Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

mama_zuzi NIE BIORE ZADNYCH TABLETEK ANTYKONCEPCYJNYCH I RACZEJ NIE BEDE BRALA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny JESTEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! miałam kłopot z serwerem i byłam 6dni bez netu!!!!najgorsze były pierwsze 2dni,potem już troche łatwiej:D najpierw poczytam co u was i jak zdąże to coś napiszę. Marteczka cały czas myślałam o tobie,żę ci obiecałam napisać jak to było z Julką, napiszę jak tylko znajdę trochę czasu. to narazie . Jak ja się stęskniłam za wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo zuzi - może w ciuchach na tych fotkach tak tego nie widać bo z nóg, ud mi zeszło ale został mi brzuch :( i jak złoże jakieś obcisłe spodnie to mi się wylewa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagodamiałam nadzieję,że to tylko coś z netem.fajnie,że już jesteś🌻 a mnie udało się wkleić jedno zdjęcie maleńkiego Pawełka,idę dalej znęcać się nad tymi zdjęciami.wychodzi na to,że dobrze robię tylko strona się zacina.zajrzę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki, jesli cie urazilam tym pytaniem to przepraszam, wiem ze nie kazdy jest zwolennikiem antykoncepcji hormonalnej. chodzilo mi tylko o to, ze przy tabsach czesto ma sie takie \"niespodzianki\" miedzy okresami. Gumijagoda WITAJ!!!!!!!! 🌻 Jestes usprawiedliwiona ;) Paula, nie sciemniaj mi tu z brzuchem :D i nie wariuj z odchudzaniem !!!! Ja 3 m-ce po porodzie wazylam 6 kg mniej niz przed porodem i wierz mi wcale to nie bylo fajne i wstretnie wygladalam. KAzdy sie pytal, czy nie jestem przypadkiem chora :( Dziewczyny, jak ja Was podziwiam za te grzyby!!!! bravo!!! gdzie by mi sie chcialo ..... Magaret, nie zapomnialam o tej szczepionce. Na dniach podam ci info, jak zlapie kolezanke mowiaca po szwedzku i ja zaciagne do apteki, bo baba strasznie niekumata i angielskiego nie zna :( Asmana, bardzo ci wspolczuje tego zabkowania. A czym smarujesz malutkiej dziasla??? Czy oprocz tego dajesz jej jakies srodki np homeopatyczne na usmierzenie bolu??? pozdrowka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tyle się napisałam i się skasowało-trudno ale zdjęcia wgrałam www.pawelek1111.bobasy.pl Gumijagoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nawet nie wiecie jak mi miło że myślałyście o mnie,nawet nie miałam okazji żeby dać znać że żyję:D pół miasta było odcięte od sieci,Boże co ja przeżywałam:) Jestem uzależniona od kafe,bo bez kawy mogę żyć. Mój mąż śmiał się ze mnie że dzisiaj spać nie pójdę bo muszę nadrobić te stracone dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dodam jeszcze że zajrzałam na inny topik na którym intensywnie się udzielałam -tam nawet nie zauważono mojej nieobecności :( tak więc jeszcze raz wam dziękuję za pamięc i troskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...moge sie przylaczyc do was dziewczynki...?Siedze w domku 4 ostanie miesiace ciazy i 6 tydzien zycia mojego synka i taaaaak mi cięzko...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiolek
ja tez sie chętnie przyłączę .Mimo iż pracuje 5 godzin dziennie z dziecmi w przedszkolu wychowuje 3 letnia córcie, Mąż duzo pracuje i bardzo lubie porozmawiać z mamusiami i wymienić doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiolek
