Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość Edyta LTL
Co doradzić....hm. Poczekać minimum 6 tygodni od ostatniego zabiegu nawet 2 jeszcze na górkę. Niech skóra się zregeneruje. ale w między czasie trzeba odwiedzić linergistkę i z nią o tym porozmawiać, niech ustosunkuje się do wykonanego przez nią zadania. każda nowa nie zrobi tego za darmo. więc kolejne pieniążki poszły by z kieszeni. Na urządzenie do tatoo wogóle bym się nie godziła, mam tu na myśli takie maszynki , które prują skórę z zawrotną prędkością. Pokaleczy skórę, zacznie płynąć krew, barwnik i tak nie wejdzie bo z krwią wypłynie a jeszcze narobi siniaków, wylewów i rozproszy się barwnik pod skórą. Jeśli dolne weszły okej to górne też powinny tylko technikę dziewczyna powinna zmienić. Tylko jak tu doradzać na forum. ...Jak doradzisz dziewczynie zmienić technikę a ona innej nie zna bo na szkoleniu nie miała, to jak zacznie kombinować to dopiero może wyjść kaszanka. A z jakiego miasta jest wiewióra bo albo przegapiłam albo nie wspomiała? Bo może po mieście uda się znaleźć jakąś dziewczynę z referencjami, która za drobną opłatą wypełni tylko te miejsca ?wybrakowane. Co myślicie. Trudno komuś doradzać jak się nie jest w jego skórze, a konsekwencji dobrej rady nikt nie weźmie na swoje barki jeśli pójdzie coś nie tak. No jakbyś była z mojego miasta to bym się zgodziła wiewióra żeby ci tylko te punkty wypełnić za drobną opłatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudzi
Dziewczyny, widze że naprawdę wiele z was zna sie bardzo dobrze na rzeczy, więc poradźcie proszę bo w czerwcu mam makijaż permanentny brwi i jestem juz przerażona czytając wypowiedzi o nieudanych zabiegach, poradźcie proszę jak poznać dobrą linergitkę i co powinnam wiedzieć zanim poddam się zabiegowi, a nie mam opini o salonie do którego idę prócz jednej osoby, będę wdzięczna za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudzi jesli rozmawiasz z osoba, ktora ma doswiadczenie, mozesz wiele dowiedziec sie z samej rozmowy. Zadaj duzo pytan o metody o barwniki o maszyne, efekty, gojenie naskorka. Co Ci wpadnie do glowy. Jakie ma doswiadczenie osoba, ktora wykona Ci makijaz, ile lat pracuje i zobacz jej galerie, poczytaj opinie na forach, to tez istotne, chociaz wiem, ze sa czasem sponsorowane i specjalne opinie puszczane w swiat. Moze podejdz na sppotkanie wczesniejsze i na wlasne oczy zobacz jak wyglada czestotliwosc wykonywanych makijazy przez ta osobe, gabinet, dyplomy. Niech pani opwie Ci o swojej pracy. Przeciez to nie jest z zlym tonie pytac. Ocenisz sama. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudzi
dzięki Akolor za zainteresowanie, i masz rację chyba naprawdę podjadę, pogadam i przy okazji podejrzę jak wygląda to w tym salonie, bo niestety opini nie ma żadnych i to nigdzie, cały net przeszukałam i nic,tylko maghia z tego forum tam była, wiem jedynie że jest to bardziej salon który robi szkolenia z makijażu permanentnego i spzredaje maszyny i barwniki a wypromował się z usługami dla prywatnych osób na gruponie, ale mam prośbę jakbyś coś usłyszała albo ktoś z tego forum o salonie w ol-an w wawie to będę wdzięczna za info. Poszukam jeszcze napewno opinii bo makijaż mam za miesiąc więc do tej pory może coś znajdę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maghia
