Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Witam Wszystkich, Z odwiedzinami na forum poczekałam jak będę po korekcie. Po rozmowie przed zabiegiem z Panią Agnieszką doszłyśmy do wniosku, że lepiej i fajniej będzie wyglądało oko jak zrobimy oko górną i dolną kreseczkę. Muszę przyznać, że wyszło lepiej niż się spodziewałam. Korekta trwała chwilkę (stosowałam się do instrukcji Pani Agnieszki i stosowałam odpowiednie kremy po zabiegu) , ponieważ nie było dużo ubytków. Oko wygląda rewelacyjnie, twarz bardziej się ożywiła i nie trzeba się malować. Na fitness czy na basen jak znalazł ;) Myślę jeszcze o ustach, zobaczymy jak będzie :) Przesyłam link kreseczek, niestety nie mam przed. Nie pomyślałam o tym :( http://s4.zapodaj.net/4603259.jpg.html Dzięki Katja04, Twoja reklama na Forum była trafna. Ja również po zabiegu mogę z czystym sumieniem zareklamować Panią Agnieszkę z C. H. Land koło metra Służew. Salon nazywa się La Como. Pozdrawiam wszystkich i wesołych świąt życzę pozdr. Megi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiek208
witam! chciałabym zrobić kreski górne powiek i nie wiem za bardzo do jakiego salonu się zwrócić, jeżeli polecacie jakiś salon lub inne miejsca do tego typu zabiegów w Warszawie, prosze piszcie :) w miare mozliwosci podajcie tez przedzial cenowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1megi1 - to jest tylko permanentny? bez tuszu etc? i po wyłuszczeniu się barwnika? dolna kreska wygląda jak namalowana kredką :) takie drobinki osypujące się jak z kredki widać.. mi się jednak podoba bardziej wyraźna kreska którą zrobiła mi Ania :) dlatego Zosiek208 - zajrzyj w linki pod moim postem i zobacz, czy taka kreska Ci się podoba :) zrobiona w studiu Akolor :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_A_M_A_N_T_A , Nie wiem skąd te pytania? Fotki zrobione zostały wieczorem po zabiegu. Miałam robione metodą zagęszczania rzęs i nie ma żadnych śladów kredki. Dla mnie rewelacja, są takie jakie chciałam i ważne, że mi się podobają :p A jak już chcesz oceniać fotki to muszę powiedzieć, że na tych Twoich fotkach nie widać żadnej kreseczki na dole. Jedna troszkę widać a drugą prawie nic. S_A_M_A_N_T_A mam dziwne podejrzenia, że TY i studiu Akolor i Pani Ani to jedna osoba. Wydaje mi się, że forum powinno być do wstawiania swoich doświadczeń, opinii pozytywnych a najlepiej tych negatywnych. Zareklamowałaś już wielokrotnie swój salon lub salon swojej babci, więc może starczy. pozdrawiam megi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mylisz się, wystarczy poczytać topiki choćby na chirurgi plastycznej na kafe :) a Twój makijaż mnie zainteresował, bo nie wygląda tak jak mój, i stąd pytania. i kto tu wietrzy ściemę i reklamę.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeessskkkaaaaaaaaaa
dziewczyny, a czy po brwiach i kreseczkach wyglada sie w miare normlanie czy czeka mnie urlop i siedzenie w domu kilka dni zeby nie straszyc? jak to u was bylo? oczy zapuchniete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po kreskach jeszcze wieczorem chyba na zakupach byłam :) natomiast nastęnego dnia rano widać było lekką opuchliznę - zimny okład i było ok, ale do pracy etc wolałam jednak nie iść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agne27
witam Was dziewczyny, jezeli chodzi o makijaz permanentny to mialam 3 razy brwi robione co 3 lata , u mnie nie bylo zadnego obrzeku, wieczorem juz bylam u znajomych na spotkaniu, ktorzy tylko pochwalili tego kto mi je robil. kazdy organizm inaczej reaguje na igle, troszke bolalo, ale makijaz to tylko przyjemnosc w porownaniu z porodem wiec same widzicie, dlatego co 3 lata poniewaz mialam szary barwnik, nnie chcialam czarnego- wygladalabym nienaturalnie, jestem zadowolona i sama juz niedlugo robie kurs i teraz ja bede wykonywac piekny makijaz! trzymajcie kciuki, pozdrawiam Was!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasolina84
do motyla: a jaki kolor mają Twoje usta bo zdjęciu troszkę źle widac? czym znieczulałaś usta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasolina84
