Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość surinecc
Też byłam w Princesse we Wrocławiu i jestem w 1000% zadowolona z makijażu ust! Są przepiękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surimka
ja robiłam sobie brwi w MAgic Visage w Śródmieściu i jestem bardzo zadowolona z efektu pracy, brwi są rewelacyjne bardzo mi się podobają, wyglądają bardzo naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki makijaż permanentny to przede wszystkim mega wygoda :) Ja odkąd zrobiłam sobie brwi i kreski codziennie rano zaoszczędzam minimum 15 min przed wyjściem do pracy :) Teraz planuję sobie zrobić usta :) Jeśli chodzi o barwniki to u mnie zdecydowanie najlepiej sprawdzają się te z http://biopigments.eu/. Co o nich sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surimka
a w jakim salonie robiłaś sobie ten makijaż permanentny? poszłaś z polecenia czy w ciemno, ja poszłam do polecanej dziewczyny dlatego jestem bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitakonta
z polecenia znajomej poszłam do salonu Dolce Vita w Gdyni na brwi. Twarz wygląda zupełnie inaczej. Kształt właśnie taki w jakim czuję się rewelacyjnie. Jeśli ktoś wykona profesjonalnie taki zabieg to naprawdę można być zadowolonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na makijaż permanentny, bo już miałam dość codziennych zabaw z próbami narysowania ładnej kreski. Różnie to wychodziło, ale rzadko byłam mocno zadowolona. Makijaż robiłam Vici Clinic i wyszedł piękny, delikatny, bo nie chciałam mega efektu, no ale najważniejsze, że mam problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowałam się na makijaż permanentny brwi metodą piórkową w krakowskim gabinecie kosmetycznym, SCM estetic - z efektu jestem zadowolona, gdyż poprawiono kształt moich brwi oraz ich gęstość (czyli to, na czym mi zależało). Zabieg był zupełnie bezbolesny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaromanowatoja
Zgadzam się we Wrocławiu Aneta Polewiak z gabinetu Princesse jest najlepsza. Trafiłam do niej z polecenia, kilka koleżanek też było, każda zachwycona. Pani Polewiak używa tylko tuszu Long-Time-Liner, który kosztuje 4-5 razy więcej niż zwykle tusze i używa tez maszynki do makijażu permanentnego z tej firmy. Inną firmą nie chciałabym mieć zrobione, bo ta jest najlepsza, nic nie boli a się naczytałam ze innymi maszynkami ludzi bolało strasznie. Zero opuchlizny, a robiłam kreseczki na oczach. Są gładkie i równiutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makijaż permanentny to super wygodne rozwiązanie :) Ja mam naturalnie bardzo jasne brwi i męczył mnie już codzienny makijaż więc zdecydowałam się na ten rodzaj zabiegu i nie żałuję :) Jeśli chodzi o najlepsze pigmenty to według mnie są to produkty z http://biopigments.eu/. Miałyście już z nimi do czynienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie które rekomendują tu gabinety to we własnej osobie linergistki , a ja nie powiem gdzie robiłam brwi i powieki , powiem tylko jedno 1 lkasa ! na 5+ taka jestem zadowolona , trochę pocierpiałam i już pół roku cieszę się makijażem , jak mi zejdzie znów tam wrócę , teraz myślę o ustach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makijaż permanentny to inwestycja, bo dobrze wykonany trzyma się 2-4 lata. Sama chodzę raz na 2,5 roku, bo lubię mieć mocno podkreślone brwi, a usta poprawiam rzadziej, bo lepiej się trzymają. Efekty pracy pani Agnieszki, do której chodzę można zobaczyć tutaj: https://www.facebook.com/pg/MakijazPermanentnyKlinikaUrody/photos/?ref=page_internal. Żywe dowody na wprawną rękę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznę od początku.. w zeszłym roku w czerwcu poddałam się zabiegowi mikroblendingu brwi, po pierwszym zabiegu barwnik praktycznie całkowicie zszedł, po dwóch korektach wygladał ok ale sam makijaż po pół roku zniknął . Więc nie wiele myśląc udałam się na nowy makijaz(nie na odświeżenie do kobiety u której wcześniej robiłam) ale do innego gabinetu. Było to w kwietniu 2017, po zabiegu brwi miałam granatowe!!!!!sami rozumiecie, że korekty nie chciałam.. barwnik zaczął się mocno wypłukiwać więc postanowiłam ponownie uda się do innego