Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mężczyzna33

RAZEM DO SZWAJCARII ZA PRACĄ ,, W CIEMNO

Polecane posty

Gość hellowiosna
ja bylam NA WAKACJACH w Szwajcarii - ja tam nie pracowałam. żeby było jasne. pracowałam w innym państwie. pojechałam tam na dwa miesiące w czasie wkaacji zarobić, a oni mnie chcieli zostawić. Mieszkanie miałam nagrane PRAWIE, miałam iść tam do szkoly u nich się uczyć oraz jezyka. ale byłam tam z pośrednikiem polskim, dowiedzieli się i mnie wyrzucili. nie wiem w sumie czemu - bo głowy nie kłaniałam. następnym razem pojadę sama bez żadnych pośredników. o ile będzie następny raz. ale ja mam obywatelstwo to rózne rzeczy mi sie NALEŻĄ tam po rpostu. W Polsce za to należy się gówno. no to gówno - sram na to państwo. przykro mówić, ale taka prawda na wieki. żeby z tyluletniej charówki mojej nic nie mieć to jest gorzej niż skandal. gówno a nie państwo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna33
Hallowiosno!!Oni mają nas gdzieś!!jak sobie sama nie ułożysz życia to je szybko stracisz!!!!A jest tylko jedno,tylko tak szybko ucieka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellowiosna
?!? ja piszę o pracy a od mojego życia ty się ODPIERDOL - rozumiesz chyba po polsku jeszcze, nie? Za ciebie kto sobie ułoży? co ty pierdolisz idioto jak nie ma pracy? z czego ja mam żyć? idiota kolejny jak boga kocham:( lecz się chłopie -a do Szwajcarii to jedź obowiązkowo - tam cię wyleczą z twojego polskiego debilzmu od razu. dostaniesz łopatę i zapierdalaj. a jak będziesz u naszych stał na łopacie to dwa razy mniej zarobisz. i tyle. Boże - wy nie rozumiecie niczego. co za matoły głupie tu siedzą. kulturalnie z nimi piszesz - na łeb ci każdy nasra. zjeżdżaj głupi idioto do Szwajcarii nielegalnie rpacować i nie śmieć tu już więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellowiosna
wszyscy myślą, że zaraz każdy jest taki jak oni - jakiś powalony w łeb. niektórzy niestety/stety sa bardzo logiczni i kaszy z mózgu im nie zrobisz. sam ją sobie zjedz - tę kaszę - jak ją sobie ugotowałeś. Ja zawsze swoje piwo piję jak go sobie nawarzę. A reszta... reszta jest mało istotna. Pieniądze, zdrowie i długo,, długo nic... no chyba, że polskie bezrobocie, głupota, zdzierstwo i złodziejstwo. coś nie pasi? o czymś zapomniałam? acha - o świnieniu polskim. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellowiosna
i polskiej obłudzie słynnej na całe...Chicago. ps. a poza tym ty jako polak i sojusznik Busha możesz tak naprawdę pracować jedynie w Chicago. reszta tego świata tobą pomaita bo jesteś biedny, bezrobotny i popierasz głupią Amerykę. bo to nie jest mądry kraj. jedynie bogaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellowiosna
I zobacz jaki jesteś głupi przy okazji 33 - co ty w ogóle w życiu potrafisz. Na razie nawet pracy nie masz. Nie masz starego w Chicago to w Polsce niczego nie osiągniesz. Jakby wziął łopatę tam i przywiózł tu to byłbyś bossem a tak... będziesz nielegalnym imigrantem i zaraz nakabluję, że się szwendasz mi pod domem na policję. jakiś jugol czy ktoś ty - rusek inny. zobacz jak sam traktujesz tych ludzi u siebie, a kim tam niby jesteś więcej bez przyjaciół żadnych:((( Ale idiota - ja nie mogę. typowo polskie zagranie i złota rada cioci - kloci - ja nie mogę:( Aż się chce wymiotywać, ale za dobrą kolację miałam. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellowiosna
Tu poniżej jest prawda. Wojna domowa w Iraku. I co? I po co wy tam siedzicie? siedzą tam i siedzą albo robią fuzje bankowe jakich nie ma w Europie całej, albo nie wiem nawet - za miesiąc wybory znowu? to na to idą ...podwójne podatki? I jak się tu dziwić, że Hitler postanowil Warszawę zrównać z ziemią. No przeciez jak wytępić tak ą głupotę w genach zakorzenioną. Przecież to się normalnie dziedziczy takie tępactwo umysłowo, złodziejstwo i obłudę. Tak sobie teraz myślę. http://news.yahoo.com/fc/world/iraq ps. mam właśnie jednego znajomego w Iraku i zawsze się martwię jak go nie widzę na chacie bo co on winny, że w takich głupich czasach się urodził. a ja to musze zaraz zaczynać od tego, że Iraku nie popieram bo inaczej mnie wywalą z każdego forum niemieckiego czy francuskiego to już całkiem:( Taka jest PRAWDZIWA Europa i jej Unia. Głupia Ameryka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =biondaaa
Witam ! jak pomysly na nowe zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna33
Witam! Nie straciłem ich! niedługo wyjeżdzam! jest ok! a u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =biondaaa
Tez ok, podobno w Polsce temp. -------------------, dobrze ze tutaj juz wiosna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna33
U nas ,zimno i jeszcze pełno śniegu!Ciepło tam u Ciebie,ile stopni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jak w temacie szukam osoby chcącej jechać początkiem września do Szwajcarii w poszukiwaniu pracy osoba z prawem jazdy moim samochodem proszę o kontakt tel 504293857

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak w temacie koniec sierpnia jade w ciemno za pracą jeśli jesteś gotowy jedzmy razem osoba z prawem jazdy mój samochód 605632999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnie
Witam ! Latem też wyruszam za pracą do Szwajcarii. Mam samochód ale przyda się drugi kierowca. Kontakt pod moim adresem e-mailowym : andrzej233@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×