.....:):) no to jazda do samolotu i do palm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×