do motyla: masz zdjęcie ust przed makijażem? symetryczne miałaś wargi? sama mam w planach zrobic sobie usteczka bo są bardzo asymetryczne, dolna warga pełna , ciemniejsza i większa za to górna cieniutka i bardzo blada, troszkę się boję czy po makijazu nie będzie to sztucznie wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motyl we włosach - jaki ładny kształt :) :) Gasolina, to może lepiej tę górną wargę u ciebie jkimś wypełniaczem potraktować..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bf681390ed789fdb.html zdjęcie sprzed roku -usta miałam małe symetryczne .Kolor lolitka ,znieczulenie lignokaina w masci czy żelu ,uczucie jakbu ktos wbijał ci zyletkę ale to nic z porównaniem do oka ,a brwi to pestka -jak już mi się wszystko zagoi umieszczę zdjęcia ,zabieg robiłam w legnicy cena za całość 1250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossa35
WITAM robie w maju brwi , mam juz wyznaczony termin ale niestety nie znam kosmetyczki do której się zapisałam ! wiem tylko że to jest pani Magda z łodzi, nie znam nawet nazwiska ,która przyjeżdz do mojego miasta. Może któraś z was zna tę babkę .NO I PYTANIE CZY JEST DOBRA W TYM CO ROBI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasolina84
a czym się różni cieniowanie od wypełnienia ust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-kasandra
Gasolina, zalezy o co pytasz... Cieniowanie kolorem - makijaz permanentny jest to tatuaz, mozna nim rysując kontur nieco powyzej linii ust powiekszyc optycznie usta. Wypelnianie - np. kwasem hialurynowym, jest to zabieg nieco bardziej inwazyjny, wypelniacz wprowadza sie pod skore ust za pomoca zastrzyku, nie nadaje on koloru a jedynie powieksza ich objetosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieniowanie jest to uksztaltowanie ust kolorem, delikatne zejscie od ciemniejszej barwy do lekkiej poswiaty do srodka ust( okolo 5 mm, zalezy od wielkosci ust), a wypelnieninie, to wprowadzenie barwnika na cala powierzchnie ust.. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea63
Witam wszystkie Panie, miałam wczoraj robiony makijaż całej twarzy tzn. kreska górna dolna brwi i kontur ust i jestem bardzo zadowolona z efektu, robiła mi doświadczona Pani kosmetolog w Swarzedzu. Wybrałam sie do niej bo widziałam wczesniej jej klientki, no i ona sama (jej makijaż trwały, który robiła sobie sama oprócz kresek na oku) była żywą reklamą. Najpierw dwa tygodnie temu poszła moja córka na taki makijaż, wczoraj ja. Efekt naprawdę super.Bardzo miła Pani kosmetolog potrafi dobrac do każdego rodzaju urody odpowiedni makijaż Brwi mnie tylko przerażały takie mocno ciemne, ale po dwóch tygodniach córce wyjaśniały, nie ma juz tego efektu ciemnej plamy. Sam zabieg naprawde nie bolał, a psychicznie byłam przygotowana na duży ból. Zabieg ze wszystkim trwał 3 godziny. Miałam znieczulone maścią tylko usta. Za dwa tygodnie korekta. Wczoraj i jeszcze dzis mam spuchniete troszke oczy i usta ale wiem że to minie. Jesli ktoś z Pań z okolic Poznania chciałby namiary to moge polecic z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
a mozna prosic fotki???chetnie zobacze makijaz na całej twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
Ja też chetnie zobaczę fotki całej twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makijaż
ja mam zrobione brwi (bardzo delikatnie) oraz oczy (kreski dolne i górne) oczy bardzo mnie bolały - szczególnie dolne kreski miałam znieczulane emlą ale słowo daję, następnym razem wolałabym w narkozie :) Częstochowa - Solmed - cena całości 1400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza84
Bea- ja jestem z okolic Poznania i szukam dobrego salonu, ciągle nie mogę się zdecydować. Myślałam nad Krystyną Zych,ale do niej strasznie długo się czeka. Napisz proszę o kogo chodzi w Swarzędu, może jakaś strona internetowa tej Pani? Na jakim sprzęcie robi makijaż? Dowiedziałaś się o niej od kogoś? Z góry dzięki wielkie za odp!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea63
