Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość niezaleznaaaaaa
To jednak jest takie nasze polskie, że refleksja przychodzi z trudem i nawet logiczne argumenty traktowane są jako atak, nie dają powodu do zatrzymania się nad sobą, a może czasem warto? Edata Ltł, mówisz, że ,każdy bierze odpowiedzialność za siebie, ale z całym szacunkiem do forumowiczek bo są tu zapewne mądre osoby, trafiają tu też mlode nieświadome osoby, które biorą bardzo serio pewne usggestię tylko nigdy nie wiadomo czy nie rozumieją ich po swojemu, czy wtedy też nie bierzesz odpowiedzialności? Dobrymi checiami jest piekło wybrukowane i coś w tym jest, wierze w Tswoje intencje ale nie w tym rzecz... ps dla uczących się, jestem z totalnie innej branży, ale myślę że w każdej jet podobnie, za wiedzę się prostu płaci, szkoli, nie raz i koniec bo pierwsze szkolenie było do bani, szukamy, zglebiamy a nie robimy coś w ciemno tym bardziej że o człowieka tu chodzi na litość... czy wtedyWam jest szkoda na doszkolenie ? No naprawdę nie wierze że nikt się w tym kraju na tym nie zna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaleznaaaaaa
I naprawdę nie rozumiem jak można zbierać się za pracę na żywym organizmie kiedynie jest się pewnym czy dobrze się to robi... wybaczcie, ale argument że większość tak robi bo poziom szkoleń jet słaby nie przekonujące mnie, wręcz przeraza, to że na rynku jest banda nieodpowiedzialnych nieukow bo jak nazwać tym którzy kończą szkolenie 3 dniowe i przystępują do pracy, nie daje prawa do ttakiego podejścia, że ja też jestem nieukiem ale z sumieniem i jak będę ćwiczyć to wkońcu mi się uda... ludzie uczcie się, jak nie ma w Ppolsce szkoleń to lećcie za granic3, wiedzą naprawdę kosztuje, jak można ćwiczyć na klientach... to, że wszyscy tak robią jest... słabe... to, że nie ma takich regulacji nie zwalnia że zwykłej ludzkiej odpowiedzialności,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;););) ma ktos ochote na pyszny bialy barszczyk ? Mniammmmm ! Uwielbiam jak I MP ;) I niezaleznie " od pogody I przeciwnosci losu ;)postaram sie dzieki niemu byc niezalezna" finansowo;) NIEZALEZNIE OD NIEZALEZNEJ DZIEKI BOGU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
wiecie co dziewczyny....to, że pani nie z branży, nie ma pojęcia co dzieje się na polskich szkoleniach kosmetycznych (ogólnie), to ja to rozumiem. Patrzy chłodno i zapewne obiektywnie stara się o przekaz. Lecz pani, która twierdzi, że od 10 lat robi mp, to myślę, że na wielu kosmetycznych szkoleniach była. I koszmarny stan rzeczy jest jej znany. Bo to , że firmy często na szkoleniach mówią o jednym, za plecami robią drugie, jest niestety nagminne. Obłuda wszechobecna . Ogólnie liczy się sprzedaż urządzeń, produktów i certyfikatów. Rzetelna wiedza??????tylko pewien procent tej wiedzy trafia do uczniów (powody są różne), czasem zwyczajnie, powód.... nikt nie będzie sobie szkolił konkurencji, a czasem trener ma ograniczoną pojemność;), a czasem powody jeszcze podlejsze;) Mam propozycję...Polska duża metropolia, forumowiczów myślę, że jest tu cała masa i tych czytających , a również udzielających się aktywnie i nie aktywnie . To zróbmy może takie doświadczenie. Gdzie są rzetelne szkolenia z dziedziny mp w Polsce. Z krótkim uzasadnieniem dlaczego tam, co wyróżnia to miejsce od innych. Cena nie gra roli, zdobyta wiedza wysokiej jakości ...bezcenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
a aaa i jeszcze jedno....zwykła refleksja.....filmiki w necie szeroko zamieszczane przez wszystkich profesjonalistów dotyczące mp. jak je traktować ? reklama gabinetu, reklama produktu, reklama urządzenia, reklama zabiegu, czy dla świeżynek , nieudaczników, chętnych do nowej profesji- film instruktażowy ? Dosłownie ....obejrzysz 100 razy i już umiesz, każdy głupi to zrobi, wygląda bardzo łatwo, każdy to zrobi, nie ma problemu. Pani grzecznie leży, my ją malujemy, miła muzyka,prawie idealnie. To co w takiej sytuacji zrobić? Kazać usunąć wszystkie filmiki z netu? Bo ktoś nierozsądny po takiej lekturze zacznie nie daj boże robić mp....maszynkę już wiemy gdzie kupić, ktoś tu napisał. Plusy i minusy sieci.... Problem społeczny. Dziewczyny możemy się tak przepychać cały następny tydzień i każda ziarenko swojej słuszności będzie posiadać. Tylko za naszymi plecami nadal będzie się działo to co dzieje się od lat. Zwyczajnie ... Ale Wesołych Świąt wszystkim szczerze życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywna-metodyk
