Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość eva112
Witam wszystkich ,mam pytanie do bardziej doswiadczonych pan ,czy barwniki do ust parebeau i biotauch sa dobre ? jak tak to polećcie mi jakies bardziej" uniwersalne" ktore dobrze osadzaja sie w ustach ,bo z nimi mam najwiekszy problem kreska jest ok ,ale w zyciu nie wyszlo mi wypelnienie jaki jest problem ,nie wiem? pracuje jedna igielka ale zastanawiam sie czy do wypelnienia nie sprobowac tzw kwiatkiem skladajaca sie z 6-8 igiel? prosze o porade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva112
kontur chcialam powiedziec a nie kreska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BarbaraXx
Przestrzegam przed Looksus Goleniów Katarzyne Kalinowską! chciałam przestrzec wszystkie chętne dziewczyny na makijaż permanentny u P KAsi co prawda gabinet ładny zdjęcia na fb chyba wystawione jako najlepsze bo ja tez się skusiłam pojechałam na brwi jedną brew mam wyżej drugą niżej do tego są nienaturalnie grube a zależało mi na tym zeby nie wyglądało to sztucznie jestem załamana miał być brąz wyszły czarne!!! pojechałyśmy z koleżanką której po makijażu kresek górnych wyszedł jej siniak koło oka który do tej pory nie schodzi a mineło jużkilka miesięcy wygląda jakby się rozlał pod skóra barwnik nie wiem każdego jest to decyzja ale moim zdaniem jakies prace napewno jej wyszly u tylko te wrzuca na strone ja na pewno nie polece!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BarbaraXx
Przestrzegam przed Looksus Goleniów Katarzyne Kalinowską! chciałam przestrzec wszystkie chętne dziewczyny na makijaż permanentny u P KAsi co prawda gabinet ładny zdjęcia na fb chyba wystawione jako najlepsze bo ja tez się skusiłam pojechałam na brwi jedną brew mam wyżej drugą niżej do tego są nienaturalnie grube a zależało mi na tym zeby nie wyglądało to sztucznie jestem załamana miał być brąz wyszły czarne!!! pojechałyśmy z koleżanką której po makijażu kresek górnych wyszedł jej siniak koło oka który do tej pory nie schodzi a mineło jużkilka miesięcy wygląda jakby się rozlał pod skóra barwnik nie wiem każdego jest to decyzja ale moim zdaniem jakies prace napewno jej wyszly u tylko te wrzuca na strone ja na pewno nie polece!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie posiadam jakiegos wiloletniego doswiadczenia ale znam te pigmenty I moge napisac tylko tyle, ze biotouch sa bardzo geste wg mnie , purebeau sa rzadsze. ( troszke) a mnie lepiej pracuje sie na rzadszych ;) jakos lepiej splywaja" po igle ;) pozdrawiam . Mysle ze w tym temacie to Akolor moze pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva112
dzieki za podpowiedz ,wlasnie czekam na odpowiedz od akolor ,napisalam na priv ale moze mam zlego maila, zanlazlam taka hurtownie ktora sprzedaje barwniki z biotouch ale maja podejrzana cene 55 zl czy to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kupowalam po 80 zl ale dodam jeszcze ze tu gdzie Mieszkam za te pigmenty chca przeliczajac na Pl prawie 200 zl! Powiem szczerze powoli Od nich odchodze bo jednak te drozsze pasuja mi duzo bardziej I lepiej sie przyjmuja. Ale to Moja opinia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki drogie jestem zabiegana, sorki. barwniki bio... do ust sa doskonale, ale z dobrego miejsca, podam. te za niska kase, to bleeeeeeeeee. odpowiem odpowiem jutro dalej. Przepraszam. Padam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexaxoxo
Jezeli chodzi o pigmenty Biotouch to jest ich kilka rodzajow. "Double drop pigments" - maja konsystencje ciezsza, sa gestsze i juz po pierwszym pociagnieciu widac wprowadzony kolor.Kolory serii "Micropigments" sa zdecydowanie rzadsze i aby uzyskac taka sama intensywnosc jak przy Double drop potrzebne jest kilka pociagniec w tym samym miejscu.Jedne i drugie posiadaja date waznosci dwa lata.Maja takze jednakowa pojemnosc.Biotouch posiada rowniez nowa linie "Pure pigments" kolory sa w jednorazowych buteleczkach (3 ml) sprzedawane po 5 sztuk w opakowaniu podobno produkowane dla krajow w Europie ktore niepozwalaja na korzystanie z otwartej buteleczki dla wiecej niz jednej osoby.Co to za kraje nie wiem.Moze ktoras z was wie cos na ten temat.Oczywiscie trzeba uwazac na podrobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
