Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość riderka007
Witam!po długiej przerwie nazbierało się sporo postów do nadrobienia. Czytam wiadomości Pań, które z góry zakładają że idą na rzeż a nie na mp. Trzeba pytać o znieczulenia bo na samej emli to nikt nie ujedzie:) I nie ma się co nastawiać na ból!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam makijaż permanentny brwi od 1,5 roku kreskę dolną od 2 miesięcy.Brwi robiłam z korektą po ok 6tyg.Kolor już jest jaśniejszy niż na początku,ale nie mam żadnych przebarwień jak niektóre kobietki tu piszące.Jestem bardzo zadowolona.w lipcu robię korektę kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śledząca
żeby nie być całkiem anonimową napiszę,że robiłam szkolenie w Policach u pani A ponad dwa lata temu. Znając siebie,myślałam,że po takim czasie będę wykonywała mp bardzo profesjonalnie,bezstresowo(dla mnie),dokładnie,z łatwością,precyzyjnie...po prostu cudownie.Niestety jest inaczej.Przyznam szczerze,że odechciewa mi się tej pracy,nieraz myślę,że chyba lepiej było kupić tańszy sprzęt,który kaleczy,rani ale przynajmniej efekt jest trwalszy a raczej tatuażowo trwały bo mam wrażenie,że klientki raczej tego szukają.Chciałyby makijaż na 5 lat,super intensywny kolor czarny to jak węgiel,czerwony to kryjący jak szminka. Pracuję cały czas nad techniką,dodatkową wiedzę czerpię głównie z tego forum:),pod innym nickiem kiedyś pisałam też do EdytyLTL-dziękuję,z rad oczywiście skorzystałam. Nadal mam niedosyt ale też takie rozczarowanie i często myślę,żeby dać sobie spokój i zawiesić działalność.Nie jestem zadowolona z efektów mojej pracy,nie dlatego,żebym uważała,że moje prace są nieudane,bo kształt,rysunek jest jak najbardziej ok,tylko właśnie no nasycenie koloru jest takie marne.Mam chyba za lekką rękę,za płytko pracuję,ale nie mogę jakoś z tym sobie poradzić. Alexaxoxo napisałaś kiedyś o ustach pięknych,nasyconych w 15 minut. Nie padło żadne pytanie co do techniki wykonywania,podejrzewam,że dlatego,iż brzmi to tak niewiarygodnie(ale dla mnie jak spełnienie marzeń) Proszę Cię uchyl rąbka tajemnicy. Saphire1983 pochwal się szkoleniem u Akolor,sądzę,że to dla mnie ostatnia deska ratunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śledząca
Czy któraś z Was używała maści znieczulającej Swiss Medical lub innych produktów tej firmy np do mezoterapii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexaxoxo
śledząca pierwsza sprawa to nie zalamuj sie, kazdy na poczatku mial pod gorke,.Czytasz forum wiec wiesz ile pytan, problemow tutaj sie przewija. Napisz chetnie podpowiem, doradze grace32@europe.com , glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Chcialam sie pochwalic,wlasnie dzisiaj zaczełam kurs mp u Ani akolor.pl. Jestem zachwycona,Ania to cudowna, charyzmatyczna kobieta pełna wdzieku. Mało tego w ciagu kilku godzin dowiedzialam sie o wiele wiecej niż na moim pierwszym kursie, który suma sumarum trwał 60 godz. Po skonczeniu mam zamiar zadzwonić do pani u której odbywałam wczesniej kurs i powiedzieć, że w najlepszym wypadku powinna również przeszkolić sie u Akolor . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika Wo
Witam, polecam linergistkę, która wykonuje makijaże w Katowicach na Ochojcu Jankego 86- jest rewelacyjna- przede wszystkim profesjonalna, ale też miła, szczera, wspaniała kobieta, a efekt makijażu moich brwi jest cudowny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śledząca
