Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Hej! Ja znów korzystam z neta u sąsiadki, dla której 🌻 A jeśli chodzi o dzień dzisiejszy, ja lubię 13 :) Zwłaszcza, jak przeczytałam poprawiacz nastroju od gumijagody :) Byłam dziś w laboratorium - kolejny krok ku ciąży :) Luiza, Tobie szczególnie życzę teraz dużo zdrówka i sił, dbaj o siebie ile wlezie :) Pozostałym kobietkom też życzę miłego dnia i weekendu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:D Asmana jak po wizycie u lekarza? Zuzi30 fajną masz sąsiadke,chwała jej za to :)przynajmniej masz kontakt z nami🌻 Dokupiłam sobie dzisiaj pare rybek do akwarium,mam nadzieję ,że pomimo 13-go szlag ich nie trafi;) gdzie się podziewacie baby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Gośka mi truje, że mam jej pościelić łóżko:-( Zupełnie zapomniałam, że zdjęłam dzisiaj pościel do prania:-) Muszę zmykać, zajrzę tu później;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Zuzi2500
no hej wam.Powiem wam ,ze na tym topiku jestem 1wszy raz i chetnie też sie udzielę w rozmowach... Też jestem mamą siedzącą w domu z dzieckiem.Moja Zuza ma roczek i 5 dni.Jest super.. Chodzxi spać o 19.00 wiec mam luzy. A co u was kobitki,dzieciaczki juz śpią????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gumijagoda Iza ma zapelenie tchawicy jest strasznie zaflegmiona. Dostała antybiotyk i syropek. Czyli obydwie moje córcie znowu na antybiotyku. Buziaki dla mojego męża , bo może będzie podczytywał w domu łobuz:)Kocham Cię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Zuzi2500
mam pytanie kobitki:jak mogłabym umiescić fotke dzidzi w tickers.Tak aby po mojej wypowiedzi pojawiał sie link. Napiszczie prosze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Zuzi 2500witaj. Bardzo chętnie zapraszamy na topik,ale malutka prośba do ciebie :) mamy już jedną Mamę Zuzi i będzie ciężko was rozróżnić. Więc jeżeli cię nie uraziłam na samym początku to proponujęvmała modyfikację niku:D Asmana zdrówka dla córeczek,uśmiechnęłam się na twoje pozdrowienie sdla męża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmienie nick
gumijagodo będe po nikiem Kamisia25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że dołączyła do nas nowa mama,witaj w naszym gronie Kamisiu25 i napisz coś wiecej o sobie, skad jesteś? ile masz lat? itp......... luiza na kiedy masz termin????duzo zdrowka dla ciebie i dzidzi a to moje słoneczka... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d799902ad9d5e68c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/68852b75c5a605e7.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/26b6f948caa9e388.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7c30a48904e057bc.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ab9b81160f94ad6b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1eab4e2604830d44.html Dziewczynki powklejajcie tez wasze zdjecia bo nawet nie wiem jak wygladacie i wasze dzieciaczki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Kamila,lat 25.Od 3 lat mężatka.COrunia właśnie 8.10 skonczyła roczek. acha .Jestem z Inowrocławia. Na codzien nie pracuje,zajmuje sie Zuzanną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kamisia:-) I od razu się dopisuj:-) Mamy tu taką tabelkę dla łatwiejszej orientacji. Zielna.33/Małgosia-31.05.2002-4 l., Ala--09.11.2005-11 ms./pomorskie Gumijagoda.29/Julka-5.12.2000 .,Bartuś-15.09.2005./DolnyŚląsk Luiza....28.../Jakub-17.05.2002-4 lata....................../Krakowskie Monika....../Nikodem--15.08.2003.Miłosz-17.07.2006......./małopolska Brylka.29 /Ola-20.06.2001, Marcin i Przemek 25.11.2002......./ Elbląg VIKI2...28/ Wiktoria--25. 