Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość magzim
Staram sie wyszukac jakas sensowna maszyne do zakupu. Co sadzicie o bioevolution margo? Czy ktos pracowal na bioevolution symphony. Jestem kompletnie zielona, symphony ma kuszaca cene, ale slyszalam, ze to za taka cene to nic dobrego nie ma.. Czy ktos ma namiary na dobry sklep lub hurtownie? Potrzebuje moduly, barwniki, wszystko !! Pozdrawiam x x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja 59
Proszę o pomoc czy ktoś w Lublinie mi może polecić m.p.kreski ,usta z wypełnieniem ,czy trzeba czekać w kolejce bo mieszkam za granicami Polski? Dziękuję za pomoc,alicja 59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
dominika-m napisz do mnie na maila edycjaj@op.pl Info dla dziewczyny z wylaną opryszczką , teraz to już tylko smarować zoviraxem, ale co się już stało to się stało. Na korektę jednak powinnaś zabezpieczyć się większą dawką heviranu, 200mg i 400mg raczej nie bardzo chronią przed rzutem opryszczki po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monito
Dzięki za odpowiedź w sprawie opryszczki. Mam już Heviran i mam brać 3 x 2 tab. 400 mg - chyba końska dawka, ale może coś to da. Mam jeszcze tylko pytanie czy korektę można wykonać w zaplanowanym czasie tj. 3 tygodnie po pierwszym m.p., czy należy dłużej poczekać - oczywiści zakładam, sytuację w której usta po opryszczce będą już całkowicie zagojone. Jeszcze raz dziękuję za zainteresowanie i pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Zdecydowanie poczekaj dłużej z korektą, usta nie zregenerują się do tego czasu po opryszczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monito
Dzięki za radę - poczekam dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaeńka
Witajcie kobiety,mam pytanko maże o takim permamentnym makijażu ,i chciałam was spytać czy ktoś może mi polecić jakiś salon w ciechanowie i jakie tam są ceny, do tamtąd mam najbliżej,a nie jestam w stanie sama jeżdzić i szukać gdyż mam 2małych dzieci,proszę o pomoc,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAPRASZAM. Niedziela, godz. 14.15 15.30 sala 2 N2/03 Znajomość sztuki wizażu i analizy kolorystycznej w makijażu permanentnym Na wykładzie uczestnicy dowiedzą się, jak istotnym czynnikiem w makijażu permanentnym jest dostosowanie pigmentów do typu urody klientki, koloru skóry i włosów oraz jakie są różnice pomiędzy wizażem a makijażem permanentnym. Czy makijaż permanentny może zastąpić makijaż wieczorowy? Omówione zostaną zasady przy pigmentowaniu kreski na powiece. Dowiesz się także, czego nie wolno robić podczas makijażu permanentnego oka. Omówione zostaną również problemy z kamufl ażem przebarwień. Anna Paczuska-Paulińska Szkoleniowiec makijażu permanentnego Bioevolution z wieloletnim doświadczeniem. Ceniona wizażystka i organizatorka pokazów oraz szkoleń z zakresu kreowania wizerunku. Juror Polskich Mistrzostw Makijażu Permanentnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , jeśli ktoraś z dziewczyn jest zainteresowana makijazem permamentnym , BARDZO POLACAM IZABELE CYTROWSKA. http://izabelacytrowska.pl/ Zrobilam sobie u tej Pani brewki , sa rewelacyjne wszytsko bardzo dokladnie zrobione , barwnik rewelacyjnie dobrany wogole nie widac ze to makijaz permametny . Jesli ktos niewie to nic nie zauwazy. Pani Izabela potrafi rowniez doradzic ksztalt brwi , dopasowac ja zgodzialam sie na pewne zmiany i jestem bardzo zadowolona . BARDZO GORACO POLECAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedlugo rozniez wybieram sie do niej na kreski a konkretnie na kreske miedzy rzesami aby je optycznie zagescic . Jesli chciałybyście fotki bardzo chetnie przesle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