saphire1983 to super,że jesteś zadowolona:) czy wzięłaś na szkolenie swój sprzęt? powodzenia w nauce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooo dziewczyny, ale sie pozmieniala grafika kafeterii. Justynka dziekuje Ci za mile slowa. Szkolenie robimy na sprzecie Justyny i na moich dodatkach i calej reszcie. Jutro ostatni dzien. Zdolniacha hahaha. Mamy super modelki, wesole babeczki i praca nam idzie w wesolej atmosferce. Jutro oczy i usta robimy. Do uslyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa tygodnie temu miałam robione kreski u pani Magdaleny w studio Rosa Wrocław. Pani Magda używa maszyny Long Time Liner, po której miałam bardzo mało widoczną i szybko schodzącą opuchliznę, Pani Magda jest bardzo profesjonalna i drobiazgowo dba o szczegóły. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, tak naprawdę jestem całkiem świeża w temacie i chciałaby zasięgnąć rady… Na oku mam kurs makijażu w Perfect Glamour, który przeprowadza pani Marzena Kotowska - czy któraś z Was coś o nich/niej słyszała? Podobno podczas zajęć używa się sprzętu OREADE LASER II BioEvolution i barwników BIOTOUCH Internationale USA – co o tym sądzicie? Czy ewentualnie po zabiegu warto kupić sobie taki sprzęt i zaopatrzyć się w takie barwniki (podobno uczestniczki kursu mają jakieś zniżki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uczestniczki każdego kursu mają zawsze jakieś zniżki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uczestniczki każdego kursu mają zawsze jakieś zniżki :) tym się więc nie sugeruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 100
Ja chciałabym napisać ze nie zawsze jest tak pieknie jak tu piszecie , kolezanka robiła usta u Pani Akolor i nie stety nie była zadowolona 2 razy była na poprawce i dalej sa nie równe i kolor bardzo mało widoczny a miały być koloru jasnej wiśni,a prawie ledwo widać róz i gorna warga jest zdecydowanie pomniejszona niż swoje usta, i bol nie do wytrzymania, nie wiem czy to wina barwnika czy umiejetnosci czy czasem gorszego dnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gosc 100". ŁOLABOGA ;) ojczyzna polszczyzna , ciach babke w piach ! A tesciowa? / w klate pirsiowa!!!! Nie Stety" lojjjj jest tego troche az w łocy kłuje ";/. Moze poprostu KOLEZANCE PRZESZKADZA MINIMALIZM? I WARTO SIE WYBRAC DO STUDIA TATUAZU I COS MOCNIEJSZEGO SOBIE NASZKICIWAC;););) usta ala Pam" pozdrawiam I Lacze sie w bolu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Gość 100, wiesz czasem są trudniejsze usta do pracy i nie zawsze wszystko idzie zgodnie z harmonogramem, ja np. w takich przypadkach proponuję dodatkową korektę, bezpłatną żeby ten kolor spróbować jeszcze bardziej wysycić albo może zwyczajnie zaproponować ciemniejszy. Kolory ,nawet te same bardzo różnie rozkładają się na różnych czerwieniach wargowych. Może najlepiej byłoby , żeby koleżanka zgłosiła się i spróbowała negocjować osobiście ewentualne poprawki i korekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie lubię takich klientek, które nie znają się na rzeczy a wielce komentują. Zawsze się idzie jakoś dogadać, wystarczy otwarcie powiedzieć o swoich oczekiwaniach a nie obrabiać d**ę . I wyraźnie słuchać co linergistka może nam zaproponować, to jest makijaż a nie czarodziejska różczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam kreski góra i dół,teraz byłam na ustach,dziewczyna która to robi jest w Zielonce pod Warszawą,naprawdę godna polecenia,usta rewelacja,kreski jeszcze ładniejsze:) Ma na imię Monika,szkoliła się w niemcowni,robi na niemiecki sprzęcie i ma niemieckie barwniki. Naprawdę Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klemmmensia
Moje drogie, ja byłam na szkoleniu Nouveau Scara, efekt wytuszowanych rzęs – pogrubione i lekko przedłużone. Zrobiłam już pierwsze klientki i podoba mi się, że czas aplikacji jest krótki i cena dla klientki przystępna. Biorę 110-120zł ( w tym rzęsy dolne jeśli chce). I to jest tez atrakcyjna cena dla klientek. I one wracają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina. B
