Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Hej wszystkim, mój synek właśnie skończył mnie maltretować teletubisiami uff jakoś nie trawie tej bajki.Ja coś z żołądkiem mam od 2 tygodni wydaje mi sie że od napojów gazowanych bo jak się napije to mnie mdli buuu a ja tak lubię gazowane!!!U mnie zimno i pochmurno, wczoraj to na spacerku tylko na chwilę bylismy a potem się rozpadało i w domu koszmar był bo moja Oliwcia to by non-stop na dworku mogła a tu klops.Lecę gorącą herbatkę zrobić sobie może się poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc u nas już prawdziwy październik,niestety.na dodatek mój brat coś mi tu poprzestawiał w komputerze,wszystko co miałam zapamiętane by łatwo wchodzić na strony się gdzies ulotniło i teraz się męczę:( mój Paweł całą nockę był mokry jak mysza,a rano zaczął kaszleć więc chyba zaczyna mu sie to odrywać wszystko.u mnie już humor trochę lepszy,męża nie ma i cały dzień mi się szykuje w domu.może zrobię porządki z Pawła ubraniami,bo już z niektórych powyrastał a mam trochę kupionych na\'\' ciuszkach\'\'to może coś sie nada,czasem kupuję na wyrost. Mamo Zuzi-powodzenia w szkole,na pewno sobie świetnie poradzisz🌻 Zielna a jak ty się trzymasz?dużo zdrowia ci życzę Kala-mój też oglądał teletubisie,on lubi jak inni skaczą i tańczą,ja też lubię \'\'bąbelki\'\'ale mój żołądek nie i zrezygnowałam niestety:( konczę bo coś cicho się zrobiło a to znaczy ,że Paweł psoci,łobuziak:D wszystkim dzieciaczkom i mamom dużo zdrowia i słonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miałam sie odezwac lecz niestety nie dałam rady. moje dzieciaki tez chore, malenstwo juz zdrowieje a z nikusiem musze jechac do lekarza. nie mam na nic czasu, bo nie wiem czy jeszcze ktos pamieta ale musze zaliczyc zaległe egzaminy a potem biore urlop dziekanski. został mi jeszcze jeden egzamin , niestety najtrudniejszy i do tego ustny, w przyszłym tygodniu. pozatym mnóstwo nowych zmartwien izałatwien o których postaram sie opowiedziec w najblizszym czasie. my tez siedzimy w domu, chociaz chyba wychodzi słonce..wiec moze bedzie ładnie.nie mam dzisiaj na nic siły,wszystko mnie dobija..niekonczący sie remont pokoju i łazienki.pozatym moje malenstwo ostatnio nie spi po nocach, ma kolki do tego całą noc by jadł... nie wiem moze pokarm mam juz słaby? ale w dzien spi ładnie i je normalnie..moze pomylił dzien z nocą?.. jestetm wykonczona psychicznie..chciałabym zeby wszystko wkoncu sie ułożyło.. mam nadzieje ze u was lepiej, bo niestety nie jestem na bieżąco z czytaniem...postaram sie choc troche nadrobic zaległosci..jak tylko zdam egzamin. życze wam i dzieciaczkom duzo zdrówka:-) całusy:-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec jestem 🖐️ Wreszcie sie czuje jakbym wrocila do zycia ;) do ludzi ;) Ja jednak chyba nie jestem osoba ktora lubi byc gosposia domowa, choc wiadomo ze tej roli sie juz nigdy nie pozbede. Ciesze sie jednak ze bede miala inna sfere aktywnosc :) Mamy 26 osob na kursie: nie ma niestety innej polki ale jest np dzieczyna z Meksyku, Peru, Hiszpanii, Rosji, Litwy i Bialorusi. No i Anglik, Amerykanka, Niemka kilku Iranczykow i Libanczyk... Takze niezla mieszanka kulturowa. Ciesze sie :D A jak wrocilam do domku, to sluchajcie: mama podala mi podgrzana zupke pod nosek na stol, jej ogrokowa i poczulam sie jakbym znowu byla w Liceum i wrocila po szkole do domu. Az mnie wzruszenie ogarnelo. W domku posprzatane.... kochana mam mame :) Jesli chodzi o bilans to