Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

1 tura Amfa wyszla ode mnie ,.....:) mozesz sobie popatrzec jak uzupelnialam kalorie ppo trudzie wycieczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko sprzatanko ,bo straszny mam balagan chyba ,ze popoludniu zrobimy wypad na dzialeczke jak zwykle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Robalku tak jest ja tez mam taka nadzieje ,ze slonko zostanie na bardzo dlugo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj🖐️ no juz potrzebuje tego slonka,zeby zapomniec o tey dlugiej zimie bbbbbbbbrrrrrrrrrr[na sama mysl] Musze skoczyc gdzies nad wode na chwilke zeby namiot wytrzepac i osuszyc po ostatnim ulewnym wekendzie;) a pogoda wlasnie wymarzona ,moze i usiade chwilke przy wedkach a zwierzaczki sobie pobrykaja na lonie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i Kasia 🖐️ musze po tej wczorajszej komuni ;) pospalac troche....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia centrum to betony:P ale u nas nad woda to dopiero raj Robal tak bylam tez wczoraj na rowerkach bylo superowo przyjezdzaj jak najszybciej ,bo pogoda wymarzona na wypady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie mow;) juz bym jechal ale jeszcze sporo pracy mysle o takim wypadzie ale w sierpniu,teraz musze sie zadowolic tym co mam na miejscu;)ale mazury to na bank;) beda moje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie mow;) juz bym jechal ale jeszcze sporo pracy mysle o takim wypadzie ale w sierpniu,teraz musze sie zadowolic tym co mam na miejscu;)ale mazury to na bank;) beda moje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal miejsca Ci u nas na mazurach dostatek;)...dla reszty też ale teraz to uwazam ,ze jest najpiekniejsza pora ..jak wszystko sie budzi z zimowego snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ,a piwo w zezie w sztynorcie to smakuje jak nigdy;) powiedz czy plynelas kiedys Krutynia? to tam w rezerwacie taka super rzeczka ...jak bylem tam na splywie to polowe trasy dymalem z kajakiem na plecach bo niski stan byl:) ale to sie wspomina i tak milo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalku bylam ,ale kajakiem nie plynęlam ,bo pojechalismy za poxno a splyw to troche trwa ,ale tam niedaleko w Kadzidlowie jest park dzikich zwierzat tam bylam a Praniu byleś tam jest lesniczowka galczyńskiego superrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kasia trudne ;)bo trzeba więcej kasy jak chcac jechac za granice :D ale checi sa ogromne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce tylko napisac ze bylam w kadzidlowie w tym parku, taki wyjazd naukowy dodam jeszcze ze robilam magisterke z zubra (to taka mala ciekawostka) ole!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×