Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość jozefinaaa
do katybeauty zadrościć można rzeczy realnych - np jak ktoś robi dobre makijaże , a ja nie to mogłabym zazdrościć, choć lepiej się mobilizować. Mój post to raczej wyraz zażenowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta a gdzie Ty to widzialas? Alexaxoxo Czy Ty masz jakas swoje stronke? Moglabym zobaczyc? Ja niedawno zaczelam pracowac na tych NC ( UK) I sa naprawde super. Monodozy starczaja idealnie;) ale jak to jest z uzywaniem tego w PL nie mam zielonego pojecia;( Jozka!!! Skoro Smiedzi Ci to zenada" to po co czytasz? Brak hobby w zyciu prywatnym;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzefinaaa1
Najtańsze kursy makijażu permanentnego TYLKO NA FORUM KAFETERIA.PL . Zapraszamy darmowe zapisy darmowe szkolenia tylko przez internet. Wykładowcy akolor, edyta ltl, liera itd. Dziewczyny co wy wyprawiacie na tym forum. Jak ktoś czegoś nie umie to niech do szkoły idzie. A panie nauczycielki to lepiej niech sie spełniają jako żony, matki, kucharki, sprzątaczki w domu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzefinaaa1
Najtańsze kursy makijażu permanentnego TYLKO NA FORUM KAFETERIA.PL . Zapraszamy darmowe zapisy darmowe szkolenia tylko przez internet. Wykładowcy akolor, edyta ltl, liera itd. Dziewczyny co wy wyprawiacie na tym forum. Jak ktoś czegoś nie umie to niech do szkoły idzie. A panie nauczycielki to lepiej niech sie spełniają jako żony, matki, kucharki, sprzątaczki w domu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Uwielbiam ten rozkazujący ton,;) józefina, juzefina 1 i juzefina 11 ;)) Ty nasza lamparcico .......mmmmrrrrrr, z zimowego odrętwienia mnie zbudziłaś;) dziękuję ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Grafitowe brwi napisz do mnie na maila ,to postaram się odszukać tą stronkę i ci przesłać info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, kochane. Ja mialam dzis koszmarny dzien, po zakonczonym szkolonku moja mloda ma zmiażdżona stope przez autobus, pieta, szok w drzwiach. uf, jest ok, ale adrenalinka poszla. To jest znieczulenie taki stresik hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa23456
dziewczny bardzo was prosze uwazajcie gdzie robicie makijaz permanentny, robilam gorna kreske i na drugi dzien wyladawalam w szpitalu z infekcja mimo ze wybralam najlepszy salon i dosc drogi przynajmniej tak mi sie wydawalo ze jest ok do tej pory jestem na antybiotyku, mam wyciek ropy z miejsca gdzie byly robione kreski jezeli nie dostane zxwrotu za ten makijaz za namowa lekarza okulisty poprostu zglosze sprawe na droge sadowa bo to jest cos starsznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaleznaaaaaa
Tak sobie czytam to forum od deski do deski i cieszę się, że jest takie miejsce gdzie się można dowiedzieć różnych rzeczy na temat tych zabiegów, ale ostatnie strony, jeśli wolno coś zasugerować, bo widzę, że głosy sprzeciwu są natychmiast atakowane, to wymiana doświadczeń kilku Pan., które albo robią albo dopiero uczą się robić... może warto założyć na to osobny wątek, było naprawdę ciekawie, a teraz jakieś kółko wzajemnej adoracji się zrobiło i mnie jako zwykłej dziewczynie która szuka miejsca na zabieg to prostu to nie odpowiada, to oczywiście moje prywatne zdanie i i tak tzw samozwanczy moderatorzy zdecydują o finale, ale warto czasem posłuchać co mają zwykli ludzie do powiedzenia. Pozdrawiam olka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazona strasznie
