Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość Robjana
Zapraszam na Makijaż Permanentny brwi metodą piórkowo-kreskową do Legnicy. Mega naturalny wygląd, krótki czas zabiegu. Więcej informacji na mojej stronie. www.robjana.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyna
Czy robił ktoś brwi w Gliwicach metodą TAFFY . Na stronie int. wygląda to bardzo naturalnie, ponoć brwi malowane są ręcznie. Jak ktoś robił proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza0708
kochane forumowiczki , tyle razy ostrzegalam przed metamorfoza w bielsku bialej i jeszcze raz ostrzegam nie idzcie tam na makijaz permanentny to jest partaczka makijzy i wczesniej juz jakies dziewczyny pisaly i ostrzegaly , i ja tez kiedys zostalam skrzywdzona przez p. alicje zrobila mi krzywo brwi w kolorze czarnym a usta w kolorze brazowym kiedys znajde zdjecia i wkleje tutaj na forum jak to wygladalo , naszczescie inne linegristki juz mnie doprowadzily do normalnego wygladu .. MAKIJAZ PERMANENTNY JEST PIEKNY LECZ TYLKO WTEDY GDY LINEGRISTKA JEST PROFESJONALISTKA dlatego nie wybierajcie sie do pierwszego lepszego salonu lepiej sprawdzcie 100 razy linegristke zanim sie zdecydujecie , tu chodzi o profesjonalizm bo taki certyfikat linegristki to nawet ja sobie moge zrobic i paprac wam buzki liczy sie praktyka a nie jakies szkolenie 3 dniowe na ktorym czasami nic sie nie mozna nauczyc ... pozdrawiam i zycze dobrego wyboru ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami 3001
zapraszam na makijaż do studia w Bydgoszczy-duże doświadczenie i profesjonalizm.ZAPRASZAM kamila tel 513094655

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czytam co piszecie to płakac mi sie chce. nie róbcie tego. ja mam makijaz od 5 lat- nic nie znika tylko zbledlo wyglądam tak jak bym z więzienia uciekla. tragedia, w dodtaku nikt nie usuwa kresek z powiek. przeczytam jeszcze to forum całe. dziewczyny nie szpecie się po co cierpiec tak jak ja nigdzie nie wyjdziecie ciągle sie maluje. w dodatku dziewczyna która mi to robiła ma profesjonalne zaklad w Poznzniu i oszpeca nastepne naiwne dziewczyny. jak chodze do kosmetyczki na oczyszczania czy inne zabiegi zawsze mi współczują ale co mi po tym współczuciu to ja wygladam koszmarnie to największy błąd mojego życia, cierpie strasznie, sni mi sie to całymi nocami, nie ma dnia abym nie myślała o tym nikt mi nie chce tego usunąc bo jak ??? to nigdy nie zniknie całkowicie, tylko wybleka tragedia tragedia tragedia pooglądajcie programy profesjonalne poczytajcie o barwnikach nie ma czegos takiego jak makijaż czasowy-zawsze cos zostaje zawsze co by nie mówili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czytam co piszecie to płakac mi sie chce. nie róbcie tego. ja mam makijaz od 5 lat- nic nie znika tylko zbledlo wyglądam tak jak bym z więzienia uciekla. tragedia, w dodtaku nikt nie usuwa kresek z powiek. przeczytam jeszcze to forum całe. dziewczyny nie szpecie się po co cierpiec tak jak ja nigdzie nie wyjdziecie ciągle sie maluje. w dodatku dziewczyna która mi to robiła ma profesjonalne zaklad w Poznzniu i oszpeca nastepne naiwne dziewczyny. jak chodze do kosmetyczki na oczyszczania czy inne zabiegi zawsze mi współczują ale co mi po tym współczuciu to ja wygladam koszmarnie to największy błąd mojego życia, cierpie strasznie, sni mi sie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
