Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

I jeszcze jedno pytanie Drogie Panie ! ;) odnosnie masci znieczulajacej.. Zakupilam znieczulenie TAG 45, ale to po przerwaniu naskorka. A jaka masc polecacie przed ? taka ktora rowniez mozna polozyc na powieki . Co powiecie na mascie np. super numb, dr numb ?? znacie ? i jakie kremy zalecacie po zabiegu ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po jakim czasie kolor blednie .Od zabiegu minęło 12 dni brwi mam nadal czarne przerysowane .Wyglądam okropnie pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
No ,12 dni trochę czasu minęło, obawiam się , że jeśli nic nie jest bledszy to raczej taki efekt pozostanie. Czasem do miesiąca bledną choć tu raczej już wielkich zmian nie będzie. Pytanie czy można to jeszcze rozjaśnić, czy barwnik jest tak zaklepany, że jaśniejszy kolor nic tu nie wskóra . Rysunku jednak nie wiedzę, trudno proponować, o korekcie dopełniającej to już raczej mowy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie Przesłałam innej kosmetyczce moje zdjecie po wykonanym zabiegu. W każdym bądź razie jej opinia była innego niż ta, którą usłyszałam od Pani wykonującej mi zabieg. Dla mnie brwi są za szerokie i zbyt ciemne korektę mam za 17 dni. Kosmetyczka która mi zrobiła makijaż twierdzi ,że metoda 3d polega na wypełnianiu brwi kilkoma kolorami co w efekcie końcowym sprawi ,ze makijaż będzie wyglądał naturalnie. Obawiam się o swój wygląd nie wiem co zrobic czy szukać pomocy u kogoś innego czy dokończyć makijaż u 1 kosmetyczki. Szukam osób z okolic Tczewa ,które mają jakieś doświadczeniwa w tym temacie . Nie mam gg mogę podać e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexoxoxo
Cheyenne witaj w gronie linergistek! Zycze powodzeina i samych zadowolonych klientek.Pytania o znieczulenia, powtarzaja sie tutaj od czasu do czasu, ale dziwnie owiane sa mgielka tajemnicy i tak naprawde zadnych konkretnych odpowiedzi. Napisze od siebie co sadze o tych kremach ktore wymienilas. Wiem ze sa dostepne w Polsce.Tutaj gdzie mieszkam prawie w kazdym sklepie z kosmetykami czy aptekach mozesz je rowniez nabyc bez problemu.Nie sa to znieczulenia profesjonalne i najczesciej stosowane przy depilacjach czy tez piercingu.I teraz, np Dr Numb jest w cenie $40-50 za tubke, ale chinski mozna nabyc za niecale $10.SuperNumb jest troche tanszy i jezeli ktos posiada jeszcze takowy w sprzedazy to nie na dlugo, poniewaz zostal wycofany z produkcji, ale w Chinach oczywiscie jest jego pod dostatkiem.Na opakowaniu(oryginalnym)polecane jest nalozenie kremu na 45 minut.Z opinii uzywajacych wiem, ze to nie dzala i proponuja trzymac krem miedzy 90-120 minut.Powiedz mi kto ma czas czekac dwie godziny az klient bedzie znieczulony? TAG #45 jest ok na otwarty naskorek.Z doswiadczenia uwazam ze powinno sie miec przynajmniej trzy dobre znieczulenia.Ogolne przed, na powieki i na otwarty naskorek.Wtedy mozna spokojnie pracowac.Co do masci po zabiegu ja stosuje indywidualne opakowania Ointment Skin Protectant z witamina A&D, ktory po nacieciu przy klientce i posmarowaniu daje jej reszte domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Zielonej Górze polecam kosmetyczkę P.Marzene Marcinkiewicz, robiłam u niej brwi 2 razy jest ekstra, trzyma srednio 3 lata, wykonanie super. Zreszta od 15 lat odwiedzam tę kometyczke i jestem super zadowolona. Nic mi nie zepsuła jak w drobnych zabiegach tak i bardziej trwałych. P/S. nie jest to spot reklamowy dlatego nie zamieszczam danych tej Pani, kto potrzebuje poszuka sam w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efekt makijażu permanentnego utrzymuje się od 3 do 5 lat. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Taki make up fajnie podkreśla naturalne piękno, bez zbędnego przerysowania i efektu sztuczności. http://www.elite.waw.pl/makija%C5%BC-trwa%C5%82y/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie świetna sprawa, duża oszczędność czasu. Polecam makijaż permanentny w warszawie: http://www.elite.waw.pl/makija%C5%BC-trwa%C5%82y/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie świetna sprawa, duża oszczędność czasu. Polecam makijaż permanentny w warszawie: http://www.elite.waw.pl/makija%C5%BC-trwa%C5%82y/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona17
Witam, bardzo proszę o pomoc w wyborze kupna urządzenia do makijażu permanentnego. Zastanawiałam się nad wyborem firmy bekibek lub clareny, ale nie są one koniecznością. Chodzi mi o dobre urządzenie i dobre barwniki. Nie mam tym zielonego pojęcia. Bardzo proszę doradźcie. Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka22101999
Czesc, Czy ktoras z was może mi powiedzieć, czy cukrzyca jest przeciwwskazaniem do wykonania makijażu perm? Jeżeli tak to dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka-cukrzyca jest przeciwwskazaniem do zabiegu ze względu na zaburzony proces gojenia skóry związany z tą dolegliwością,ale jeśli jest ustabilizowana to nic nie stoi na przeszkodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katybeauty
