Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mężczyzna33

RAZEM DO SZWAJCARII ZA PRACĄ ,, W CIEMNO

Polecane posty

Gość mężczyzna33
MARCIN! DOBRA MYŚL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellowiosna
i masz rację mężczyzno 33. na pewno ktos cię zatrudni jeśli pojedziesz sam. ja w to wierzę. wiele razy miałam problemy przez Polaków i już przeszłam nad tym do porządku dziennego co nie oznacza, że zapomniałam jak płakałam bo nie zapomnę nigdy. a teraz cieszę się bo słońce wyszło - zjadałam oscypka pysznego i popiłam winkiem. może jeszcze wrócę do mojej ukochanej Szwajcarii. taki piękny kraj...i takie piekne góry. i ludzie - jakże miło przejść przez ulicę nie obawiając się, że się zginie na zielonym świetle. pozdrowienia dla Szwajacarii!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellowiosna
a winko było francuskie i włoskie. na pewno nie amerykańskie. Co to za okropny kraj...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna33
HALLOWIOSNO!FAJNIE ŻE ODPISUJESZ,ostatnio tak znalazłem pracę w Berliniei też pojechałem w ciemno ,ale BERLIN TO JUŻ ISTAMBUŁ!! Widzę że trochę zwiedziłaś to fajne,podróże kształcą.Nie ma jak dobre markowe czerwone wino, albo wykwintny szampan w super otoczce Jak się niedługo tam znajdę prześlę Ci pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =biondaa
Mezczyzno jestes odwazny więc licz na siebie! Ja kilka lat temu wsiadłam do autobusu na Sycylie -bez języka, znajomości i pracy. Ale udało mi się dzięki włoszkom znależc super prace. Najważniejsza jest nasza siła woli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellowiosna
noooo... jedź w rejony turystyczne. tam zawsze łatwiej - w hotelu się zaczep jakimś (spróbuj chociaż). Może raz Cię odwiedzę. Na codzień nie znoszę Polaków, ale w internecie można śnić swoje sny o potędze... (w telewizji również). Dlatego dobrze Ci życzę. Ja bym nigdy nie pojechała w ciemno. Raz mogłam mieć dobrą pracę za granicą w firmie Berendsen. Poszukaj sobie na necie. Ale mnie Polacy wyrzucili. Berlin...poradzi sobie bez Ciebie. Na berlinie nic się nie zaczyna ani nie kończy. Moi pradziadkowie byli spod Berlina. Dlatego jestem taka inna niż większość tych pajaców, którzy mnie otaczają na codzień. pozdrowienia. hellowiosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna33
CZEŚĆ Biondaa! też jesteś odważna,jesteś jeszcze tam bo jak tak to jestem ciekaw jak sobie tam radzisz,interesuje mnie to bo jak mi się nie uda w szwajcari to chcę jechac do Włoch, mam super zawód jak nie tu to tam napewno mi się uda i nie jestem jeszcze taki stary,więc trzeba korzystaći próbować. To są moje docelowe kraje inne mnie nie interesują .Tam bym chciał zyc idziałac w swym zawodzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellowiosna
to zacznij w swoim kraju działać - dobrze ci radzę 33. tu zaczynaj! w tym dobrobycie. pozdrowienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna33
DZIĘKI JESTES SUPER!!MAM TE SAME PLANY ,chcę jechac i wziąć hotel na parę dni ale blisko miasta ,powiedz mi jak możesz jakie rejony są niemiecko języczne,bo wybieram się do BAZYLEI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna33
TU SIĘ JUZ CZŁOWIEK NIE DOROBI!!! NAJWYŻEJ PROBLEMÓW!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna33
kTOS KTO CHCĘ OTWORZYĆ FIRMĘ POMIMO MAŁYCH KOSZTÓW ZUSU- 250zł.to musi się liczyć z innymi problemami nie mówię jakimi ktoś kto jest inteligentny to zrozumie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =biondaa
Super zawód t jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna33
BIONDOO!!taki że nie muszę go zmieniac co 2 lata,przyszłościowy,artystyczny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna33
Biondoo!uprawiam go od 12 lat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =biondaa
