Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość MoniaKraków
Ja też robiłam w Studiu Maijażu Permanentnego, robiłam niecale dwa tygodnie temu brwi i już mi zeszły strupki mogę podziwiać efekt:) Jeszce jestem umówiona na korektę ale nie sadze zebym duzo zmieniala bo efekt jest swietny, kolor idealny, nie za mocny nie zajasny tylko koncówke musza mi troszke poprawic:) Takze jeśli kraków to polecam Studio Makijażu Permanentnego Artline na Floriańskiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja 26
A dlaczego nie ma żadnych zdjęć makijażu wykonanego w studio Artline? Na jakim urządzeniu pracują? A pigmenty Biotouch USA, które są stosowane są akurat jednymi z tańszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zrobione całe oczy i usta jezstem bardzo zadowolona! poleciłam ten salon kolezance i obie mamy świetny makijaz permanentny :)Robiłam w salonie 15-115 u Pani Justyny Hubert.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka87
POLECAM STUDIO W KATOWICACH UL KARPACKA 4 TANIO I PROFESJONALNIE NR TEL 793264036 MARTYNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka00000
do hanna30 to bardzo dziwne ze jest pani zadowolona z usługi u tej pani, bo na tym forum była jedna pani ktora strasznie została oszpecona własnie przez p.justyne hubert i pisała ze poda ja do sądu za to co jej zrobiła z oczami, to co pisała co tam przeszła i jak ja potraktowała to jakis koszmar był i nie poleca tam robic makijazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modelki na makijaz permanentny
Zapraszamy do naboru modelek na makijaż permanentny na potrzeby sesji zdjęciowej. Całość usta+oczy+brwi metoda włoskową 900zl Brwi 350zł Usta z wypełnieniem 400zł Oczy całość 300zł Ograniczona ilość miejsc(10 Pań) Tel. 502 743 322 Marta Czerkawska linergistka 6lat doświadczenia www.enklawaspa.com Zapraszam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modelki na makijaz permanentny
Zapraszamy do naboru modelek na makijaż permanentny na potrzeby sesji zdjęciowej. Całość usta+oczy+brwi metoda włoskową 900zl Brwi 350zł Usta z wypełnieniem 400zł Oczy całość 300zł Ograniczona ilość miejsc(10 Pań) Tel. 502 743 322 begin_of_the_skype_highlighting 502 743 322 end_of_the_skype_highlighting Marta Czerkawska linergistka 6lat doświadczenia www.enklawaspa.com Zapraszam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH MAM PROZBE POWIEDZCIE GDZIE W KATOWICACH MOZNA ZROBIC B.DOBRY MAKIJAŻ PERNAMENTNY ZALEZY MI NA KRESKACH GÓRNYCH ,BARDZO MI ZALEZY ,BEDE WDZIĘCZNA ZA WSZELKI EWSKAZÓWKI GDZIE WARTO A GDZIE NIE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKrakow
Maja nie ma zdjęć to fakt ale ja nie zwrociłam na to uwagi bo w innych galeriach sa zdjęcia ale wcale nie wygląją fajnie:( hmm zreszta po zabiegu nie wygląda to super i nie jest to miarodajny efekt. A co do tych pigmentów których uzywają w Artlinie to nie wiedziałam, że są najtańsze... Ale koleżanka mi polecała to miejsce i ja tez jestem zadowolona wiec wielu zadowolonych klientów chyba świadczy o tym że jest tam fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka87
W KATOWICACH POLECAM WWW.ARTTIPS.VIXO.PL BYŁAM TERAZ NA GÓRNYCH KRESKACH I DOLNYCH JESTEM ZADOWOLONA MAM POPRAWKĘ 1 WTEDY SOBIE WYDŁUŻĘ KRESKĘ BO NARAZIE ZA BARDZO WRAŻLIWE OCZKA MIAŁAMI NAPUCHŁY MI I ZAGĘSZCZENIE MI ZROBIŁA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari19
