Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

rob se rob dziewczyno:) jak masz tak cudowna linergistke, ze brwi bez znieczulenia nie bolaly i do tego dojezdza do domu :) to nic tylko robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
Poradzicie mi jakaś stronkę na której znajdę kolory pigmentów LTL ? A może macie coś w PDF-ie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AldiK
Rzeczywiście można się nieźle przestraszyć na widok takiej opryszczki i zniechęcić do MP ust, ale spokojnie, jeśli przed makijażem i po zażywa się Heviran to u osoby zdrowej wyrzut takiej oprychy jest mało prawdopodobny. Najczęściej nie pojawia się ona wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1tygrysek, dzięki za rady! Masz rację w 100%. Wiesz, ja wybrałam ten salon z polecenia koleżanki, która ma piękne brwi i była zadowolona z profesjonalizmu babeczki. Jej brwi były śliczne po zabiegu, nie miała dolegliwości, ale chciałam zasięgnąć opinii innych, bo różne są wrażliwości skóry. Faktycznie gdybym wiedziała o niej zero to ciarki po plecach ... a daj mi namiar na tą p. Edytę.Jej nazwisko jest na J.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
Ja nie mówię, że wylądowałabyś źle. Ale przed tym zabiegiem warto jednak wiedzieć sporo, bo na błędach to gorzka nauka. Tak. Edyta LTL to Edyta Jaskot. Myślę, ze to żadna tajemnica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Tak to ja;) paula jeśli twoja znajoma wygląda dobrze i jest zadowolona,a ty jesteś pewna, że w takim kształcie ogólnie wykonanej pracy, ty także czułabyś się zadowolona...to korzystaj z gabinetu polecanego przez twoją znajomą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Patrzę na ten link o ustach, który podesłałyście i w pierwszej chwili pomyślałam o opryszczce, ale jak się tak głębiej przyjrzałam, to mam mieszane uczucia. Nie do końca na 100% myślę o opryszczce. Sadzę , że tam zadziałało coś jeszcze innego, brak higieny, dobrego wywiadu i ogólnie spartolona pigmentacja. Mi osobiście chodzi po głowie zbyt agresywna pigmentacja, w którą wdarł się liszaj. Opryszczki jednak nie wykluczam. Pytanie czy ta osoba po zabiegu wychodziła na słońce i z wywiadu nie miała przeciwskazań.. A co sądzą inne dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Edyto! Odwiedziłam Pani stronkę. W "galerii" piękne prace! Imponujące poprawki spartaczonych wcześniej przez kogoś brwi. Tylko mam jedno pytanko. Wszystkie brewki na zdjęciach są w kolorze czarnym (albo przynajmniej tak wyglądają na zdj), a czy jest możliwość wykonania makijażu w kolorze jasnego brązu? Jestem właśnie takim zainteresowana, żeby były delikatknie brązowe. Czasem mam wrażenie, że laski wyglądają trochę jak z klasycznym tatuażem. Chyba, ze to kwestia metody. Może kreskową wygląda naturalniej ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Post wyżej ..Jeśli jesteśmy z tego samego miasta to może umówmy się na telefon w godzinach pracy i odpowiem na pytania, aby tu miejsca nie zajmować. Taka tylko info dodatkowa, w piątek po południu będę już niedostępna ponieważ wyjeżdżam na Targi Kosmetyczne do Warszawy i będę poza zasięgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AldiK
Jak dla mnie to opryszczka, tylko już w tej fazie zasychania. Na pewno nie było wywiadu przed MP, lub zlekceważono problem klientki (często występujące, powracające opryszczki). Przypuszczam, że makijaż był wykonany gdy klientka nie była do końca zdrowa. Też jestem zdania, że te usta zostały mega zorane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po brewkach, miałam robione dziś w Bydgoszczy. Jestem super zadowolona. Są co prawda ciemne, teraz wyglądają trochę sztucznie, ale wiadomo to norma. Odczekam te 2 tyg. i myślę, że będzie super. ALe mam ładny kształt, obie są równe, a to jest najważniejsze. Przez 3 godziny po, byłam trochę opuchnięta w okolocach makijażu, ale już jest dobrze. Lekko piecze. Ogólne wrażenia super!! Dzięki dziewczyny za wszystkie porady! (salon, w którym byłam jest na ul. Solskiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
To super. Bardzo się cieszę, że wszystko poszło po Twojej myśli. Fajnie wam w tej Bydgoszczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie trzy dni temu skusilam sie na brewki,dzisiaj strupki odpadly i doszlam do wniosku ze jedna brew od drugiej rozni sie ksztaltem.Mam pytanie czy moge zadac od kobiety ktora mi to wykonywala reklamacji czy aby ksztalt doprowadzic do porzadku bede musiala znowu zaplacic,prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja niewiem co ze mna
Dziewczyny robie brwi juz 5 raz...Pierwszy raz bylam u znajomej na zrobieniu i korekcie kolor zostal tylko na koncach brwi potem udalam sie do salonu i to samo teraz znow w salonie tyle ze innym robilam i tez nic z przodu mam tak jak mialam przed pigmentacja za to cienkie konce mam piekne...czemu brwi nie farbuja mi jednakowo?nie bede pisac gdzie robilam zeby nie robic antyreklamy bo to chyba cos ze mna nie tak...mialam robione long time liner a barwniki biotacz i jakies inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkadis
