Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Zastrzele się zaraz padł mi dysk w drugim komputerze i poszły wszystkie zdjęcia a mówiłam jeszcze wczoraj żeby zgrał na płyte!!!!Dobrze ,że pare \'\'uratowałam\'\'wrzucając na bobasy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeej. Chyba też bym się zastrzeliła. Wprawdzie ostatnio zgrałam wszystkie zdjęcia na płytkę, ale projekty nieee. A ze zdjęciami też ciężko być na bieżąco. Ciągle przybywają nowe. Gumijagoda, współczuję. Może jakiś informatyk odzyska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az mnie nosi,wrrrr!!!!! Dobrze że większość zdjęć mam zgranych,ufff... Dzięki Zielna za odzew:) Pytałam cię o Reksia,możesz coś napisać w wolnej chwili? pozatym to jak się czujesz? i Gosia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano miłego. Co do Reksia, to trudno powiedzieć. Na pewno dla małych dzieci ok pod względem bezpieczeństwa. Sama wiesz, Reksio, to Reksio:-) Spokojna muzyczka, brak agresji, a dziecko zajęte. Trochę naiwne teksty narratora. Są tam plansze do kolorowania, pamiętaczki (trzeba znaleźć dwa takie same obrazki), puzzle, jakieś gry na refleks ( trzeba przycisnąć myszą w pojawiające się postaci). Jest też kolejka, której trzeba przestawiać zwrotnice i zbierać ludzi z peronów, ale albo ja nie wiem o co chodzi:-) albo mam trefną wersję, bo ludzie nie chcą znikać z tych peronów:-). Moja mama ma na komputerze \"Wesołe przedszkole Koziołka Matołka\". Też w tym samym klimacie. Nie wiem, czy Ci polecać, bo nie wiem ile to kosztuje? Ja miałam z jakiejś gazety dziecięcej. Zawsze trochę dziecko może się czymś zająć, a nie jest to nic szkodliwego:-) Ale czy takie edukacyjne? Chyba tak. Te puzzle, czy pamiętaczek napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do zdrówka, to dziękuję. Jest już lepiej. Gosia chyba zdrowa, choć sama nie wiem. Gorączka ustąpiła i zastanawiam się, czy nie była to reakcja na szczepionkę. W czwartek zaczęłam jej podawać do picia Ribomunyl. Dawałam przez cztery dni, a gorączka pojawiła się po dwóch dniach od rozpoczęcia podawania. Teraz jest przerwa do czwartku, a gorączka ustąpiła. Zobaczę przy kolejnej serii. A ja nadal funkcjonuję na zastrzykach i tabletkach przeciwbólwych i przeciwzapalnych. W nocy zlana jestem zimnym potem, spać mogę tylko na jednym boku, bo inaczej jestem cała obolała i nie umiem zlokalizować bólu. Nie jest to jakiś mocny ból, tylko takie ogólne rozbicie. Sama nie wiem. Zobaczę, jak leki mi się skończą. Mam nadzieję, że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, co zrobię tej zasr....nej służbie zdrowia Znowu wybieram się zaraz do szpitala. Poszłam sobie pod prysznic, a tu z rany pooperacyjnej zaczęło mi coś lecieć. Po prysznicu zaczęłam sobie wyciskać, a to gęsta, śmierdząca ropa. Leci i leci. Sorki, jeśli kogoś zniesmaczyłam. Przecież to się przekręcić można na gówniany wyrostek. Muszę teraz wieźć Alę z całym ekwipunkiem do mamy (ona też ma swoje zajęcia) i pewnie znowu cały dzień w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Zielna, na pewno będzie dobrze :) Gumijagoda, zielna ma rację, zwerbuj jakiegoś informatyka, to może uratuje fotki. A ja jakaś nie do życia, czuję się, jak bym miała jakąś anemię (choć z robionych kilka tygodni temu badań to nie wynika) - nic mi się nie chce, każdy ruch ręką, czy nogą to ogromny wysiłek, zasypiam na stojąco...Na szczęście Paulinka coraz mniej dokucza, sama się bawi, śpi w nocy... Zmykam coś zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna 👄👄👄dziękuję za informacje.Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia :)Aż mi ciary przeszły czytając twój post. Trzymaj się i nie daj się tym konowałom!!! Pogoda u mnie lekko zgniła:( a w przedszkolu znowu trzeba było coś zapłacić -za teatrzyk i herbatkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda, miło mi bardzo :) Mamusie, znalazłam fajną myśl i umieściłam ją w stopce. Może Wam też poprawi humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamuśki Zielna trzymaj się i uważaj na siebie a co do służby zdrowia to masz rację jest zasr... u mnie dalej kiepsko,jestem osłabiona ,już trzeci dzien mam temp.35.6jak nigdy,pewnie dlatego boli mnie głowa i mi czasem wiruje przed oczami,zrobiłam sobie wczoraj badanie na tą wstrętną bakterię i dodatkowo TSH,morfologię i cukier i żelazo-może mam jakąś anemię,albo łapie mnie jakieś choróbsko,bo tu u nas panoszy się jakiś wirus w okolicy...wyniki dopiero w piątek czytałam co u was i mało co zapamiętałam,lata mi wszystko przed oczami,jedyne co to obejrzałam sobie zdjęcia Gumijagody-powiedz mi skąd wzięłaś taką fajną dekorację tortu?super. najchętniej poszłabym spać,ale mój mąż śpi po nocce a ktoś musi pilnować Pawełka i takie rzeczy. trzymajcie się pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna jak po wizycie? Zuziu stopka świetna:) A co dzisiaj tutaj tak pusto? Asmana gdzie jesteś? Paulka? Brylka? Mamo Zuzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ziewczynki, my calymi dniami na powietrzu, dlatego mnie tu nie ma.Ale w koncu sie pojawilam, zielna mam nadzieje ze u ciebie wszystko dobrze, odezwij sie jak po wizycie???????????u nas po staremu,oliwia coraz to wieksza a wiki tez niezle postepy robi.Oglada od kilku dni bajki na RTL SUPER po niemiecku,dodam ze uwielbiam ten jezyk, no i ona mi przychodzi dzisiaj i mi mówi :Mama ich liebe dich!!!!!!kocham cię!!!!!!!!!!Normalnie przeagentka.Albo siedzi sobie z tatusiem w kuchni a zbyszek naprawia jakas czesc do pralki, no i ona przychodzi do mnie i mowi:mama patrz mam programator i pokazuje mi ta czesc od tej pralki...........i to faktycznie byl programator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WAS dziewczyny ZIelna dużo zdrówka Ja tylko na chwilke przeczytałam tylko ostatnią stronę a resztę może kiedys. Teraz żadko zaglądam bo mam mnustwo spraw do załatwienia. Dzisiaj byłam ze wszystkimi dziećmi u stomatologa i były bardzo dzielne. Jutro planujemy zacząć malowanie mieszkania. Pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się czują moje chore koleżanki? Zielna? E.w.k.a a ty jak się czujesz? Pytałaś mnie o tort,otóż ja należe do osób o obniżonych zdolnościach kulinarnych,ciasta owszem potrafię upiec ,ale za torta wolę się nie brac bo jakby co to i tak musiałabym lecieć do cukierni,więc zapobiegawczo zamówiłam i mi wykonali takie cudo-60zł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki 🌻 U nas dzis byl listopad wiec prawie caly dzien chodzilam spiaca i bez energii. Jutro idziemy po raz pierwszy na bilans zdrowia dziecka, ciekawe jak to tu wyglada.... Ja juz od poniedzialku do szkolu wiec skonczy sie laba i zacznie nauka, w sumie to sie nawet ciesze :D Pamietam o Was caly czas ale naprawde nie mam czasu na zbyt czeste pisanie (nie wypada mi po prostu przy mamie). Juz niedlugo wroce do formy :) Obiecuje :) Dla wszystkich naszych forumowych dzieciaczkow slodkie buziaki 😘, a dla mamusiek cieplutkie pozdrowienia 🌻 Gumijagoda, pozdrowienia dla siostry :) ..... i nie ma za co :) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie gdzie sie podziewasz Marteczka? Nie możesz wygrzebać się ze swojego prasowania? Dzisiaj kolejną porcję zwalczyłam i narazie spokój -do następnego razu:D Widzę ,że piszę sama ze sobą to zmykam, a wam kolorowych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Gumijagoda, ja Ci przesyłam trochę naszego słoneczka (tak mnie teraz razi w oczy, że nie mogę pisać). Zaraz pewnie wyjdziemy się przewietrzyć. Dziś znów zwlekałam się z łóżka ponad godzinę; to moje dziecko jest przekochane - cały czas siedziała koło mnie bawiąc się poduszką i czekając cierpliwie kiedy mama się obudzi :) Ale dziś mam luźniejszy dzień, odwiedza mnie \"siostra\", obiad mam z wczoraj, wieczorem tylko do hipermarketu na zakupy. Pozdrawiam Was cieplutko i życzę dobrej formy, zwłaszcza zielnej i e.w.c.e. 🌻 Acha, odnośnie prasowania. Też wczoraj prasowałam, ale tylko kilka ciuszków, bo ja to lubię robić i nigdy nie mogę nazbierać wielkiej sterty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🌻 Ja dzis celebruje poranek :) Mama zaprowadzila Zuzie do przedszkola a ja kawka i do wanny na godzinke z ksiazka w reku :D Po prostu uwielbiam takie chwile tylko dla siebie, moze dlatego ze tak zadko je mam :) Zaraz jednak pelna mobilizacja bo o 12.00 musze zabrac Zuzie z przedszkola i pojechac na bilansik :) Boziu, az mi wstyd pokazywac polska ksiazeczke zdrowia bo kiedys wylalam cos na nia i wyglada jak ze smietnika.... heh. :( no to zmykam suszyc wlosy i wreszcie sie ubrac normalnie ;) Milego dnia i slonecznych mysli pomimo pluchy za oknem (u nas tez :( ) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAmuśki witajcie. |Pozdrawiam wszystkie Was a zwłaszcza te chorowitki. Nie odzywam się, bo ostatnio mało bywam w domu mamy trochę załatwień a poza tym tak piekna pogoda aż grzech siedzieć. Chociaż dzisiaj już sie schrzaniła. Natalka uwielbia chodzic do przedszkola a ja mam czas dla siebie, chociaż Iza zrobiła sie strasznie rozdarta, nawet w wózku krzyczy jakbym ja ze skóry obdzierała Mamo Zuzi ja jutro na bilans z Natalką. Ide, bo Iza się wydziera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie się wkurzyłam...dostałam z urzędu skarbowego wezwanie do stawienia się tamże w celu weryfikacji zeznania podatkowego, czy coś takiego. Wiem, że to tylko komputer mnie wylosował i ja nie mam nic do ukrycia, ale muszę iść, aby pani miała co robić, ale i tak się denerwuję...Mam na to 7 dni, więc pewnie pójdę ostatniego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×