Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

a ja muszę sobie odgrzać to co zostało z obiadu i muszę się wziąć za wypełnienie wniosku o zasiłek rodzinny,nie cierpię tego robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cypryjskie sloneczko, tak mail doszedl, postaram sie dzis odpisac :) Gumijagoda, ja tez nie cierpie wypelniac wszelkich wnioskow :-0 A w ogole to jak pisze wnioski o pieniazki to mamwrazenie ze sie prosze o jamluzne, a przeciez to nieprawda bo sie naleza.... Glupie skrupuly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Zuzi masz rację . jeszcze żeby to były jakieś konkretne pieniądze,a to są dosłownie grosze. zasiłek rodzinny na jedno dziecko to 42.90zł. jednakże ja mam jeszcze dodatki na Julkę więc schylam się po tę ich jałmużnę:o ale wypełanianie tych wniosków to jakaś pokuta za to.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Gumijagoda... ja nie bralam zasilku bo mi o 5 zl (!!!!) przekraczal dochod :( Tylko sie zalamac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a w OPs-ie takie baby ze tylko z bejsbolem do nich chodzic i po glowach lac :D Moze wtedy by zaczely czlowieka normalnie traktowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pewnie czeka mnie jutro niezła przeprawa,ale ponoć środa jest najlepszym dniem do załatwiania spraw urzędowych więc idę. niestety bejsbola nie posiadam ,trzeba będzie znaleźć inny sposób na miłe panie urzędniczki. :P a tak wogóle to mój mąż czai się na pewien zakup na allegro,powiedziałam mu żeby nawet nie próbował bez mojej wiedzy bo ja też mam dostęp do konta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwielbiam wszelką papierkową robotę ;) Ale zasiłku też nie biorę, bo o kilkanaście zł jesteśmy za "bogaci " :( Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaległości nadal nie przeczytałam, ale chociaż z dzxisiejszym dniem jestem na bieżąco:-) Dobranoc Ps. Mój mąż się obraził, bo niedawno wrócił z pracy i nie udało mu się mnie oderwać od kompa:-( Mam to gdzieś (może nie zupełnie), bo wreszcie mam chwilę dla siebie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie czeka jutro wypelnianie papierów na zasilek rodzinny,dostaje 86zł. na obie dziewczyny,wlasnie konczy mi sie maciezynski na oliwie,ale mam jeszcze 4 mies. niewykorzysanego urlopu wychowawczego na wiktorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc , choc chyba dobra nie bedzie bo cos Zuzik niespokojnie spi i przebudza sie. Mowi ze ja gardlo boli, choc nie bardzo moge jej w tej kwestii wierzyc (ma niezle opanowana sztuke symulacji jak chce mnie do siebie na noc zwabic... ;) Papa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i juz po nocce :( ;( Moj maz znowu dostall smsa od swojej bylej kobiety . Mam takie nerwy ze az becze, bo ta franca nigdy chyba nie zostawi go w spokoju!!!!! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry, dzis ja pierwsza.... Noc bezsenna, a o 2.00 jeszcze klotnia. Szkoda gadac. Wybaczcie ze dzis nie bede sie odzywac, ale nawet plakac juz mi sie nie chce... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!My dzis nie spimy od 6-tej,cos sie malej poprzestawialo od tego przyjazdu. Mamo Zuzi-nie umiem pocieszac,jakos mi to nigdy nie wychodzi,ale powiem tak.Chocby caly tabun bylych kobiet Twojego meza probowal sie do niego dostac,to i tak najwazniejsza jest jego reakcja.Tak mnie to zastanowilo -skad ona ma jego telefon? Jesli Twoj maz to olewa to uwierz-nie warto sie denerwowac,kiedys jej sie znudzi.No gorzej jesli on odpowiada na te sms-y,wtedy daje jej jakby przyzwolenie na kontakty.Trzymaj sie,tak to juz jest w tych malzenstwach-tydzien spokoju i znow wojna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie rzyciłam kontem oka co pisałyście i papierkowa robota wrze, u mnie też byłam wczoraj załatwiać papiery do rodzinnego, pisałam pismo o udzielenie wych0owawczego do pracodawny załatwiłam dohody za 2005 r, Gumijagoda masz pewnie papiery w domu (tak wnioskuje) w części II (Oświadczenie dotyczące ustalenia prawa do zasiłku rodzinnego.....) Wpisuję tam imie i nazwisko córci tej młodszej a dalej czy był zasiłek pobierany, nie był pobierany(odnosi się tej córki czy wogóle) ale to napisałam pieknie, ale mam nadzieje, że załapiesz o co mi chodzi. i jeszcze jedno dołaczyli teraz kolejny swistek OŚWIADCZENIE - co do cholerki mam tam wpisać, nienawidze tej biurokracji, dwa miesiące temu składał o rodzinny i znowu musze bezssens. Potem kobietki sie odezwę bo jestem ledwo żywa Iza daje mi popalić w kość tylko 7 razy się dzisiaj budziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAmo Zuzi jezuu, wspólczuje Ci ja to bym rozstroju nerwowego dostała bo jestem cholernie zazdrosna o męża ja zaraz do niej bym zadzwoniła i jej nagadała. Aż nie wiem skarbie co Ci napisać na pocieszenie chociaż to w nicxzym Ci nie pomoże co napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Najpierw rzecz formalna,Asmana ja nie wypełniałam części II,bo mnie nie dotyczy,nie korzystałam z wychowawczego ,więc ci nie pomogę .A w kwestii kolejnego druczku \'\'oświadczenie\'\' to też nie wiem co wpisać ,liczę na to żę w urzędzie na tablicy jest wzór jak wypełnić więc podpatrze,albo zdarzy się cud i pani urzędniczka mi podpowie:D Mamo Zuzi trzymaj się i nie pozwól tej zołzie zniszczyć waszego związku,pewnie nie ma innejrady jak poważnie porozmawiać z mężem,bo najgorsze są niedomówienia. m ój mąż kontaktuje się ze swoją byłą ale tylko po to by przekazać pieniądze na ich wspólną córkę. Asmana to nieźle córcia dała ci popalić,chyba tylko mocna kawa ci terz pomoże:) witaj Marteczka i Słoneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz przeczytałam ale byka walnęłam dochody a nie dohody o jezu ale wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo akurat słowo na czasie bo Iza walnęła takieeeeee wielkeee kupsko w końcu nie robiła kilka dni:))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczęta! Takie fajne rzeczy piszecie, że aż się uśmiałam ;) No może poza mamą Zuzi. Ja akurat nie wiem, co to była kobieta mojego faceta, ale też jestem cholernie zazdrosna, więc u nas kłótnia trwałaby pewnie całą noc. Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zuziu30 i jak Ci z tą zazdrością bo ja czasami wściekam się sama na siebie , że jak mogę być zazdrosna o takie bzdury, u mnie byłaby trzecia wojna światowa jakby była pisała do MOJEGO męża. ...Marteczka a Wy dalej chorujecie całą ferajną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja tylko na chwilkę.Nocka nie przespana,coś się denerwuję.Jestem z małym już spakowana,gorzej z mężem stwierdził,że ma jeszcze czas.Od rana siedział przy komputerze i rozmawiał z kolegami z pracy,jakby ich dawno nie widział.Teraz się myje.On na wszystko ma czas a póżniej krzyczy,że nic nie jest przygotowane.Mam dość,jeszcze coś się zle czuję.od samego rana zbiera mnie na mdłości i nic.Zegnam się z wami na tydzień.Narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×