A gdzie w Krakowie permanentny? Ja najchętniej zapisałbym się na bezpłatna konsultacje przed zabiegiem. Czytam różne strony gabinetów ale zawsze uważałam że najlepiej jest się dopytać w 4 oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna pe
Prosze o propozycje mistrzow w makijazu per. WARSZAWA, chce sobie zrobic cala twarz, mam wielkie oczy i duze usta jak ktos mnie zaszpeci bedzie to b. widoczne a w brwiach mam male braki, prosze o pomoc i podajcie jakies dobre adresy, sprawdze i wybiore cos najlepszego dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna pe
Normalnie robcie reklamacje ze wszystkich nieudanych zabiegow, to wasze prawo, kosmetyczki zawsze robia w ramach rekompensaty poprawke bo boja sie zepsutej opini na swoj temat! Lub jak jest tragedia, walczcie o zwrot kasy bo moze byc gorzej!! Inwazyjne zabiegi najlepiej robic u mistrzow w danym fachu, wtedy nie bedzie niespodzianki... Waeszawa jest pelna talentow... Prosze o nazwiska, adresy od makijazu permanentnego WAWA. Dziekuje i pozdrawiam laseczki!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna pe
W Krakowie kiedys mieszkalam to chodzila opinia ze na ul. Szlak jest gabinet gdzie robia to ok widzilam wykonanie na jednej pannie (miala usta) ladnie, tylko ze jej usta byly tak male i makijaz musial byc wykonany poza kontur a to zawsze troche nie naturalnie wyglada... Ale zawsze mozesz to sprawdzic. Prosze o adresy polecanych mistrzow z WAWY, zalezy mi na tym niemilosiernie....... Piszcie co wiecie, rozpoznam sie w waszych propozycjach. Pozdrawiam wawe!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka2
z rejonu warszawy to Acolor - poszukaj kontaktu do niej na forum - podawała kilkakrotnie i dziewczyny sobie u Niej robiły poprawki. ja moge polecić linerystke w poznaniu - też jestem z Wawy ale jeżdze tam bo efekt na brwiach zdecydowanie lepszy i ma barwnik czerwony, który mnie nie uczulił. W piatek byłam na korekcie/uzupełnieniu ust i po zejściu strupków mam 95 % zrobione. Mam blizny po Sharleyu więc pewnie jeszcze jedna drobniutka korekta/uzupełnienie będzie potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aktówka
Zawsze możesz przyjechać do Krakowa :) W Krakowie to Salon Odrodzenie na Pomorskiej. Tam jest Pani Małgosia Gajewska Didiuk. Ja z Warszawy do niej przyjechałam bo ratowała mi kreskę górną bo jak za pierwszym razem robiłam w Łodzi (bo tam mieszkałam) to kobieta mi zrobiła od szablonu i było widać moją asymetrię oczu. Pani Małgosia mi to wyrównała, pokazała jak powinno wyglądać i przy okazji zrobiłam sobie usta. Wyszło super :) Co do Warszawy to spytam się przyjaciółki gdzie robiła bo wyszło ładnie to napisze po weekendzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jutro ten dzien , poprowadze wyklad na BEAUTY FORUM, mam sie bac? Jestem przygotowana, chyba hahahahah:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna pe
Dzwonilam do tych miejsc, w tym salonie odrodzenie odebrala praktykantka ktora nic nie wiedziala, wiec za duzo info nie uzyskalam ale znieczulaja mascia i napewno boli. W warszawie lepiej, bo maja juz specjalnie 'cos tam' przygotowane przez farmaceutow, a czy znacie jakiegos lekaraz ktory wykonuje znieczulenie zastrzykowe, moja kumpelka slyszala o takiej kobiecie w wawie ale tak myslimy i nie ma jak do niej kontakt zalapac... Mysle ze przy takim znieczuleniu calkowitym mozna najbardziej precyzyjny make-up uzyskac. Znacie jakis kontakt, adres, nazwisko lekarza z zdolnosciami manualnymi ktory robi rowniez permanentny!? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
Post wyżej masz taką linergistkę :) Pod latarnią najciemniej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna pe
Do postu wyzej, szukam takiej ktora bedzie znieczulec calkowicie, wiec zna ktos jakas utalentowana, z wawy, krakowa obojetnie na koniec swiata moge pojechac do najlepszej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka2
anna pe - a dlaczego chcesz całkowixcie znieczulać? emla z poowdzeniem wystarcza na brwiach, kreski troche rzeczywiście bpla ale da się wytrzymać. Z ustami gorzej ale sprawna linerystka jak wykorzysta emle i lignokaine to tez dasz radę. mozesdz ew pójśc tuz przed permanentnym usta do dentystki zeby ci zrobiła znieczulenie dentystyczne ale innego znieczulenia nie radzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AldiK
nie bój żaby Akolor, ale możesz mnie w pierwszym rzędzie wypatrywać:) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldik ciesze sie, chetnie poznam Cie. Trzymaj kciuki i nie daj mnie zjesc :) Pusc mi oko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna pe
Fakt, nie pomyslalam o tym w sumie ze taki manewr mozna wykonac z tym znieczuleniem dentystycznym... Dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje, wyklad poszedl super, ale faktycznie denerwowalam sie i nawet mi tchu brakowalo, ale dostalam pochwaly. Jestescie kochane. Dziekuje za mile slowa i wsparcie na wykladzie. Aldik jestes super babka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×