Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Gumijagoda dla Twojej córci WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!!! U nas piękna pogoda,natomiast ja czuję się fatalnie.Jutro muszę iść do lekarza,bo mam taki katar,że nie mogę oddychać.Na dodatek zaczynam kaszleć.Przypuszczam,że mała też załapała,bo kopie ale nie tak często,więcej odpoczywa.Ja też to powinnam zrobić,ale nie mam kiedy.Tak samo z tym lekarzem,dopiero jutro.Dlatego nie rozpisuję się,bo czeka mnie jeszcze ugotowanie obiadu i może w końcu poleżę.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julio Gumijagody dla Ciebie dużo zdrówka i szczęścia 🌻 🌻 🌻 Ja dopiero wróciłam z Lublina i trdycyjnie walczę z bólem głowy i zmęczeniem. Ale też z nowymi sweterkami dla mnie i córci :) Gumijagoda \"zaraziła\" mnie wczoraj bezsennością i pomimo, iż Paulinka przespała mi wreszcie cała noc (od 20.30 do 6.30) ja nie spałam już od 3 :( A teraz siedzę u \"siostry\" i wcinam pyszne placki zbójnickie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ten ból głowy. Miało być, że wróciłam ze sweterkami, a nie, że z nimi walczę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda-ucałuj Julkę bardzo mocno od wirtualnej ciotki😘!!!!!! Ja byłam dziś w przedszkolu i robiłam paczki na mikołajki.. a potem na zakupach...kupilismy prezenty dzieciakom ...no i ja sobie buty:D A teraz zmykam robić wafle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🌻 Julenka, STO LAT !!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 👄 Luiza, duzo zdrowka!!! Nic mi sie nie chce, od braku swiatla jakiegos dola lapie :( Ja chce sloneczka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję za życzenia dla Julci:D Wspominałam dzisiaj ten szczególny dzień i tak sobie myślę: Rodzi się dziecko ,niesamowita radość i nadzieje na dobrą przyszłość.... Przez myśl mi nie przeszło,że coś może być nie tak:( nie wtedy gdy taka maleńka leżała w szpitalnym wózeczku. Pamiętam jaka byłam szczęśiwa i głos mi uwierał w gardle gdy dzwoniłam do bliskich z wiadomością ,że urodziłam córeczkę 2850gr i 50cm:) Cieszę się ,że ją mam- pomimo przeróżnych kłopotów. Luiza zdrówka 👄 Zuziu :D ty zawsze wiesz jakmnie pocieszyć:) Mamo Zuzi musisz mocniejsze żarówki zamontować;) Zielna Marteczka❤️ Bardzo się cieszę ,że nasz topik istnieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
GJ dla Juleńki 100 lat oczywiście bukiet 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 U mnie pod blokiem wreszcie zrobili pożądek i mam ładniutkie krzaczorki ;) Na kolacje naleśniczki z jabłkiem chce któraś bo jeszcze uchowałam przed mężem żarłokiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje brzdące już dawno spią:D Mąż na piłce nożnej.. A ja ...zaraz kapiel i czywiście \"Magda M\":D... Luiza-odpoczywaj jak tylko możesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak wszystkie buty sprawdzają, albo pod poduszka próbują się doszukać prezentów. Gumijagódko życzenia dla Ciebie - spóźnione i dla córuni też dużo uśmiechów, i samych radosnych chwil. Pozdrawiam wszystkie Was nie piszę więcej, gdyż jestem zjeb....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Ostatnio mąż zaprowadzał Kamilka do przedszkola...a dziś miałam zrobić to ja..ale nic z tego bo mały nie chciał ze mną iść tylko z tatą..ale mi się przykro zrobiło😭 Ciekawe co bedzie jutro rano?..mąż bedzie w pracy..Miąłyście kurcze takie przypadki?buuuu... Jak tam?przyszedł do Was Mikołaj?Kamilkowi przyniósł kręgle,Damiankowi perkusję , mi kosmetyki a męzusiowi browarki(sam sobie wybrał taki prezent) Idę robić śniadanko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U nas też oczywiście Mikołaj był :) Część zabawek Paulinka dostała już wczoraj, ale i tak dziś jeszcze nie może dojść do siebie, nie wie, czym ma się bawić: żółwikiem, który chodzi i śpiewa, upragnionym małym konikiem, czytać książeczki, czy iść się kąpać z nową kaczuszką :D Ja też coś dostałam, ale nie zdradzę co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoooow hoooow:D Witam Mikołajkowo,u mnie pod poduszką druga poduszka:( Dzieci to chyba zawrotu głowy dostaną od słodyczy:) ASmana dzięki❤️ Marteczka i Zuzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielka kupa prasowania już za mną :) Paulinka śpi :) Teraz pora na kawkę :) i słodycze od Mikołaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po spacerku :) I gdybym nie wiedziała, co to za miesiąc powiedziałabym, że wiosna idzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez już po spacerze:D....cudna ta pogoda..dziś w radio słyszałam że w od 18wieuku nie mieliśmy tak ciepłej jesieni:D:D:Di dobrze:pmi w to graj bo ja ciepłolubna jestem.. Kamilek już w domu...zachwycony jest mikołajem i prezentem..choć po prezent jak większosć dzieci nie podszedł..hihihi..ale podobno się nie bał:) Dobra..czas na pomidorówkę.no i muszę zrobić na jutro ciasto..mam w końcu urodziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewcztynki. my tez po mikołaju. dzis bylismy u mamy,wiec nie pisałam. wiecie moze cos na temat wiotkosci krtani? pogoda cudowna, mi tez sie podoba. ale sie dzis napchałam cukierków, jak dziecko:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny. My też po mikołaju i po torciku:) Monika ,mój Bartuś urodził się z wiotkością krtani i po kilku wizytach już mamy pewnośc ,że wszystko zarosłło się tak jak ma być:) Jest to niegroźna przypadłośc. Czyżby twój Miłoszek tez to miał? Bo u Bartusia stwierdziła to laryngolog zaraz po jego narodzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Dla Marteczki z okazji urodzin 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻Życzę Ci przedewszystkim zdrowia ,bo reszta jakoś się ułoży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Marteczka, ja bym do tego Gumijagodowego zdrówka dodała jeszcze dużo dużo uśmiechów 🌻 STO LAT 🌻🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu-😘uśmiechu mi ostatnio nie brakuje..mam super nastrój..może przez tą pogodę:D:D:D...dziękuję bardzo! Gumijagoda-właśnie odebrałam pocztę...to dla ciebie:🌻:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka wszystkiego najlepszego!!!!!! A u nas brzydko i pada.Wczoraj byłam u lekarza,stwierdził,że to przeziębienie.Przepisał mi lekarstwo i kazał leżeć.Co właśnie robię.Chociaż troszkę oszukuję,bo obiadki muszę gotować.Wczoraj był mikołaj i Kuba dostał lokomotywę od nas,więc po przedszkolu miałam trochę spokoju,bo cały czas sie nią bawił.W przedszkolu mikołaj dopiero jutro.Dzisiaj mają spotkanie z jakimś poetą.Idę szybko ogarnąć domek i muszę iść jeszcze zapłacić za przedszkole a potem po Kubę,więc kończę.Zdrówka i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🌼 Marrteczka wszystkiego najjjj naj lepszego.duzo zdrówka, zdrówka i miłoosci!!🌼❤️🌼❤️ Gumijagódka, dzieki za info. tak Miłoszek ma ta wiotkosc krtani, ale nie wiem od jak dawna, bo dopiero niedawno sie o tym dowiedziałam,wczesniej sie zamartwiałam, bo myslałam ze on jest chory i ze too w płucach mu tak charczy, ze ma tam jaka flegme czy co. chodzilismy do lekarza prywatnie to nam nie powiedziała, a w osrodku odrazu. jak widac nie zawsze to co płatne jest lepsze ... u nas tez okropna pogoda.. my niedawno wstalismy...:-) pije kawke i szybko robie sniadanko:-) MIŁEGO DNIA❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna.33/Małgosia-31.05.2002-4 l., Ala--09.11.2005-12 ms. pomorskie Gumijagoda.29/Julka-5.12.2000-6lat,Bartuś-15.09.2005.13m-cy Dolny Śląsk Luiza....28.../Jakub-17.05.2002-4 lata............../Krakowskie Monika....../Nikodem--15.08.2003; Miłosz-17.07.2006..małopolska Brylka.29 /Ola-20.06.2001, Marcin i Przemek 25.11.2002......./ Elbląg VIKI2...28/ Wiktoria--25. 04.2004..,Oliwia--01.05.2006......../Krosno MARGARET777..26/ Iza 01.08.2003-3l, Ola 02.02.05-16ms./małopolskie Zuzia 30/Paulinka 23.03.2005....................lubelskie Asmana.26...Natalia30.09.2002,Iza29.04.2006................../Olsztyn Marteczka77.28...../Kamilek-16.09.2003amianek-10.04.2006/Lublin Patipaula-/Patrysia i Paulinka 22.04.2000........................./Gdańsk Mama_zuzi-26/ zuzia- 07.05.2002 - 4 l........................./ Göteborg Mamka/Magda 26/mama Alanka - 06.04.2006................./Warszawa E.w.k.a-Pawełek 08.09.2003 ............................./okolice Krakowa Paula24 - Patryk 01.06.2006 ......................................../ Poznań Cypryjskie słoneczko/Weronika 06.01.06................./Limassol KAWKA54..26./Oskarek01.06.2002,Maksiu09.08.2004.../WAŁBRZYSKIE Kala23 - Jakub 29.09.2003, Oliwia 15.05.2006............../Płoc proszę o dopisanie sie kogo nie ma🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×