Czesc dziewczyny :) Z mila checia chcialabym wam polecic Studio Rosa we Wroclawiu przy ulicy Wieziennej. Pani Magda to prawdziwa profesjonalistka a zarazem bardzo sympatyczna osoba,ktora potrafi idealnie wykonac zabieg!!!, ja tydzien temu zrobilam sobie brewki i sa poprostu cudne i dokladnie takie jakie chcialam:) Zabieg wykonany przez pania Madzie byl milym zaskoczeniem-bezbolesny ! a pani Magda to naprawde przemila osoba <3 ,naprawde goraaco polecam ! Nie bedziecie zalowac :) ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, a to ciekawe co czytam, bo znieczulenia jakie stosuje sa do medycyny estetycznej i jakos trudno mi sobie przypomniec klientke, ktora chciala wisniowe usta i strasznie cierpiala Nie mialam tez pani z poprawkami kilkoma na ustach. No coz chyba juz wiem o kogo chodzi, no przykro mi mi nie sprzedaje tych znieczulen ( ktos bardzo chcial kupic) i panie jakie poprawialam po kims i moja prosba o nie kopiowanie mojej strony internetowej, widocznie dalam w piety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jzeeli chodzi tylko o znieczulenia to naprawde dziewczyny jest ich mnostwo dla profesjonalistow, nie potrzeba lekarzy ani znajomosci tylko troche wiadomosci no i oczywiscie kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za tydzień wybieram się na poprawkę brwi i kresek górnych. robienie kresek na powiekach nie należało do najprzyjemniejszych. b. bolało i tyle. zastanawiam się czy mogę sama zakupić jakiś sprawdzony środek znieczulający, nie wiem co np. maść, krem, płyn... może Panie które wykonują mp mogłyby mi coś podpowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saphire83
Cześć dziewczyny :-) mój kurs u Ani "kolor" dobiegł końca. Wszystkim z czystym sumieniem mogę polecić. Ania jest świetnym sziowcem, ma sporą wiedzę.potrafi i chce się nią dzielić. Ania odświeżyla mi brewki. Znieczulenia na których pracuje są rewelacyjne. Gość100 to zapewne jakąś zazdrosny babka więc się Aniu nie przejmuj. Na szkoleniu było tyle kobietek i żadnej nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saphire83
Miało być szkoleniowcem ;-) Aniu jak będziesz miała chwilę wyslij mi proszę tego maila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam p. Monikę Grzelak, to co tu wyczytałam w 100% pokryło się ze szkoleniem w SHE SPA z Łodzi, mówiła na szkoleniu o wszystkich kruczkach, o których na takich portalach jest mowa, przestrzegała o powikłaniach sinych ustach itp, czytając fora nie jestem niczym zaskoczona. Szkolenie rewelacja polecam. Szkolenie było indywidualne i nikt nie namawiał mnie na kupno drogiego sprzętu ani jak to słyszałam o innych szkoleniach 15 barwników. Po szkoleniu pełna pomoc i opieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"powikłania sinych ust" co to jest właściwie ? Chętnie się dowiem, jestem jeszcze laikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja_jas
Witam, kilka postów wcześniej padło pytanie o szkolenia w Perfect Glamour we Wrocławiu, u pani Marzeny Kotowskiej. Swego czasu uczestniczyłam w jednym z nich, więc pomyślałam, że podzielę się swoimi spostrzeżeniami i co tu dużo mówić, zachęcę każdą z Was, która się waha J. Przede wszystkim już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej pani Marzena była bardzo chętna do współpracy, cierpliwie i wyczerpująco odpowiadała na wszystkie moje pytania (a trochę ich miałam, bo naprawdę nie byłam pewna czy się do tego nadaję). Cały kurs doszkalający (bo już jedno nieudane doświadczenie miałam za sobą) upłynął w bardzo spokojnej i profesjonalnej atmosferze. Pani Marzena zorientowała się co już wiem, a potem już wszystko poszło bardzo sprawnie, krok po kroku – uzupełnienie teorii, omówienie techniki, mieszanie pigmentów itd... Pani Marzena zadbała o każdy szczegół, bardzo dokładnie i spokojnie tłumaczyła każdy aspekt zabiegu. To profesjonalistka pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduska 12840
witam! wlasnie zrobilam sobie brwi kilka dni temu sa intensywne ale jak wiadomo po zagojeniu zawsze beda bledsze :) jestem bardzo zadowolona robilam je w Anglii a kosmetyczka pochodzii z Lotwy. Powiem wam taka ciekawostke ze niczym mi nie kazala smarowac zaraz po zrobieniu sama mi posmarowala specjalna mascia i przez 5 dni nie moge ich moczyc, opalac, nosic grzywki itp.a i jeszcze jedno w dniu w ktorym robicie brwi nie pijcie kawy bo w tedy bardziej leci krew jak sie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×