Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość DobrzeSzukaj20
Makijaż permanentny posiada tak dużo swoich przeciwników jak i zwolenników. Czytając artykuły i znajomych bardzo długo zajęło mi podjęcie decyzji w końcu zdecydowałam się zrobić sobie makijaż ust. Najważniejsze jest aby znaleźć dobry gabinet. Ja swój znalazłam w Poznaniu. Polecam przeczytać artykuł aby dowiedzieć się więcej. http://fotografparafialny.pl/2016/01/30/makijaz-permanentny-ust-na-co-uwazac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka414
Robiłam sobie taki makijaż w jednym z Poznańskich gabinetów kosmetycznych (nie pamiętam nazwy). W każdym bądź razie polecam zapoznać się z tym http://mesign.pl/makijaz-permanentny-i-studniowka/ artykułem przed pójściem do kosmetyczki. Postaram się poszukać wizytówki do tego salonu i najwyżej potem tutaj dodam namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Panią Anetę Polewiak z Wrocławia. Świetny makijaż permanentny, idealnie wykonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam same pozytywne doświadczenia jeśli chodzi o makijaż permanentny. Mogę polecić gabinet www.brwi.com.pl w Gliwicach, znają się na swojej pracy, panie są dokładnie i skrupulatne, jestem bardzo zadowolona z efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
makijaż permanentny jest świetny, trzeba tylko trafić na dobrych specjalistów, ja zdecydowałam się na ofertę http://www.medicaspace.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszeczkaa
makijaż pernamentny to przede wszystkim ogromna wygoda, ja mam brwi i kreskę, robiłam w magic visage, jestem zadowolona z efektu a do tego oszczędzam każdego ranka mnóstwo czasu na poranne przygotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim taki makijaż musi być dobrany do typu urody. Ja zdecydowałam się na makijaż permanentny oczu, bo mam bardzo jasną oprawę, a włosy farbuję na ciemno i wygląda to bardzo naturalnie. Jeśli zależy wam też na trwałości , to warto w Szczecinie to tego gabinetu kosmetycznego się zgłosić www.evitaspa.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaszczureczkaa
ja zrobiłam brwi bo mam jasne i obie są różnego kształtu dlatego makijaż pernamentny u mnie to podstawa, nie muszę sie malować i oszczędzam sporo czasu, poza tym teraz moja twrz wygląda bardzo dobrze, z makijażu w magic visage jestem bardzo zadowolona, efekt rewlacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 2471986
Dobry specjalista to podstawa. Sama sie o tym przekonalam. Po 2 latach od pierwszego makijazu permanentnego brwi zostal mi czerwony slad na brwiach. Szukalam salonu w Poznaniu ktory moglby mi to poprawic i znalazlam swietna dziewczyna, fachowa i konkretna i wcale kokosow nie bierze. KReation makijaz permanentny. Oooo... wlasnie Karolina sie nazywa, od nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makijaż permanentny brwi tylko w Poznaniu Pani Alicja Leszyńska jest prawdziwym magikiem z moich ogryzków zrobiła piękne brwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie do dziewczyn ktore robily makijaz permementny ust jestem po zabiegu ktory odbyl sie 3 dni temu kontut plus troche wypelnienia na korekecie zrobimy calosc ale martwi mnie to ze minely tylko 3 dnia a ja widze jak usta mi sie luszcza i schodzi caly kolor w sensie ze luszczy mi sie nie skora tylko pigment czy to tak ma byc? na dolnej wardze prawie nic juz nie zostalo. prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli makijaż permanentny w Poznaniu tylko w wykonaniu p.Agaty w salonie Beauty Premium. Miałam robione brwi najnowszą metodą hybrydową, wyszły bardzo naturalnie, idealnie, lepiej niż tego oczekiwałam. Jestem teraz przeszczęśliwa, oszczędzam mnóstwo czasu robiąc codziennie makijaż. Trochę trzeba poczekać na wizytę ale warto :) www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowałam się na microblading brwi w studio makijażu permanentnego Imperial w Poznaniu, efekt