Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Kasiu,ale lipy pieknie pachna:Da miodek jaki dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za spanie??????????? weekend się zaczął:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech jak was nie ma to ja idę spać słodkich snów gołąbeczki:)😘😴papapapa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Miłego dnia..... \"za trumna zmarlego meza w kondukcie idzie zona ,rodzina ,znajomi ,sasiedzi...ku zaskoczeniu wszystkich zona caly przemarsz smieje sie do rozpuku..... po zakonczonej ceremonii pogrzebowej sasiadka pyta .... czemu tak sie pani smiala ??przeciez to pogrzeb meza.... ona na to : bo pierwszy raz od 20 lat bylam z nim na spacerze:)\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam słabośc do dowpiców o jasiu... Pani wchodzi do klasy. Wszystkie dzieci wstają i witają Panią tradycyjnym \"Dzień dobry!\", tylko Jasiu na siedząco rzuca \"Cześć Kryśka!\". Zszokowana nauczycielka wysyłą Jasia do dyrektora. Ten za kare nakazuje Jasiowi napisać100 razy w zeszycie \"Nie będę zwracał się do nauczycieli po imieniu\". Następnego dnia dyro sprawdza zeszyt Jasia: - Dlaczego napisałeś to 200 razy, przecież kazałem ci tylko 100?? - A jakoś tak z sympatii dla Ciebie Staszek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli was nie ma przy kompie to znak ze dobrze sie bawicie, bardzo mnie to cieszy ciekawe jak u was z pogoda, u mnie kijowo dzis jest zimno 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśććććććććććććććććććććććććććć no jestem już:) udanego wieczorku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellllooooooooooooo ludki:) melduje ,ze po wekendzie żyję :D bylo cięzko ,ale wesolo :D kasia sorki .ze nie odpisywalam na eski ,ąle nie mialam czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko:):):) Spoko, mam dzien dobroci i sie nie gniewam:):) U mnie było dziś wesolutko...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DRBRANOC słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×