Jeśli miałabym oceniać p. Izabelę Cytrowską na podst. galerii jej prac, które wykonała, to: -bardzo mi się podoba to, że nie zmienia na siłę konturu brwi, które istnieją - brwi wygladaja jak poprawione cieniem, sa delikatne - dobrze dobiera kolory - nie podoba mi się pewna niedokladność konturu, bo pewnie mnie osobiście by denerwowała, - brwi sa często asymetryczne, choć to często celowo, bo i brwi naturalnie nie rosną idealnie równo - nie podobaja mi sie za bardzo niektóre wyrysowane kształty brwi u pań, które naturalnie nie miały ich prawie wcale. Dziewczyny, trzymajcie kciuki. Nareszcie znalazłam na Lubelszczyźnie panią, której się oddam. Na razie bez ustaleń, ale już czuję, że jestem bliska celu. Dam znać o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczytałam gdzieś o makijaż perm. "na sucho" bez barwnika mający na celu uwolnić niechciany makijaż. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
Fanta, słyszałam o tym kilkakrotnie. Używają zamiast barwnika oliwki, czy tam znieczulacza. Może jakaś linergistka opowiedziałaby o efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Mnie uczono, że na sucho mp to nic innego jak puste przebiegi igłą bez barwnika, po to aby wydrapać częściowo stary barwnik. Osobiście nie widziałam efektów, co głęboko to głęboko, a ryć suchą igłą po skórze bez celu po to by z głębi wydrapać pigment może skończyć się niechcianymi zmianami na skórze w postaci większych lub mniejszych blizn. Jakieś spłowienie koloru ewentualnie można osiągnąć ale w moim przekonaniu nic więcej. I to delikatne spłowienie, żadne z czarnego na szare;) Nie jestem zwolenniczką tej metody, według mnie szkoda skóry. Ale wiadomo co kto lubi i uważa, To jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AldiK
Tak, też słyszałam o tym. Dodatkowo zamiast barwnika zakrapla się wodę utlenioną iluśtam procentową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, czy przed docelowym zabiegiem, kosmetyczka robi jakichś "makijaż próbny". Co sądzicie o salonie ASPAZJA w Poznaniu?? A może wiecie coś o kosmetyczkach/salonach w Gorzowie Wlkp. Interesuje mnie makijaż brwi, wg mnie twarz wygląda dużo korzystniej gdy brwi są odpowiednio podkreślone. Nie mam natomiast znajomych, którzy po własnych doświadczeniach mogliby mi coś konkretnego polecić więc licze na was. Często bywam w obu ww. miastach, stad pytanie. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia3
dzisiaj byłam i kupiłam w aptece heviran 800mg. W piątek mam poprawkę ust i chcę uniknąc opryszczki, która pojawiła się u mnie przy pierwszym zabiegu miesiąc temu. Zastanawiam się czy to nie za duża dawka?? sugerowałam sie radą jednej z tutejszych forumowiczek i kupiłam 800mg a teraz nie wiem czy właściwie zrobiłam. proszę o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anias10
kinia3, ja od 9 dni biorę dawkę dzienną heviranu 1600mg, mam tendencję do opryszczki i chciałam się jej ustrzec, czy tak będzie to zobaczymy. Usta miałam zrobione w piatek (02.03)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
Aldik, no dla mnie też ta woda utleniona miałaby wiekszy sens przy "wywabianiu" mp. Powiem Wam, jeszcze taką historyjkę. Ostatnio jak "poprawiałam" ciemny makijaż brwi, tzn chciałam je poszerzyć. Linergistka pociagneła calość barwnikiem (plus miejsca do poszerzenia). Barwnik zszedł calkowicie po 3-5 dniach. Pozdrowienia dla p. z Djamila studio pod Lublinem. Nie polecam! Mam jednak wrazenie, ze jednocześnie zblakł mi barwnik pierwotny, czyli zachował się jakby brwi były "przejechane" samą iglą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny proszę o poradę! Na czwartek mam zaplanowany m. permanentny brwi - czy w sobotę wieczorem będę mogła pokazać się ludziom? Jak się wygląda zaraz po takim zabiegu? Czy wchodzi w grę jakieś zaczeriwenienie, pewnie opuchlizna??? W sobotę mam ważne spotkanie i rozważam przełożenie terminu makijażu. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
