Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Ale jestem zakrecona:) przecież to przedostatni wtorek:D Marteczka czyżby tej nocy Damianek nie dął Ci spać a nie wizyta w kurniczku?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gj-najpierw wizyta w kurniczku a potem..........................mały się obudził ok.1ej i praktycznie nie spał do 4ej....buuuuu.......a o 4ej już wstaliśmy bo Kamilek była wyspany........buuuuu......... Miałam zamiar położyć się w dzień ale już widzę że ochota mi przechodzi....jakoś kiepsko mi idzie spanie w dzień...też tak macie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyłka-Kamilek był wyspany o 6ej..i o tej wstaliśmy..... ......chyba jednak powinnam się na chwilkę z małym położyć:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No, ja dziś odwrotnie niż Wy - wyspana :D Paulinka obudziła się o 6, ale to tylko na chwilę i jeszcze pospaliśmy prawie do 8 :) A teraz mąż z cócią oglądają bajki, a ja znikam na zakupy...brakuje mi jeszcze prezentów. Zielna, koniecznie zrób zdjęcie tej chooooooinki i nam pokaż ;) Izunia, te kwiatki wspisuje się, np. tak nawias [ i w środku słowo kwiat i zamknąć nawias 🌻 tak samo serce, kiss, czesc .... reszta jest opisana na tej stronie o emotikonach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc babeczki, chyba dziś biomet niekorzystny (tak mowi zawsze mój kuzyn, jak mu się ic nie chce robić:) , ale poważnie, to chyba naprawdę niekorzystny, bom wyspana, a jednak nie:) mój Marcelek się na cycusia obraził znów:( chyba mam coraz mniej pokarmu przez te nowe dania, posmakowały mu i sporo zjada zupki i kaszek, a po cycusiu niespokojny, wierci się, dopiero jak mu dam popić Bebikiem, to zasypia... miłego wtorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mile panie!! :D No a ja pierwsza samotna noc mam za soba :P Nie bylo tak zle,,Maly poszedl wczoraj szybciutko spac,a ja do kompa,,myk,,,:) Obejrzalam sobieAmerican Pie 5 ,jak jeszcze nie widzialyscie to polecam,,mozna sie usmiac :D A dzis wstalismy o prawie 9,mezu wrocil o 6,30 z pracy i spi,,,teraz maly oglada bajeczke,,robie sniadanko i mykam na zakupki,,,;) Zuzia30,dzieki za podpowiedz,,😘 🌻 ❤️,,sprawdzam czy mi wyjdzie,,,;) :D :P I jeszcze 3 nocki ma mezu,,jeszcze 3 noce bede sama,,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :D Dziś mam świetny humorek, czemu?? A no dlatego że Oliwcia bardzo ładnie spała a po drugie byłam z Kubą u logopedy dziś i pani stwierdziła że \"rozwija sie prawidłowo pod względem neurologiczym nie jest opóźniony ani autyzmu nie ma bo to by było od razu widać\" Także bardzo się cieszę, kamień spadł z serca, i stwierdziła że da się wszystko dopracować tylko trzeba ćwiczyc:rybki, koniki itp trzeba z nim robić :D i może dlatego tez tak ma, bo ma podniebienie gotyckie (o ile nie pomotałam nic) a wtedy dzieci podobno maja tak z mową ciężej Buziaki dla was 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 i kwiatki 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Iza :D Kala, świetna wiadomość tuż przed świętami...😘 dla Ciebie i Kuby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a ja siedze w szkole i sie nudze. Zostalo juz tylko 5 osob przed swietami. Kazdy kto moze ucieka na swieta do swojego ojczystego kraju. Tak wiec nudno i zimno :( :( :( Jeszcze tylko jutro i przerwa do 11 stycznia!!! chyba sie posikam ze szczescia. Jesli ktoras z Was kiedys bedzie smiala narzekac ze jej nudno \\zle w domu z dzieckiem to nie recze za siebie!!!! Ja chce do domu z dzieckiem ;) i do garow!!! A tak mam i tak dom z dzieckiem na glowie przez polowe czasu, gary rowniez, sprzatanie i jeszcze te szkole i dojezdy ktore zabieraja mi okolo 2 godzin kazdego dnia :O No, to sie pozalilam, od razu mi lepiej :D :D :D Odezwe sie pozniej. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha, każdy chce, czego nie ma, tak to już jest, ja dziś wylam do męża, że chcę iść pracować (mamo zuzi, też do budy, czyżbyśmy miały ten sam zawod???), bo mały nam zaczął ząbkować chyba, nosiłam go dziś 4 godziny (a waży 9300). No właśnie, poradźcie, jakie są najlepsze sposoby na bolesne zabkowanie. mam żel Calgel, ale chyba nie jest najlepszy...Gryzaczki też nie zdały egzaminu niestety, Help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Zuzi. Ja od stycznia do roboty, a do tego chłopa rzadko mam w domu, więc, z taką perspektywą i do tego obecnie z opiekunką od czasu do czasu, w żadnym wypadku na razie nie narzekam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Ala od dwóch