salonu na zabieg i co.. i mam znowu granatowe brwi ;(( co mam zrobic ???to kwestia barwników ??mojej cery ???czy iśc tutaj na korektę ???pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam robił ktoś makijaż w Madame Art czy zrobiły się brwi czerwono bordowe po czasie tak jak mi? Masakra a usta szkoda gadać. Niby sale pozytywne opinie ale to chyba ściema i czy znajdzie się ktoś niezadowolony jak ja ?? Proszę o odpowiedz bo aby sianko wyrzucone w bloto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam w Wawie u Dominiki na Wilczej- salon "Jest pieknie" :) polecam, profesjonalna lingeristka ze sporym doswiadczeniem i pasją do wykonywanej pracy. No i dobrze doradza, tak żeby efekt był estetyczny, nienachalny. Dlatego ciesze sie, ze tam trafilam- dzieki temu mam ladnie podkreslone brwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 86
Witajcie w zeszłą środę zrobiłam sobie makijaż permanentny brwi. Od dwóch dni zaczął się łuszczyć. I jestem cała w ciapki. Tam gdzie się wyłuszcza pod spodem jest białe nic nie ma. To tak ma być. Linergistka mówiła że pigment się pojawia do 2 tygodni. Czy to prawda??? Bo już zaczęłam się martwić. Na razie tak wyglądam że część jest prawie że czarna, a gdzie strupki odpadły biało. Odpiszcie szybko proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balutka
ale to normalne nie przejmuj się, przecież miałąś nakłuwaną skórę, jak też robiłąm sobie brwi w magic visage na mokotowskiej i dziewczyna od razu mnie poinformowała że mogę spodziewać się takiego efektu dlatego nie panikowałam bo wiedziałam, że i tak muszę wrócić na poprawkę, dziwne że twoja kosmetyczka nie powiedziałą Ci o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonaczka
W Magic Visage p. Estera informuje o nakłuwaniu skóry. Zawsze rzetelnie, dlatego polecam zmienić salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balutka
oczywiscie, że tak jest mnie estera od razu uświadomiła, że będę miałą nakłuwaną skórę i że mogą pozostać strupki, więc nie wiem w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggyplu
Makijaż pernamentny mimo, że zabrzmi to dośc dziwnie zmienił moje życie... mogę zaoszczędzić mnóstwo czasu każdego dnia :) Jeśli ktoś planuje taki zabieg w Tychach to zdecydowanie sugeruję gabinet kierach.pl. Robią naprawdę dobrą robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaz84
Ja zrobiłam makijaż permanentny oczu a dokładnie linia rzes- wyglądają optycznie na gestsze i górną kreskę na powiece. Skorzystałam z usług beautyconnect.pl i jestem bardzo zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna7
polecam zaglądnąć do ofert tego salonu beautyconect.pl . mają bardzo ciekawe oferty cenowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciochaa
ja brwi robiłąm sobie z kolei w salonie Magic Visage u Estery, wyszły super, ma dobre ceny ale najważniejszy jest efekt bo u niej możesz spodziewać się rewelacyjnego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana1
Polecam bardzo beautyconect. Przemiła obsługa z ogromnym doświadczeniem. Zajrzyj koniecznie na ich stronę. Tam jest wszystko opisane wraz z cennikiem. Od 5 lat korzystam z ich usług i złego słowa nie dam powiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi robili w www.loftspa.pl i jestem zadowolona :) Makijaż ładnie podkreśla moja urodę i jest taki, jaki zawsze chciałam <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo zadowolona jest moja koleżanka która robiła sobie makijaż permamentny twarzy z czego bardzo się cieszy z tego zabiegu co polecam gabinetu kosmetycznego beautyconect.pl/ bo naprawde warto spróbować a będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo zadowolona jest moja koleżanka która robiła sobie makijaż permamentny twarzy z czego bardzo się cieszy z tego zabiegu co polecam gabinetu kosmetycznego beautyconect.pl/ bo naprawde warto spróbować a będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka zrobiła sobie makijaż permamentny oczu i twarzy co podkresla jej obecnie wyrazistośc*****ekność z czego jest zadowolona co i ja polecam bo naprawdę warto być w gabinetu kosmetycznego beautyconect.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×