paula ty będziesz miała przede wszystkim bardzo ciemne brwi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Anias jeśli ma wyjść opryszczka to poniedziałek lub wtorek biorąc dzień zabiegu. Jeśli nie to wszystko będzie ok. Przy takiej dawce powinno być ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki. Bardzo ciemne brwi to jeszcze nie koniec świata dla mnie, bo mam ciemne włosy. Nie chciałabym wyglądać jak po niemiłym spotkaniu z Michalczewskim ... Czyli rozumiem, że nie powinnam się obawiać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki. Bardzo ciemne brwi to nie koniec świata dla mnie bo mam ciemne włosy. Nie chciałabym wyglądać jak po niemiłym spotkaniu z Michalczewskim ... Czyli rozumiem, że nie muszę się obawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem bo to moja pierwsza przygoda z permanentnym, mam nadzieję, że nie nieszczęśliwa :) zaraz po, wszystko opiszę. Idę do salonu w Bydgoszczy. Pewnie bede dosc wzmagajca bo mam jasne i rzadkie brwi i szczerze jestem osikana ze strachu. Tego juz nie zmyje, a na temat tej linergistki nie znalazlam w sieci zbyt wiele, nic wlasciwie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula, az mnie dreszcz przeszedl ;) niewiele wiesz hm... zastanow sie dziewczyno. ja jestem posiadaczka nieudanego mp i naprawde zaluje, ze nie trafilam tu przed.... a ty masz pod reka dobre specjalistki, dobrze sie zorientuj. A i przed waznym spotkaniem jednak bym nie robila :)Powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdazbrwiami:)
Właśnie jestem godzine po zrobieniu brwi i jestem najszczesliwsza osoba na swiacie.Robilam u pani z Czestochowy nie wiemczy moge napisac nazwisko ale zaryzykuje :) Pani Małgorzata Koch jakby ktoschcial to podaje telefon 692-739-255.Ta pani prowadzi mobilny gabinet kosmetyczny i dojezdza do ludzi.Dostalam paragon na brwi hehe smieszne troche bo nigdy nie dostawalam paragonow w gabinetach kosmetycznych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
paula2983, weź się dziewczyno uderz w co tam chcesz ! Masz na miejscu, w Bydgoszczy fantastyczną linergistkę Edyte LTL , że każda by tu mogła pozazdrościć, a kombinujesz jak koń pod górę. Nie znasz salonu, kobiety, która wykona ci "tatuaż" na twarzy idziesz na zabieg z jasnymi i rzadkimi naturalnie brwiami, a do tego spotkanie masz w sobotę, no szczescia życzę i to OGROMNEGO. Niektóre z nas tutaj sa po nieudnym zabiegu makijażu permanentnego i linergistki, która nam coś poprawi, szukamy po forach miesiącami. U mnie od nieudanego zabiegu minie niedługo 4 lata. Miałam jedną brew 5 mm wyżej poza obecnym konturem. Barwnik osadzony był bardzo głęboko i jedną brew niemal wydarłam. W obecnej chwili po kilku wizytach nie ma juz takiej tragedii. Zaznaczam - minęły 4 lata i barwnik pierwotny i to gdzie nic nie ruszałam, jest cały czas. Odważna jesteś, zeby nie powiedzieć inaczej... sorry, ale czasami trzeba człowiekiem potrzasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
Dodam, że ja po pierwszym zabiegu brwi, chcialam się zapaść pod ziemię, płakałam pół nocy i nie spałam całą. Potem unikałam ludzi, patrzyłam się w ziemię i zaczesywałam grzywkę na stronę nieudanej brwi. Prawie rok, jak goiła mi się wydarta rana nad poprawiana później brwią. Na szczęście, dosłownie cudem wszystko się zagoiło. Barwnik w tym miejscu nie "łapie jednolicie, ale to wiem tylko ja, tak tego nie widać. Nie będe opisywać przeróżnych sytuacji i problemów z innnymi linergistkami, z którymi miałam do czynienie, bo trochę by tego było. Jak masz możliwość, a masz, to uniknij takich przygód. Nie życze nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdazbrwiami
A powiedzcie mi dziewczyny czy kreski na powiekach bardzo bola?Bo chcialabym sobie zrobic.Pani ktora robila mi brwi mowila ze trzeba znieczulicpowieki jakas tam mascia ale nie pamietamnazwy w kazdym razie ona da mi ta masc.A moze bol nie jest taki duzy?Brwi mialam bez znieczulenia i nie bolaly nic prawie. Musze wam sie przyznac ze mam ochote zrobic sobie wszystko patrze ciagle w lusterko i podziwiam moje brwi:)Ogladam tez zdjecia powiek i ust w internecie i tez takie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×