04.2004..,Oliwia--01.05.2006......../Krosno MARGARET777..26/ Iza 01.08.2003-3l, Ola 02.02.05-16ms./małopolskie Zuzia 30/Paulinka 23.03.2005....................................../lubelskie Asmana.26...Natalia30.09.2002,Iza29.04.2006................../Olsztyn Marteczka77.28.../Kamilek-16.09.2003 i Damianek10.04.2006.../Lublin Patipaula-/Patrysia i Paulinka 22.04.2000........................./Gdańsk Mama_zuzi-26/ zuzia- 07.05.2002 - 4 l........................./ Göteborg Mamka/Magda 26/mama Alanka - 06.04.2006................./Warszawa E.w.k.a-Pawełek 08.09.2003 ............................./okolice Krakowa Paula24 - Patryk 01.06.2006 ......................................../ Poznań mamusia_23/ Ewa 10.11.04i Justynka 30.01.06............./Poznań Cypryjskie słoneczko/Weronika 06.01.06................./Limassol ewka.wlkp..36/ czterch chłpców 18,15,9,3.../? kala23/Jakub-29.09.2003, Oliwia -15.05.2006........../Płock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamisiu wejdz na strone tik-taka zarejesrrować się i wybrać suwaczek,wstawić zdjęcie twijej Zuzki i wkleić to w stopke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kamisia Ja sie wkurzam, bo jak klikam na suwaczek nie pojawiają się zdjęcia córeczek tylko strona głowna echhh. Zaraz siostra przywiezie mi pod opieke córcie 2,5 roczną chyba oszaleje:) Ja ciągle zasmarkana z dziewczynkami juz lepiej a bynajmniej z Natalką. Dzsiaj już słoneczka nie ma a wczoraj pięknie świeciło i było 20 stopni. Teraz zmykam odezwe sie potem, buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana mi tez sie tak robilo z ta stopka ze pojawiala sie strona glowna,to zrobilam sobie suwaczki jeszcze raz i juz jest dobrze.Kamisia zapomnialam ci wpisac adresu do strony glownej suwaczkow i dlatego ty pomyslalas ze masz wejsc na moje suwaczki.przepraszam !!!!!!!!!!!!! gumijagoda podala ci adres to sobie wejdz i tam mozesz utworzyc suwaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuśki,ale dzisiaj u mnie pochmurno:( na dodatek Bartuś jęczy i nic mu nie pasi,rozpoczęliśmy sezon grzewczy ,aż miło w chałupie się zrobiło. Kamisia gdzie utknęłaś? A reszta co? Sprzatacie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamuśki.Zaraz biore sie za robienie suwaczka...:( A poza tym z nosa leci mi ciurkiem ,,ble-2gi dzien już.Moja Zuza też dostała katarku i ma zatoki zawalone. Która z was kobitki zna coś dobrego na ogólne przeziebienie z katarem dla roczniaka???-bez recepty W środe Z.ma szczepionke i chce zeby wydobrzała... Gumijagodo,u nas nie grzeją jeszcze,a tak jest gorąco,ze chodze w krutkich spodenkach i t-shircie.A mieszkamy w bloku na 3cim p-trze. Asmana i jak tam siostrzenica ,grzeczna była???Twoja siostra ma dobrze ,ze ma komu podrzucic dzieciaczka,bo ja chociaz mam 3ke rodzenstwa,to żadne sie nie kwapi(nawet na godzinke):(no,ale dobrze,ze chociaz niektorzy maja ułatwienia w zyciu... pa kobitki,teraz walcze z tą skorką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze! Ja tylko wpadłam na chwilkę..nie mam czasu pisać ani czytać bo jestem sama bez mężusia do wtorku a Kamilek od wczoraj bardzo wysoko gorączkuje...jakiś wirus go dopadł:(Przed chwilką zmieniełam mu piżamkę bo miął caluśką mokrą....Ale jest naprawdę dzielny ten mój mały chorowitek...POzdrawiam Was Wszystkie mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kamisia oj siostrzenca to istny diabeł moja córcia też, więc było ciężko. Co do podrzucania dzieci to nie jest wcale tak fajnie, , bo mieszkamy od siebie 520 km. Teraz jestem w odwiedzinach u rodziców, więc miała okazje mnie wykorzystać:P Ta pogoda jest straszna, każdy tylko na coś choruje ja mówić nie mogę tak gardło mnie boli, łzy ciegną mi z powodu kataru. Generalnie szpital na [peryferiach. Jestem zła , bo sprzątnęli mi sprzed nosa fajną spódniczke na allegro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w pochmurny niedzielny poranek. Synuś ledwo ślipia otworzył i już jęczy:(czyli miły początek dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj poszliśmy na spacer całą rodziną i Bartuś miał mały wypadek przez nieostrożnośc tatusia:( wyśliznął mu się z ręki kiedy schodzili po betonowych schodach i Bartuś poprostu przekoziołkował,efektem tego wydarzenia jest zdarty policzek i rozwalone czoło. Jak ta moja bidula wygląda:( Dobrze ,że nic powaznego mu się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×