Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

ale piwska się ożłopałaś ole:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki jakis wirus mam zawalone zatoki, nos i goraczka itd jaca🖐️ woda w jeziorze ciepla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ juz jestem.... Wrozko sliczne juz cos sle;) Wiecie gdzie bylem tam jeszcze w puszczy piskiej heh tam to bylo teraz powalona mocno ale mialem tam spotkanie z rysiem heh mial male ja nie zauwazylem i fajnie bym wygladal gdyby nie kolega;)tam i łosie byly tylko spal budzilismy go i nic :( ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w gory to ja Cie zapraszam heh znam je jak kieszen wlasna od dziecka smigam po nich;) i latem i zimowa pora;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ole...woda dochodzi do 10C więc ciepła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaca 👄 dawno Cie nie widzialam ,gdzie ty byles jak mnie nie bylo???? ole,ole,ole jak tam wizyta u wracza?????? Robal poslałam ci fotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacuś, Robalku, Ole, Wróżko smigam do domku:) więc do wieczora!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ;) pisalem ze juz Tobie przesylam swoje okolice i nie tylko;) Jaca po browarze jak tradycja karze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia no wiesz w takim momencie Ty do domku :( jaca nie gadaj wczoraj juz lazilam po wodzie ....tylko w mozgu czulam jak iskrzy :D:D:D bylo lekkie zwarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dwa tygodnie temu plywalem w jeziorze razem z moim sznaucerkiem;) bylo troche chlodno ale .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal wyskakuj z browca na co liczysz:D wróżka ee tam u was za wielką wodą zawsze jest zimno za nim sie woda u was nagrzeje to koniec sierpnia nadchdzi:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woda u nas ciepła ..szczególnie po 10 browcu podczas grilowania co nie Robal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jaca i tu sie mylisz ...ja jest goraco to juz pamietam czasy gdzie kapali sie w maju :D to co ja zrobie ,ze u was w Kaliszu tylko bajoro podgrzewane suszarkami :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano mosz wróżka nic na to nie poradzisz ....ale za to płycizna całe lato ciepła a nasza woda nie stojąca bo zalew jest przelewowy i to jedno w tym dobre bo inaczej by wodzisko śmierdziało:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miniature;) za to persa olbrzyma....heh ja pierwsza kapiel mialem chyba 15 kwietnia tak ze dwie minuty w jeziorku.a jak pamietam to pare lat wstecz to 16 marca plywalem ja i moje towarzystwo i dodam ze calkiem na trzezwo bo nie jestem zwolennikiem kapieli po browcu...bo sie naogladalem troche tragedji i wiem ze tak nie wolno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal swieta racja... nigdy po glebszym do wody jaca bez kocyka ja wygodna walnę sie na lozeczko i otwieram okno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miniaturka:) no ja mam jamnika miniaturke, ale mam slabosc do raz duzych/olbrzymich ale wiem ze nigdy nie bede takiego psa miala bo jestem za slaba pies mna rzadz i nie dalabym rady takiego wychowac -ech szkoda bo mi sie kiedys wilczarz marzyl a co do persa, to mialam jeszcze rok temu rudego pol -persa, byl boski ale poszedlo i nie wrocil, pewnioe cos go zjadlo:o tak wrozka idz idz a ja tu samiuska zostane z moja choroba😭 ole!!! komu zrobic kawe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zrob:) Ja sie za 6 lat wyprowadze na mazurki do jakiegops przytulnego domku nad woda to bede mial dwa rotwailerki;)tez maze o takich ale narazie nie mam czasu ani miejsca na nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos tu kawe robi?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przepadam za takimi rasami( obronnymi) musze miec psa ktory jak mnie ugryzie to mi krzywdy nie zrobi-> tak jak moj jamnik:) a ten to mnie gryzie (falszywiec) a konie tez bedziesz mial???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm wiesz ze nie wiem ...lubie konie ale nie wiem moze mi odbije i kupie ale nie moge tego powiedziec na teraz...pewnie byla by to fajna sprawa smigac po lesie...heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos slodkiego hmmm naturalnie ze tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×