Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

A może ktoś wie co zrobić by ten makijaż się nie utrzymał zbyt długo, jestem teraz na etapie gojenia więc może coś można zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Jeśli brwi są wąskie, to można korygować nieudany kształt, jeśli to długość decyduje o asymetrii, to różnie. Nie zawsze da się skorygować korektorem na tym etapie. Jeśli barwnik wejdzie mocno to korektor raczej go nie przykryje tylko lekko przytępi. Co do usuwania na etapie gojenia to zawsze trzeba liczyć się z ewentualnością pozostawienia blizn. Ja proponuje zaczekać. Kolor teraz mocny za 5 dni się wyłuszczy, może wcale nie wejdzie głęboko, albo nie wejdzie w miejscu, w którym ty uważasz ,że nie ma zgodności geometrycznej. jeśli bardzo cię to męczy możesz zrobić fotkę tylko swoich brwi i przesłać na maila edycjaj@op.pl, to może coś ci podpowiem. Jednak zdjęcie proszę zrobić aparatem a nie komórką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Co do zdjęcia, to wolę się nikomu nie pokazywać... Poczekam, może ostatecznie nie będzie źle, ciekawa jestem tylko czy osoba, która mi zrobiła zwróci pieniądze abym mogła jakąś korektę zrobić gdzieś indziej...czy będzie mnie przekonywać aby zrobić u niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tego "robienia czegoś w trakcie gojenia" to bardziej chodziło mi o to co robić albo czego nie robić, by pigment się aż tak dobrze nie przyjął,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
aha, czyli do ginekologa też nie pójdziesz, bo wolisz sie nikomu nie pokazywać... dziwna jesteś. Jak się można wstydzić wysłać zdjęcie do kobiety z drugiego końca Polski, której sie nie zna. A swoją drogą, to w worku na twarzy przecież chyba nie chodzisz? szukasz pomocy, a nie dasz sobie pomóc:/. Może zaufaj jednak naszej Edytce. Mi pomogła i wielu z nas. Ale nic na siłę. Druga sprawa, to raczej kasy Ci nie odda tylko będzie przekonywać, że na korekcie wszystko poprawi. Ja też byłam przerażona po zabiegu, ale po 3 tygodniach skóra się złuszczyła i barwnika zostało z połowę. Moze nie warto tak panikować. Ale przerabiałam to już i akurat tu Twoje nerwy rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
co do rozjaśnienia, to ja próbowałam kilkoma specyfikami, ale sama nie wiem, czy mowić tu na forum, żeby ktoś sobie biedy nie narobił.. Z tej części brwi, co chciałam, barwnik zszedł całkowicie, ale przez jakiś czas była rana. lepiej nie kombinuj i poczekaj. jak będzie bardzo źle do kamuflarzem poprawisz i odpowiedni ksztalt włoskową zrobisz u kogos sprawdzonego. Blizny są gorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie pojechałaś:) ale masz rację...No ja mam nadzieję, że może faktycznie będzie lepiej za jakiś czas, zobaczymy. Ale nie wiem czy na korektę u akurat tej osoby się zdecyduję, to wszystko zależy od tego jak będę wyglądać za 2 tygodnie...A do ginekologa nie wstydzę się chodzić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mnie zaciekawiłaś, może zdradzisz choć trochę co za specyfiki stosowałaś? A co to jest kamuflaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1tygrysek, napisz proszę na maila starapanna@wp.pl co stosowałaś. Nie pobiegnę od razu tego robić ale jestem bardzo ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
np cytrynę. jesli kształt mozna u Ciebie poprawić, to nic nie testuj na sobie. Tak jak juz powiedziałam, kamuflażem, czyli barwnikiem kamuflującym i odpowiednią korektą można zdziałać cuda. Wysłałas Edytce foto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie wyslałam ale na pewno to zrobię jak już się wygoi i będzie wiadomo co i jak... A powiedz mi, Ty nie byłaś zadowolona ze swoich brwi zaraz po? I stosowałaś magiczne specyfiki? Czy jak się zagoiło to już Ci się podobało? Kurcze taką babeczkę fajna miałam, robiłam u niej np zamykanie naczyń z dobrym efektem i tak jak wspominałam ma bardzo dobre opinie ale np nie narysowała mi próbki przed działaniem a ja niestety nie wiedziałam, że tak powinno być., robiłam metoda piórkową, ona powiedziała, że ja mam swoje wloski więc nie ma co zepsuć a mam wrażenie, że skopane jest na całej linii. Korekta po zabiegu raczej kojarzy mi się z dorysowaniem kreseczki tu czy tam a nie z poprawianiem całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyto, a czy Ty jesteś linergistką? Wnoszę. że tak. Powiedz, czy możesz polecić kogoś w Trójmieście do kogo mogłabym się zgłosić gdyby było źle? Czy jesteś faktycznie z drugiego krańca Polski? A może jesteśmy sąsiadkami?