Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Kwiatuszku, tak dobrze pamietasz Zmarchwionego,ale on ma dziecko w drodze i slub w styczniu.... ech,troche mi serce pogruchotał, ale jest ktos kto powloi mi je skleja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wru, nie będzie chaty wolnej ale drzwi zamkniemy:P tak zreszta co tydzien jest i co tydzien sie cos dzieje:D tzn. bez sexcesów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku,a prozaicznie - przez internet:D a konkretnie przez randki na o2;) Zboczuch nr1 i zboczuch nr 2 namówiły mnie do zalożenia profilu i jakos tak,ze J. napisal pierwszy do mnie a po 2 dniach się umowilismy:Da potem już samo poszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! no widze ze cos ostatnio internet wiaze ludzi:D moja psiapsiula kogos poznala przez neta...mojego obecnego chlopaka westchnien tez poznalam przez internet:D I mialam watpliwosc zeby sie z nim spotkac,bo normalnie nie spotykam sie z chlpakami poznanymi przez internet:D Internet wymiata!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialas o zboczuchu nr 3 wiedzialam ,wiedzialm ,ze powiesz .jestem zboczuch numer 2 ufffffffffffffff..........ale dobrze ,ze nie 1 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku, no to dobrze,ze zakręcił;) Teraz trza działac z wyczuciem i jemu zakręcić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrrrrrrrrrrrrrrrrruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu jasne,ze leżżze:D Kwiatuszku!!! I to wlasnie chodzi :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×