Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezadowolona

niby wszystko ok, ale prawie go nie czuję jak się bardzo podkręcę

Polecane posty

Gość niezadowolona
a pytałaś lekarza o przyczyny? może ma to ścisły związek z cesarką rzeczywiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja mam
nie wiem nie pytałąm lekarza jakoś mi to przez gardło przejść nie może, a w tym roku będę miała drugą cesarkę oby gorzej jeszcze nie było bo się załamię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona
radzę jednak pogadać z lekarzem, albo z położną chociaż... tak po prostu - czy słabe nawilżenie pochwy może być spowodowane cesarką czy czymś innym i czym w takim razie? oni nasłuchają się głupszych pytań małolat nie mających pojęcia o seksie, więc Twoej pytanie będzie dla nie go jak najbardziej na miejscu... no chyba, że Twój lekarz jest starej daty czy coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja mam
moja lekarka jest akurat super tylko ja jestem tak wychowana że nie umiem o tych sprawach rozmawiać chyba że anonimowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona
hmm... pomyśl jak się przemóc... bo właściwie tylko lekarz Ci może pomóc... a może po tej drugiej cesarce będzie lepiej? :) i jeszcze jedno - skąd wiesz, że będzie cesarka? tak z ciekawości pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja mam
mam wadę miednicy za pierwszym razem 3 dni się męczyłąm żeby urodzić, bo nie wiedziałam że mam taką wadę, szyjka się nie rozwierała a ból okropny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona
a zastanawiałaś się nad reklamowanymi dla kobiet tabletkami na popęd? one powodują lepsze ukrwienie pochwy, co za tym dalej idzie - jej nawilżenie? może warto spróbować? nie wiem co prawda jak one działają na ciążę (wnioskuję, że w niej jesteś:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja mam
no tak dobrze wnioskujesz, he he ale to ty miałąś problem, a ja ci temat zabrałam :) rzeczywiście w ciąży brać czegoś takiego nie można, ale chyba się zdecyduję po porodzie jak tak dalej będzie, z tym że ja mam zaburzenia hormonalne i nie wiem czy wtedy można to stosować, nawet pigułek anty nie mogę brać, masakra normalnie zaczynam mieć dość sama siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona
:) trzeba sobie nawzajem pomagać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona
ja teraz musze uciekać, tymczasem życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak za bardzo sie podkręcimy, to robimy sie w środku baardzo mokrutkie i to tez powoduje czasem, ze nie czujemy partnera, tak jakbyśmy chciały :) Moze to głupi sposób, (w kazdym razie działa :) )ale zanim zaczniecie sie kochać dokładnie się wytrzyj, zupełnie na sucho. Wtedy pod wpływem pieszczot, nie powinno już dojść do takiego ogromu soczków :) Poza tym spróbuj pozycji na jeźdzca lub od tyłu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeździec975
Właśnie tak jak mówi Aniołek...tak robię. Mam zawsze przy łóżku ręczniczek . Od czasu do czasu daję dziewczynie żeby sie wytarła i ja też sobie przy okazji wycieram penisa...ale tylko trzon. Czasem długie sa jazdy...wystarczy 2-3 razy dziewczyne wytrzeć...potem już wydzielanie jest coraz mniejsze(myślę tu o 1-2 godzinnych sesyjkach). Sprawdzone...działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze masz problem
Niech wsadzi ci młot pneumatyczny do cipy i włączy do prądu. Myslę ze to ci pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona
widzę że masz problem - sam jesteś młot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×