Witam.Możecie polecić mi kogoś z bielska lub żywca na makijaż permanentny oczu (kreski).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WISIENKA 87 MAM DO CIEBIE PROZBE CZY MOGŁABYS WRZUCIC SWOJE ZDJECIE Z OCZKAMI ZROBIONYMI TU LUB PRZESŁAC MI NA MAILA ,BARDZO CHCIALABYM ZOBACZYC JAK WYGLADAJA TWOJE KRESKI ,MÓJ MAIL TO fifa5@vp.pl będe bardzo wdzięczna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialu
Dziewczyny ja zrobiłam makijaż permanentny brwi i oczu. Efekt super. Natomaist z ustami mam problem ponieważ bardzo mi krwawią i barwnik się nie utrzymuje. Miałyscie moze jakieś zalecenia od osób wykonujących makijaż ust? Moze sa jakies leki, które powstrzymują krwawienie. Cały barwnik wypływa z krwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli usta bardzo krwawią to niestety już nie jest makijaż permanentny tylko tatuaż i brak techniki. Zamiast szukać leków na zahamowanie krwawienia radzę poszukać profesjonalnego wykonawcy. Chyba, że nie masz nic przeciwko bliznom na ustach i temu, że w przyszłości utrudni to, lub wręcz uniemożliwi kolejne pigmentacje. To niestety są skutki w dalszej perspektywie takich nieprawidłowych zabiegów. Zdrowie jest najważniejsze. Zastanów się nad tym. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialu
Dzięki za odpowiedź. Wiesz dziewczyna robiła mi brwi i kreski. Jestem bardzo zadowolona. Ona robi to już 10 lat. Nie jest początkująca w tym temacie. MOże spróbuję jeszcze raz zrobić. Blizn nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgracja13
Do Kasialu,oprocz tego co napisala Zara jest jeszcze kilka istotnych rzeczy np.niewskazane jest zazywanie aspiryny lub ibuprofen do siedmiu dni przed zabiegiem,alkohol nawet lampka wina wypita poprzedniego dnia moze powodowac wieksze krwawienie pamietajmy ze usta sa najbardziej ukrwiona czescia na naszej twarzy piszesz ze jestes zadowolona z poprzednich zabiegow wykonanych przez te osobe i rozumiem ze usta byly robione po raz pierwszy.A co o tym sadzi Twoja linergistka? Czy uzyla odpowiednich znieczulaczy?A moze potrzebujesz" blokade nerwu" do tego zabiegu.Porozmawiaj z nia.Z 10-cio letnim doswiadczeniem z pewnoscia niejednokrotnie miala do czynienia z anomaliami.Jest kilka metod wypelniania ust, jezeli oprocz 10-ciu lat stazu,doksztalca sie na biezaco to powinna wiedziec. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście nie mówimy tu o bliznach takich jak po oparzeniu czy innych silnych urazach, ale o mikrobliznach, które stopniowo będą utrudniać kolejne zabiegi. Już to kiedyś pisałam, ale powtórzę. 10 lat doświadczenia to tylko okres czasu od którego ktoś ukończył kurs. Ważna jest ilość wykonanych zabiegów. A najtrudniejsza jest praca na ustach. Tu właśnie wychodzi brak techniki. Jeżeli szukasz pomocy na forum to znaczy, że nie masz 100% zaufania do swojej linergistki. Może chciałabyś, żeby tak było ale coś jednak każe Ci szukać odpowiedzi na dręczące Cię pytania, których albo nie zadałaś, albo na które nie otrzymałaś odpowiedzi od osoby wykonującej zabieg. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienkA87
kusia27 ZROBIĘ ZDJĘCIE PO POPRAWCE WTEDY BĘDĘ MIAŁA ZROBIONE CAL OWICIE JAK NALEŻY I WYŚLE NA MEILA:) CZYLI OK1-2 MARZEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala32
jeśli ktoś jest z okolic Radomska polecam www.centrum-kosmetologii.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala32
www.centrum-kosmetologii.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misa11