Mała malina , współczuję Ci ale to co piszeszx nie do konca jest prawdą.Wszystko zależy od tego na ile głęboko jest wbity barwnik . Po trzech latach barwnik na oczach jest niewidoczny ( jezeli kreski były cienkie ). Wiemy, że istnieją "kilerki" ale nie wszystkie linergistki nimi są. Mam duze doświadczenie w usuwaniu kresek. Usuwałam już mega kosmicznie krzywe i brzydkie kreski i nie ma śladu. Wyślij zdjęcie na emial może będe mogła Ci pomóc. Pozdrawiam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assanna478
Ja rowniez przestrzegam przed metamorfoza w bielsku bialej na partyzantow ,ta cala pani ala to idiotka nie znajaca sie na rzeczy ,jest glupia baba bez gustu , zreszta wystarczy popatrzec na nie jak wyglada, ona nic nie umie !!!!!!!! partaczka !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami 3001
Gość do kami 3001
ale oszpecilas te kobiety!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kamil
:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
do kami... ostatnie zdjęcie niestety nie ładne onieważ żle dobrałaś nasade brwi, za bardzo ścięte co zrobilo efekt bardzo złej miny,jakby była zła, i jeszcze jedno zdjecie na którym klientka ma za bardzo uniesione brwi, za duża odległość oka od bri i efekt bardzo nienaturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redkropka
Witam serdecznie panią 'mała malina' faktycznie współczuję,wygląda na to że użyty barwnik mógł być syntetyczny i nie ładnie się wybarwił,lub dla Pani jest za ciemny ,więc może zamiast wybarwiać warto poprawić u innej linergistki która ma więcej "fachu" w ręku.Można np wybarwić na inny kolor-np brąz i efekt nie powinien być tak widoczny.Jest około 10 do 15 kolorów barwników do kresek.Którymś z nich zawsze można przykryć.Jeśli nie jest Pani zadowolona z tej linergistki warto wybrać się do innej,pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami 3001
do KRYNIAOLA. WITAM PANIĄ .TAK SIĘ SKŁADA ZE JAK WIDAĆ OSTATNIA PRACA ODBIEGA OD MOICH ....FAKTYCZNIE MI ROWNIEŻ SIĘ NIE PODOBAJĄ ,ALE NA SZCZĘŚCIE SPEŁNIŁAM OCZEKIWANIA KLIENTA-BYŁY ZROBIONE NA WYRAŻNE ŻYCZENIE TEJ KLIENTKI.TAKIE WŁAŚNIE CHCIAŁA MIEĆ .DO pani post wyżej ja sie nie obawiam krytyki dlatego bez problemu potrafię pokazać swoje prace -klientela jest najlepszym wykładnikiem tego czy się podobaja te prace .do mnie wracają zadowolone klientki i przysyłają nowe .każdy jest zadowolony tylko jak rozumię nie Pani -zgryżliwość to ciężka przypadłość ;-(( JAK ROZUMIĘ NADRABIAMY BRAKIEM TALENTU W TEN SPOSÓB .WSPÓŁCZUJĘ ;-). ZDJĘCIA OCZYWIŚCIE SA WYKONANE ZARAZ PO ZABIEGU DLATEGO SĄ PODRAŻNIENIA ,KRWIACZKI ITD -TO WSZYSTKO PO PARU DNIACH USTĘPUJE ... POZDRAWIAM .I ZAPRASZAM DO SIEBIE:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami 3001