dni nie do wytrzymania, a ja mam nadzieję, że to ząbki:-) Je tylko parówki i bułki i to też zwalam na zęby i mam jedynie nadzieję, że jej niedługo minie:-) Ferka, uzbroj się w cierpliwość, bo te zęby to jeszcze jakiś czas będą się wyrzynać;-) W najgorszym wypadku możesz ulżyć jakimś środkiem przeciwbólowym. I są jeszcze jakieś czopki homeopatyczne, takie uspokajające, także przy ząbkowaniu, ale nie pamiętam jak się nazywają. Chyba jakoś na literę \"V\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najlepszy zel na zabkowanie na swiecie to DENTINOX :D Dzis moj serialowy wieczor i na sama mysl sie ciesze :D Ferka, masz racje. Idz kobitko do pracy, popracuj a potem z przyjemnoscia po jakims czasie zapragniesz drugiego bejbisa aby w domciu znow miejsce pogrzac :) Ferka ja pedagog, ale na razie doksztalcajacy sie jeszcze , a Ty? Ide kapac Zuzke a potem serialik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo zuzi pani logopeda powiedziała że od stycznia żeby zapisać Kubę do pedagoga-po co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor milym Paniom:D 🖐️ No a ja znow wieczor w samotnosci,mezu znow na nocce,,maly juz spi,,polozylam go o 20.00,bo juz na oczy nie widzial,byl strasznie zmeczony,, I tak se chyba mysle,ze se piwko z soczkiem wypije i jakiegos fajnego filma se zapodam ;),,bede miec wieczorek tylko dla siebie,,;) ,,Ok,,kolorowych,,🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia, jak Cię to pocieszy to mój też dziś pracuje na nockę :( Paulinka już śpi prawie 2 godziny, ale nie wiem, czy będzie to spokojna noc, bo zaczął jej się katarek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo zuzi-ja pani od polaka i niemca;), ale do budy to za bardzo nie chce mi sie wracać, bo tam mało płacą, no ale zobaczymy, jak młody skończy roczek, może znow pójdę \"nauczać\";) zakupiłam czopki Viburcon już dawno, podawalam malemu, jak bolal go brzuszek, no to teraz też trzeba bedzie aplikować. cholerka, czekałam dziś na \"Magdę M.\", a tu nic! odkąd siedzę w domu, oglądam seriale, rozwijam sie należycie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, w zasadzie nie mam pojecia po co 3 letniemu chlopcu pedagog. Byc moze tak jak w przypadku Marteczki Kamilka chodzi o ustalenie lateralizacji 🌻 Nic innego nie przychodzi mi do glowy... Ferka, kurcze nie dziwie ci sie ze nie chcesz wracac do szkoly, ale moze jeszcze Ci sie zachce, jak malutki Ci w kosc da ;) A propos, uwielbiam niemiecki!!! Zanim zaczelam uczyc sie szwedzkiego mowilam biegle a teraz tak mi sie pomieszalo ze za kazdym razem jak chce cos powiedziec wskakuja mi szwedzkie zamienniki :D mam nadzieje ze mi sie odwroci :) Ja tez sie wkurzylam ze nie puscili Magdy M, moj ulubiony serial, buuuu 😭 A teraz dobrej nocki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, mój też ulubiony ostatnio, tylko wolalam pierwszą serię, bo tam było więcej Małaszyńskiego . kurcze, ale ten facet jest przystojny, ojejejejej!!dobra, zmykam, bo mąż zobaczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki ;) Dzieciaczki śpią a ja szukam przepisu na krem do w-zetki bo mam zamiar zrobić na święta-znacie jakiś?? A tak wogóle jakie ciasta jeszcze robicie bo pomysłów nie mam a nie chcę żeby było ciągle to samo :( Oczywiście poza serniczkiem moim ukochanym bo to podstawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde,,,maly pospal 40 min, i wstal jak nowo narodzony :( i zas nici z wieczorku dla mamusi,,,Wczoraj bylo to samo,,maly spal poltorej godzinki ,a pozniej prawie do 12 lezal ze mna w lozku i czekalam az zasnie,,Nigdy tak nie robilam,nigdy go nie usypialam,zawsze go zanosilam do jego pokoju,kladlam do lozeczka,buzi na dobranoc i wychodzilam. Moze tak wplywa nieobecnosc taty,,bo pierwszy raz odkad mamy malego mezus ma nocke,,Wczoraj tak bylo,,i dzis juz czuje w kosciach ,ze znow bedzie to samo,,:( Ok,,juz nie marudze,,,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala,,a ja jak robilam w-z to zawsze szlam do sklepu i kupowlam W-Z dr, Otkera,,jest rewelacyjna,,;) i juz z kremem ;) Polecam,,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to jeszcze raz ja,,:( Ani nie mowcie o tych serialach,,najbardziej nie umie przezalowac M jak Milosc,nie mam tutaj polskiej telewizji,,i napewno miec nie bede,,Mezu jest strasznie przeciwny,twierdzi,ze bede sie \"uwsteczniac\" bo wtedy zamiast osluchiwac sie angielskiego,to bede non stop polska telewizje ogladac,,,i ma racje ,,bo pewnie by tak bylo,,,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×