to o czym piszesz to monodozy. U nas w longu też wprowadzono takie pojemności jednorazowe pigmenty medyczne i docelowo miały być pozostałe kolory z linii podstawowej. Ale wiesz jak Polki potraktowały monodozy;))))) Nie dość , że wychodziły drożej niż pigmenty w buteleczkach to jeszcze strasznie wysychały i nigdy nie zużyłaś całego pigmentu, reszta do kosza. Polki jak to Polki focha strzeliły;) i sprzedaż nie szła, a przynajmniej się pogorszyła. Niby Unia coś takiego wymyśliła. No ale trzeba było radzić coś, coś, coś, i firma wymyśliła airleys buteleczki z pompką próżniową, też miały się nie dostawać bakterie do środka itp. nie było to złe na początku. Tylko, że pompki szybko się zapychały i połowa barwnika zostawała albo pompka odmawiała posłuszeństwa i przestawała działać, efekt patrz jak wyżej. są dziewczyny, które używają tej wersji opakowania, ja wróciłam do starych z zakraplaczem. A co do sterylnego systemu airleys-ów to mówiąc krótko...lekko obśmiewam ten system;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva112
zapytalam skad taka cena ,to pani powiedziala ,ze wzieli duza ilosc i kontrahent obnizyl cene:) napiszcie cos o iglach czy wieksza iloscia igiel lepiej wprowadze barwnik? z tym wprowadzaniem w sumie to nie problem bo on sie wprowadza gozej potem ,wszystko wypada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweela
Witajcie :) ja robilam sobie juz 2 razy makijaz na oczkach i usta kolorem naturalnym i jestem mega zadowoona :)))) robilam w warszawie na al. Krakowskich w studiu szkoleń PRESTIGE. Dziewczyny super tam sa i klimat jaki panuje rowniez. Bólu wg nie czuc sa tak profesjonalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweela! Cieszymy sie Twoim szczesciem :):):) Alexaxoxo , jaka wiedza! Ja mam zwykle mikropigmenty I DD tez , racja te DD bardzo geste ale te MP nie sa bardzo rzadkie wg mnie w porownaniu do innych pigmentow. Co do monodozy , alasnie Nconture robi takowe , tylko ze 1 ml. Mnie pasuja bo wystarczaja akurat na jednego Klienta . Problem z nimi tylko taki , ze aby pokazac kolor klientce I tak musze miec buteleczke z ktorej biore pigment I rozmazuje na skorze by pokazac dokladniej . Natomiast nie zrobie tego z monodoza bo nie da sie jej zakryz z powrotem. Alexaxoxo a Ty tez pracujesz na Bio..? Jak Ci sie pracuje nimi na brwiach? Bo u mnie niestety nie zdaja egzaminu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katybeauty
Grafitowe, widzę, że nadajemy na podobnych falach :) ja również bardzo się cieszę ze szczęścia innych ;) co do barwników pure - ja na nich pracuję, ale na usta z reguły najpierw kładę bazę, dopiero później kolor właściwy , bardzo ładnie wychodzą, chociaz po pierwszym razie kobitki prawie nic nie widzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxini
Hej dziewczyny, mam do Was takie pytanie. czytalam tutaj na forum, że nie polecacie do znieczulenia oczu kropli ALcaine oraz ze nie wolno używac emli w okolicach oczu. Jestem własnie po szkoleniu i zabieram się do pracy i własnie nasza instruktorka uczyla nas, że używa się tylko emli i alcaine. Mamy tak nawet w materialach szkoleniowych... Kurde no, jak to jest? Dlaczego jedni mówią tak, a inni uczą inaczej? Chciałabym pracować bezpiecznie, a jednocześnie bezboleśnie i nie bać się, że zrobie krzywdę klientce. Co w takim razie polecacie stosować do znieczulenia okolic oczu? Pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucza,bo nie maja zamiennikow,a wlasciwie podstawowych znieczulen,ktore niestety sa drogievi trudno je dostac. Trzeba sie postarac i wydac kase,aby je stosowwc. W gabinetach przecież panuje przeko miesnie,ze ma bolec i juz. To oczywiscie bzdura. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexaxoxo
Grafitowebrwi nie nie pracuje na biotouch, ale poniewaz widze ze barwniki te sa bardzo popularne w Polsce postanowilam sprawdzic. Zadzwonilam do firmy i wypytalam .To co napisalam wczesniej jest tylko na podstawie odpowiedzi jakie otrzymalam od przedstawiciela firmy z dzialu pigmentow. Jedna rzecz co mnie odstrasza to to, ze nie sa produkowane w USA i sa na bazie Iron Oxides co jest juz przeszloscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexaxoxo ;) dzieki ;) Katybeauty ;) ANO !!! Ale I tak najbardziej mi sie Podoba jak to napisala Edyta ;) WIOSNA IDZIE ;) niech juz przyjdzie ;) bo zamiast zielono to sie bardzo POMARANCZOWO robi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxini witaj w swiecie ciezkiej pracy ;) zwlaszcza przez pierwsze lata;) ja uzywam I kropel I Emli ;) ale na otwarty naskorek w miedzyczasie tez stosuje srodki ;) Akolor napisala dokladnie, nie uzywaja innych srodkow bo to wszystko kosztuje I trzeba sie postarac , poszukac. Czasem miec recepty. Ale kto szuka ten znajdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva112