niestety pani Olga Beczek, nie jest rozmowna, jak zaczęłam się wypytywać i zaczęłam miło rozmowę to z łaską odpowiadała. Nie wiem, czy wszystko dobrze rozumie bo jest z Ukrainy. Mało tego trzeba podpisać przed zrobieniem zabiego umowę, w której zwlania się tą Panią od wszelkiej odpowiedzialności. Jeżeli się coś nie uda to nie z jej winy a za korektę się płaci. Nie można do niej bezpośrednio zadzwonić, odbiera jakiś facet, który również z łaską rozmawia i nie jest przyjemny. Także jeżeli chodzi o sprawdzenie przed jak to wszystko wygląda to są marne szanse. Dudzi powiem ci, że już odpadły mi strupy i jest ok. Wydaje mi się, że są trochę za jasne, ale sama powiedziałam że chcę mieć takie jak kolor włosów. Jestem blondynką, także mam troszkę ciemniejsze niż włosy. Wszyscy mówią, że jest dobrze, nie widać jakbym robiła makijaż per. są takie naturalne. Nie denerwuj się, postaraj się dobrze wytłumaczyć, z tego co mówiła, nigdy nie robi czarnych, tylko mieszane. Z pewnością dużo osób robiło już w tym salonie -sądząc po ilości sprzedanych kuponów, a w internecie ie ma złych komentarzy. :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kichtttka
Czy któraś z Was moze robiła sobie taki makijaz w Afrodycie w Blue City ? Bo w sumie mam tam najblizej i mysle ze jesli mam sobie go zrobić to po co bede szukala niewiadomo czego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SALON KOSMETYCZNY IWONA
WITAM SERDECZNIE!! Zapraszam wszstkie Panie na PROFESJONALNE WYKONANIE MAKIJAŻU PERNAMENTNEGO, na wysokiej jakości amerykańskiej maszynie do tego typu zabiebów... Cena Promocyjna zabiegu to jedyne 225zł!!!!!!!!!!!!!! (zabieg ten trzeba wykonać dwa razy) Na wszelkiego typu pytania podaje telefon kontaktowy: 607 777 4727 ZAPRASZAMY!!! SALON KOSMETYCZNY IWONA KWIDZYN UL KASPROWICZA 18A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Jestem powalona....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAULA0710
WITAJCIE DWA DNI TEMU ZROBILAM MAKIJAZ PERNAMENTNY BRWI W RENOMOWANYM GABINECIE. JESTEM ZAŁAMANA EFEKTEM , BRWI SA CIEMNE I ZA GRUBE . NIE POJAWIAJA SIE ZADNE STRUPKI CO MNIE BARDZO NIE POKOI BO DZIEKI TEMU BARWNIK MIAŁ SI E ROZJASNIAC.OCZEKIWAŁAM EFEKTU NATURALNEGO A WYGLADAM TAK JAK BYM WYMALOWALA SOBIE BRWI KREDKA. CO ROBIC JUZ MYSLE JAK JE ZLIKWIDOWAC . POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, co Ty piszesz i martwisz sie tak szybko. Spokojnie, spokojnie. Poczytaj tu opisy kolezanek a zobaczysz,ze wszystkie panikuja. Po tygodniu zluszczy sie barwnik i zostanie piekny delikatny kolor. Strupki tez sie zrobia, moze jutro, kazda skora inaczej reaguje. Smaruj wazelinka i czekaj. Efekt bedzie za okolo 4 tygodnie i do korekty. Zawsze mozna rozjasnik, jesli bedzie potrzeba. Glowa do gory. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, co Ty piszesz i martwisz sie tak szybko. Spokojnie, spokojnie. Poczytaj tu opisy kolezanek a zobaczysz,ze wszystkie panikuja. Po tygodniu zluszczy sie barwnik i zostanie piekny delikatny kolor. Strupki tez sie zrobia, moze jutro, kazda skora inaczej reaguje. Smaruj wazelinka i czekaj. Efekt bedzie za okolo 4 tygodnie i do korekty. Zawsze mozna rozjasnik, jesli bedzie potrzeba. Glowa do gory. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAULA0710
DZIEKUJE AKOLOR ZA SŁOWA OTUCHY :-) WIEM ŻE POWINNAM BYC CIERPLIWA CO DO EFEKTÓW KOŃCOWYCH, ALE STRES MNIE OGARNIA JAK PATRZĘ W LUSTERKO I WIDZĘ BABA JAGĘ . Z TEGO CO PISZESZ Z ROZJASNIENIEM NIE MA PROBLEMU A CO DO GRUBOŚCI - JAK TO SIE KORYGUJE ? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grubosc koryguje sie korektorem, jesli trzeba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naya19