Do EWy Masz pewnosc ze zarazono Cle podczas zabiegu? Moze sama zainfekowalas np brudna reka, wkoncu to rana, specjalistki moze niech sie wypowiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
ewa234... a co dostałaś do smarowania po zabiegu , zanim dostałaś tej infekcji? Po zabiegu widziałaś coś niepokojącego, jakiś wyciek cokolwiek? Na szerokie kreski się decydowałaś, czy raczej tylko w linii rzęs? A jakie teraz dostałaś preparaty do pielęgnacji od lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
I jeszcze mam pytanie, chorowałaś na coś ostatnio lub przyjmowałaś jakieś leki, antybiotyki? miałaś może ostatnio sztuczne rzęsy, lub ściągane specjalnie do zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxini
Dziewczyny! Jutro pierwszy raz bede robic kreski !!! Umieram ze strachu!!! Macie jakies rady??? :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talusia80
Witam, ja robiłam kreski we wtorek razem z brewkami. Absolutnie nic mnie nie bolały ani brwi ani kreski. Słyszalam różne opinie o kreskach, że strasznie boli itd. Ja miałam nalożone znieczulenie na powieki i naprawdę nic nie bolało. Więc nie ma co się bać :) Pozdrawiam i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywna-metodyk
Zabiegi chirurgii plastycznej, ostrzykiwanie czy makijaż permanentny to bardzo poważne zabiegi. Osoba, która poddaje się takiemu zabiegowi winna być odpowiedzialna za utrzymanie leczenia po zabiegu na wysokim poziomie pod względem higieny. Osoba, która wykonuje zabieg bierze odpowiedzialność za sposób przeprowadzenia całej procedury. Osoby, które szkolą osoby wykonujące zabiegi mp biorą odpowiedzialność za poziom przygotowania swoich uczniów do pracy. To samo dotyczy osób, które "szkolą" przez internet w ramach zawodu, który z pozoru może wydawać się błahy i łatwy. Zachęcając do "walki" nie wiedzą kogo zachęcają, nie znają poziomu przygotowania zachęcanych do szlifowania zawodu dziewczyn, kierują do nich błyskotliwe idee pokazując przy okazji swój wyższy poziom. A klientki, no cóż to przecież na nich wypróbowywane są te błyskotliwe pomysły- jak nie tak to tak- i potem są posty podobne jak Ewy, ludzie, którym przede wszystkim należy bardzo współczuć. Istnieją owszem fora dla profesjonalistów np. chirurgów plastycznych, czy lekarzy medycyny estetycznej czy kosmetyczek. Tam wymieniają się doświadczeniami ludzie odpowiednio wykształceni, przeszkoleni, którzy są już na pewnym poziomie i przede wszystkim nie anonimowo. Tutaj niestety osoby udzielające rad nie wiedzą czy nie "szkolą" osoby, która właśnie kupiła maszynkę na allegro-przykład przerysowany ale dosadny. Szkolić to brać odpowiedzialność, pośrednio przyczyniać się do efektów pracy szkolonej osoby. Natomiast nie świadczy o profesjonaliźmie rzucanie w eter błyskotliwych mniej lub bardziej kawałków własnej wiedzy. Zastanówcie się drogie Panie jeżeli naprawdę chcecie pomagać w tak ważnej i odpowiedzialnej materii nad formą, aby nie przysporzyć więcej szkody niż korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaleznaaaaaa
W pełni się zgadzam z Panią obiektywna Ciarki mnie przechodzsiły jak czytałam prosty pani grafitowej i pani kate jak to sobie nie radzą lub radzą i co tu by zrobić żeby może się wreszcie udało... i porad dwóch czy trzech kolejnych Pan, nie sądzę żeby takie sugestie były bezpieczne, zaraz tu wejdą inne nowicjuszki i zrozumieją to po swojemu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Pani ! Halo Halo! Pani sie urodzila idealna? Samodzielna? Mamusia za raczke nie uczyla chodzic? Ja ciesze sie z tego , ze jest to forum i moge uzyskac info od doswiadczonych osob! Kto pyta nie bladzi! Edyta DZIEKUJE! Roxini odpisalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywna-metodyk