prosze napiszcie cos o iglach tak jak wyzej pisalam czy wieksza ilosc igiel wypelni lepiej usta? troche mi zalezy na czasie ,a jakie jest dobre zrodlo kupna barwnikow z bio? i kolory jakie polecacie zeby ladnie sie osadzaly w ustach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxini
Dziękuje kochane, jestem już po 2 pierwszych zabiegach, czyli najgorsze za mną :) Znieczulalam brwi własnie Emlą. Przygotowuje się własnie do oczu i tak czytalam i czytalam i wyczytalam wlasnie opinie odradzające Emle i Alcaine. Dzwonilam do instruktorki i powiedziala mi, ze to bzdury i moge to bez problemu stosowac :/ Ja jednak mam pewne obawy... Gdzie zatem szukać? U lekarzy, okulistów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxini I jak brewki ladnie wyszly? Co do wiekszej ilosci igiel ja robie cien 5tka, co wcale nie oznacza ze pigment wchodzi lepiej. Bardziej doswiadczone Kobitki tu pisaly ze Od wszystkiego, Od skory klientki , Od nachylenia igly , jak gleboko pracujemy...Totalnie od wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexaxoxo
eva112 uzywajac wieksza ilosc igiel pokryjesz powieszchnie szybciej niz jedna, ale im wieksza ilosc igiel tym plycej osadza sie pigment.Nie znaczy to ze jest zle. Np. robiac jedynka klientka przyjdzie do odswiezenia za 3lata a uzywajac piatke za 2, 2.5. Osobiscie uzywam trojke lub piatke w zaleznosci co wykonuje. Oczywiscie cala reszt jest przy tym istotna, jak rodzaj skory, glebokosc wprowadzania pigmentu i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva112
chodzi mi caly czas o te nieszczesne usta nie wiem gdzie jest blad ,jak pracuje jedynka wchodzi kontur ,grubszy kontur ,wchodzi tez wypelnienie ,a po odpadnieciu strupkow zostaje ledwo widoczny kontur:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
O raju ale gorąca linia;))))) Alexoxo napisałam do ciebie i mam nadzieję, że dobrze adres wklepałam, a mail dojdzie;)) Z tą dużą ilością igieł to prawda, raczej rozproszony cień wyjdzie niż nasycony kolor, ale i widziałam makijaże po modułach zaklepane na amen;)) a dziś widziałam kobietę, która czeka aż zejdzie jej stary makijaż ,a to już z 8 lat;)) i istotnie teraz gwałtownie blednie co dotychczas nie było widoczne. tylko słuchajcie wygląda to komicznie. Miała cień cały czas, a teraz kiedy gwałtownie zaczął blednąć zaczął się odgraniczać w kropki nakłute szpilką z barwnikiem. każda kropka jest oddzielona przestrzenią i nie są to pory. Jakby cząsteczki pigmentu rozproszyły się i potworzyły kropki. pierwszy raz coś takiego widziałam. Kształt brwi z kropek...komedia i nie wiem o co chodzi dlaczego tak i dlaczego teraz po tak długim czasie i nie prędzej. nie wygląda to na pracę kółeczkami, zwyczajne kropki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva112
czyli jedynka robic kontur zmienic na wieksza igle i wypelniac? jak najlepiej kolkami czy z gory na dol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxini
Grafitowe brwi dziękuje, wydaje mi sie, że ładnie, chociaz jestem perfekcjonistką i doczepiłabym się do wszystkiego ;) Ciężko mi samej ocenic, mogłabym prosić którąś z bardziej doświadczonych koleżanek o konstruktywną krytykę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxini I ja sie staram robic wszystko najlepiej jak potrafie;) tym bardziej z lubie;) tez jestem poczatkujaca;) podaj majla jak chcesz to podesle Ci jakies moje prace;) a Ty podeslij Swoje;) mozemy sie wzajemnie dzielic nowymi spostrzezeniami jesli masz ochote? Zagladaj tu na forum Od Doswiadczonych dziewczyn mozna sie duzo dowiedziec;) Napewno wiecej niz ma moim szkoleniu! Nie Wiem za co ta kobieta wziela te 3 tys? ;( nie lubie krytykowac , ale wiekszosc rzeczy o kolorach , pigmentach typach skory korektorach to Wiem. Ksiazek I Od Kobietek tutaj ;( ech czlowiek uczy sie na bledach;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smoczyca-09
witam dziewczyny czy którąs z was miala wykonywany makijaż per brwi ale najpierw malowane pod szablon? czy wszytko na oko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×