Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość Grafitowebrwi
Dziekuje;) a jeszcze zapytam o taka rzecz , bo widze , ze naprawde jestescie bardzo pomocne boze naucze sie wiecej Od Was niz na szkoleniu! Tak wiec jezeli zrobilam brewki kolorem szarym z dodatkiem ciemnego brazu , to jakiego koloru dodac do neutralizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamiszukam..
Witam, chciałabym wykonać makijaż brwi metodą piórkową w Poznaniu lub oklicach. Czy ktos może polecić dobrą specjalistkę? Trochę sie tu naczytałam o błędach, a chciałabym żeby efekt był naturalny i nie było po zabiegu żadncyh problemów. Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiskit
Ja miałam robione kreski w maju 2012 u Iwony Redzińskiej i jestem zadowolona. Trochę miałam stresa, bo pani zdawała się mieć swoją wizję moich oczu, więc tłumaczyłam jej ze 3 razy czego chcę i przyniosłam zdjęcia kresek, które sama rysowałam tuszem, ale ostateczny efekt jest fajny, mam kreski dekoracyjne. Mogę wysłać zdjęcia po zabiegu, ale takie z odległości, bo od razu po makijażu pojechałam w góry. Mogę też wysłać jak to wygląda teraz z bliska. Po 3 tygodniach od pierwszego zabiegu miałam korektę w cenie zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqnieszka1990
WISKIT - to ja bym poprosila jak teraz wyglada kreska. Ile czasu temu robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlizniaczkaOli
A ja mam takie pytanie dlaczego raz lepiej przyjmuje kolor na brwiach ? A raz nie zostaje prawie nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jestem tu nowa i włączam się do wątku . Od tygodnia czytam o czym piszecie, żeby jak coś nie powielać informacji. Zacznę w ogóle od tego, że Pani Edyta ma racje co do szkoleń 2-3 dniowych, właśnie przez tego typu szkolenia znalazłam się na tym forum. Totalna porażka! Na takim szkoleniu nie można się nauczyć mp dziewczyny! Zero teorii o mieszaniu barwników, sama podstawa, nic o reakcjach skóry po mp, o chorobach i typach znieczuleń. Cóż mogę powiedzieć, 6 tysiecy wyrzucone w błoto. Do tego ta maszynka działająca niczym traktor! Jej dzwięk śni mi się po nocach. Jestem właścicielką salonu kosmetycznego, który cieszy się dobra renomą i nie mogę tego zniszczyć partactwem w mp. Czytam wypowiedzi PANI EDYTY I AKOLOR i zazdroszcze wiedzy. I dowiedziałam się więcej od od tych Pań niż w ciagu 2 dni szkolenia. Byłam glupia nie wiem sama czego ja oczekiwałam. Nie myślałam, że mp to tak obszerny temat i tak ciężka sprawa. Jedyny wninosek z tego typu szkoleń? omijać je z daleka!!!!!! Mogłam za te pieniądze lepiej jechać na fajną wycieczke! na szczęście jestem do tego stopnia zdeterminowana, że się nie poddam, mam zamiar iść na szkolenie do Long Time Liner bo tutaj naprawdę nie ma co żałować pieniędzy, mp jest zbyt poważna sprawą....szkoda,że wcześniej nie znalazłam tego forum:( buziakiii;*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Jak szkolenie z LTL to też musisz rozważyć u kogo ;) masz też opcje zrobić bezpośrednio w Niemczech W Monachium. Urządzenie fajne, zawsze to podkreślam. Reszta do dyskusji;) bo w każdy kolejny wątek wcisnę swoje "ale" Dobrze ,że od kilku lat mamy dwóch przedstawicieli na Polskę, bo automatycznie poziom został podniesiony;) taki wynik, wzajemnego oddziaływania konkurencji ;))00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia23 dzieki za mile slowa,ale ja rowniez prowadze szkolenia i nie LTL ale mowie o wszystkim o czy tu piszemy. Teoria jest wazna,praktyka rowniez. To o czym piszemy z Edyta,to doświadczenia,lata pracy.Kiedy zakonczylas swoje szkolenie i jak ono przebiegalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam o szkoleniu w Toruniu, słyszałam dobre opinie i nie mam daleko. A gdzie byś mi poleciła ? pewnie najlepiej w Monachium. Tylko, że tam się jeszcze wiąże koszt dojazdu, zakwaterowania a i tak to szkolenie jest bardzo drogie. i z tego co wiem to nie można tego rozłożyć na raty. Znalazłam tez LTL we francji ponieważ tam częściowo mieszkam, jest jedna rosjanka co prowadzi te szkolenia i właśnie można plaćić w 4 ratach. akurat w mojej miejscowość ale jakoś dziwnie te szkolenia są rozłożone. dwa po 2600 euro:| nie wiem nie ufam jej. Pisze, że ona sie szkoliła w ltl w moskwie z tym, że chyba nie wydaje ona certyfikatów LTL tylko swoje imienne. Napisałam właśnie do nich