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
poczytaj troszkę chociaż ostatnie strony wątku, a będziesz mieć odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, dzięki ;) poczytałam... mam odpowiedź... ;] kurcze, żałuję, że nie trafiłam na to forum przed permanentnym. Ale zazwyczaj tak jest, że jak coś jest źle, coś niepokoi to szuka się pomocy w necie. Zaniepokoił mnie jeden wpis. Pisano, że istotne jest by sprzęt był elektryczny. Ja miałam metodę piórkową? Czy tu powinien być sprzęt elektryczny? Ja nic takiego nie miałam? Podsumowując..czy to o czym piszę i to iż Pani nie zrobiła mi szkicu przed przejściem do pracy świadczy o jej niekompetencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam zapytanie. Czy zna ktoś godne polecenia miejsce w 3mieście? Przeglądam te wszystkie strony i na niemal żadnej nie ma galerii prac tak jak u Pani Edyty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Dziewczyny zwłaszcza te które chcą zrobić makijaż permanentny czy długotrwały wsio ryba. Jeśli idziecie do gabinetu i przed zabiegiem nie ma rysunku wstępnego przed wykonaniem zabiegu, to zabierajcie swoje pieniądze i tyłek i i i i uciekajcie stamtąd jak najprędzej. W tym zawodzie nie ma improwizacji...to nie jazz . Jeśli ktoś tak pracuje to przepraszam ale uważam ,że jest skończonym kretynem, a dwa to ma straszną pychę w sobie sądząc ,że jest tak doskonały, że nie potrzebuje rysunku wstępnego. Zazwyczaj jest tak ,że za pychą zaraz kroczy klęska. Ja bez rysunku wstępnego nigdy nie odważyłabym się podjąć zadania. Nawet jeśli usta są kształtne na pierwszy rzut oka, a brwi wydają się symetryczne. Tak po prawdzie to nie ma idealnych rysów i zawsze są minimalne asymetrie. Ja idealnej twarzy w swoim zawodzie nie spotkałam. Zawsze jest coś" a to łuki idą nie w jednym poziomie, a to jeden jest krótszy a drugi dłuższy, a to jeden jest bardziej idący skosem a drugi zaokrąglony, albo dwa niby są równe, a jak kobieta zaczyna mówić to jeden cudnie gra i podnosi się humoralnie do góry. Z ustami jest podobnie, czasem wystarczy ,że jednej czwórki brakuje i usta już nie układają się równo tylko jedna warga lub kącik bardziej się zwiesza, ponieważ przy niedoborach uzębienia po jakimś czasie zwyczajnie tworzą się rozsuwy między zębami, a wargi, które opierają się na zębach często tracą względną symetrię. Czasem od drzwi widzę która kobieta ma zrobioną sztuczną górę , a dół ma jeszcze swój. Warga zupełnie inaczej się układa na sztucznym garniturze a zwłaszcza kiedy łuk jest przesadzony i nadmiernie wypycha górną wargę. Niektórym to pomaga, bo nie widać zmarszczek papierosowych tak zwanych, ale czasem ta warga jest zbyt opięta i rozciągnięta jak u żaby. I mając do czynienia z różnymi defektami weź tu ręką mistrza narysuj idealny kształt, a w pierwszej kolejności go odszukaj między zmarszczkami, wybroczynami ostudami, przebarwieniami, żyłkami, stu kolorami z racji wieku i takie tam. bez rysunku wstępnego, mowy nie ma aby było to dobre na finiszu. Prawdą też jest ,że niestety rysunek wstępny wykonany dla klienta nie zgadza się z tym co zostało klientowi wykonane. Bo i takie panie na forum tu pisały. Co innego akceptowały a co innego dostały kiedy wstały z fotela. Tu już nic na to poradzić nie mogę, bo każdy jest dorosły i za swoje czyny sam odpowiada. W takich sytuacjach trzeba to rozstrzygać błyskawicznie z makijażystką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję Pani Edyto za odpowiedź, utwierdziła mnie Pani w tym, że niestety na permanentny trafiłam źle. Co do obecnego stanu to zaczynam mieć nadzieję, rysunek troszkę blednie i mam nadzieję, że z pomocą kredki lub henny jakoś to później będę. Na korektę do tej pani na pewno nie pójdę, bo to nie byłaby korekta a ponowna improwizacja. Pani Edyto, jaką mam wg Pani szanse na odzyskanie pieniędzy? Czy można taką usługę całkowicie reklamować bez korekty i prosić o zwrot pieniędzy? jak trochę dojdę do siebie to może pójdę na korektę do innego salonu ale zrobie duuuży wywiad. Jaka szkoda, że Pani aż w Bydgoszczy (widziałam galerię- bardzo zachęcająca) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Naprawdę musiałabym zobaczyć te brwi, żeby dać pani szczerą odpowiedz i tyle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeeM
Witam Wszystkich :) Kupiłam Grupon na makijaż permanentny górnej i dolnej powieki, a teraz szukam informacji na ten temat ... hmmmmm ... wiem, wiem "madry polak ... " ;) Poproszę o informację, co to za sprzęt - BEK i BEK Aparat do makijażu permanentnego? Cz istnieje "dekalog" pytań, które należy zadać przed poddaniem się zabiegowi? Czy ktoś ma doświadczenia z poznańskim gabinetem o nazwie "Salonik Pralina"? Wątek jest długi, więc link do miejsca, w którym była o tym mowa także będzie satysfakcjonujący :) Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź. BM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Czy któraś z Was zrobiła makijaż górnej kreski w BELLE EPOQUE, Warszawa, Międzynarodowa 68. Wykupiłam to z Gruponu, ale nie znam salonu i mam trochę mieszane uczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem tydzień po mp kresek w nelle. No i mam mieszane uczucia. Kreski są zrobione bardzo ładnie, tylko zagęszczenie rzęs. Jestem zadowolona, bo miałam mieszane uczucia. Na ale kreski zaczęły mi znikać i nie wiem, czy moja skóra nie przyjmuje barwnika, czy były za płytko zrobione, bo oprócz opuchlizny, nie miałam strupków. Sam zabieg bolał potwornie, przed korektą na pewno wezmę ketonal, bo ból był koszmarny. I co mnie zadziwiło, pani bardzo miła ale nie dała mi ankiety dot. zdrowia, nie wypytała o choroby, tylko zapytała czy nie mam okresu. Gdzie radzicie robić usta i ewentualną korektę czy w akolor, czy extravaganzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Pati przed tobą jeszcze korekta. jeśli to było tzw. zagęszczanie rzęs to barwnik często tam trudniej się przyjmuje ze względu na sąsiedztwo wszechobecnych gruczołów łojowych. Ale barwnik przyjmuje się. tylko zapewne nałożony kolejną warstwą na korekcie wzmocni efekt o jakim myślisz. Na pewno nie mocniej. Mocniej nie znaczy lepiej zwłaszcza wokół oczu. Przyjemny zabieg wokół oczu nie jest, ale każda klientka ma inne wrażenia. Tym się nie martw. Natomiast nie jest dobrze kiedy przed zabiegiem nie został przeprowadzony wywiad, zwłaszcza kiedy regionem pigmentacyjnym jest oko. Kreski na oczach są najprostszym zabiegiem, ale najbardziej odpowiedzialnym i wymagającym dużej wiedzy teoretycznej jak i minimalnej wiedzy okulistycznej z możliwymi chorobami oczu włącznie. Ważna jest naprawdę drogie czytelniczki aby dowiedzieć się czy w okolicy oka był przeprowadzany jakikolwiek zabieg chirurgiczny, czy na znieczulenia klient reaguje poprawnie, czy była kiedyś sytuacja w której doszło do odwarstwiania siatkówki lub odklejenia, czy często lub kiedykolwiek przechodziła zapalenie rogówki, czy jest skłonność do jęczmieni zewnętrznych lub wewnętrznych, czy przechodziła kiedykolwiek gradówkę, czy ciśnienie w oku jest stabilne, czy są przyjmowane jakieś leki okulistyczne, czy występowały kiedykolwiek kępki żółte, czy są częste zapalenia spojówki- jaglica, czy było podejrzenie o nurzycę lub są napadowe alergie w okolicach oczu, czy było kiedykolwiek zapalenie nerwu wzrokowego, jaskra, rak powiek skóry, zapalenie tęczówki, zapalenie żyły ocznej....ostatnio częściej spotykane niż w latach