Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Skoro ktoś się oglasza na gruponach i innych tego tupu aukcjach to znakiem tego ze mu nie idzie i chce za wszelka cene sciagnac klientki ktore skusza sie na cene.A dlaczego nie idzie??Jak myślicie?Takie rzeczy najlepiej dzialaja poczta pantoflowa idzie sie na MP z polecenia a nie szuka sie okazji na grouponie.Lepiej poczekaj jak nie masz kasy i zrob MP poxniej.Zawsze to lepsze niz pozniej zalowac i plakac:) A swoja droga kobitka przesadzila heheh pieknie wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki ale kresek to chyba nie da sie spierniczyc no nie? Dzieciatko mi zasnelo wiec ide sobie tatuowac usteczka mmmmm czekalam i czekalam az sie doczekalam nie wiem jak tu sie daje zdjecia bo chetnie bym sie pochwalila swoim makijazem:)A moze te ktore maja MP tez sie pochwala?Tylko cale twarze rzeby bylo widac wyraznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzatko kreski absolutnie na zawsze można spartolić, na amen :), rozlane barwniki , krzywizny itp.Mozna potem plakac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makijaz na brwiach
mi sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Tak też mnie rozbawiło ;) logowanie chyba więcej czasu zajęło, niż sam wpis;) lubię takie spontaniczne osoby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goghi
ALEKSANDRA KAWAŁKO - OPINIE. Witam, niedawno zrobiłam sobie makijaż permanentny brwi metodą piórkową (jakieś dwa tyg. temu), brwi znacznie różnią się od siebie, zarówno pod względem ich kształtu jak i koloru. Chciałabym więc to poprawić oraz zrobić makijaż p. ust. Szukam więc doświadczonej i kompetentnej linergistki w Krakowie. Dość często pojawia się p.Aleksandra Kawałko, głównie pozytywne wypowiedzi (o ile nie jest to autoreklama p/Oli:P). Bardzo proszę o opinie oraz ewentualne porady, co i gdzie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niiu78
Mam pytanie Czy , któraś z Was słyszała bądź korzystała z usług w promocyjnej cenie jako model ??? Jest taka możliwość na szkoleniach proszę o opinie Śląsk badź Wawa jest to przy osobie z doświadczeniem ale w sumie zabieg robi osoba szkoląca sie - czy to nie ryzykowne ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
niju 78 mogę ewentualnie zaproponować inną formę. Modelka na Mistrzostwa w mp. W marcu na targach kosmetycznych w Warszawie są Mistrzostwa, z tego co pamiętam jedna z dziewczyn pracująca na longu poszukiwała modelki wiek 30-40lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niiu78
Jestem ze Śląska szkoda ze tutaj nie odbywają się takie mistrzostwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania336688
Po mich doświadczeniach z Gruponem i brwiami mam do wszystkich tylko jedną rade: http://www.mroczni.pl/1695/Czasem_lepiej_doplacic.html poprawiłam koszmar w Poznaniu i teraz się moge śmiac zamiast płakać nie oddawajcie swoich twarzy jekimś niedoświadczonym panią które muszą się posiłkować promocjami. Lepiej wcale nie robić!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak Wroclaw
kogo polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amazonka49
Witam wszystkie panie. Czy którakolwiek z was spotkała się z pigmentacją sutka po rekonstrukcji piersi?? Moze to nie temat na to forum ale....... Problem dotyka niestety wiele pań. Gdzie to szukać?? czy ktoś to wykonuje??? wielkopolska i ościenne. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
To jest pigmentacja medyczna. Myślę, ze zaczęłabym od poszukiwania dobrej linergistki w pani województwie, a potem bym pytała, czy zajmuje się tego typu kamuflarzami lub szukała na stronach internetowych, bo raczej pewnie nikt nie zajmuje się tylko i wyłącznie pigmentacją medyczną. Może linergistki kogos pordzą, dadzą namiary ;) Ja na Twoim miejscu, na pewno wybrałabym Izabelę Cytrowską http://www.izabelacytrowska.pl/cennik.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexaxoxo
Amazonka49 swietny temat,szkoda ze nie moge doradzic nikogo w Polsce, ale moze wlasnie kolezanki cos napisza.Robienie upiekszajacego makijazu permanentnego typu kreski,usta, brwi jest fajne, ale pigmentacja po zabiegach czy to po rekonstrukcji, redukcji, powiekszeniu,zageszczaniu, to naprawde satysfakcja.Radosc w kobiecych oczach jest bezcenna!Od siebie moge udzielic informacji co do wykonania takiego zabiegu i przeslac zdjecia ktore posiadam. Sama chetnie dowiedzialabym sie gdzie i do kogo uderzyc w Polsce z tym tematem.Dzieki ze napisalas, wierze ze wlasnie pomoglas innym kobietom, ktorym zabraklo jeszcze odwagi aby glosno o to zapytac. Pozdrawiam i zycze powodzenia.Jak wyzej wspomnialam jezeli moge w jaki kolwiek sposob pomoc to napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka2
