Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Oj swiatecznie bardzo, tylko sniegu brakuje :) Az dziwnie szybko wszystko tu sie dekoruje na swieta :) Marteczka, ciesze sie razem z Toba :) Gumijagoda , ja tez jestem ciekawa tylko nie mam twojego gg :( Ja wciaz prawie nie mowie, i jest mi z tym bardzo dobrze :D Wyluzowalam bardziej ze wszystkim i zwlam sie rozpieszczac mezowi :D Calusy i dobrej nocy dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.dzis miałam bardzo pracowity dzien, az mi ręce odpadaja.. powinnam juz spac, ale jak tu odejsc od komputera, kiedy nie wiadomo czy jutro net znowu nie nawali.. strasznie sie za wami stęskniłam.❤️ u mnie w porzadku, wróciłam na studia, postanowiłam nie brac urlopu, tylko ciagnac to dalej.własciwie to zostałam namówiona przez tesciową,.., narazie nie załuje, ciesze sie bo sobie troszke odpoczne od domu:-) kolejna nowosc to to ze moje maluchy wkooncu chodza wczesniej spac..bo dawniej to szły koło 11ej, zwłaszcza malutki.. dobranoc. miłej nocki.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,Już połowa tygodnia:D Dzisij śledzik:) Monika pozdrawiam i gratuluję sukcesów,a przedwszystkim powrotu na studia,podziwiam Cię.🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżbym coś namieszała? Jutro andrzejki,potem adwent ...to chyba dzisiaj ten \'\'śledzik\'\'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GJ, śledzik to przed Wielkim Postem:-D A dziś to chyba właśnie obchodzi się imprezy Andrzejkowe (tak przynajmniej wyczytałam na onecie, bo wcześniej myślałam, że jutro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jak już pisałam byłam wczoraj u logopedy..i pani powiedziała że oczywiscie tzreba Kamilka obserwować jak mowa bedzie postępować..ale taki rozwój do 5 roku zycia jest w normie i ona uważa że to proste opóznienie mowy bo \"chłopczyk jest FANTASTYCZNY,komunikatywny,rozumie i nie ma co szukac dziury w całym.i trzeba głównie uspokoic mamę\"...:D:D:D.... Powiedziała żebyśmy się udali do psychologa,żeby go ocenił i zrobił testy ale ona uważa że będzie ok:D:D:D Fakt,że Kamilek był bardzo grzeczny i pięknie się bawił:)A nawet próbował wejsć do niej na kolana-hihihi Mówię Wam -jaki kamień spadł mi z serca... Siedzieliśmy tam 1,5h...pani wyjaśniła nam jak powinniśmy z Kamilkiem rozmawiać tzn.nic nie ywmuszać,nie uzywać słów\"powiedz.powtórz\" itp...,nie używać zdrobnień... Kobitak widać ze ma podejście do dzieci...cieszę się ,że poszlismy do ośrodka wczesnej interwencji bo tam podobno znają się na rzeczy..nie będę miała uczucia że coś zrobiłam dla swiętego spokoju... Teraz czekamy na psychologa ale już specjalnie mi się tam nie śpieszy..:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha-oczywiście będziemy sie pokazywać u logopedy jak tylko często się da,że by go troszkę\"stymulowała\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek kurde, ze mnie jest głupia matka. Sadzalam Marcelka na siłę, a on przecież jest wcześniaczek (25 dni przed terminem). Dziś zaczęlam czytać książkę \"Matka i dziecko\" i tam wyraźnie jest napisane, że trzeba wcześniakom doliczyć każdy dzień życia plodowego. Mam wyrzuty sumienia... czy u was też taka mleczna mgla???