jest naprawdę zniewalający. Praktycznie nic mnie nie bolało a mój zachwyt po zabiegu jest po prostu nie do opisania. Jeżeli ktoś jeszcze się zastanawia to ja z własnego doświadczenia serdecznie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w Poznaniu również polecam www.imperial-permanent-makeup.pl Pani Alicja fantastycznie dobiera odpowiedni odcień, grubość i kształt brwi . Dzięki czemu buzia nie jest przytłoczona a staje się wyrazista :) Studio znajduje się na ul.Piekary 12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje doświadczenia są jak najlepsze. Pierwszy raz zdecydowałam się na zrobienie kreski na oczach + brwi i jestem zadowolona. Poszukałam naprawdę dobrego salonu, bo w końcu to juz ingerencja w ciało, więc chciałam być pewna, że będzie bezpiecznie i profesjonalnie. Zabiegi miałam robione w http://www.perfect-glamour.pl/zabiegi.php Wyszło równo, dokładnie, całkiem naturalnie (brwi). Pigmenty są trwałe, po pół roku nadal wyglądają świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diks
moja dziewczyna była zrobić sobie makijaż permanentny w Beauty Box w Sopocie (http://beautyboxsalon.pl) i była mega zadowolona. ja zresztą też, bo wyglądała super <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem dwa miesiące po zabiegu i jestem bardzo zadowolona. zrobiłam sobie makijaż permanentny ust w mad clinic we wrocławiu, teraz moje usta mają ładniejszy ksztalt, są pełniejsze, no i nie muszę ich bez przerwy malować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strzała8787
ja juz nawet nie moge sobie przypomniec jak wygladalo moje zycie przed zrobieniem sobie makijazu mermamentnego! najpierw mialam robione brwi, potem lenistwo wzielo gore i wypelnilam tez usta. Oba zabiego robiłam w Madame Art w Poznaniu u pani Hani Idczak i bardzo sobie chwalę. Jestem piekna caly czas i oszczędzilam mnóstwo czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a znacie kogoś z Opola kto dobrze robi makijaż? Muszę zrobić, ale nie wiem do kogo się udać. Dziękuję z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasna brew
Mi się zawsze marzył, nawet poszłam na pierwszą sesję. Niestety był dla mnie tak nie komfortowy, że już nie poszłam nawet na poprawkę, a żeby efekt był dobry bym musiała ze trzy razy pójść. Zostałam przy moich cieniach do brwi Kobo. Podejrzewam, że już się nie przełamię żeby drugi raz spróbować, więc paletka Kobo będzie moim przyjacielem do końca moich dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataJoW
Robiłam kreski górne ponad miesiąc temu...w sprawdzonym gabinecie , z jak najlepszymi opiniami. W trakcie zabiegu podobno pękło naczynko i powstał mały krwiaczek, który po dobie spowodował zasinienie całej powieki aż kawałek zszedł na dolną. Pełna nadziei czekałam najpierw 7 dni, 14 dni potem miesiąc. Obecnie jest już dużo bledsze na mniejszej powierzchni ale nadal jest. Naczytałam się o przedostaniu barwnika do naczyń włosowatych...co powoduje trwałe zasinienie. Strasznie się martwię tą sytuacją . Na korektę nie poszłam...proponowano mi telefonicznie wizytę kontrolną. Czy może ktoś spotkał się z takim przypadkiem i czy zasinienie w końcu zejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauren_Lauren
Dziewczyny proszę o pomoc. Poszukuję maszyny do makijażu permanentnego tak za 6-7 tys. zł. Co polecacie? Bardzo boję się, że trafię na jakiś badziew, z rączką, która się przegrzewa i niestabilną igłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnie i dokładnie robi Pani Aneta Polewiak z Wrocławia z Gabinetu Princesse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnoszę temat dotyczący kupna urządzenia do makijażu permanentnego, też tak w granicach do 7 tys. Pomożecie dziewczyny? Bo bardzo trudno się czegoś dowiedzieć w necie, każdy tylko zachwala swój produkt, a jest mnóstwo chińskich podrób, które się szybko przegrzewają i psują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×