Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Kasia wyslij tez do kluchy ok? :) ciebie prosze bo to szybciej idzie..ja musialabym od nowa zalaczac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten pomarańczowy adresik to niby dla mnie ? :D jak po zalogowaniu jest rozbieranka to ja dziękuję bardzo :D ja nawet latem z futra nie wyłażę :D a nawet go nie rozpinam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha,no co Ty nie powiesz...jakbyś w ciązy była no no no:):D:D:D:D:D Już wysyłam do Ciebie zdjęcia od Amfy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knedliki;) to lubie z wszystkim ....ale te z mieskiem to ohhhhhhhh;) Tobie tak zimno ze sie nie rozpinasz:Pprzyjezdzaj do mnie slonko jak sie patrzy a atrakcji co niemiara wiec i zimno Ci nie bedzie:P Ps;dzieki za zdjatka so OK....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha, luuknij no do skrzynki ,ale ja znów dostałam komunikat,ze nie doszło do Ciebie nic:( Don Roballo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam Kasieńko mam . jak masz jeszcze jakieś to przesyłaj , ja będę czyścić skrzynkę :D Robal , zabierzesz mnie na te knedliki ? Przez Czechy to ja tylko przejazdem raz była :( Amfa ty to masz o czym opowiadać , o rany następnym razem to ja też do torby wlazę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli ze nastepnym razem bede musiala wziasc jeszcze wieksza walizke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaf - sporo większą..........:D:P Klucha,no to fajnie ze doszły;) Ale poki mi Mafa czegoś nowego nie podesle, to ja nie mam co Ci wysłać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsiadam na rower i jade po Ciebie;) ale beda te kluseczki smakowac hm mniammmm:P do skilkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa jak przyjde z szychty to sprawdze teraz charuje:D dzięki kasiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja, też moge podnieść:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O,dzieki za uświadomienie mi tych faktów:D👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto mnie podniesie;) jestem zabity heh ta zima to potrafi rozleniwic ale browar byl przedni ;)knedli nie jadlem ale za to dwa utopence wszamalem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie🖐️ popoludnie i wieczor spedzam w lozku, nadal sie kuruje, ogladam filmy na dvd-tak dawno tego nie robilam pa milego łekendu wam zycze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam Tobie rowniez milego:) Kasia,co z klikaniem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cari Kasia Zooozia nie choruj , pogody szkoda Robal , co ty jadłeś ? utopence ? Proszę szybko opisać co to jest , z czego to jest i z czym to się je :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu tłoczno...............o rany tylko echo.......ho.....ho...ho...ho... a u mnie taki piekny wieczór i nie mam z kim mleka wypić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kasieńko 🌻 chcesz mleczka ? :D jak tam wieczorek mija ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce mleczka;) a własnie rabie harakili mim paznokietkom....:(buuuuu a mialam dośc pokaźne szpony...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie pamiętam kiedy miałam ładnie zrobione paznokcie :( rosną jak na drożdźach i się wyginają na wszystkie strony .wredoty. Ja zaraz dopijam mleczko i spadam na pościel :D bo jedno oko już mi oklapło :D a poza tym , czemu tu tak pusto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha,ja nigdy nie mialam robionych paznokci - jakoś tak same z siebie mają ładny ksztalt i nie wymagają specjalnej pielęgnacji. ładnie rosna itd. a jak mam długie, to bardzo lubie je miec pomalowane i mam kilka kolorów lakierów do nich;) Osyaynio mialam taką ciemną prawie czarną wisnie;) No mówię ci- extra wyglądały;) Aż szkoda obcinac,ale już troszkę przeszkadzają a poza tym ułamal mi sie jeden to obcięłam wszystkie odrosną...;) mi się cośnie chce spac zbytnio... a pustki to nie wiem czemu sa...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×