Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

no to ta twoja choroba ma same plusy :) piszesz na topiku :P a u mnie hmmmmmmmmmm............ praca ,dom ,praca ,dom :) od 2 dni mam wolne i tez dopadlam topika ,ale nikogo nie ma :( jak na zlośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja akurat troszeczke wolnego teraz mam;) To mam nadzieje ze bede chociaz przez ten czas czesto wpadac tutaj:D Achh dzisiaj leci\"Jak stracic chlopaka w 10 dni\" Kocham ten film:D A jeszcze bardziej Matthew McConaughey\'a ;) Ostatnimi czasy istnieje chlopak ktory nie pozwala mi na rozne dolki:D Mam nadzieje ze to sie nie zmieni,wrecz przeciwnie,ze cos dalej sie posunie ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow no to swietnie :D tym bardziej ,ze posunie sie dalej :P co do filmu to jest swietny na ktorym kanale ????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz .........jak ja bym chciala poczytac nasz stary topik tyle sie tam dzialo ,a teraz ............ pusto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne tylko z mniejsza czestotliwoscia :D poznala pana J. i teraz wlasnie siedzi na randce zostawila mnie :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt tego nie zrozumie :( szkoda ,ze nie ma starych bywalcow jeszcze od czasu do czasu to Ty ,i jaca sie odezwiecie reszta przepadla bez sladu z klucha mam kontakt ,ale za bardzo nie ma czasu na dniach spodziewa sie potomka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo no prosze!!! Super...w najblizszym czasie jak bedziesz z nia rozmawiac,zycz jej ode mnie duzo szczescia i zeby potomek byl zdrow jak sie urodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta pewnie odwiedze ja juz w szpitalu :D a propos Kasi to nie wiem czy wiesz ,ale zostala mistrzynia forum w ilosci postow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×