Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Oczywiscie, ale po tygodniu nic nie widac? Poczekaj barwnik do 4 tyg. sie ksztaltuje. Przy korekcie popros o ciemniejszy barwnik lub niech pani linergistka tak wycieniuje usta, aby byl widoczny kontur jako mocniejszy, intensywniejszy i wowcza usta optycznie beda wygladaly na wieksze. pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mandarynia78709. Oczywiście, że usta można powiększyć za pomocą makijażu permanentnego. Efekt ok 80-90% osadzenia koloru jest już widoczny po 1 zabiegu. Zobacz na mojej stronie www. Jeżeli u Ciebie nic nie widać, to znaczy, że osoba wykonująca zabieg nie potrafi pigmentować. Jeżeli chodzi o odstęp między zabiegami to tylko 1 tydzień jest niedopuszczalny-poważny błąd w sztuce. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tylko prawde i cała prawde czy kreski da sie zrobic czarne a jak beda blednac to jak to wyglada ,piszcie gdzie robicie w jakich miastach i wrzucajcie fotki bd zalezy mi zeby wiedziec jak to wyglada ja jestem z katowic jak znacie jakis dobry salon to piszcie ,moj mail to fifa5@vp.pl bede wdzieczna za kazde odp.dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZARA BEAUTY LINE widze ze jestes świetna w tym co robisz /// jesli to nie problem bardzooo prosze o podanie nr gg mam kilka pytan// pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeżeli macie jakieś pytania piszcie na e-mail: zara.beautyline@interia.pl. Od razu dodam, że dostaję wiele maili z zapytaniami o szkolenia lub doszkalania. Niestety nie prowadzę takiej działalności i raczej nie będę w przyszłości tego robić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala32
dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala32
proszę mi powiedzieć jak to jest ,moja koleżanka była w gabinecie i dziewczyna zrobila jej piękne kreski !!!A ja musiałam iść na korektę po 3 tygodniach i tak nie są tak ładne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala32
to znaczy nie są takie czarne i są cienkie:( nie wiem juz czy to ja jestem taka twarda że barwnik mi nie wchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy!
Codziennie kilka nowy artykułów, wiadomości o naszych specjalistach, największy katalog Specjalistów, Klinik, Gabinetów i SPA. Konkursy z cennymi nagrodami w postaci markowych kosmetyków, zabiegów oraz wiele niespodzianek dla Ciebie !!! www.feelbeauty.eu Zyskasz tylko czystą wiedzę, konkretą informację. Zapraszamy www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola198800
Witam. Jeśli szuka ktoś dobrej linergistki w Szczecinie, to polecam pania Pauline. Kobieta ma podejście do klientek, jest miła, robi to bezboleśnie i bardzo dokładnie. Byłam na brwiach i tak się podobały koleżanką, że i one poszły i są równie zadowolone jak i ja. Wysłałam również mamę na usta i co mnie bardzo zdziwiło mówiła że nie bolało. O ile dobrze pamiętam dziewczyna ma teraz promocję do końca marca. Ja płaciłam za brwi tylko 400zł. Mama za usta 500zł, więc serdecznie polecam. Jej strona to www.neia.zor.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala32
a czym znieczulała ze nie bolało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola198800
Hmm.. o to pytanie.. na pewno na początek była emla, ale później jakimś żelem po którym naprawdę nic nie czułam. Koleżanka robiła kreski i miała znieczulaną nawet gałkę oczną. Najlepiej jest do niej zadzwonić i zapytać jeśli jesteś zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o znieczulenia, to wreszcie posiadamy doskonalej jakosci preparaty w zaleznosci od zabiegu, czy to usta, oko, brew. Prawde mowiac do oka nie wolno stosowac emli, w ulotce jest wyraznie napisane, ze nie wolno stosowac na oko i przy oku kremu. Powazne powiklana moga byc. Trudno jest dostac do oka znieczulenia, ja posiadam, nie ukrywam, ze szukalam w swiecie, ale mam. Juz kilka pan w Polsce linergistek posiada je, dletego nasze klientki potrafia zasnac podczas makijazu lub smiac sie z powodu laskotek. W trakcie zabiegu stosuje sie zel, o ktorym mowila jedna z Pan. To znieczulenie obkurczajace naczynia, doskonale znieczulenie do oka, ust i brwi. Tez je mam, dlatego na zdjeciach widac dokladnie jak to znieczulenie na ustach powoduje zanik czerwieni wargowej. po okolo godzinie wszystko wraca do normy ikolor usta odzyskuja. Efekt zamrożenia niemal. Makijaz permanentny faktycznie moze byc bezbolesny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Num....., tag itp. Nie podaje nazw szczegolowo, to oczywiste, ze nie moge. Duzo czaso poswiecilam na szukaniu i niech kazdy, kto chce miec cos wyjątkowego dla swoich klientek troche popracuje i wyda pieniazkow. Nie bylo, to latwe. Prosze mnie zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny chciałam zrobić bezboleśnie makijaż permanentny ust . Jestem z Katowic napiszcie jaki salon polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Vilete Dróżdz, jest z okolic Katowic, moze bedzie Pani latwo do niej trafic. Jak wpisze Pani w wyszukiwarke jej imie i nazwisko, to wyskoczy jej stronka. Ma tez doskonale znieczulenia.