Witam.Mam od pol roku zrobione brwi-czarne,mimo ze chcialam brazowe.Niestety obietnice kosmetyczki ze brwi zjasnieja sie nie spelnily:((((((( szukam w miare niedrogiej kosmetyczki w Warszawie,ktora rozjasni mi brwi za normalne pieniazki. POMOZCIE PROSZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem zdesperowana,tym bardziej,ze moj Partner ciagle sie dopytuje kiedy bede miala brwi jak dawniej.Teraz musze bardzo mocno tuszowac rzesy zeby sie ,,zgraly,, z brwiami.A bardzo chcialabym wrocic do naturalnego koloru wloso-bardzo jasna szatynka-a nie moge dopoki nie rozjasnie brwi :((((((( POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naya19
Witam.Mam od pol roku zrobione brwi-czarne,mimo ze chcialam brazowe.Niestety obietnice kosmetyczki ze brwi zjasnieja sie nie spelnily:((((((( szukam w miare niedrogiej kosmetyczki w Warszawie,ktora rozjasni mi brwi za normalne pieniazki. POMOZCIE PROSZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem zdesperowana,tym bardziej,ze moj Partner ciagle sie dopytuje kiedy bede miala brwi jak dawniej.Teraz musze bardzo mocno tuszowac rzesy zeby sie ,,zgraly,, z brwiami.A bardzo chcialabym wrocic do naturalnego koloru wloso-bardzo jasna szatynka-a nie moge dopoki nie rozjasnie brwi :((((((( POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaaareee
ja mam zrobiony tatuaz na brwiach :) coprawda zaplacilam ponad 1000 zl razem z poprawkami ale mam spokoj prawdopodobnie do konca zycia :) teraz ide na przedluzanie rzęs metodą 1:1 - kupilam sobie kupon za 159zl! :)na Frupi m:) planuje kupic jeszcze z dwa zeby miec na kolejne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROZA232323
159 zl ?! dzizys ja placilam 600 zl ...a to jakis kupon z zakupow grupowych czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaaareee
tak :) na Frupi.pl :) oferta dla Stolicy :) juz sien ie moge doczekac efektu bo jeszcze sobie nie robilam nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość playyka
To ja za kreski na powiekach dolnych w Afrodycie zaplaciłam jeszcze taniej bo tylko 450zl. A wyglada to super i wreszcie w ciagu dnia mi sie to nie ściera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH MAM PYTANO CZY KTÓRAŚ Z WAS MOGŁAB MI POWIEDZIEC COŚ NA TEMAT SALONÓW W KATOWICACH A KONKRETNIEJ O SALON ALICA NA TEATRALNEJ ,I JAK MACIE MAKIJAŻ GÓRNEJ KRESKI ,TO CZY MOGŁY BYŚCIE POKAZAĆ GO MI CHCIAŁAM ZOBACZYC JAK SIE PREZENTUJE MÓJ MAIL TO fifa5@vp.pl z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVA3333
Witam! Mam możliwość wykupienia na Gruperze kuponów na m.in. makijaż permanentny - dolna kreska wychodzi za 60 zł, a górna za 90 zł. Ofertę wstawiło Carmen Centrum Zdrowia i Urody ul. Łaska 46/48, Pabianice Czy ktoś zna to centrum i wie, czy warto do nich iść na makijaż? Proszę o szybką informację - oferta się niedługo kończy!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj sobie spokój,ta cena jest bardzo podejrzana!Przecież igła i dysza prawie tyle kosztują. A gdzie barwnik,znieczulacze,środki do dezynfekcii itp.itd.Chyba,że wykałaczką to robią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jetsem przerazona, ze sa chetne na mkijaze permanentne w cenie...., no wlasnie manicu i pedicur jest droższy. Barwniki , igly jednorazowe kubeczki, znieczulenia itp, to dosc powazne koszty. Ja wyszlam na przecie swoim klientkom widzac co sie dzieje na rynku przez grupery, itp. Zrobilam rozsadne promocje, ale u siebie w gabinecie moge pozwolic sobie na decydowaniu o cenach. Jednak majac dobry sprzet, igly jednorazowe i barwniki, znieczulenia z wysokiej polki, nie moge pozwolic soebie na straty, zachecam dobra cena, ale rozsadna. Moje klientki wiedza, ze makijaz permanentny musi kosztowac odpowiednio, to luksusowy zabieg. Dziewczyny czycha tyle bakterii, podrabianych igiel, barwnikow , ze az strach isc do gabinetu, ktory proponuje tak niskie ceny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legnica