Witam serdecznie Ponawiam moje pytanie, szukam kogoś w trójmieście, kto dobrze wykona makijaż permanentny. Jakoś ciężko znaleźć opinie na tym czy innym forum dotyczące Trójmiasta. Czy możecie kogoś polecić ? Zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty Pani Magdaleny Wielgus, Akademia Magdaleny Wielgus, http://www.akademiamw.pl/ lub Pani Agnieszki Ucińskiej http://studiokosmetyki.net/ , czy jest ktoś kto robił makijaż permanentny u którejś z Pań? Jakieś opinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda_kisio
Ja w stolicy mogę polecic ten gabinet http://www.afrodytasalon.pl/ ceny maja naprawde nieporównywalne do innych gabinetów w Warszawie,a zabiegi wykonują profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wietrzenie magazynow :) Promocja na barwniki BioTouch kazdy barwnik w cenie 90 zł - oferta wazna do wyczerpania zapasow wiecej informacji pod numerem 516 918 868 lub bevelin444@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawia mnie jedna rzecz skoro tak zachwalacie ten makijaz to dlaczego nie wkleicie swojego zdjecia i nie pokazecie go tyle co tu jest kobiet i opini o nim dziwie sie ,sama rozmyslam o nim ale obawiam sie ze nie bedzie tak intensywny jak bym tego chciala,wiec prozba do pań ktore maja takowy i chcialyby sie pochwalic ,zeby wklejily go a najlepiej jak by byly kreski oczu heh z góry dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie dlatego ze nie ma mozliwosci wklejenia zdjec ale jak podasz mi meila to chetnie Tobie przesle kilka zdjec :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doomka
hej, moja kosmetyczka powiedziała mi, że kreski na oczach nie każdemu się przyjmują, jak to jest? Czy to prawdą jest? Szukałam na forach, ale nic nie widzę w tym temacie. Podejrzewam, że może się boi zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł z takim makijażem zaczyna mi się coraz bardziej podobać, zwłaszcza, że znalazłam fajny Instytut w Warszawie - New Look, gdzie wykonują między innymi takie właśnie zabiegi. Te konsultacje przed - to coś dla mnie. na dodatek - moja koleżanka tez robiła sobie kiedyś kreskę nad okiem i wygląda teraz super, ale ona zrobiła sobie to już dość dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgracja13
Kusia27,pamietaj ze podstawowym zadaniem makijazu permanentnego jest podkreslenie twojej naturalnej urody i korekta niedoskonalosci a wiec to kwestia preferencji moze byc dyskretny lub bardziej wyrazisty,poszukaj odpowiednia linergistke,idz na konsultacje a bez problemu otrzymasz to o co prosisz . Doomka,jakich argumentow uzyla na to twoja kosmetyczka? Jest kilka przeciw wskazan na zrobienie makijazu ,ale jezeli przy solidnej konsultacji wszystko jest ok! to tylko raczej jej nieumiejetnosci sie klaniaja a wiec poszukaj kogos innego. Dziewczyny,konsultacje sa przewaznie za darmo ,korzystajcie z nich! Porownujcie, ogladajcie portfolia i..... PYTAJCIE,PYTAJCIE!! Glupie czy smieszne pytanie to - niezadane pytanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bevelin wyslij na fifa5@vp.pl będe ci bardzooooooo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Zamierzam zrobić sobie makijaż ust, ale trochę się boję. Naczytałam się o różnych wpadkach kosmetyczek( a to przy korekcji ust kobieta się za głęboko wbiła i poszła krew, a to dziewczynie przy korekcji oczu powypadały rzęsy). Czy to możliwe w ogóle? Tak się zastanawiam, czego mogę się spodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×