Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Witam W Świebodzinie w salonie kosmetycznym Liera można zrobić bardzo ładny makijaż permanentny , zrobiłam tam usta , wyszły przepięknie. Miałam pewne obawy aby iść do tego salonu bo jest nowy , ale okazało się, że to jest salon przeniesiony z ulicy Wałowej , a pani Kasia jest bardzo doświadczoną kosmetyczką , cena jest dużo niższa niż w ZG , ale efekt jest rewelacyjny , moja znajoma wybrała p. Hołowczyc , przepłaciła i musi jeździć na ciągłe poprawki chyba była już na 4 . Cennik można znaleźć na ich stronie www.liera.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasolina84
do Magda cuerten: to wklej fotki, chętnie popatrzymy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina88888
Bardzo dużo poczytałam na tym forum :-).Dobrze że takie forum powstało bo dzięki wam znalazłam salon w bydgoszczy w którym makijaże wykonuje pani KAMILA .Jest to STUDIO ESTETYKI na DWORCOWEJ 22 . Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić tą osobę. Zrobiła mi przepiękne brwi (wcześniej praktycznie ich nie było).za moją zachętą trafiła tam też moja koleżanka która miała już brwi zrobione w innym salonie - tylko ze żle to miała zrobione (wyrysowane miała jakieś strzałki nad okiem a nie brwi).w każdym razie teraz jest zadowolona . wybieramy sie po świętach na usta -zobaczymy .:-)).już nie mogę się doczekać. Życzę wszystkim tak udanych makijaży i wesołych świąt.Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina88888
Bardzo dużo poczytałam na tym forum :-).Dobrze że takie forum powstało bo dzięki wam znalazłam salon w bydgoszczy w którym makijaże wykonuje pani KAMILA .Jest to STUDIO ESTETYKI na DWORCOWEJ 22 . Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić tą osobę. Zrobiła mi przepiękne brwi (wcześniej praktycznie ich nie było).za moją zachętą trafiła tam też moja koleżanka która miała już brwi zrobione w innym salonie - tylko ze żle to miała zrobione (wyrysowane miała jakieś strzałki nad okiem a nie brwi).w każdym razie teraz jest zadowolona . wybieramy sie po świętach na usta -zobaczymy .:-)).już nie mogę się doczekać. Życzę wszystkim tak udanych makijaży i wesołych świąt.Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina88888
Bardzo dużo poczytałam na tym forum :-).Dobrze że takie forum powstało bo dzięki wam znalazłam salon w bydgoszczy w którym makijaże wykonuje pani KAMILA .Jest to STUDIO ESTETYKI na DWORCOWEJ 22 . Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić tą osobę. Zrobiła mi przepiękne brwi (wcześniej praktycznie ich nie było).za moją zachętą trafiła tam też moja koleżanka która miała już brwi zrobione w innym salonie - tylko ze żle to miała zrobione (wyrysowane miała jakieś strzałki nad okiem a nie brwi).w każdym razie teraz jest zadowolona . wybieramy sie po świętach na usta -zobaczymy .:-)).już nie mogę się doczekać. Życzę wszystkim tak udanych makijaży i wesołych świąt.Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina88888
Bardzo dużo poczytałam na tym forum :-).Dobrze że takie forum powstało bo dzięki wam znalazłam salon w bydgoszczy w którym makijaże wykonuje pani KAMILA .Jest to STUDIO ESTETYKI na DWORCOWEJ 22 . Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić tą osobę. Zrobiła mi przepiękne brwi (wcześniej praktycznie ich nie było).za moją zachętą trafiła tam też moja koleżanka która miała już brwi zrobione w innym salonie - tylko ze żle to miała zrobione (wyrysowane miała jakieś strzałki nad okiem a nie brwi).w każdym razie teraz jest zadowolona . wybieramy sie po świętach na usta -zobaczymy .:-)).już nie mogę się doczekać. Życzę wszystkim tak udanych makijaży i wesołych świąt.Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia888
Ja zrobilam usta i brwi w salonie body-art na ul.Wolność w Wawie i jestem super zadowolona i baaardzo polecam, najpierw poszla moja mama, ktora zrobila brwi metoda rysowania wloskow, trzeba sie przyjrzec, ze to permanentny a przecież o to chodzi,zeby bylo naturalnie... usta tez super i nic nie boli a tego najbardziej sie balam. jestem po poprawce,zeszly strupki i budze sie piekna! Dziewczyny, nie wahajcie sie, to super poprawia samopoczucie! Pozdrawiam wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia888