Pani Edyto ltl to w takim razie dlaczego Pani nie prowadzi realnych szkoleń skoro świetnie zna Pani ponure realia branży, oburza to Panią i chce Pani coś zmienić. Nie lepiej byłoby szkolić konkretnych ludzi i wypuszczać od siebie adeptów znających arkana. Miałaby Pani poczucie spełnienia-włożony spory wysiłek, ale przekazując całą swoją wiedzę wypuszczałaby Pani rzetelnie uświadomionych, o solidnych podstawach ludzi z własnoręcznym podpisem na certyfikacie co świadczyłoby o niewątpliwie wysokiej jakości zdobytych szlifów. Doradztwo internetowe to z pewnością metodyczny bubel, raczej zabieg PR-owski dający osobom niedoszkolonym fałszywe poczucie, ze się dokształcają, a Pani łechcące ego lecz fałszywe poczucie bycia autorytetem - no i oczywiście inne idące za tym inne pozytywy takie jak tylko zadowolone klientki, bo przecież nawet gdyby coś poszło nie tak któż ośmieli się kwestionować to co na piedestale, niekwestionowaną samozwańczą królową polskiego makijażu permanentnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywna-metodyk
a filmiki to oczywista reklama i tam nikt nie twierdzi, że chce tylko przekazać rzetelną wiedzę, to raczej proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
To co dla pani jest oczywistą reklamą na filmiku nie musi być oczywiste dla innych ;))))mówię serio;))) Szkolić? Tak, dwa razy proponowano mi tą fuchę. Bzykające chińskie maszynki do rozprowadzenia i 2 dni szkolenia 1 dzień teorii, 1 praktyki. Firma rozprowadzająca wystawia certyfikaty uczestnikom, a ja za odpłatnością mam się sprzedać. Zasady jak wszędzie. Ja jednak związana jestem z inną marką i nie zamierzam swojego urządzenia ani zmieniać, ani zamieniać i konfliktu interesów też nie chcę. Swojego szkoleniowca na Polskę mamy, szkolenie mam zaliczone. Wszystko w temacie. Pani może jak najbardziej szkołę otworzyć, zatrudnić fachowców, etyków, higienistów, dermatologów, lekarzy którzy pouczą o anatomii i fizjologii . Do tego zakupić pełną gamę urządzeń, aby było obiektywnie..nie tylko jedno wybrane. Do tego całą gamę produktów- barwników, wszelakich firm, też żeby było obiektywnie i aby każdy uczestnik mógł zadecydować i wybrać na jakich produktach chce pracować. Wtedy nikt nie zarzuci stronniczości. Do tego igły wszelakie, moduły firmowe w szerokiej gamie do wyboru., Rysuje się ciekawie;))) Ja zadowolę się forum;)) urzekające miejsce Miłej nocki dla wszystkich i jeszcze raz pogodnych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywna-metodyk
ta sytuacja bardzo przypomina mi pewien mecz futbolu, kiedy to po przejęciu piłki główny rozgrywający w ferworze walki, słysząc dzikie okrzyki tłumu mijał zwycięsko kolejnych chcących mu przeszkodzić zawodników pokonując odległość znalazł się w końcu przy bramce, tłumy szalały, piękny strzał i golll...... zobaczył jak bramkarz z jego własnej drużyny upada bezsilnie na ziemię puszczając spektakularną bramkę. A tłumy dalej szalały... To pokazuje, że nawet umiejętności, zdolności i wytrwałość w pokonywaniu trudności mogą okazać się zgubne, jeśli są niewłaściwie ukierunkowane. Dobry fachowiec szczególnie w takim zawodzie powinien iść w dobrym kierunku, a przede wszystkim mieć wyobraźnię i przewidywać skutki swoich poczynań aby nie strzelić do własnej bramki. Życzę wszystkim spokojnych Świąt Wielkanocnych, niech symbol nowego życia będzie dla Was nowym początkiem i inspiracją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznanaaaa1
