Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piszczałka

CZY KTOŚ STUDIUJE W WIELKIEJ BRYTANII?

Polecane posty

Hej! Mam pytanie,czy ktoś moze studiuje w Wielkiej Brytanii? Czy jest ciężko,ile się płaci, czy są jakieś stypendia? W jakich miastach studiujecie? Dzieki za wszelkie informacje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooolinka
hej,ja studiuje full time w Londynie.Jest ciezko,ale uczelnia jest na wysokim poziomie i wiem,ze przyniesie to owoce.A chce tu zostac wiec warto sie pomeczyc.Studia kosztuja 1200 funtow rocznie.Ale latwo jest o korzystny kredyt na czesne i zycie.Wiec jak silna z Ciebie dziewczyna to polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjj ;) Dziekuje za jakies info,tzn.ja wiem co jak i gdzie,ale interesuje mnie bardziej taka życiowa strona tego aspektu.Myslalam o studiach doktoranckich. Mam jeszcze pytanie jak jest ze znajomościa jezyka?Wymagaja perfekcyjnego,czy nie? To jest strasznie wazne. Ach i czy da sie jednoczesnie pracowac i studiowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb
www.ucas.com , zajrzyj tam, poziom jezyka to minimum 6.5 pkt Ielts( zalezy od kierunku i uczelni,na prawo czy medycyne bedzie pewnie wiecej) Ja zaczalem we wrzesniu no niestety praca full time i studia nie byly do pogodzenia,a pracujac part time troszke malo funduszy jest jak na londyn:) po miesiacu zrezygnowalem,musialem wybrac praca czy studia,W tej chwili znalazlem inna uczelnie ktorej nie bede musial za czesto odwiedzac i mam nadzieje ze dam rade pogodzic to z praca.Dodam jescze ze przepisali mi duzo z polski gdzie studiowalem kilka lat ale nei zakonczylem.Ale i tak nikt nei zwraca tutaj az takiej uwagi na twoj dyplom.Liczy sie glownie konkretne umiejetnosci i doswiadczenie zawodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie doktorat w Irlandii, mam grant wiec nie musze pracowac, jezyka nie znam super, chodze na kurs ang..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musicie obserwowac oferty PhD, zazwyczaj informacja o grancie/stypendium jest podana w szczegolowych informacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez chce wyjechac na studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×