Ja zrobilam usta i brwi w salonie body-art na ul.Wolność w Wawie i jestem super zadowolona i baaardzo polecam, najpierw poszla moja mama, ktora zrobila brwi metoda rysowania wloskow, trzeba sie przyjrzec, ze to permanentny a przecież o to chodzi,zeby bylo naturalnie ... usta tez super i nic nie boli a tego najbardziej sie balam. jestem po poprawce,zeszly strupki i budze sie piekna! Dziewczyny, nie wahajcie sie, to super poprawia samopoczucie ! Pozdrawiam wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinix5
makijaz permanentny,przedluzanie rzes metoda semipermanetna, bydgoszcz,pracuje rowniez w salonie we Włoszech,pracuje na najlepszym sprzecie i produktach ,dojazd takze do klientki.603127100,+393313942050

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOŁYCH SWIAT dla wszystkich Pan. Zycze samych udanych zabiegow i duzo radosci!!!!! akolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalnypermanentny
Witam wszystkie Panie zainteresowane MAKIJAŻEM PERMANENTNYM! Chciałabym zaprosić Państwa do Gabinetu Beauty, Massage&SPA. Stawiamy na makijaż permanentny wykonany w naturalny sposób. Swój cel realizujemy poprzez prowadzenie profesjonalnych szkoleń. W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości sprzęt do makijażu permanentnego. W GABINECIE można skorzystać z naszego doświadczenia i poddać się zabiegowi profesjonalnej mikropigmentacji. Poprawiamy również makijaże wykonane w innych gabinetach! Wszystkie Panie z okolic Warszawy i Piaseczna zapraszamy na bezpłatną konsultację! Nasza strona: www.naturalnypermanentny.pl Pełna oferta Gabinetu: www.bmas.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
Witam :) Chętnie pooglądam zdjecia tych naturalnych makijaży ale jakoś na stronie nie doszukałam się zdjęć makijaży trwałych . Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalnypermanentny
Witam:) Tak, na naszej stronie nie są umieszczone zdjęcia makijaży - jest to zamysł celowy. Osobiście uważam, że zdjęcia w najmniejszy sposób nie oddają rzeczywistego wyglądu makijażu. Co więcej są w stanie zrazić Klientkę do zabiegu - i mówię tu nie tylko o moich wrażeniach, ale i o wrażeniach Pań, które do nas ostatecznie trafiły, ale wcześniej na próżno spędziły godziny na przeglądaniu galerii internetowych w poszukiwaniu tych makijaży, które spełniłyby ich oczekiwania. Dlaczego nie umieszczamy zdjęć? Z kilku powodów - podstawowy jest taki, że przykładowo makijaż brwi pokazany na "wycinku" twarzy wygląda jak słowo wyrwane z kontekstu - jeśli wolno posłużyć się przenośnią;) A niewiele klientek życzy sobie czy ostatecznie zezwala by umieszczać ich portrety w sieci. Makijaż jest wkomponowany w twarz - pokazanie go na jej skrawku naprawdę niewiele daje. Nie praktykujemy również robienia zdjęć Klientkom zarówno przed zabiegami "inwazyjnymi" (typu makijaż trwały, botoks, mezoterapia, rf etc.) jak i po ich wykonaniu - w moim odczuciu propozycja taka wprawia Klientki w zakłopotanie i nie jest dlań komfortowa - a przecież chodzi o to by jednak dobrze się czuły w naszych progach. Jest to kwestia trzymania pewnych standardów. Kończąc wywód - mam głębokie przekonanie, że jednak 99% Klientek trafia do nas na podstawie opinii osób, które poddały się zabiegowi lub widziały kogoś kto się mu poddał. Zapraszam serdecznie do naszego gabinetu - cały damski personel zaprezentuje na żywo swoje makijaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalnypermanentny
Witam:) Tak, na naszej stronie nie są umieszczone zdjęcia makijaży - jest to zamysł celowy. Osobiście uważam, że zdjęcia w najmniejszy sposób nie oddają rzeczywistego wyglądu makijażu. Co więcej są w stanie zrazić Klientkę do zabiegu - i mówię tu nie tylko o moich wrażeniach, ale i o wrażeniach Pań, które do nas ostatecznie trafiły, ale wcześniej na próżno spędziły godziny na przeglądaniu galerii internetowych w poszukiwaniu tych makijaży, które spełniłyby ich oczekiwania. Dlaczego nie umieszczamy zdjęć? Z kilku powodów - podstawowy jest taki, że przykładowo makijaż brwi pokazany na "wycinku" twarzy wygląda jak słowo wyrwane z kontekstu - jeśli wolno posłużyć się przenośnią;) A niewiele klientek życzy sobie czy ostatecznie zezwala by umieszczać ich portrety w sieci. Makijaż jest wkomponowany w twarz - pokazanie go na jej skrawku naprawdę niewiele daje. Nie praktykujemy również robienia zdjęć Klientkom zarówno przed zabiegami "inwazyjnymi" (typu makijaż trwały, botoks, mezoterapia, rf etc.) jak i po ich wykonaniu - w moim odczuciu propozycja taka wprawia Klientki w zakłopotanie i nie jest dlań komfortowa - a przecież chodzi o to by jednak dobrze się czuły w naszych progach. Jest to kwestia trzymania pewnych standardów. Kończąc wywód - mam głębokie przekonanie, że jednak 99% Klientek trafia do nas na podstawie opinii osób, które poddały się zabiegowi lub widziały kogoś kto się mu poddał. Zapraszam serdecznie do naszego gabinetu - cały damski personel zaprezentuje na żywo swoje makijaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalnypermanentny
p.s. warto byłoby może poruszyć jeszcze kwestię praw autorskich Klientek do zdjęć - niewiele osób umieszczających owe zdjęcia w sieci zdaje sobie sprawę, że samo słowne wyrażenie zgody nie jest w świetle prawa wiążące i w przyszłości może zaowocować odszkodowaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
Cóż....pokrętna filozofia z tymi zdjęciami...dla mnie i dla wielu kobiet(Klientek) zdjęcie to podstawa - od razu widać kto wykonuje pigmentację i czy ma pojęcie w tym temacie. Pisać i czarować można na każdy temat.Oczywiście tak jak Ja i moje koleżanki Linergistki zdajemy sobie sprawę ze słowa"prawo autorskie" dlatego każda Klientka wykonująca pigmentację podpisuje oświadczenie i jest świadoma na co sie zgadza.Tutaj może Panią zszokuje ale większosc Klientek jest tak zadowolona z pigmentacji , ze same proszą i pytają czy będą w galerii.No ale cóż...każda z nas pracuje z innymi Klientkami. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalnypermanentny
Witam. Każdy z nas idzie swoją drogą - co nie znaczy że słuszna jest tylko jedna - warto to brać pod uwagę. Pozdrawiam, Agnieszka Zapała - Beauty,Massage&SPA www.naturalnypermanentny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalnypermanentny
Witam. Każdy z nas idzie swoją drogą - co nie znaczy że słuszna jest tylko jedna - warto to brać pod uwagę. Pozdrawiam, Agnieszka Zapała - Beauty,Massage&SPA www.naturalnypermanentny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie ta Pani Kasia
w Świebodzinie, która robi makijaż permanentny na Wałowej, gabinet Liera to inna pani Kasia, byłam u niej na makijażu na Wałowej 2 tygodnie temu. Robi usta ze znieczuleniem stomatologicznym, w gabinecie kosmetycznym robią usta na maści, a to boli. Wcześniej poszłam do kosmetyczki i zacżęła mi robić usta, nie wytrzymałam, bolało bardzo. U Pani Kasi, lekarki, nie bolało nic. Czułam jakby mi jeździła kredką konturówką po ustach. Po godzinie było zrobione. Kontur z cieniowaniem 800zł i bez bólu. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tych zdjęć, to moim zdaniem, jako osoby nie znającej się na tym :D jest różnie.. większość stron osób oferujących usługi makijażu perm ma zdjęcia robione tuż po makijażu - co się przecież okropnie różni od tego, co zostaje gdy barwnik się wyłuszczy.. na niekorzyść tych zdjęć po zabiegu oczywiście jak oglądałam jak wyglądały kreski permanentne to byłam skrajnie przerażona i do mojej Ani u której robiłam makijaż szłam z duszą na ramieniu i płaczem "byle to nie wyszło za mocne" :D niedawno przeglądałam galerie ust i też masakra.. przerażające są te usta zaraz po zabiegu.. tu, nauczona doświadczeniem z kresek, wiedziałam że będzie okropnie żeby mogło być pięknie ;) i tym razem się tak nie stresowałam, ale ludzie ogólnie oglądając zdjęcia świeżego makijażu uważają, ze to wygląda paskudnie.. jak mnie zobaczyło kilka znajomych osób niedługo po zabiegu na usta to wręcz widać było przerażenie na ich twarzach :D a teraz się zachwycają efektem hihi jeśli ktoś aktualizuje fotki na zasadzie świeżo po zabiegu-przed korekta-po korekcie-miesiąc po korekcie dajmy na to, to ok - wtedy widać jak to faktycznie wygląda. jak dla mnie to tylko takie fotki miesiąc po zabiegu powinny być prezentowane jako "reklamowe" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaWaw
To ja jeszcze raz. U mnie minęła już kupa czasu od kiedy miałam brwi. Część barwnika rzeczywiście się wyłuszczyła,a część nie. Generalnie brwi pojechane są jedną krechą i tę metodę uważam za upiorną. Wygląda to wciąż na maksa nienaturalnie. Generalnie żałuję, że jest zrobiłam i w życiu nie chce tego powtarzać. TEraz pytanie jak usunąć to co pozostało i gdzie to zrobić w Warszawie. Nie mogę znaleźć ani jednego polecanego gabinetu który by usuwał Rejuvi. Może są inne metody? O wprowadzaniu barwnika w kolorze skóry słyszałam same złe rzeczy. Jak mam się pozbyć tych cholernych brwi. Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna2444
