Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość agne27
W GORZOWIE JEST KOBIETA, KTORA ROBI MAKIJAZE PERMANENTNE, WIECEJ WIADOMOSCI JAK NAPISZECIE NA MOJEGO E-MAILA: agne27@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agne27
W GORZOWIE JEST KOBIETA, KTORA ROBI MAKIJAZE PERMANENTNE, WIECEJ WIADOMOSCI JAK NAPISZECIE NA MOJEGO E-MAILA: agne27@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agne27
W GORZOWIE JEST KOBIETA, KTORA ROBI MAKIJAZE PERMANENTNE, WIECEJ WIADOMOSCI JAK NAPISZECIE NA MOJEGO E-MAILA: agne27@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agne27
W GORZOWIE JEST KOBIETA, KTORA ROBI MAKIJAZE PERMANENTNE, WIECEJ WIADOMOSCI JAK NAPISZECIE NA MOJEGO E-MAILA: agne27@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o podpowiedz
Szukam salonu w którym mogłabym spokojnie wykonać brwi,(bez obawy że będę wyglądać jak "czubek") w kuj pomorskim -najlepiej w Bydgoszczy. Boję się żeby nie trafić w łapki niedoświadczonej osoby.Szukam kogoś,kto profesjonalnie potrafi wykonać ten zabieg.Bardzo proszę o radę.Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka permanent
Dziewczyny!dam wam rade!nie sluchajcie innych,kazdy ma wlasny prog bolu i kazda z nas ma inaczej uneriwone usta oko i brwi!przyjmowanie barwnika iokres na jaki bedzie sie mialo makijaz tez jest sprawa indywidualna(cera jasna tlusta na dluzej zachowa barwnik niz cera sucha luszczaca sie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka permanent
ZAINTERESOWANE PANIE MAKIJAŻEM PERMANNETNYM ZAPRASZAM DO POZNANIA!WYKONUJE MAKIJAZ W PRZYSTEPNYCH CENACH !brwi 300zl,usta 400zl kreseczki dolne 200zl oraz gorne 200zl.Makijaż wykonuje w domu poza gabinetem dlatego tez mam nizsze ceny!zapraszam---->kuleczka-87@o2.pl pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka permanent
Panie zaineteresowane makijażem permanenatnym zapraszam do Poznania!makijaz wykonuje w przystepnych cenach! brwi 300zl.usta 400zl,kreseczki 200zl.wiecej informacji pod adresem: kuleczka-87@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slivia
Witam Chciałabym zrobić sobie makijaż permanentny: dolne i górne kreski na powiekach. Mam gorącą prośbę, podajcie mi proszę drogie Panie namiary na osobę lub salon w Warszawie, która warte są waszego polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszmy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mam kreski na powiekach oraz permamentne brwi. kiedys mialam też zrobiony kontur ust. brwi wytrzymasz, usta też. oko to dramat! boli jak cholera! ale efekt jest. jeśli chodzi o opuchliznę - najgorzej wyglądaja brwi - trzy dni siedziałam w domu, a jak wyszłam na moment do apteki po alantan (trzeba smarować jak tatuaż) to ludzie wzroku nie umieli ode mnie oderwać - bynajmniej nie z zachwytu. oko jest lekko podpuchnięte i ma drobne zasiniaczenie, ale z tym można chodzić. nie oczekuj jednak cudów co do wygladu - po prostu będziesz wyrazistsza, ale nic poza tym. zmiana makijażem permanentnym jest prawie niezauważalna dla otoczenia" Droga Surya, Tak absolutnie nie powinno być , bynajmniej są już firmy , które w swoim makijażu permanentnym wykluczyły te nieprzyjemne skutki jak zasiniaczenie obszaru pigmentowanego i co za tym idzie wykluczenie na kilka dni z życia społecznego. Ja wykonywałam makijaż permanentny w firmie Szwed Group i jestem bardzo zadowolona !!! Posiadają własną metodę makijażu perm. brwi metodą ręczną. Nie ma nieprzyjemnego odgłosu brzęczącej maszynki, absolutny brak opuchlizny i co ważne , brwi wyglądają bardzo naturalnie, a nie jak wyrysowana plama ! Zdecydowanie polecam wszystkim. Firma SzwedoGroup wykonuje także kreski na powiece oraz usta. Z tego co wiem to prowadzą również szkolenia dla kosmetyczek z tego makijżu ,więc są zdecydowanie profesjonalną firmą. W razie pytań o odczucia czy spostrzeżenia , piszcie na maila : magda323@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agne27