Merida, No jasne, pisz, katybeauty@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja bardzo polecam sprzet bioevolution, teraz jest nowosc z laserem i nowa raczka, jednorazowe igly z przedluzona czescia do trzymania, czyli miejsce, ktore dotykasz tez jest jednorazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś robił usta w 3 mieście, lub w W-wie, jest zadowolony i może polecić jakiś gabinet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexoxoxo - dziękuję za miłe słowa ;) Tak jak piszesz, temat znieczuleń jest tutaj obchodzony, że tak powiem "na około";) a przecież jesteśmy tutaj po to zeby sobie pomagać, wymieniać się doświadczeniami czy sprawdzonymi produktami. Niczego konkretnego na forum nie znalazłam, więc zdecydowałam się zapytać ale cóż.. Zamówiłam już maść dr Numb, jeszcze zanim zdąrzyłaś mi odpisać.. kurcze faktycznie trzeba tak długo czekać, aż zadziała ? ;( czytałam właśnie, że jest skuteczniejsza niz emla, o czyms takim nikt nic nie napisał.. muszę to koniecznie sprawdzić jak tylko przyjdzie ;) alexoxoxo A może Ty znasz jakieś dobre, skuteczne znieczulenia godne polecenia ? ;) pozdrawiam, Cheyenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexaxoxo
Cheyenne nie ma sprawy, napisz na grace32@europe.com, tez mam pytanko do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexaxoxo
Cheyenne nie ma sprawy, napisz na grace32@europe.com, tez mam pytanko do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy któraś z Pań miała doświadczenia z mikropigmentacją skóry głowy?? Mam bardzo przerzedzone włosy po leczeniu, peruka nie wchodzi w grę a znalazłem coś takiego https://www.facebook.com/pages/Izabela-Cytrowska-makijaż-permanentny/393702200692110 czy jakieś doświadczenia w tym zakresie? bardzo mnie to interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkaaa1111
Jest jeszcze jak sie wpisze w wyszukiwarke mikrohair i abasosun Ciekawy temat te wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem tu nowa i chętnie dołączę do dyskusji z racji tego, iż niedawno ukończyłam kurs makijażu. Miałam czas na przeczytanie zaledwie kilku pierwszych stron i dowiedziałam się, że są tu wielcy przeciwnicy metod Taffy, z której szkolenie właśnie ukończyłam. Przyznam szczerze, że do tego momentu byłam bardzo zadowolona z nowo nabytych umiejętności a teraz mam wiele wątpliwośći. Mimo wszystko metodę piórkową nadal uważam za ładniejszą niż tradycyjną ale czy są jakieś sposoby na barwniki wyłuszczające się na niepożądany kolor ? Na szkoleniu zapewniano nas, że do dawanie czekoladowego kolru do barw zimnych zapobiega wyłuszczaniu się na szaro-niebieski, a dodanie oliwki do kolorów ciepłych zapobiega wyłuszczaniu się na czerwony. Jak wygląda to w praktyce ? Co można zaobserwować u klientek, które przychodzą po latach na korekty ? Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam spstrzezenie, ze nic nie wyglada rownie ohydnie jak permanentny makijaz brwi u kobiet po 40, bardzo postarza , wyglada sie wrecz ordynarnie, jak stara k...niestety.Widzilam na paru znajomych i bylam przerazona, jak mozna tak sie oszpecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do sprzedania urządzenie marki Swiss Color do makijażu permanentnego dobra cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Kamila, robiłam kiedyś szkolenie ta metodą i powiem ci krótko, barwniki wybarwiły się po czasie niekorzystnie. Moja koleżanka też była na tym szkoleniu i po latach jej modelka ma pomarańczowe brwi. Moja zresztą też skończyła nie lepiej chociaż jej sama szefowa robiła brwi;)) i też po 2,5 roku wdarł się mocny łosoś, a miał być szary;)) zresztą teraz to nie ma o czym mówić bo wszystko po czasie się zlało w jedną plamę i nie ma żadnych "włosków" ale jak ty masz ochotę i cierpliwość to jak najbardziej możesz się w to bawić. Zastanów się tylko jak po czasie zrobisz odświeżenie lub korektę tej metody, tak byś ty i klientka zaakceptowała efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katybeauty
Ja ostatnio miałam klientkę z juz zrobionymi brwiami tą metodą, wyglądają powiedzmy oględnie dziwnie- ani cień, ani włoski, dziwne plamy a na końcach kropki różowo - niebieskie. Dodam, ze makijaż robiony 1,5 roku temu. Edyta, doradz co z tym można zrobic? Domyślam się, że nawet jak położę korektor i cień to i tak te kropki wyleza, czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm , coraz bardziej się martwię :( Edyta, ale napisz szczerze, barwniki na których pracujesz Ty nie wyłuszczają się na niepożądane kolory ? Czy po prostu w przypadku starej metody łatwiej jest to zakryć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm , coraz bardziej się martwię :( Edyta, ale napisz szczerze, barwniki na których pracujesz Ty nie wyłuszczają się na niepożądane kolory ? Czy po prostu w przypadku starej metody łatwiej jest to zakryć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm , coraz bardziej się martwię :( Edyta, ale napisz szczerze, barwniki na których pracujesz Ty nie wyłuszczają się na niepożądane kolory ? Czy po prostu w przypadku starej metody łatwiej jest to zakryć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×