Człowiek uczy się całe życie i najłatwiej jest tym którzy potrafią dostosować sie do potrzeb rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =biondaa
a we Włoszech jestem nadal i bardzo mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna33
BIONDOO! OPOWIEDZMI TROCHĘ ,TROSZECZĘ JAK MOŻESZ!!! JAK CI się tam układa i czy legalnie pracujesz jacy sa WŁOSI BO O KRAJOBRAZY ,TO JA WIEM ,WIEM WSZYSTKO O TOSKANII!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna33
BIONDOO! OPOWIEDZMI TROCHĘ ,TROSZECZĘ JAK MOŻESZ!!! JAK CI się tam układa i czy legalnie pracujesz jacy sa WŁOSI BO O KRAJOBRAZY ,TO JA WIEM ,WIEM WSZYSTKO O TOSKANII!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwajcaria to cudowny kraj
Nie nalezy sie zniechecac. Wszedzie na poczatku nie jest latwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =biondaa
Tak jak pisałam wczesniej pojechałam "w ciemno" ale do miejscowości turystycznej - Taormina- . Juz pierszego dnia znalazłam prace w barze. I tak zaczęla sie moja przygoda ze słoneczna italią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna33
Dlaczego!my POLACYjesteśmy niezjednoczeni,tylko złosliwi,zazdrośni,może nie wszyscy ale tak jest!nie szukam wsparcia,ale jak słucham jak inni jadą, że mają np.załatwiony nocleg,to bardzo dużo na początku,to naprawdę fajne,no tak nie wszystkim jest to pisane trzeba na siebie liczyć,może to i dobrze człowiek, się uodparnia na inne sytuacje.,,live is BRUTAL'' A PODRÓZE KRZTAŁCĄ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna33
BIONDOO!co słychać w tej TAROMINIE, JESTEŚ TAM SZCZĘŚLIWA?DŁUGO TAM JESTEŚ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna33
biondoo!Nadal pracujesz w tym barze,a jak ludzie którzy CIę zatrudniają? są ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =biondaa
Cały czas mieszkam w taorminie ale juz zmieniłam prace - teraz to jest legal:-) Co do ludzi to sympatyczni ale to jest male miasteczko i poza sezonem wszyscy wszystkim się interesują:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna33
Biondoo!Masz fajnie! nie tęsknisz za rodziną,a jak z mieszkaniem ,można wynając ,sa życzliwi czy jak się trafi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellowiosna
hello, widzę, ze dyskusja wam idzie nieźle. nie tylko tutaj. a ja zrobiłam porządek w zdjęciach i przypomniałam sobie moją krwawicę. Mam wrażenie że gdzie indziej to by mi medal przyznali za taką harówkę, ale w Polsce... nic tu opublikować nie umiem na dodatek. zobaczymy co będzie dalej. wiosna idzie - jak poprzeglądałam moje zeszłoroczne zdjęcia wiosenne to poczułam się jak na łące pełnej kaczeńców - etraz mam taką tapetkę w moim laptopie. jeszcze raz ci dobrze radzę 33 - trzymaj się z daleka od swoich jak jesteś normalny. to niebezpieczni wariaci - na dodatek mają jakąś psychozę necjonalistyczną - 100 razy gorszą niż wszyscy Niemcy razem wzięci bo się w tej psychozie wyniszczają na maka. to nie ja! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellowiosna
na maksa - chciałam napisać się wyniszczają zamiast budować lepszą Polskę - mocniejszą i rwalszą oni znowu rozwiązują parlament, a za granicą mają podwójne opodatkowanie na te chryje. katastrofa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellowiosna
warszawka ma psychozę nacjonalistyczną, ale za dupą jest Moskwa z jednej i Berlin z drugiej strony. właśnie obejrzałam reportaż amerykański pt. ILE TAK NAPRAWDĘ JEST ROPY W ARABII SAUDYJSKIEJ. odpowiedz - tego nie wie nikt. amerykanie są świetni - z tego co ja wiem to wcale nie tak wiele. od Francuzów to wiem. naprawdę. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna33
Hallowiosno! dlaczego ponownie nie wyjedziesz?co Cię trzyma w tym pięknym kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna33
hallowiosno! My tu emerytury już sobie nie wyrobimy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×