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczko, bardzo fajnie, że się uspokoilas, rzeczywiście, nie ma co szukac dziury w całym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka :D Ferka, u nas na szczęście już zaczęło się przejaśniać, a to dlatego, ze....pada mżawka :( A z tymi ostatkami i śledzikami, to możecie się spokojnie bawić do soboty do północy :D Bo potem to już Adwent. My właśnie w sobotę wybieramy się do Andrzeja na imieniny :) Dziewczyny! Pomocy, bo zwariuję!!! Moja Paulina chyba przechodzi jakiś kolejny etap rozwoju, czy coś (Kasia psycholożka może będzie coś więcej wiedziała ;) ). Po pierwsze kompletnie przestała się słuchać, teraz np. zwykła zmiana pieluchy to koszmar - albo muszę ją pół godziny przekonywać i czymś skusić, albo ubierać na siłę. Ponadto ignoruje wszystkie moje zakazy i broi, ile tylko się da. Boję się pójść do WC, bo nie wiem, co zastanę po powrocie. Bawi się ładnie zabawkami, a jak tylko zniknę jej z oczu łapie za wszystko, co niedozwolone. A niech tylko spróbuję na nią krzyknąć, to podnosi taki wrzask, że uszy bolą :( I pomyśleć, że niedawno była taka potulna i posłuszna ;) Cieszy mnie, że zaczyna dużo mówić, ale połowy nie rozumiem i ona się denerwuje, że nie wiem czego chce. I \"niestety\" nadal jest na etapie uwielbiania mamy, więc jak jestem w domu, to nikt nie może się nią zajmować , tylko mama! Dobra, nie nudzę już! W końcu wszystko jest do przeżycia, więc i u nas się zmieni. Będzie drugi dzidziuś, to nie będę miała czasu na rozmyślania, co jest mojemu dziecku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu u mnie dopiero Bartek jest dzieckeim wymagającym mojej uwagi:) Julka przy nim to było złote dziecko. A z tym śledzikiem to chyba dałam plame:( Zielna to jutro nasi Andrzeje świętują?;) Ferka no coś ty ,nie rób sobie wyrzutów ,tylko pamiętaj na przyszłość ,nie poganiaj dziecka ,samo musi chciec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam, że jutro, jak codzień, sama będę balować:-), a mój Jędruś zabaluje gdzieś z jakimś agregatem chłodniczym:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki, chciałam zmienić stopkę, weszłam w preferencje i wyskakuje mi to: Nastapil blad w czasie wykonywania zadania. Nie okre¶lono identyfikatora użytkownika. Co ja źle robię?!!! Wcześniej nie miałam takich problemów:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! my wybieramy sie dzis do szczepienia..dla mnie to duzy stres, bo nie lubie chodzic do naszego ośrodka zdrowia.za panią doktor tez nie przepadam.. u nas tez straszna mgła. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babeczki :) Ja po szkole a we lbie nawala stado sloni :( Zaraz sie chyba na chwile poloze ale nie moglam nie zajrzec na Kafe.... Monika 🖐️ fajnie ze jestes i ciesze sie razem z Toba ze wrocilas na studia 🌻 Jest nas teraz dwie :D Napisz koniecznie co studiujesz! Zuziu, tu Pani psycholog ;) To normalny etap rozwoju, dziecko zaczyna odkrywac swoja indywidualnosc i chce probowac na wszystkich dzialanie magicznego slowa\" nie\" i przekory. Mozesz sprobowac metody kija i marchewki lub bardziej humanistycznej : dawanie dziecku wyboru (czyli jak chcesz ja przewinac to daj do wyboru \"chcesz ta pieluszke zielona czy ta niebieska?:p ) na wiekszosc dzieci dziala ale nie zawsze, tylko jak im sie chce :p Minie :D A potem wkroczy w okres zwanym \"BUNT DWULATKA\" hihihi i znow bedziesz miala robote :D Ferka, tak jest z nami mamami ze chcemy miec jak najszybciej dzieci siedzace, potem chodzace, mowiace a potem potem jak juz to wszystko umieja chcemy aby znowu bylo malusie i lezalo slodziutko w wozeczku... ja tesknie bardzo za tym okresem jak Zuzanka byla mala... Gumijagoda, dzieki zaraz wlacze gadu i puszcze zajawke :) Marteczka, ciesze sie :D 🌻Zielna, zrob konkurencje agregatorowi :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×