W SZOKU JESTEM JAK MOZNA MIEC ZASINIACZENIA NA BREWKACH PO WYKONANIU MAKIJAZU PERMANENTNEGO, PO KILKU LATACH DOSWIADCZEN STWIERDZAM ZE ZADNA Z MOICH KLIENTEK NIGDY TAKIEGO CZEGOS NIE MIALA,POZDRAWIAM agne27@wp.pl gorzow wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agne27
W SZOKU JESTEM JAK MOZNA MIEC ZASINIACZENIA NA BREWKACH PO WYKONANIU MAKIJAZU PERMANENTNEGO, PO KILKU LATACH DOSWIADCZEN STWIERDZAM ZE ZADNA Z MOICH KLIENTEK NIGDY TAKIEGO CZEGOS NIE MIALA,POZDRAWIAM agne27@wp.pl gorzow wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia 1001
Jeżeli chodzi o bydgoszcz to ja polecam panią Kamilę ze Studia Estetyki-to swietna babaka i super fachowiec. ja zrobiłam sobie cała twarz ,hihihi to jest jak narkotyk..wciaga jak sie widzi rezultaty to chce sie coraz wiecej.ja miałam spaprana brwi inna "kosmatyczka" zrobiła mi cos co wygladalo jak cienka kreska w kształcie odwróconej podkowy....okropnie.trafiłam do fryzjerki która poleciła mi salon na dworcowej i panią Kamile-Ta kobieta uratowała mi życie -nie wyobrażam sobie że miała bym chodzić przez pare lat z tymi brwiami zrobionymi na szubińskiej.jeszcze raz POLECAM PANIĄ KAMILĘ :-) TEL 0513094655.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka 1982
Czy wystąpiły kiedy kolwiek u kogoś białe plamki na ustach po pigmentowaniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka 1982 ! Tak absolutnie nie powinno być , jeśli to chodzi o Ciebie to skontaktuj się z osobą , która Ci ten makijaż wykonywała. Jeśli to się stało nie z Twojej winy, niech osoba która Ci to robiła ma świadomość !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka 1982
Agacia 09!! NIe wiem czego to jest przyczyną, ale makijaż robiony miałam 3 tyg temu i teraz widoczne są małe białe plamki... ;/ zgłosze sie do kosmetyczki w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka 1982
Agacia 09!! NIe wiem czego to jest przyczyną, ale makijaż robiony miałam 3 tyg temu i teraz widoczne są małe białe plamki... ;/ zgłosze sie do kosmetyczki w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tantina
To jest prawda każdy odczuwa inaczej ból,ja mam 60 lat,4 dni temu zrobiłam sobie ponownie makijaż brwi i górną kreskę oka,brwi idzie wytrzymać,ale kreska oka makabra,na poprawkę chyba nie pójdę!!ale najgorsze jest to,że kosmetyczka jedną brew zrobiła mi wyżej na łuku, po dwóch dniach poszłam do niej,powiedziała,że to da się "wydrapać"- co to takiego?? jak można wydrapać barwik ze skóry? jestem przerażona tym, co o tym sądzicie.Pozdrawiam wszystkie odważne dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregor1302
Witam, o wydrapywaniu nie słyszałem mówiąc szczerze, ale owszem da się makijaż usunąć. Są korektory w kolorze skóry do korekty:) ale to są poprawki! istnieją także removery, jest to substancja która neutralizuje barwnik wprowadza się ją tak samo jak barwnik pod skórę za pomocą igły. Taki dobry remover w ofercie ma firma Rejuvi podobno bardzo skuteczny. Nie wiem tylko jak to jest z bólem ale myślę że u producenta wszystkiego można się dowiedzieć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregor1302