AgaWaw ja mogę polecić ci jedynie gabinet w Szczecinie - Agnieszki Leśniewskiej, która usuwa makijaże metodą REJUVI. Wejdź na www.purebeau-agi.pl Zapraszam cię na targi Salon Wiosna 20-21.02.2010 w Warszawie w Hali Expo, tam będzie Agnieszka Leśniewska ze swoją akademią i na pewno fachowo ci doradzi, co można poradzić na twoje brwi. Polecam wykonanie korekty u niej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaWaw
Kurcze już druga osoba poleca ten Szczecin. Skoro i tak tam się czeka 12 miesięcy to ja się może już profilaktycznie zapiszę, a i tak się przejdę na te targi. Tylko z wawy do szczecina kawał drogi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna2444
Agnieszka na ergach też wykonuje zabiegi makijażu permanentnego, jak również korekty. Jeżeli chodzi o ceny,to są to przeważnie połowiczne ceny, cen gabinetowych. Oczywiście korekty, czy po prostu poprawienie po innym gabinecie kosztuje inaczej, bo zależy od wkładu pracy, ale też w promocyjnych cenach. Na zabiegi na targach można umówić się telefonicznie, dzwoniąc do gabinetu w Szczecinie, ale trzeba to robić ok. 2 m-ce przed targami, bo jest też dużo chętnych. I trzeba powiedzieć, że chce się korektę po innym gabinecie. No a usunięcie makijażu to już chyba tylko w gabinecie i to pewnie więcej niż jedna sesja. Zresztą o wszystko można pytać dziewczyny z recepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetkaa123
ja robiłam brwi i kreski u Monika na sielskiej 12 chyba Strefa Urody gabinet ma nazwę -swietnie,komfortowo i miła atmosfera,nie bolało bardzo wiec nie wiem kto jezdzi po skorze 5 h ,chyba jakies sadystki,szykuje sie aby zrobic sobie usta..polecam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetkaa123
ja robiłam brwi i kreski u Monika na sielskiej 12 chyba Strefa Urody gabinet ma nazwę -swietnie,komfortowo i miła atmosfera,nie bolało bardzo wiec nie wiem kto jezdzi po skorze 5 h ,chyba jakies sadystki,szykuje sie aby zrobic sobie usta..polecam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka108
ja robiłam brwi i kreski u Monika na sielskiej 12 chyba Strefa Urody gabinet ma nazwę -swietnie,komfortowo i miła atmosfera,nie bolało bardzo wiec nie wiem kto jezdzi po skorze 5 h ,chyba jakies sadystki,szykuje sie aby zrobic sobie usta..polecam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalnypermanentny
Witam, Pani Agnieszko, zapraszamy do nas na konsultację - poprawiamy również makijaże wykonane w innych gabinetach. Stety niestety dziś makijaż permanentny stał się zabiegiem bardzo popularnym i często biorą się zań osoby, który robić tego po prostu nie powinny... Jesteśmy również firmą szkoleniową i często spotykamy się z poglądem Pań kosmetyczek, że zabieg może wykonywać każdy, wystarczy przejść szkolenie - niestety kończy się to właśnie tak, że potem Panie świeżo po kursach ćwiczą swój warsztat na niczego nieświadomych Klientkach, które później zmuszone są nosić na twarzy nienaturalną plamę... Problem polega na tym, że w tym zawodzie owszem liczy się technika, ale jest ona tylko dodatkiem. Korekta makijażu nie jest zabiegiem jednorazowym, często kończy się na kilku spotkaniach - wszystko w zależności od natężenia barwy. Da się go jednak "naprawić" i jeśli nie usunąć, to sprawić by wyglądał lepiej. Nasz gabinet mieści się w podwarszawskim Piasecznie. Pozdrawiam, Agnieszka Zapała Beauty, Massage&SPA W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny: 783 065 695

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalnypermanentny
p.s. zapraszam również na naszą stronę www.naturalnypermanentny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny.W Poznaniu jest super kobieta pani architekt ,ktora od lat robi makijaze permanentne roznymi technikami.Robilam u niej wszystko i moje kolezanki rowniez, jest dla mnie artystka Iklasy! Mozna zobaczyc duzo zdjec jej prac na jej stronie www.makijaz-permanentny.com.pl Wiem ,ze wspolpracuje z najlepszymi salonami w calej Polsce ale przyjezdza do domu klientki ze sprzetem równiez.Nawet moja mama skusila sie patrzac na mnie wcodziennie.Zabiiegi są zupelnie niebolesne (dziewczyny pisza straszne rzeczy na forach) wyglada sie od razu świetnie.Żadnych opuchlizn,strupków... Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×