niezwykle merytorycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Dziewczyny z pewnością macie dużo racji i przyznaję to wam ale: Już kiedyś o tym pisałam , że forum nie należy traktować jak instruktarzu zawodowego tylko jako wymianę informacji. Przepływ informacji jest między klientem i między dziewczynami z obrębu zawodowego. Jeden szuka miejsca do wykonania, drugi chce rozwiać swoje obawy lub zgłębić problem faktyczny albo wydumany. Z tą odpowiedzialnością to jest trochę tak, że w teorii przyznaję wam punkt, a w praktyce, to odpowiem: same rozejrzyjcie się w koło i oceńcie ile z tego o czym napisałyście macie namacalnie w życiu. Czy lekarz który źle wykonał operację jest winny czy uczelnia , która go wydała na świat medyczny, czy zwierzchnik, który nadzorował jego staż ? A może sam pacjent, który niezbyt skrupulatnie przestrzegał tego o czym wyczerpująco powiadomił lekarz i doprowadził do powikłań, bo nie powiedział, bo zataił, może zwyczajnie zapomniał, albo jeszcze zwyczajnie nie zrozumiał tego co lekarz powiedział, a wstyd krępował, żeby dopytać. Powodów szereg , ale jak tu oddzielić czarne od białego, żeby było dobrze. Naprawdę sądzicie dziewczyny , że szkoleniowiec bierze odpowiedzialność za dziewczynę, którą wypuścił w świat? Przecież on zna ją tyle co ja, rozmawiając z jedną czy drugą panią na forum. Co on może powiedzieć o niej , o fachowcu, którego zna 3 dni ilość godzin 8-10 każdego dnia, góra 30godzin jaka znajomość? jaka ocena profesjonalizmu? i ma kilka dziewczyn na szkoleniu, co rozmywa się jeszcze bardziej. Proszę was....? Jakie szkoły, które biorą odpowiedzialność ? Podajcie mi chociaż jedną, która tak działa? Sądzicie, że ktoś później sprawdza tego pracownika jak pracuje, czy trzyma się zasad, które otrzymał na szkolenie ( jeśli takowe otrzymał). Jesteś sama za siebie odpowiedzialna, bo jesteś dorosła. Jeśli popełnisz błąd, to tylko ty za niego odpowiadasz. Nikt inny nie nadstawi karku za kogoś., bo nie kontroluje i nie monitoruje go 24h. Każdy kiedyś się uczy, potem nabiera doświadczenia. Geniuszy mamy deficyt. Korzystając z ofert gruperowych ile osób faktycznie na początku zasięga opinii, a ile po zakupie atrakcyjnego kuponu? Bo nie kupuje tak na prawdę usługi tylko atrakcyjny kupon, taki mechanizm uwalnia się podczas gruperowych zakupów. I znowu pytanie , kto jest winien. Osoba, która kupiła i była niezadowolona? Czy z drugiej strony,właściciel zakładu bo albo chciał szybkiej reklamy, albo uczyć się chciał- zbierać doświadczenia, albo konkurencje chciał wykończyć. A jeśli chciał się uczyć i coś nie poszło mimo certyfikatu, to znowu filozofia...kto zawinił? Myślę dziewczyny, że to jest bardzo trudne do czystej definicji. Ale dobrze, że o tym piszecie, wskazówki cenne. Ja na boku od siebie dodam, że są osoby które czytając to forum przejrzało bardziej na oczy ( biorąc wszystkie za i przeciw) i teraz kiedy szukają salonu , mając już tą wiedzę i spostrzeżenia, czy wyrobioną opinię na temat mp, bardziej dokładnie przegląda oferty szukając salonu dla siebie, w swoim rejonie. Ma więcej wiedzy , którą jak wykorzysta, to znowu jest jego decyzja ,już wie na co pozwolić sobie nie chce, a czego powinien dopilnować. A ostatnia już sprawa : , że anonimowe forum, że z tego powodu niewiarygodne. Odpowiedzcie sobie same, bo czytacie uważnie. Jak