poprzednich, suchość oka choroby tarczycy, siadkówczak, czy są skórzaki, zwyrodnienia siatkówki itp itd Oko to oko, wykonać kreskę to jedno, a zdrowie to drugie, choć na pierwszym miejscu. I na kreski to nigdy w życiu nie poszłabym z gruponu, chociaż z gruponu to na nic bym nie poszła tak po prawdzie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I na kreski to nigdy w życiu nie poszłabym z gruponu" ... noooo taaak. Co prawda nie jest to odpowiedź na moje pytanie, lecz to także jakaś odpowiedź i wskazówka. Ostatecznie będą tam regulowała brwi i robiła hennę przez czas jakiś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kreski zgodziłam się, bo widziałam wcześniejsze prace tej pani i wiedziałam, że nic mi nie dolega. Co do ust, to już inna historia. Nie chcę wyglądać jak klonw, dlatego, też ponawiam pytanie akolor czy extravaganza? A może ktoś inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć , dziewczyny ja też kupiłam ten groupon w salonie Belle Epoque i naprawde nie polecam , lepiej zwroccie sie do grouponu o zwrot kasy . Ten salon nie ma zielonego pojęcia o tym jak sie robi makijarz , kobieta ktora chciała mi to zrobić była totalnie roztrzepana i widać ze nie miała o tym zielonego pojecia , nie dość że trzesły jej się rece to zaczęła mi robić kreske w totalnie złym miejscy , na połowie powieki , po czym się wystraszyła bo mi krew zaczęła lecieć bardzo i poprosiła zebym przeszła do niej innym razem , Uważacie że moge do nich wystąpić o odszkodowanie , ta kobieta zrobiła mi ślad w połowie powieki ??? pomocy s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
no pieknie, pięknie. Po pierwsze zgłoś do Groupona, nawet przez info linię, żeby odznaczyli oferenta na czarnej liscie. Po drugie zgłoś reklamację. Napewno możesz próbować występować o odszkodowanie, skoro pani nawet nie dokończyła zabiegu. Trzeba dodać, pani amatorka ucząca się. Zarządaj certyfikatu i zobacz od kiedy ma uprawnienia. Opisz cały zabieg, czy pokazano cI nierozpakowaną igłę przed zabiegiem i dokonano instruktazu, co jak będzie wykonane, zapytano o przebyte choroby, uprzedzono jak będzie wyglądało gojenie itd... napisz potem nam na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliko
A PROPOS BELLE EPOQUE... Zakupiłam tam groupon dla siebie i koleżanki, Panie cztery razy przekładały mi wizytę, gdyż okazało się, że nie mają zatrudnionej osoby, która zajmuje się tym makijażem, ponieważ jest to poważna sprawa a nie chciałam być królikiem doświadczalnym, napisałam do Groupona o zwrot piniezy, których do tej pory nie zwrócili... A propos Tygryska - chętnie pomogę napisać stosowne pismo o odszkodowanie i zadośćuczynienie, ale i tak dobrze, że nie zrobili Ci większej krzysdy... Ja kreseczki zrobiłam u innej lineristki... są śliczne a ja jestem w pełni zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONKURS Portalu Feelbeauty
Opisz nam swoją przygodę z medycyną estetyczną. Zabiegi od mezoterapii przez botox, korekcję ust kończąc na peelingach mechanicznych lub laseroterapii. http://www.feelbeauty.eu/contest/index/id/3 Przedstaw swoją historie jakie były Twoje doświadczenia i jakie rezultaty osiągnęłaś. Najciekawszą historię opublikujemy a autorce tekstu przyznamy nagrodę w postaci wybranego zabiegu z medycyny estetycznej w wybranym gabinecie w Polsce. Zapraszamy i czekamy na Twoją historię.http://www.feelbeauty.eu/contest/index/id/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne dzięki za opinie na temat BELLE EPOQUE. Ich oferty sprzedają się jak świeże bułeczki na Gruponie. Warto przestrzec inne dziewczyny, wkońcu oko to bardzo delikatna część ciała - łatwo zrobić komuś krzywdę. Co za żenada - posuwać się do takiej amatorszczyzny, tylko po to, żeby zarobić parę groszy.. wszystko i tak ma krótkie nogi.. Piszcie więcej na temat BELLE EPOQUE - chciałabym ich bardziej szczegółowo prześledzić - a może będą też jednak pozytywne opinie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×