do KRYNIAOLA. WITAM PANIĄ .TAK SIĘ SKŁADA ZE JAK WIDAĆ OSTATNIA PRACA ODBIEGA OD MOICH ....FAKTYCZNIE MI ROWNIEŻ SIĘ NIE PODOBAJĄ ,ALE NA SZCZĘŚCIE SPEŁNIŁAM OCZEKIWANIA KLIENTA-BYŁY ZROBIONE NA WYRAŻNE ŻYCZENIE TEJ KLIENTKI.TAKIE WŁAŚNIE CHCIAŁA MIEĆ .DO pani post wyżej ja sie nie obawiam krytyki dlatego bez problemu potrafię pokazać swoje prace -klientela jest najlepszym wykładnikiem tego czy się podobaja te prace .do mnie wracają zadowolone klientki i przysyłają nowe .każdy jest zadowolony tylko jak rozumię nie Pani -zgryżliwość to ciężka przypadłość ;-(( JAK ROZUMIĘ NADRABIAMY BRAKIEM TALENTU W TEN SPOSÓB .WSPÓŁCZUJĘ ;-). ZDJĘCIA OCZYWIŚCIE SA WYKONANE ZARAZ PO ZABIEGU DLATEGO SĄ PODRAŻNIENIA ,KRWIACZKI ITD -TO WSZYSTKO PO PARU DNIACH USTĘPUJE ... POZDRAWIAM .I ZAPRASZAM DO SIEBIE:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami 3001
do KRYNIAOLA. WITAM PANIĄ .TAK SIĘ SKŁADA ZE JAK WIDAĆ OSTATNIA PRACA ODBIEGA OD MOICH ....FAKTYCZNIE MI ROWNIEŻ SIĘ NIE PODOBAJĄ ,ALE NA SZCZĘŚCIE SPEŁNIŁAM OCZEKIWANIA KLIENTA-BYŁY ZROBIONE NA WYRAŻNE ŻYCZENIE TEJ KLIENTKI.TAKIE WŁAŚNIE CHCIAŁA MIEĆ .DO pani post wyżej ja sie nie obawiam krytyki dlatego bez problemu potrafię pokazać swoje prace -klientela jest najlepszym wykładnikiem tego czy się podobaja te prace .do mnie wracają zadowolone klientki i przysyłają nowe .każdy jest zadowolony tylko jak rozumię nie Pani -zgryżliwość to ciężka przypadłość ;-(( JAK ROZUMIĘ NADRABIAMY BRAKIEM TALENTU W TEN SPOSÓB .WSPÓŁCZUJĘ ;-). ZDJĘCIA OCZYWIŚCIE SA WYKONANE ZARAZ PO ZABIEGU DLATEGO SĄ PODRAŻNIENIA ,KRWIACZKI ITD -TO WSZYSTKO PO PARU DNIACH USTĘPUJE ... POZDRAWIAM .I ZAPRASZAM DO SIEBIE:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami 3001
do KRYNIAOLA. WITAM PANIĄ .TAK SIĘ SKŁADA ZE JAK WIDAĆ OSTATNIA PRACA ODBIEGA OD MOICH ....FAKTYCZNIE MI ROWNIEŻ SIĘ NIE PODOBAJĄ ,ALE NA SZCZĘŚCIE SPEŁNIŁAM OCZEKIWANIA KLIENTA-BYŁY ZROBIONE NA WYRAŻNE ŻYCZENIE TEJ KLIENTKI.TAKIE WŁAŚNIE CHCIAŁA MIEĆ .DO pani post wyżej ja sie nie obawiam krytyki dlatego bez problemu potrafię pokazać swoje prace -klientela jest najlepszym wykładnikiem tego czy się podobaja te prace .do mnie wracają zadowolone klientki i przysyłają nowe .każdy jest zadowolony tylko jak rozumię nie Pani -zgryżliwość to ciężka przypadłość ;-(( JAK ROZUMIĘ NADRABIAMY BRAKIEM TALENTU W TEN SPOSÓB .WSPÓŁCZUJĘ ;-). ZDJĘCIA OCZYWIŚCIE SA WYKONANE ZARAZ PO ZABIEGU DLATEGO SĄ PODRAŻNIENIA ,KRWIACZKI ITD -TO WSZYSTKO PO PARU DNIACH USTĘPUJE ... POZDRAWIAM .I ZAPRASZAM DO SIEBIE:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami 3001
Gość kami 3001
Gość kami 3001
Gość kami 3001
tel 052 321 46 88 .warto zaznaczyć że wykonuję bardzo czesto poprawki po innych linergistkach a zdiećia wyżej to oczywiście malutka cześć moich prac.ZAPRASZAM :-))KAMILA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami 3001
Gość do kami
największa żenada to ta MEGA REKLAMA!!!!!skoro ma Pani tak dużo klientek to po co ta AUTO-REKLAMA? Żadna szanujaca się Linergistka na tym forum nie reklamuje się na siłę bo nie po to te forum powstało. Spraw sobie profesjonalną stronę i tam pokazuj swoje MEGA DZIEŁA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO TU SIE DZIEJE????? OJEJKU!!!!. Moze ciszej..... hahahahah :) ;)) Pozdrawiam moje kolezanki. Dziewczyny jak zimno sie zrobilo, rozgrzejmy atmosferke, ale milo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami 3001