monisia dlaczego jest Ci tak ciężko? dzidzia daje popalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam wszystkie mamy a szczególnie te nowe:) Własnie zasiadam do porannej kawki:)....KTO PIJE ZE MNĄ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki Gumijagoda no znalazła się zguba. Mamo zuiz tak smaruje jej calgelem i czopki homeopatyczne Vibrukol i nic mój mąż po wczorajszej nocy powiedział tak \" Jak ty masz tak co noc to masz prze....\" horror a co najgorsze ja wcale nie widzę tam ząbków. ...Jutro znowu do lekarza z Izą można zwariować no nie???? ...Witam Cię Asiołku (mam sentyment do Asiołków) i witam Moniśka74. Ja wczoraj byłam w przedszkolu zobaczyć czy są jakieś dni integracyjne i wiecie co się dowiedziałam, że moja Natalka tzn jej grupa nie będzie w przedszkolu tylko w szkole... Jak ja się zdenerwowałam, nie podoba mi się to bardzo może przesadzam, może nie będzie tak źle , ale jak te dzieciaki będą spały jak będzie przerwa??Wiadomo, że w przedszkolu przyjemniej niż w szkole. W szkole dlatego, bo utworzyli tą grupe jako dodatkową a w przedszkolu nie ma miejsc już. ..Ja od 2 września na wychowawczy, ...Byłam wczoraj popatrzeć na ciuchy dla dziewczynek i jak zobaczyłam ceny kombinezonów dla starszej to się za głowę złapałam, ale chcąc nie chcąc trzeba je ubrać. Już trochę wydałam wczoraj na Ize a uwielbiam wydawac pieniądze na nie na szmatki:)) Ta mała moja zołza nie chce się chwycic flaszki .. ewka kucze stronka mi się otwiera ale zdjęć nie ma u mnie Ja od trzech dni biore tabletki anty i sie stresuje aby nie zapomniec. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0e4d2e7b2f54e499.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0e4d2e7b2f54e499.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/009e939c93974c53.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka - potem zajrze podczas kawki a teraz wzywa moje dziecie!!!!! Przyszłam się tylko przywitać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie!Ja tez juz po kawie,a nawet dwoch ,bo od kilku dni chodze jak Zombie.Mala zrobila sie strasznie marudna,ciagle jeczy i chce na rece.Nie ma jeszcze zadnego zeba i byc moze jej wychodza,ale dziasla ma juz opuchniete 3 miesiace i nic!Zwariowac mozna,az sie nie chce rano wstawac... We wrzesniu bedziemy ja chrzcili,a potem szybko do Polski do babci-niech teraz ona sie pomeczy. Paula 24-o ile nie pomylilam,to jestes z Poznania?Ja tam wlasnie studiowalam i bardzo milo wspominam. Mamo Zuzi-Jak pogoda w Szwecji?Widzialam na mapie,ze pada.A u nas ciagle cieplutko i na szczescie ,bo nie znosze zimna. Asmana-co slychac w Olsztynie?Juz odliczam dni do przyjazdu,strasznie sie stesknilam. Gumijagoda-musisz niezle byc uzalezniona od komputera,ja tez lubie posurfowac,ale jak nie mam przez pare dni to krzywda mi sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!Moze cos poradzicie.W zwiazku z przyjazdem do Polski-moja mala pije mleko Frisomel,ktorego w Polsce nie ma.Mam wiec problem,co zrobic.Ktore mleko radzicie mi kupic?Boje sie,zeby mala nie miala problemow z zoladkiem,chociaz jak narazie to wszystko toleruje bez problemu i byla dzieckiem bezkolkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podaję mojemu synkowi NAN HA 1 (narazie) jest to mleczko hypoalergiczne nie ma po nich żadnych kolek i jestm bardzo z niego zadowolona. Wiele kobiet poleca bebilon. Jest trochę tego na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja Iza dzisiaj kończy 4 miesiące ale ten czas leci, Cypryjskie słoneczko a kiedy się wybierasz do Olsztyna:)) w Olsztynie nic nowego ciągle przebudowywują i wszędzie są korki przygotowywują sie do TDP we wrześniu będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was znowu październikowo! U nas leje jak z cebra a mnie czeka wizyta u teściowej ,ale jak patrzę przez okno to mi się ani tyłka ruszć nie chce. witam nowe mamy Asmana-wcale Ci się nie dziwię,w szkole to wiadomo jak dzieci hałasują na przerwach ,jeden drugiego popchnie i wogóle.ale jak tak wymyślili to na pewno dadzą maluchy osobno;u nas jak wzięli zerówkę i pierwszaki do większego budynku to całe piętro było dla nich a starsze były na dwóch pozostałych,poza tym pani przychodziła po dzieci do szatni i zabierała do klasy a potem odprowadzała.tak więc bądź