meila o co im chodzi:) i zaraz poszukam na forach francuskich opinii. A co do szkolenia które odbyłam to wyglądało to mniej więcej tak: dwa dni od 9-17 -prezentacja firmy, jej produktów i maszyn( podkreślam nie związanych z mp!!!) około godziny, 30 minutowy wykład o mp, co to w ogóle jest, troszkę słów o kolorach, prezentacja w ogóle została przeleciana na szybkiego , miałyśmy se poczytać w domu z materiałów, od razu przejscie do pracy na skórkach. Drugi dzień przyszło pare modelek, zrobiłam 3 pary brwi, jedne usta i kreski. z tym, że wszystko tak ogólnikowo. Nie było mowy o tym, że istnieje metoda cieniowania na brwiach, metody kreskowej w ogóle nas nie uczono mogłyśmy tylko same na skórkach sobie ''porobić'' w domu. JAk dla mnie za mało wstępu i takich podstawowych informacji, o mieszaniu kolorów, przecież tu można wyrządzić duża krzywdę, o chorobach, uczuleniach. Ogólnie pani, która mnie uczyła miała duże doświadczenie, i jej nie mogę zarzucić nic, bo miała z góry ustalone co nam może powiedzieć a co nie. Akolor nie miałam zamiaru cię urazić z tymi szkoleniami bo faktycznie widzę, że też prowadzisz:) Po prostu ja się zraziłam, na pewno nie każde szkolenie jest takie. Może jakbym trafiła na ludzi z pasją, którym zależało by na tym aby mnie nauczyć a nie tylko wcisnąć maszynkę to by tego nie było. Trzeba też zaznaczyć słowo nauczyć! hehe bo ja jestem osobą wymagającą od samej siebie i zanim się za coś wezmę muszę być pewna, że wiem na ten temat tyle, że nie oszpece kogoś hehe. Na pewno wyszły też osoby z tego szkolenia, i powiedziały że było super! i że wszystko wiedzą! Prawdą jest też to co powiedziałyście, że wasze doświadczenie to lata pracy, nie da się wszystkiego nauczyć od razu. W sumie to robiłam już parę makijaży i nie było zle. Brwi jeszcze jakoś ta maszynka daje rade....ale usta.....nie będę was straszyć na noc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mia to faktycznie z maszyna masz problem. ja nie jestem obrażalska, co ty :). To sie ucz, ale nie zrazaj, ja tez poczatki mialam ciezkie, trafilam poczatkowow zle, a potem zaparlam sie i uczylam dalej i dalej, az to weszlo w nawyk, bo skoro uczy sie potem kogos, to trzebasamemu tez nowe doswiadczenia przechodzic. Zagranica sa zupelnie inne targi kosmetyczne, chociaz szkolenia niektorych firm wcale nie sa lepsze . Wszystko zalezy od czlowieka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natya
aqnieszka1990 - Ja robiłam w Piasecznie, u p. Agnieszki. Co prawda robiłam brwi, nie kreski, ale to nie zmienia faktu, że jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :)Czy w sobotę 9 marca na targach będzie coś na temat makijażu permanentnego czy tylko w niedzielę? Nie mogę w niedzielę być :(Wiedzą coś Panie na ten temat???Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :)Czy w sobotę 9 marca na targach będzie coś na temat makijażu permanentnego czy tylko w niedzielę? Nie mogę w niedzielę być :(Wiedzą coś Panie na ten temat???Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grafitowebrwi
Mia23 ja mialam ten Sam problem;( nie poddawaj sie ! I ja sie nie poddaje caly czas walcze;) Dzieki Dziewczynom tutaj ich doswiadczeniu , ksiazkom specjalistycznym , dowiaduje sie wiecej niz na szkoleniu;( z ktorego mam smieszny certyfikat;( echhhhh gdyby czlowiek wiedzial wczesniej;( Dziewczyny napiszcie mi prosze co z Ta Szaroscia? Dalam szary pigment I krople brazu , co powinnam dodac na poprawce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivka :-). W niedziele sa wyklady z permanentnego,ja prowadze ok 15.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helsinki79
Czy ktos robil brwi w Gdansku w Permmed? dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grafitowebrwi
Akolor ;) ta Olivka to do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grafitowebrwi
Akolor ;) ta Olivka to do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grafitowebrwi