W jakim terminie te mistrzostwa w Warszawie są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
pierwsze Mistrzostwa są 26 luty drugie 10-11 marzec na targach w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niiu78
Czy ktos moze cos powiedziec o StrefaPięknaGliwice? zabieg robi pani Beata proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amazonka49
TYGRYSKU bardzo dziekuję za podanie kontaktu, jestem po rozmowie i wygląda to bardzo profasjionalnie i obiecująco. Pani dosłała mi więcej zdjęc swoich prac mikropigmentacji medycznej których nie ma na stronie i wygląda to bardzo dobrze. Jestem umówiona niestety dopiero na marzec. Jeszcze raz Tygrysku dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola82
Witam,moze ktoras z Was miala robiony makijaz permentalny brwi u Anny Zawislanskiej z Gryfic,prosze o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niiu78
podbijam temat o metodę TAFFY czy ktoś korzystał >?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryskaweczka74
Moja mama miała robione brwi i kreski bo nie może ze znieczulenia korzystać i wcale nie była zadowolona. Później jej koleżanka na żywca musiała jej to poprawiać w klasycznym makijażu permanentnym. Nie wiem czy to sprawa produktu czy odpowiedniego wyszkolenia ale nie wyglądało to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niiu78
A gdzie Twoja mama robiła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Niiju78 kiedyś wyraziłam swoją opinię na temat metody , którą jesteś zainteresowana. Z uwagi , że mam lenia i nie chce mi się pisać jeszcze raz tego samego, pozwolisz, że odeślę ciebie w okolice strony 104 lub 105 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
Amazonko49, ciesze się, że skorzystałaś z podpowiedzi. Ja niestety mieszkam daleko od dobrych linergistek:/ Daj znać jak będziesz po zabiegu i powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaSikorka
Witam ja jestem świeżo po takim make-upie:) Dodam że całościowym,czyli oczy,usta i brwi...i jestem mega zadowolona.Usta wyszły przepięknie,miałam asymetryczne wargi i pani Marta tak mi górną zrobiła,że teraz obie są ponętne:) i bardzo naturalne,brwi mam delikatnie zrobione,kreski też co prawda kreski do poprawy bo już nie wytrzymałam trochę bolało a tak wszystko na raz to ciężko.Polecam wszystkim Enklawa day spa w Szczecinie super salon i tam właśnie P.Marta Czerkawska robi makijaż,usługi na najwyższym poziomie,może ceny trochę droższe,ale ja tam wole zapłacić i mieć efekt niż zaoszczędzić parę stówek i być oszpecona...Jak macie jakieś pytania to chętnie odpowiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachor18
Cześć dziewczyny;) Mogę się z Wami podzielić moimi doświadczeniami w sprawie tatuażu permanentnego, ponieważ tydzień temu sobie takowy sprawiłam;) Szczerze polecę Wa kobitkę co mi go wykonała, a jeśli chcecie zdjęcia przed, bezpośrednio po i po 6 dniach to Wam wyślę na maila. Piszcie: karolina.szczepanik@wp.pl Strona do wizażystki: http://izabelacytrowska.pl/galeria.html 1) Jeśli chodzi o ból- do wytrzymania, brwi znieczulone są maścią, bardziej boli depilacja jak tatuaż 2) Wykonanie tatuażu brwi trwa około 1,5h 3) Nie spuchłam, przez jakieś 3 minut miałam zaczerwienione potem poszłam na zajęcia normalnie 4) Kolor docelowy 40% początkowego miałam po 6 dniach 5) Nie trzeba niczym smarować, ważne by nie używać kremów czy maści, fluidów na ranę, bo można ją zakazić czy strupki porobić. Odchodzą one same. 6) Kształt i kolor świetnie doradzi Wam wizażystka, która wykonała mi zabieg . 7) Efekt utrzymuje się w zależności od tego jak szybko złuszcza CI sie naskórek, jak dbasz o cerę, cz chodzisz na solarium. Idelany olor jest do 2 lat, później zaczyna blednąć.. Szczerze polecam! http://izabelacytrowska.pl/galeria.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doda oskarża Majocha?
Przeczytajcie oswiadczenie w którym mozna dowiedziec się kim jest naprawde jej byly manadzer? Tego nigdzie nie znajdziecie tylko tu http://www.flesik.pl/doda-szuka-osob-ktore-za wierialy-umowy-z-majochem-w-jej-imieniu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
dziewczyny . które chcą wykonać usta w obecnym okresie, bardzo proszę weźcie sobie do serca profilaktykę heviranową do serca i tabletki po zabiegu. jest strasznie dużo chorób i przeziębień, a wirus opryszczki fruwa w powietrzu.;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×