poszedl calkiem przyjemnie. Tutaj dziecmi zdrowymi zajmuja sie pielegniarki srodowiskowe a nie lekarze (ci sa tylko dla dzieci chorych). Siostra zmierzyla i zwazyla Zuzie (108 cm i 18,5 kg), oraz sprawdzila jej oczka (poki co ok, choc ja i jej ojciec nosimy okulary wiec pewnie kiedys jej sie zepsuja te oczeta ). Poza tym zadala mi milion pytan z przeszlosci (po angilsku oczywiscie): w ktorym tyg ciazy sie urodzila, jaka duza, ile wazyla, ile ja karmilam piersia, kiedy dokarmialam, o alergie, rozwoj emocjonalny, spoleczny. Tlumaczylysmy szczepienia i wiecie co? Byla bardzo pozytywnie zaskoczona ze Zuzia ma tyle szczepien, dokladnie wszystkie te jakie wykonuje sie tutaj w Szwecji, a nawet o jedna wiecej) wiec nie trzeba jej nic dodatkowo dawac. A ja Zuzi w polsce dalam tylko dwa razy dodatkowa szczepionke: HIba i PRIORIX. Bardzo spodobal mi sie pomysl z ta pielegniarka srodowiskowa: ona obejmuje dziecko opieka jak sie rodzi i jest jego \"osobista\" pielegniarka az do ukonczenia 18 r.z.Ze wszystkimi pytaniami sie zwraca do niej i ona radzi do kogo sie udac i jakiej specjalizacji. Swietnie to maja zorganizowane :) Mam nadzieje ze wreszcie wszyscy poczujemy sie dobrze i nikt nie bedzie chory, bo to jakas plaga te przeziebienia (choc ja odpukac i Zuzka jeszcze nie). Gumijagoda, no to mialas przygode z tabsami, mam nadzieje ze zdolalas kupic je i zarzyc ;) Brylka, te dwoje chlopaki to niezle chlopy :) gratuluje :)🌻 zuziu, obiecuje ze szkola szkola a forum to bedzie staly punkt dnia :) :D Luiza, Twoj maz to jest jednak zloty chlop, a ze czasem ma jazdy, no coz nikt nie jest idealny (gdzie by moj poprasowal hehehe) Marteczka, mysle ze te zabiegi to dobry pomysl :) No Asmana, gratuluje zgubienia 23 kg!!!!!! To nie lada wyczyn ( ja w ciazy przytylam 8,5 kg i stale zarlam i zarlam i sie martwilam czy dziecko bedzie normalne!!!!!). Wolalabym miec 20 kg nadwagi i nie miec takich rozterek. Jakie studia konczylas Asmana? Zielna, mam nadzieje ze juz z rana lepiej. Krew mi sie burzyla jak czytalam o tej wyciekajacej ropie :( Kala.....NIENAWIDZE TELETUBISIOW!!!!!!!;) :P Ewka, jak mieszkalam w polsce uwielbialam takie Lumpeksy czyli u was zwane ciuszkami. Zawsze cos fajnego wynalazlam :) Zaluje ze tu nie ma :( Monika, zycze Ci duzo spokoju, wytrwalosci i pogody ducha. Na pewno Ci ciezko a wizja egzaminu koszmarna. Ale jeszcze troszke i wszystko bedzie prostsze: kolki mina, wprowadzisz inne jedzonko, egzamin na pewno zdasz(kiedy, to bede trzymac kciuki????), i wreszcie zapanuje wzgledna stabilizacja :) 🌻 a dla wszystkich 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Zuzi nie wiem dlaczego ale twój post poprawił mi humor. 👄 dla ciebie. A wcale nie miałam złego. Nawet ci zazdroszczę tego bycia między ludźmi:) a ta zupa ugotowana przez mamę to napewno sprawiła ci przyjemnośc:D a tabsy ok;) A najbardziej się cieszę ,że mimo szkoły nie zapomnisz o nas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę, przeczytałam co u Was i znikam, bo mężuś chce do komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam tylko powiedziec dobranoc :) Musze sie wyspac, i generalnie przestawic na poranne wstawanie wiec nie wiem jak to zrobic. Bede probowala wczesniej sie klasc :) Kala, ochote na placki mi zrobilas, mniam , mniam... :D Dobrej nocy wszystkim 🌻 Gumijagoda, ciesze sie ze humorek lepszy :) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to \"dzień dobry\"! Ja właśnie spożywam śniadanko i zaraz wybieram się na miasto; oprócz przyjemnych zakupów muszę też odwiedzić ten nieszczęsny urząd skarbowy. Miłego dnia! I podnosić!