dobrej myśli,na pewno tak zorganizują,żeby dzieciom było ok.a to dla Izy🌻 Gumijagoda,ja też się uzależniłam trochę:Djak mam w spokoju napić się herbatki to zmykam do pokoiku no i przy okazji..... Mamo Zuzi-ja biorę euthyrox,ale mi lekarz powiedział,że już zawsze będę .u mnie w rodzinie to dużo ma problemy z tarczycą,może to genetyczne jakoś u mnie. idę już bo w końcu pojadą beze mnie:) trzymajcie się miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Olsztyna przyjade pod koniec wrzesnia,10 chrzcimy mala,musze jej wyrobic pozwolenie na wyjazd i do samolotu! Nie chce z soba ciagnac spacerowki,bo za duzo bedzie bagazu.Chce cos kupic na miejscu.Gdzie jest najwiekszy wybor wozkow?Gdy nie mialam dziecka to nie zwracalam uwagi na takie sklepy.W Olimpii,w Gracji-a moze gdzie indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cypryjskie słoneczko, w Gracji, i obok reala jest sklep DZIECKO tam tez dostaniesz wszystko dla dziecka i jest duży wybór. Więcej nie podpowiem, bo nie znam tak dobrze Olsztyna:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja miałam kolejna zarwana noc.. nie wiem czy to kolki, czy malutki moze jest chory , bo ten katarek nadal ma. gorączki nie ma. nasza p.doktor jest na urlopie, wraca od wrzesnia, czyli chyba w czwartek, wiec pewnie przyjedzie do nas na wizyte patronażową, to moze cos przepisze i bede spokojniejsza. martwie sie, bo staram sie jesc ostroznie, zeby nie zaszkodzic maluszkowi, a on jak tylko sie budzi to krzyczy, dam mu jesc, odbije mu sie i nie ulezy spokojnie dłuzej niz pięć minut, zaraz płacze, nawet jak mu pokazuje grzechotki to nie jest nimi dłuzej zainteresowany. pamietam ze jak nikus był mały to był strasznie grzeczny, nie płakał, chyba ze był głodny. wogóle nie domagal sie brania na rece, potrafił godzinami lezec w wózku i kopac w niego zeby ruszały sie grzechotki.. martwie sie , bo gdybym chociaz wiedziala, ze to normalne ze on tak wrzeszczy, ze nic mu nie jest, to duzo łatwiej byłoby mi to zniesc. musze konczyc, bo juz krzyczy.. napiszcie co myslicie? przepraszam ze nie odnosze sie do waszych postów..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika jeżeli cos Cię niepokoi to zrób badanie moczu i przynajmniej wykluczysz jakąś chorobe poważniejszą. Nie porównuj dziecka moja strasza córka ciągle na rękach była u mnie a Iza sama sie bawi i jest grzeczna. Nawet jak synek płacze daj mu się wykrzyczeć, nie idź od razu bo dzieciaki to mądre bestie, będzie czuł, że ma Cię na zawołanie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwila dla siebie przed robieniem obiadku. Cypryjskie Słoneczko nie jestem jeszcze uzależniona:Dtylko gnębiło mnie to ,że zniknęłam tak bez słowa. druga sprawa,że tu gdzie mieszkam niezabardzo mam z kim pogadać[jestem obca w mieście]dlatego pogaduchy na kafe w pewien sposób rekompensują mi brak koleżanek. zresztą to szerszy temat. Monika moje dzieci też bardzo się różnią od siebie,dwie zupełnie odrębne indywidualności... Julka była bardzo grzeczna i potrafiła się sobą zająć ,za to Bartuś ciągle domaga się uwagi i chce na ręce,chodzi teraz za mną jak cień i kwili-oj,jak to umęczy. ale na ich dolegliwości typu\'\'kolki\'\'nigdy nie narzekałam. Acha dziewczyny jeszcze w kwestiiRODZINNEGO odebrałam wczoraj decyzję i przyznali, tylko zastanawia mnie jedno ,bo na Julke mam 64zł,a na Bartusia 48zł,a do tej pory było porówno na każde dziecko. Pytałam koleżanki to ona ma na starszego synka 48zł,a na młodszą córkę właśnie 64-śmiałyśmy się ,że na dziewczynki jest więcej. Mój mąż śmiał się ze mnie ,ze dlatego zwróciłyście uwagę na moją nieobecnośc,że najwięcej siedzę na kafe z was...Zaglądam w wolnej chwili na moment i jak mam coś do powiedzenia to skrobnę parę słów i wyłączam kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×