Witam, o wydrapywaniu nie słyszałem mówiąc szczerze, ale owszem da się makijaż usunąć. Są korektory w kolorze skóry do korekty:) ale to są poprawki! istnieją także removery, jest to substancja która neutralizuje barwnik wprowadza się ją tak samo jak barwnik pod skórę za pomocą igły. Taki dobry remover w ofercie ma firma Rejuvi podobno bardzo skuteczny. Nie wiem tylko jak to jest z bólem ale myślę że u producenta wszystkiego można się dowiedzieć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tantina
Dziękuję za szybką odpowiedż,trochę się uspokoiłam,nie mam tylko pojęcia czy moja kosmetyczka dysponuje takimi środkami.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregor1302
a proszę bardzo:) taki remover można kupić w Polsce bez problemu, inna sprawa jeżeli kosmetyczka już coś Pani zepsuła to nie wiem czy jest sens iść do niej kolejny raz. Pozdrawiam i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinci 34
Witam ja robiłam makijaż w Legnicy w Studiu Wizerunku Prestiż z efektów jestem bardzo zadowolona ! i wiele moich znajomych również p.Ania zdobyła tytuł II Vce Mistrza Polski w makijażu permanentnym ma doskonała rękę do tego POLECAM i zachęcasm do skorzystania z jej usług podaje tel 886-54-44-66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinci 34
Polecam gabinet w Legnicy Studio Wizerunku Prestiż wykonałam tam makijaż permanentny całej twarzy rewelacja ! jestem bardzo zadowolona z efektów podkreśle iż p.Ania zdobyła II V-ce mistrza w makijażu permanentnym podaje nr.tel 886-54-44-66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinci 34
Polecam gabinet w Legnicy Studio Wizerunku Prestiż wykonałam tam makijaż permanentny całej twarzy rewelacja ! jestem bardzo zadowolona z efektów podkreśle iż p.Ania zdobyła II V-ce mistrza w makijażu permanentnym podaje nr.tel 886-54-44-66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkkka
do "kaśka permanent " z takimi cenami to odrazu wiadomo ze cos jest nie tak.. Przeciez to same koszty. na jakich ty pigmentach pracujesz?? zmieniasz igly wogole? chyba na jakis z allegro... raczej brwi 300 zl to jakas pomylka jest jestem zbulwersowana takim "czyms" bo nie wyobrazam sobie zaufac osobie ktora po pierwsze robi w domu, po drugie za smieszne pieniadze.. to tak jak tipsy za 30 pln.. jaka to moze byc jakosc? mysle ze raczej watpliwa.. Dziewczyny pamietajcie ze makijaz bedziecie nosily przez pare lat, a jak wam go ktos zle wykona to albo bedziecie go zaraz nosily w dziwnych kolorach, albo zrobia wam tatuaz ktory bedziecie nosily do konca zycia. Zastanowcie sie dobrze. Moja mama zawsze mi mowila: "kto placi malo, placi dwa razy", a w tym wypadku nawet moze kilka razy. Pozdrawiam i zycze pieknych permanentnych makijazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka permanent
Pracuje na barwnikach firmy biotouch ,prosze sobie sprawdzic jaka maja renome,ponadto igly uzywam jednorazowe,zakladane i rozpkowywane przy klientce.To iz robie makijaz w domu o niczym zlym nie swiadczy,posiadam wsyztskie akcesoria kosmetyczne,jestem kosmetyczka,narazie gabinet powstaje(bede otwierac gabinet wiosna).Jako ze nie jestem zarejestrowana kosmetyczka ceny sa nizsze.Jesli woli pani wiecej zaplacic lub jesli pani duzo zaplaci i czuje sie lepiej,to prosze bardzo. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×