dziewczyny się podpiszą, to sugestie na okrągło, że reklama, że tania reklama, że werbowanie do siebie, że bezrobotne, klientów szukają itp. Jak anonimowo piszemy...no to niewiarygodne, każdy może sobie pitu pitu i co to ma być. Więc jak? Żeby było dobrze? Sama nie wiem jak dogodzić w takiej sytuacji. To może któraś zaproponuje i poda, które forum o tej tematyce jest idealne, wiarygodne, rzeczowe, nie ma przepychanek i jest wolne od wszelkiego zła? Ja zostaję przy niku, i adresie mailowym, jeśli ktoś chce na priva napisać lub uzyskać wszelkie informacje to proszę ..a i tak poczytano mi to za formę reklamy, w pewnym momencie. Żadna reklama, zwyczajnie wymiana poglądów pod wybrany przypadek..bezpłatna;))) No rozpisałam się ale temat nadal nie rozwiązany. Zawsze będą za i przeciw, to za pół roku czy rok odrodzi się jak Feniks z popiołu i znowu będą zarzuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
uuuuu ale poszłam, dużo wyszło;) mam nadzieję, że nie zrodzi to konfliktu, bo pisałam zupełnie szczerze i tak po prostu ......, do przemyśleń ogólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznanaaa1
Edyta ale wy tu przedszkole makijażu permanentnego chyba zakładacie i za rączkę prowadzicie ! Miał być wątek reklamowy gabinetów w Polsce a tu co jaki barwnik pod jakim kątem jakimi igłami ... Do szkoły a nie na forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Od 10 lat wykonuję MP i aż mi się rzygać chce co wy wyrabiacie !!!!!!!!!!!!!!!!!!! A potem takie fajansiarki będą latać po domach i robić wszystko za dwie stówy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZAMKNĄĆ TO FORUM A JAK NIE TO ZASPAMOWAĆ !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta ;) Racja;) Ja dodam tylko , ze sa osoby ktore tak bardzo nie chca zrobic krzywdy komus... Iz najpierw zasiegaja opini doswiadczonych Babeczek aby sie upewnic , a potem jeszcze pracuje na sobie aby dokladnie sprawdzic pigment czy znieczulenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznana jak juz zaczniesz rzygac to nie na moje buty;) bo za 200zl z domowych mp ich nie kupilam ;) a I nie bardzo bym chciala wdepnac w Twoje wypociny bo potem bedzie sie smrod ciagnal;););) Gratuluje 10 letniego doswiadczenia! A dzielisz sie nim z kims? Czy tylko rzygasz z gory na wszystkich ? Wesolego Zajaca zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywna-metodyk
Argumenty pt: : "jak to jest naprawdę w życiu" są tu akurat bezcelowe ponieważ nie dyskutujemy o tym jak wygląda niewłaściwe postępowanie tylko jaka jest istota etyki, profesjonalizmu, jak powinny wyglądać pewne działania aby nie powodować wysokiej szkodliwości społecznej w tak istotnych dla zdrowia (w szerokim pojęciu-psychicznym i fizycznym) przy tak odpowiedzialnych kwestiach. Odnosząc się do wywołanego przykładu lekarzy to jeśli jakiś chirurg założyłby sobie publiczne forum pt ZRÓB TO SAM, na którym podawałby informacje dotyczące szczegółowego przebiegu, dajmy na to liftingu powiek- od znieczuleń po rodzaj skalpela, naciągu, miejsc cięć itd. to: część populacji uznałaby to za co najmniej dziwne i potraktowała go z przymrużeniem oka inna część ludzi stwierdziłaby: jakie to proste i...... same dopowiedzcie resztę na szczęście nad lekarzami są jeszcze izby lekarskie i takie działanie lekarza potraktowane byłoby jako czyn o wysokiej szkodliwości społecznej Piszecie o tym jaka jest wolna Amerykanka za granicą, śmiejecie się z koleżanek zagranicą, a to co się dzieje tutaj jest nie tylko przekroczeniem pewnych kompetencji ale niestety stwarza realne zagrożenie dla zwykłych ludzi, klientek, dlaczego uparcie nie bierzecie ich dobra pod uwagę?! Wasza wiedza i doświadczenie pewnie mogłoby budzić szacunek gdyby podane było w odpowiedniej formie, na poziomie z należytą starannością. W obecnym kształcie bez klasy i niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinguu4