Dziekuje!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akolor:)Czy jest szansa na na otrzymanie materiału z tego niedzielnego wykładu o15ej???Pozdrwawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pewnie nie poddam się! hehe GrafitoweBrwi a mogłabys mi polecić jakieś książki specjalistyczne? bo powiem szczerze szperałam w tym troszke, i nic nie znalazłam. jedna ale za 100 euro chyba jest i po angielsku i niemiecku. Do AKOLOR: bede miała Cie okazję zobaczyć w takim razie na targach bo też jadę właśnie na całą niedziele:) Z przyjemnością cię posłucham:) A tak przy okazji dzisiaj mega spontanicznie zrobiłam sobie kreski, są śliczne, równiutkie, zabieg w ogóle nie bolał i właśnie pani miała maszynę z BioEvolution......w porównaniu do mojej...ehhh płakać aż mi się chciało. Działała idealnie, nie chlapała, nie zbyt głośna, jak mi nią robiła to czułam jakby mi sunęła po skórce delikatnie a tą moją to jakby ktoś żywcem oko haratał. muszę ja zmienić, koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pewnie nie poddam się! hehe GrafitoweBrwi a mogłabys mi polecić jakieś książki specjalistyczne? bo powiem szczerze szperałam w tym troszke, i nic nie znalazłam. jedna ale za 100 euro chyba jest i po angielsku i niemiecku. Do AKOLOR: bede miała Cie okazję zobaczyć w takim razie na targach bo też jadę właśnie na całą niedziele:) Z przyjemnością cię posłucham:) A tak przy okazji dzisiaj mega spontanicznie zrobiłam sobie kreski, są śliczne, równiutkie, zabieg w ogóle nie bolał i właśnie pani miała maszynę z BioEvolution......w porównaniu do mojej...ehhh płakać aż mi się chciało. Działała idealnie, nie chlapała, nie zbyt głośna, jak mi nią robiła to czułam jakby mi sunęła po skórce delikatnie a tą moją to jakby ktoś żywcem oko haratał. muszę ja zmienić, koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akolor będziesz o 14:15 czy o 15:45? Ktoś jeszcze w ogóle jedzie na targi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grafitowebrwi
Mia23 ;) ale ja wlasnie po angielsku ksiazki przerabiam;;( Akolor Edyta... Napisala do mnie wlasnie dziewczyna I przyslala foto zaczal jej zluszczac naskorek z brwi I na jednej jest Cien a na drugiej wcale nie przyjelo pigmentu.;( co ja robie zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo widzisz grafitowe brwi ,masz ten sam problem co ja:( nadal nie wiem co robię żle a robiłam szkolenie we Wrocławiu u Pani B.B .na Biskupiej i u pani w A.L.w Policach i jak to mało to jeszcze u pewnej 3ej Pani doszkalałam się i wydalam juz majątek na szkolenia i mam 2 aparaty od Pani B.B.dwa systemy igłowe !!!Nadal nie wiem co robię zle wiec czytam wypowiedzi Pań i liczę ze dowiem się czegoś mądrego czego nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grafitowebrwi ja mam ten sam problem tylko z ustami:P kuje i nic nie zostaje a do brwi to nawet korekty nie trzeba:) Jedne co potrafi zrobic ta maszynka to ładne brwi, reszty nie skomentuje. A możesz podać tytuły tych książek? na szczęście znam angielski hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wyklad o 14.15 ii prowadze temat Trudne przypadki-korekty i rekonstrukcje . Ale fajnie dziewczyny, ze bedziecie musimy wczesniej sie umowic i poznac, z pewnoscia bedzie mii razniej. Lubie kontakt na takich wykladach. Ja pracuje na bioevolution , jak sie kiedys zdecydujesz na kupno, to daj znak, bedzie rabat. ja jestem bardzo zadowolona, ucze na niej ale mam uczennice, ktore przyjezdzaja ze swoim sprzetem. Teoria jest jedna, a maszyna kazda inaczej pracuje, te podróbki sa najgorsze. Igly tez istotne, aby byly oryginalne, jakosc igly i z czego jest wykonana, to wazna sprawa, szczegolnie dla alergikow. Stal chirurgiczna a cos co przypomina igle ostra, to dwie rożne rzeczy. Pogadamy jak sie spotkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akolor jak najbardziej jestem za żebyśmy się wszystkie spotkały przed czy po wykładach. Jadę sama i pierwszy raz w sumie na takie targi więc tez będzie mi rażniej. Porozmawiamy wtedy na kongresie na temat tej maszynki i jej ceny:) ewentualnie jakiegoś doszkolenia. Mam tez sporo innych pytań, które niekoniecznie wypada poruszać na forum. Wieżę, że mi dobrze doradzisz i pokierujesz w jakiś sposób:) Na razie puki co postaram się pozbyć starej maszynki, może się uda zawsze będzie troszkę lżej. A co do igieł to bez porównania malutka, cieniutka igiełka jaką dziś miałam robione kreski(była to 3) z igłami jakie posiadam. moje są jakieś 3 razy grubsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grafitowebrwi
Mala33 a tez masz tak , ze czasem pigment sie przyjmie a czasem nie ma po nim sladu? Bo ja juz kurcze zwariuje;( moze ja poprostu z delikatnie to robie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×