DO KONKURSU NA SZKOŁĘ MP. 10 lat wstecz w Sharley-u u P.Bogulak. Nie tanio ale treściwie najważniejsze, że czego nie wiedziałam to dzwoniłam jak na hot-line i wszelkie wątpliwości miałam rozwiane. Pewne miejsce na mapie szkoleń MP ! Również życzę wszystkim spokojnych Świąt Wielkanocnych i głębokich przemyśleń nt. forum w te świąteczne dni. p.s. Dajcie upust swoim ambicjom i spełniajcie się przy świętach choć przez chwilę nie wyżywajcie się na inernecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym chciała strasznie wywabic pernament z ust. Mam go już 5 lat i mam go dosyć. Co mam zrobić, gdzie sie udać? Czy to jest uczciwie realne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokobaroko
Juleczko !! nie permanent a tatuaż jak jest tak długo (mówię z własnego doświadczenie). Nie wiem skąd jesteś ale ja z podobnym problemem ze szczecina jechałam do Poznania i robiłam z sukcesem tu https://www.facebook.com/pages/Izabela-Cytrowska-makija%C5%BC-permanentny/393702200692110?ref=hl jak chcesz coś więcej to napisz pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katybeauty
Nieznanaaa - dobrze ,że zaznaczyłaś, że było to 10 lat temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
How they walk walk walk all the lovely little puppies ;) Juz prawie koniec Swiat;( a na liczniku +2kg, dobrze ze nie trwaja dluzej ! Jak tam Kobietki ? Gotowe do pracy? Gotowe na nowe wyzwania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo, witam, kaczka i wino wykonczyly mnie, chce jutro do pracy, tak juz wystarczy. Ja jutro mam trudny przypadek, bo pani powiekszala usta, podobno rok temu, ale usta sa nadal due, ja nie chce podjac sie pracy, a ona upiera sie. Odmawiam. Zastanawiam sie nad nowa inwestycja, kupno lasera do usuwania makijazy permanentnych i tatuazy, ale obawiam sie,ze to tak powazna sprawa, ze boje sie uszkodzic naskorek. slyszalyscie cos o takich laserach i mozliwych powiklaniach. To pomysl , wiec jeszcze nie wnikalam nawet w opis jakiej, badam rynek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o tych laserach wiem troszke ;) ok 2 lat temu dowiadywalam sie na jakiej zasadzie dzialaja gdyz chcialam usunac jeden ze swoich tatuazy. Niestety znajduje sie w nim za duzo koloru zoltego I niebieskiego , a te kolory wymagaja czasem kilkunastu sesji, zrezygnawalam;( pokrylam go nowym ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
ewa23456 jak twoje oczy po leczeniu? Lepiej? Nic nie piszesz... Juleczka75 odpowiedz na pytanie , czy 5letniego makijażu ust , który nadal jest widoczny, chcesz się pozbyć do zera, czyli chcesz aby twoje usta były takie jak przed wykonaniem? Zero barwnika, zero śladu ingerencji? Czy jesteś znudzona kolorem, i o pozbyciu się, dopuszczasz myśl wykonanie koloru, który do złudzenia miałby przypominać twoje naturalne usta? Pytam, bo to wielka różnica w twoim przypadku. Rozumiem, że nie chcesz już mieć permanentu w obecnym stanie. Dlatego pytam co chciałabyś mieć na obecną chwilę? Jeśli chodzi o laser....trudna droga. Lekarze, których ja pytałam o to na boku, kręcą nosami, cmokają i na pytanie wprost czy można usunąć do zera? nie usłyszałam odpowiedzi tak". Natomiast co usłyszysz ty- pytając jako zainteresowana konkretnym przypadkiem? Możesz usłyszeć prawdę, możesz dostać nadzieję, a możesz usłyszeć wszystko, możesz dostać informację, że tylko zjaśnienie i nic więcej nie wchodzi w grę , a to i tak może być dużo. Napisz na edycjaj@op.pl to mogę podać info kto u mnie w mieście ma dobry sprzęt do tego typu zadań. Nie znaczy to , że wykona ci zabieg .Możesz pójść na płatną konsultację i oceni czy jest w stanie ci pomóc zgodnie z twoimi oczekiwaniami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny;) wiem ze to nie tutaj powinnam zapytac , ale jestescie wlascicielkami salonow majacych w ofercie nie tylko PM. Planuje kupic za pare miesiecy Kombajn do mikrodermabrazji I nie tylko. Czy mozeCie cos polecic? Lepiej kupic wielofunkcyjny , Czy typowy do Mikrodermabrazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam sie , ze tym kombajnem moglabym zrobic zabiag tylko Tobie;) a chcialabym cos dla szerszego grona;) ale dzieki za rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Szukam-