Grafitowe brwi, gdzie Pani przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katybeauty
Ja też ośmielę się wtrącić swoje pięć groszy ponieważ w którymś z postów zostałam wywołana do tablicy: pani obiektywna, józia i pozostałe nie pozostawiające na nas dopytujących się suchej nitki: czy nie bierzecie pod rozwagę takiej możliwości,że my również swój rozum mamy i po prostu staramy się poznawać temat z różnych stron? to,że pytam nie oznacza, że tak właśnie zrobię, a dziewczyny , które nam podpowiadają nie piszą : zrób tak i tak, na pewno będzie dobrze. To ,że jestem po szkoleniu, od roku robię makijaże nie upoważnia mnie do nazywania się specjalistką, dlatego ciągle drążę temat, czytam, również loguję się na forach typu beauty w Polsce itd. Z perspektywy czasu wiem jak pobieżne było moje szkolenie - choć ponoć jedno z lepszych w Polsce, pani szkoląca okazała się średnio pomocna i jeszcze mniej miła po zakończeniu szkolenia i opłaceniu całej imprezy. A to,że ktoś od 10 lat robi makijaże nie oznacza,że na pewno robi to świetnie - sama znam panie, które po latach pracy w tym zawodzie popadły już w lekką rutynę i nie starają się już tak jak na początku, nie mówiąc już o wzroku i troszkę innych kanonach piękna . Rozumiem, że pani , która od 10 lat robi makijaże od razu była świetna , nie miała wątpliwości i pytań, i absolutnie nie uczyła się na swoich klientkach :) :) :) p.s. myślę,że osoby ,które zakupiły sobie sprzęt i kurs mp na allegro nie zgłębiają za bardzo tematu i próżno tu takich szukać :) pozdrawiam świątecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywna-metodyk
A przepraszam jeszcze zapomniałam wyjaśnić kwestię anonimowości. Tu anonimowe są te, które wiedzą mało, czerpią ze źródła wiedzy i prowadzą doświadczenia, natomiast osoby "te mądre"bynajmniej nie piszą anonimowo. Czy nie sądzicie, że prawdziwa SZCZEROŚĆ INTENCJI i kierowanie się ludzkim dobrem sugerowałaby coś zupełnie odwrotnego? Czyli: te douczające się uczciwie przyznają: nie wiem wszystkiego, ale chcę się dowiedzieć, jeszcze się uczę. To najbardziej uczciwe w stosunku do swoich klientek i samych siebie. te mądre udzielając się anonimowo wysyłają prawdziwy komunikat: zależy nam tylko na czystej bezinteresownej wymianie informacji, doświadczeń, altruistycznej postawie wobec innych-nic poza tym. TO JEST CZYSTE I UCZCIWE. Przecież odnosząc się do stwierdzenia Edyty Ltl :"jesteś dorosła sama bierzesz odpowiedzialność za to co zrobisz, nikt nie będzie za Ciebie nadstawiać karku" -nawet jeżeli mógłby doradzić nie do końca dobrze, to anonimowe doradztwo jest chyba jak najbardziej na miejscu. Nie musicie odpisywać na ten post, wystarczy, że przemyślicie i uczciwie same przed sobą dojdziecie do wniosków. NO I OSOBY, KTÓRE NIE SĄ PROFESJONALISTKAMI A ODWIEDZAJĄ TO FORUM WYCIĄGNIJCIE Z TEGO WNIOSKI DLA SIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralińska1
A zaraz się odezwie cała reszta niedouczonych o co ten szum. Nie piszcie porad i wypracowań na forum . Macie mejle, gg czy jakieś inne priv-y. Chyba, że spełniacie się w taki sposób zawodowo bo tu was ktoś doceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×