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hel wam :)) placuszków cały talez nasmazylam :p córcia własnie zjadla kaszke i tradycyjnie w trakcie papusiania ....kichnela wrrrr. Kuba zaraz ma teletubisie trzeba zacisnac zeby i ogladac i po raz 26 powtarzac to samo, tez tak mialyscie?? (tak kuba lala ma piłke, tak kuba Po ma hulajnoge) to ja wole listonosz Pata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala-Damianek ważył 7tyg temu 7,5kg i mierzył 71cm a Kamilek ma 103cm i waży ok.15kg:) U nas leje od rana aż ciemno.. Mężuś do jura w pracy więc jestem z malcami sama...czekam na szwagierkę.Ma przyjść posiedzieć z chłopcami bo ja jadę na naświetlania na 12.30. A tymczasem kawusia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamuśki:) Marteczka życzę ci aby te naświetlania ci pomogły. Czy w twojej rodzinie ktoś na to choruje? Bo u mnie to moja mama i jej bracia,dodatkowo wszyscy mającteż cukrzycę i nadciśnienie. Pewnie i ja dostanę w spadku coś :( Pogoda u mnie zgniła,popijam kawkę i zastanawiam się za co najpierw się zabrać -obiad czy prasowanie;) A jeżeli chodzi o Teletubisie to kiedyś ich nie cierpiałam a teraz to już się przyzwyczaiłam i je toleruję . Zuziu 30 powodzenia Z urzędasami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki,troche tu nie zagladalam bo nie mialam jakos czasu ostatnio,widze ze wasze dzieci choruja, duzo zdrowka dla nich.Ja z mezem mamy katar od 3 dni ale dzieci naszczescie nic nie bierze.Zrobilam sobie ostatnio generalne pozadki, dalam dywany do pralni bo oliwia niedlugo zacznie raczkowac a dywany niezbyt świerze byly...........Jeszcze sie odezwe wieczorkiem,milego dnia!!!!!!!!!!🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda-chorował podobno mój dziadek od strony taty i choruje taty siostra(ale ma tylko pojedyńcze zmizny na dłoniach)....rodzice ani brat odpukac nie chorują...ja wierzę,że mi też przejdzie bo lekarz powiedział,że u mnie jest choroba sprowokowana wieloma zmianami w organizmie(ciąża,cesarka,karmienie piersią=burza hormonalna,angina ropna i stresy)i ze jak organizm wróci di równowagi to moze bedzie ok...ze rokowania są dobre...:) A jak wygląda historia łuszczycy u Twojej mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Ja właśnie jem obiadek,więć mam chwilkę.Byłam dzisiaj w mieście.Chciałam sobie kupić biustonosz i nie ma.Albo wyciągają dla starych bab co nigdy bym nie włożyła,albo koronkowy-mnie gryzie.Chciałam sportowy-nie było.Szukałam bluzek,albo są duże rozmiary,albo dekold taki,że wszystko wychodzi.Nie mam szczęcia.Upatrzyłam kurtkę-nie ma rozmiaru mojego.wkurzyłam się i chyba w sobotę pojedziemy do Krakowa może tam coś kupię.Jeszcze pół nocy nie spałam,bo w pokoju latał komar.Robiłam na niego polowanie,ale był lepszy.Muszę wytropić go wieczorem,bo znowu nocki nie prześpię.U nas pogoda piękna.Swieci słoneczko i jest duszno.Popołudniu jak zwykle pójdę z Kubą na plac zabaw.