W Swarzędzu robiłam w salonie SOLOIS jest na ul. Cieszkowskiego 22 w Swarzędzu ja tu mieszkam w tym mieście. Właścicielką tego salonu jest Pani Beata ona jest kosmetologiem i wykonuje ten makijaż. Zanim wykonałam makijaż szukałam długo dobrego salonu. Nawet nie wiedziałam, że mam go pod nosem:) Widziałam jej klientki którym robiła makijaż całej twarzy i bardzo mi się podobało. Nie czekając poszłam z córką umówić się.Pani Beata jest żywą reklamą makijażu trwałego, jak ją zobaczyłam to nie miałam już oporów żeby się zapisać, sama go sobie robiła tzn usta i brwi, oczy robiła jej koleżanka no bo jej trudno było samej zrobić. Najpierw zrobiła mojej córce brwi i oczy górna powieka i dolna. Przedwczoraj byłam ja i robiła mi całość brwi oczy i usta kontur. Moja córka i ja jesteśmy bardzo zadowolone. Babka zna się na rzeczy naprawdę. Ja za całość płaciłam 1900zł wziełam na raty. Wpłaca się 30% po zabiegu resztę rozkłada się na raty. Można już od 100zł na miesiąc. Umowę spisuje się z właścicelką, żadnych dodatkowych procentów. Pracuje na najnowszym sprzęcie, mówiła mi jakim ale nie znam się na tym nawet nie próbowałam zapamiętać nazwy, barwniki ma takie które nie uczulają. Zabieg naprawdę mnie nie bolał, wziełam tabletkę przeciwbólową ale niepotrzebnie. miałam znieczulone maścią tylko usta. Nie musiałam mieć oczu wcale znieczulonych, bo mnie nie bolało mocno.Gdybym cierpiała to napewno nie zrobiłabym sobie na raz wszystkiego. Moja córka też mówiła że ją nie bolało we wtorek idzie robić usta, bo moje jej się spodobały. Mysza naprawdę polecam z całego serca tą Panią w razie czego mogę podać telefon do niej. Ona nie ma chyba strony internetowej nawet ją o to nie pytałam, najlepsza reklama to zadowolone klientki które polecają ją innym.Jakby co pisz na @ chętnie odpowiem na pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea63
salon nazywa się SOLIS sory za pomykę w nazwie. Jest tam w tym salonie również fryzjer i solarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasolina84
dziewczyny czym najlepiej znieczulać usta? Emlą czy bardziej znieczulenie stomatologiczne? jak długo wargi są opuchnięte? czy kolejnego dnia można wyjść do ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea63
Ja miałam znieczulone tylko maścią w zupełności starczyło, opuchlizna utrzymuje się jeden dzień usta są wtedy jak nadmuchane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
Witam, Znieczulenie stomatologiczne wcale nie jest takie super z tego względu , że usta bardzo sie deformuja i niestety często po zabiegu klientki mają krzywe kontury. Emla jak dla mnie jest bardzo delikatnym znieczuleniem i tu kwestia progu bólu. Kiedyś znieczulałam emlą teraz pracuję na specjalnych maściach i o emli nawet nie myślę ( ani moje klientki:) jeśli chodzi o usta to jest jeszcze lignokaina w żelu niby znieczula śluzówki ale jak sie ją ma w domu i nałoży na godzinę grubą warstwę to przez 30 minut zabiegu jest efekt mega znieczulenia- myśle , ze to lepsza opcja niz emla:) Życzę bezbolesnego zabiegu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasolina84
pewnie tylko na recepte mozna kupic lignokainę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *bluebird*
2 tygodnie temu zrobiłam sobie kreski na górnych powiekach + kontur ust wraz z cieniowaniem. Wczoraj miałam korektę ale tylko na ustach, oczy wyszły idealnie! Dziewczyny jeśli macie możliwośc to naprawdę warto!! Makijaż jest bardzo delikatny i dyskretny - kreski mam zrobione na linii górnych rzęs a usta barwnikiem prawie identycznym jak kolor naturalny. Twarz jest po prostu bardziej wyrazista i ładniejsza. Tylko jedno ale - koniecznie róbcie w renomowanym gabinecie! na makijażu permanentnym nie ma co oszczędzać - przecież ktoś będzie gmerał igłą w pobliżu waszego oka!! Co do bólu....da się znieść:) miałam znieczulane Emlą i Lidokainą. Gorzej bolały oczy, usta już naprawde mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×