widocznie zbyt nieuważnie czytała Pani to forum,bo ja widze wyraznie na każdej stronie zaproszenia do swoich salonów.poza tym nie zamierzam sie rozpisywać z osobą ,ktora nawet nie potrafi na forum sie podisać ! maoże mamy coś do ukycia..pozdrawiam .kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami 3001
Jeszcze jedno moja Pani nikt nikogo do siebie na siłe nie przyciągnie.reklama jaka kolwiek nic nie zdziała jeżeli klientela jest niezadowolona- WIĘC NIE MA PANI POWODÓW DO NERWÓW. jak sie Pani obawia że zpowodu paru zdiąc straci Pani klietki to prosze robić to samo to wolny kraj.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
Kami- Witamy :) Cóż, każdy ma swoją galerię .Każdy wykonuje swoją pracę najlepiej jak potrafi. Osoby piszace w ten sposób znajdą sie zawsze i wszędzie. Nie ma się kim przejmować. ps. galeria ciekawa. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami 3001
PANI WIOLETO BARDZO DZIEKUJĘ I POZDRAWIAM RÓWNIEŻ .MI PANI GALERIA SIE RÓWNIEŻ PODODBA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makijaż permanentny Link do aukcji poniżej http://www.allegro.pl/item807460478_makijaz_permanentny_domena_internetowa_warto.html Allegro wycofało poprzednią aukcję ze względu na wystawienie w złej kategorii - w związku z tym teraz zamiast w kategorii Uroda i Zdrowie wystawiam we właściwej a mianowicie komputery i domeny Zapraszam do ponownej licytacji - tym razem termin aukcji jest krótszy (7 dni) super DOMENA internetowa Jeśli zajmujesz się wykonywaniem makijażu permanentnego nie mogłaś lepiej trafić - to oferta dla Ciebie!!! Adres BŁYSKAWICZNIE ZOSTAJE ZAPAMIĘTANY PRZEZ KLIENTA Docelowa nazwa sprawi, że znajdziesz się na szczytach w wyszukiwarce internetowej i zdobędziesz szansę na obiecującą ilość klientów – co zapewni Ci sukces w branży. Wyprzedź konkurencję i stań się właścicielem najkorzystniejszej domeny branżowej na rynku. www.makijazpermanentny.com.pl kontakt: Justyna Mika 0-505-025-442

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, po przeczytaniu ostatniej wypowiedzi chcę opowiedzieć swoje doznania z makijażem permanentnym. Miałam robiony makijaż ust , kreski na oczach i brwi już 2 razy . Jestem bardzo zadowolona że skusiłam się na tą wygodę. Makijaż brwi praktycznie mnie nie bolał miałam założone znieczulenie w kremie. Usta trochę bolały , kreski również trochę ale nie za bardzo. Po zabiegu brwi wyglądały lekko przerysowane ponieważ robiłam czarne więc wyglądałam jak po mocnej hennie , opuchlizny nie miałam Pan posmarował specjalnym preparatem aby podczas zabiegu nie było wysięgu krwi ani opuchlizny. Po zabiegu znajomi stwierdzili ze mam mocną hennę. Kreski na oczach i usta też nie były spuchnięte .Pan wykonujący zabiegi wytłumaczył mi , że to wszystko indywidualna sprawa że każdy organizm reaguje inaczej . Ale naprawdę warto zrobić . polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×