Hej ja robiłam sobie 2 dni temu brwi. Na razie kosmetyczka kazała smarować maścią Tribiotic więc nie smaruję już niczym innym.. to chyba dobrze? Na razie wygladam karykaturalnie ale wiem, że jeszcze muszę trochę poczekać na efekt. Najgorsze to swędzenie gojących się strupków i w nocy zdarza mi się na nieświadomce tam gdzieś dotknąć :( Czekam na efekt i mam nadzieję, że będę zadowolona. Robiłam w Lesenie w Legnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Jak czytam o takich cenach to pierwsze o czym myślę to : Czy te barwniki nie są przeterminowane, potem czy to będzie robić uczennica lub osoba po świeżym kursie, a na koniec czy to są może barwniki do tatuaży? Zrobić usługę i wyjść na zero to już nie jest mądre, ale robić usługę z deficytem to już jest paranoja. Policzcie dziewczyny materiały, czas poświęcony, koszty stałe z urzędu, podzielcie to przez cenę zabiegu i co wychodzi? Ja bym palcem nie kiwnęła. Zabieg z potężną odpowiedzialnością, tu chodzi o wizerunek na twarzy nie na d...pie. Ja ostatnio musiałam zapłacić roczną składkę na ubezpieczenie od przenoszonych ewentualnie chorób i OC wraz z ubezpieczeniem sprzętu do mikropigmentacji 849zł na rok, przegląd doroczny techniczny autoklawu do sterylizacji 250 żł na rok. To jest ponad tysiak na rok za to tylko,że mogę spokojnie usiąść do roboty, a gdzie reszta kosztów lokal zus podatki barwniki igły płyny do dezynfekcji, prąd itp itd. To jak można robić do cholery kreske za 60 czy 90 zł na gruperach. Mam nadzieję ,że te grupery za pół roku same się wykończą bo tylko psują rynek. Roboty po pachy tylko kasy z tego nie ma żadnej, Tylko minus wskakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legnica
miało być w Lafsenie w Legnicy :) Strupki powoli odpadają i kolor pod spodem całkiem mi się podoba :) u nas kosztował 660 zł ale sprawdzałam, że podrożał i jest po 700 (brwi) także udało mi się nieświadomie zaoszczędzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BJK
W 2002 r. w Sharley u p.Madgy robiłam brwi i usta. Wyszło pięknie i tak było przez 5 lat. Postanowiłam ponownie wykonac makijaż. Niestety za drugim razem wszystko poszło źle. Usta po zabiegu miały blizny i zgrubienia. Pani Magda powiedziała, że z daleka tego nie widac. A brwi po 7 miesiącach zrobiły się pomarańczowe. Pani Magda powiedziała, że została tylko baza i może zrobic płatną korektę. Podziękowałam. Mam wrażenie, że za drugim razem użyła innych środków. Pomarańcz zamalowuję kredką, a usta pomadką. I ciągle myślę, że Bóg mnie pokarał za pychę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BJK, hm hm, co mam powiedziec?! Prawda jest taka,ze maja coraz gorsze barwniki a i zawartosc barwnikow zostala ujawniona niedawno. Sporo metali i roznych swinstw w nich., wiec na starej renomie juz pedzi ten gabinet. wspolczuje Ci i mam nadzieje,ze nie zrazilas sie do permanentnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal Feelbeauty.eu
Big Beautiful Women Projekt. Niesamowicie zaskakujące odkrycie tego co oczywiste! Nie ma kobiet brzydkich...są tylko nie wierzące we własne piękno, atrakcyjność i przygniecione krążącym w społeczeństwie stereotypem ...TAKICH FOTEK NIKT BY SIĘ NIE POWSTYDZIŁ !!! http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/57/big-beautiful-women-projekt-niesamowicie-zaskakujace-odkrycie-tego-co-oczywiste.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×