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka moja Oliwcia tez tak wazy- pulchniutkie te nasze dzieciaczki co hehe. U nas pochmurno :(( własnie wracamy ze spacerku, odebrałam z poczty avizo- decyzja o rodzinnym(ale z dzieciakami bedziemy szalec hahahaha) ja chce słoneczko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Viki2 🖐️ Ja akurat po szkole, mama poszla po zuzie wiec chwila wytchnienia :) W glowie mam totalny mlyn :-0 Przez 4 godziny ta babka gada tylko po szwedzku, nawet cos tam rozumiem, ale po takiej serii to nie wiem od czego zdanie po angielsku zaczac. Wszystko sie miesza :( ;) A w nosie mam to :D Na przerwie poszlam na kawke z dziewczyna ze stanow i mialam konfrontacje mojego angielskiego, gadalysmy czyli chyba nie jest tak zle :D Ja zaraz jem zupke a na deser kupila kilo sliwek, takich wielkich i fioletowych, ale spalaszuje :) A tak poza tym to chcialam sie Wam pochwalis, ze juz ponad 3 tygodnie nie pale!!!!!! :D Jestem z siebie dumna :) Jutro musze isc do spoldzielni podpisac umowe bo beda nam robic jeden balkon zabudowany szklem. Wydaje mi sie ze bedzie wtedy cieplej w tym pokoju z ktorego balkon wychodzi, no i wiac w zimie bezposrednio po oknach nie bedzie :) Ok, to ja lece do sliweczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się dołaczam do tego tłoku ;) Sprawy urzędowe zaatwione połowicznie. Był źle PIT wypełniony, pani miło mi pokazała jak poprawić, ale jutro znów muszę tam iść! Ale teraz mam zdecydowanie lepszy humorek, siedzę u \"siostry\", jestem po pysznej kawce i długich ploteczkach, słoneczko wygląda zza chmurek :) Mamo Zuzi, ja nigdy nie paliłam nałogowo, ale wiem jaki to wysiłek przestać, więc GRATULUJĘ! Wszystkim mamusiom 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ja jestem dzisiaj padnięta zrobiłam sałatkę z czerwonych buraczków i papryki na zimę i takie do barszczyku. Mamo Zuzi gratuluję ja nigdy nawet nie spróbowałam jak smakuje papieros.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jaki ja dzisiaj stres przeżyłam:( siedziałam sobie rano na kafeterii i popijałam kawkę przy komputerze(dwumiesięczny laptop) Bartuś mnie szturchnął i wylałam kawe!!! Ogarnęło mnie przerażenie jak mam zadzwonić do męża i mu o tym powiedzieć?! Ręce to tak mi latały ,że nie mogłam wybić numeru. I zaskoczyła mnie reakcja mojego kochanego męża ,nawet nie podniósł na mnie głosu. Ja to pewnie bym się darła!!! O jak m się dłużyl czas do jego powrotu do domu i co dalej. Ani słowa wymówki ❤️ i najważniejsze KOMPUTER DZIAłA!!!!!aLE JUż NIGDY nie będe pić kawy przy komputerze. Mam nauczkę i bardzo wyrozumiałego męża .❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj gumijagoda, to sie stresow najadlas !!!!!! ale dobrze ze komp dziala :( A twoj maz: super facet :) pozdrowienia dla niego, za to ze taki cierpliwy i opanowany :) Ja zaraz musze sie uczyc, ksiazka do reki i do lozka :D Pewnie mezus sie bedzie wsciekal, hihihi To dobrej nocki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łał, gumijagoda, fajny ten Twój facet. Mój, komputerowiec, po czymś takim dałby mi całkowity zakaz dostępu do komputera ;) Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki czytałam własnie co u Was Monika życzę głowy do nauki i powodzenia z egzaminem🌻 Marteczka twój Kamilek to wagowo i wzrostowo taki jak mój Paweł Luiza u mnie też czasem komar daje popalić-ostatnio tak mocno spałam,że obudził mnie jak już mnie 3 razy ugryzł(rano były bąble) Mamo Zuzi gratuluję sukcesu nikotynowego:) Brylka ja w tym roku opuściłam się z buraczkami-jak zobaczyłam ile jeszcze mam z ostatniego roku to się za głowę złapałam tyle narobione,że nie ma kto jesc.ale jak będę mieć chwilkę to może zrobię parę słoików-też robię z papryką i takie zwykłe z kwaskiem cytr. Gumijagoda🌻 Viki🌻 jak kogoś pominęłam to dla reszty 🌻🌻🌻 zmykam bo magda.m...... Zuzia30🌻 kala🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×