Czy któraś robiła mp w salonie Odrodzenie w Krakowie. Szukam opinie jak było, jak wyglądał zabieg. Napiszcie czy jesteście zadowolone. Zastanawiam się nad zrobieniem sobie brwi i kresek. Dajcie znać :) Pozdrawiam Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka-123
Dziewczyny pomóżcie. Niedawno zrobiłam makijaż permanentny oka górna kreska dekoracyjna. jak odpadl z jednego oka strupek z przerażeniem stwierdzam, że nic tam nie zostało. Boję się, że jak odpadnie z drugiego oka to nic też nie będzie. Jak to jest, że nic nie przyjęło. Co będzie jak po korekcie też nic nie zostanie będę musiała za następne płacić czy na makijaż jest jakaś w ogóle gwarancja przecież kosztuje nie małe pieniądze.Jestem załamana. Robilam tak jak mi kazano smarowałam maścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
lenka nie ma nic , kompletnie? nawet słabego szarego kolorku? jeśli tak to nie została zapigmentowana skórka, bo czasem skórka w trakcie gojenia wyrzuca dużą część barwnika, ale śladowe ilości zostają. Zgłoś się do pani, która wykonała pracę i zapytaj co w takiej sytuacji, oraz jak zapatruje się na korektę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka-123
Edyta wyszła tylko podniesiona końcówka prawie niewidoczna a reszty nie ma, drugie oko to nie wiem bo strupki jeszcze są ale już widzę, że nie jest tak jak miało być, bo jest o wiele węższe niż miało być więc raczej nie wyszło. Idę na korektę, boję się tylko co będzie jak i po niej nic nie zostanie - następna korekta, a z tego co wiem to już są płatne. Nie sądzę zeby to była moja wina pielęgnowałam tak jak kazano :) Dziękuję za odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka a w ktorym dniu odchodzil strpek? Ja nie jestem zbyt doswiadczona ale zauwazylam ze jesli odchodzi bardzo szybko to znaczy , ze bylo za plytko zapigmentowane. Co z reszta wczesniej Dziewczyny tu pisaly. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka-123
W dziewiątym dniu po zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka w 9 tym!? To ja nie pomoge bo nigdy nie spotkalam sie z takim przypadkiem , te co ja zrobilam strpki schadza miedzy 4-7 dniem gdy sie ladnie przyjmuje;) Raz sie nie przyjelo z mojej winy , wszystko zeszlo w dniu 3" ale cien I tak zostal;) Więc Bardziej doswiadczone Dziewczyny niech sie wypowiedza. A moze bylo za gleboko? I wszystko wyszlo razem z glebokim strpkiem? DZIEWCZYNY EDYTA LTL, AKOLOR, ALEXAXOXO ... KATEBEAUTY ? I wszystkie , ktorych nie wymienilam /9 dni?/ co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka-123
Tak w 9 dniu zeszło, a na drugim oku jeszcze jest bo czuje gdy dotykam,że to strupek i boję się cokolwiek zrobić, że odejdzie mi on z rzęsami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Wiesz te 9 dni to wcale nie musi być do końca tak jak piszesz. Ten strupek jest owszem widoczny ale bardziej skleja rzęsy niż przytwierdzony jest do skóry. Zazwyczaj po kilku dniach odchodzi od skóry i zwyczajowo się złuszcza. Ale czasem panie nie każą smarować miejsc zabiegowych lub tylko raz dziennie kremem nawilżającym. W takich sytuacjach bywa tak, że tworzy się mocny strupek i kurczowo trzyma się rzęs, nie rozluźnia, tworząc małą skorupkę. Myślę, że gdybyś teraz pomoczyła rzęsy wodą i poczekała moment aż strupek odmięknie, to uda ci się paluszkami powoli i delikatnie zsunąć z rzęs, bez wyrywania ich. Kilka i tak wypadnie, ale wypadają każdego dnia, tylko nie zwracamy na to uwagi.;) Może po zabiegu jednak sporo limfy się wydostało, co po zaschnięciu spowodowało tak mocne i długotrwałe przyleganie strupka. I to mogło także spowodować słabą absorpcje pigmentu. Trudno ocenić, nie widząc pracy po zabiegu i po wygojeniu. Spotkaj się ze swoją linergistką i omówcie szczegóły dalszej pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka-123
Dziękuję za odpowiedzi. Mam nadzieję, że po korekcie będzie wszystko dobrze, na pewno napiszę. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×