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja czy możesz mi napisać czy dostałaś opryszczkę po zabiegu ? bo wiem że może się pojawić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara033
Mam pytanie do dziewczyn z Wrocka ktore robily sobie permanentny brwi i oczu,ktory salon mogly byscie polecic i ktora pania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dostałam opryszczki ale przed zabiegiem 3 dni przed i dwa dni po zabiegu przyjmowałam lekarstwa przeciw opryszce.j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja z centrum katowic nie mam daleko na ligotę więc może bym sie tam przejechała tylko napisz mi gdzie to jest albo daj jakies namiary na ten salon a jakie ceny tam mają ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja z centrum katowic nie mam daleko na ligotę więc może bym sie tam przejechała tylko napisz mi gdzie to jest albo daj jakies namiary na ten salon a jakie ceny tam mają ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Informuje o aktualnej promocji na barwniki Bio Touch: Jet Black- 90zł Japanise red- 90zł Dark Red- 90 zł Dark Brown -90zł Gray - 90 zł Pink Mauve -90zł Oferta wazna do wyczerpania zapasów ! Wiecej informacji pod numerem 516 918 868 lub bevelin444@hotmail.com Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettttaaaa=======
A mnie po miesiacu nic nie widac,kreski zniknely:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed Pania korekta, nie powinno jednak tak byc. Czy maiala Pani tuz po zabiegu jakies komplikacje z przyjeciem barwnika? Jak pielegnowala Pani oczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;((((((((((((((
WITAM MOJA ZONA ZROBILA SOBIE W SALONIE KOSMETYCZNYM W RZESZOWIE MAKIJAZ PERMANENTNY BRWI, JEST TO RODZAJ TATUAZU TYLKO TYLE ZE NA BRWIACH, ZAPLACILA ZA TO 500 ZL. KOSMETYCZKA POWIEDZIALA ZE JUZ PO PRAU DNIACH BEDZIE WIDAC EFEKTY, PO 5 DNIACH MOJA ZONA ZOBACZYLA ZE NA BREWKACH NIC NIE MA, JAKBY BARWNIK SIE NIE WBARWIL W SKORE I MOJA ZONA SIE ZDENNERWOWALA ZE NA TYCH BRWIACH NIC NIE MA.MOJA ZONA PISALA MAILE DO TEJ KOSMETYCZKI CZY MOZE ONA ODDAC MOJEJ ZONIE CHOC CZESC PIENIEDZY, BO USLUGA NIE WYSZLA TAK JAK MIALA WYJSC, TA ODPISALA ZE ODDA A NA DRUGI DZIEN ZE NIE ODDA CHOC CZESCI TYCH PIENIEDZY, TA KOSMETYCZKA PISALA ZE MOZE USLUGE POWTORZYC ZA DARMO ALE MOJA ZONA NIE CHCE, W ZWIAZKU Z TYM MAM PYTANIE: CZY MOJA ZONA MOZE COS WSKURAC , MOJA ZONA NIE MA OD TEJ KOSMETYCZKI DOWODU CZYLI RACHUNKU ZE U NIEJ BYLA, MA TYLKO MAILE POTWIERDZAJACE ROZMOWE, CZY COS SIE DA Z TYM ZROBIC? CZY MOGE ZGOSIC ZAZALENIE DO RZECZNIKA PRAW KONSUMENTA, PROSZE O ODPOWIEDZ. JAN KOWALSKI987@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi Panie. Milo, ze martwi sie Pan o zone. Czy zona miala korekte, drugi zabieg, konieczny, obowiazkowy i wliczony w cene makijazu brwi? Nie powinno tak byc, ze brak makijazu. Wazne, czy zona podpisala oswiadczenie, czy nie ma przeciwskazań do makijazu, bo jesli zona bierze leki na rozrzedzenie krwi, na nadcisnienie itp, to nie powina poddawac sie zabiegowi. powinna wczesniej udac sie do lekarza i wowczas dostaje sie leki, ktore powoduja, ze mozna poddac sie zabiegowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny pisałyscie o Ligocie studio urody Klaudia ,robiłam tam brwi nic a nic mnie nie bolało,chciała bym zrobic sobie usta ,która z was jest po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze do pana ,ktorego zonie nie widac makijażu ,mam brwi zrobione super co prawda robi sie dwa razy z przerwa dwutygodniowa i nie ma sily zeby nie było nic widac Robiłam w Katowicach na Ligocie Pięknie mam dobrany łuk brwiowy , bo niestety swój nie miałam za ciekawy i prosze mi wierzyć mam pieknie zrobione Pozdrawiam1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×