Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

kalusia,,ja gotowalam godzine,to pozniej gestnieje,gotowalam na malusim ogniu,jak chcesz to sprobuj krocej,moze nic nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dzisiejsza noc była spokojna tylko że Kamilek wczoraj wieczorem miał znowu 38,5...Ale przy wirusówce tak bywa...zobaczymy jak będzie dzisiaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam pobudke ogłosić;) Witam wszystkich:) Dzisiaj mój brat kończy 23lata,a pamiętam jak go mama przywiozła ze szpitala:)w takim żółtym sweterku:)i jak sie cieszyam wtedy,później już troche mniej:P Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobrry., kój malutki poszedł wczoraj spac o północy, urrwis jeden, :-) a drugi od czwartej nie spał i męczył mężusia,więc biedak nie wyspany poszedł do pracy.. ja tez zaspana, dzis jade do krakowa , wracam w niedziele, wiec życze wam miłego weekendu.!!🌻🌻🌻 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ Mamusie 🌻 Juz mi sie nie chce wstawać do tego przedszkola , tak bym chetnie pospala troszku :) dłużej oj oj marzenia..... No ale , dobrze ze sa jeszcze takie dni jak Piatek,Sobota i Niedziela. Hurra :) Hurra ale sie wyspie normalnie wstane o 10 a co mi tam, musze odespac:):):) A i Wiecie co Moje Drodie Mamusie?????? Koncze z paleniem , troche musze sobie po walczyć HA :):):):):):) Mam nadzieje ze mi sie uda z tym swinstwem , bo jak nie to juz nie wiem jak to rzucic :(:(:(:(:( No ale jestem dobrej mysli:):):) KOCHANE MOJE MILEGO DZIONKA WAM ZYCZE 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻-y dla Was pa pa pa GoyaCh Czesc Mamusiu !!!!! 😘 buziaki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobitki ;) Marteczka wytrzymaj kochana już nie długo minie choróbsko, zdrówka chłopakom 😘 Gumijagoda babo ty :P Izuncia 🌻 dzieki że dopisałaś bo bym się nie połapała że to ma gęstnieć :( Wczoraj jak męża nie było to rozjechało się łóżeczko Oliwci oczywiście przy Kuby pomocy więc ja sama w domku z dwójką dzieci ehh klej i młotek w dłoń i do dzieła.Szlag mnie trafiał bo ciągle coś mi dzieciaczki ruszały, nie mogłam bidna w dziurki trafić kołkami, rozpłakałam się ale wreszcie zrobiłam. Mąż wparował do domu jak poparzony, myslał że tu wszystko bedzie rozłożone na części pierwzsze a tu łóżeczko stoi pięknie złożone i na dodatek jeszcze opóściłam na sam dół bo miała po środku i się trochę bałam jak stawała :D:D:D:D:D:D:D:D Aha nie pisałam chyba że Oliwcia bokiem chodzi, już gdzieś od ok 1,5 tygodnia :D Dobra kończę te moje wypociny, tubisie sie skończyły więc dzieciaczki już krzyczą (Oliwcia też ogląda hihihi) papatki miłego dzionka 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nie wiem, czy zdążę się tym razem wpisać do końca, bo od rana prąd nam wyłączają :( Ale wiecie co? Ja dziś nie dołączę do Waszego klubu smutasów :P A co mi tam......W końcu ktoś musi te rozweselające terapie przeprowadzać na gg ;) Choć nie jestem pewna, czy Basi wczoraj tak naprawde pomogłam.... 🌻 na pocieszkę Izunia, fajny słonik:) Zielna, mamo Zuzi, Kala, Marteczka 😘 Ksenka, moja kolezanka właśnie rzuca palenie...wczoraj jako motywację kupiła sobie mikrofalówkę jako motywację... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, trochę mi się pokręciło z tą motywacją, ale to dlatego, ze mała mi tu stoi obok i domaga się uwagi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze na dodatek pominęłam Monikę 😘 🌻 Miłego weekendu kochana 🌻 No, chyba już teraz wyczerpałam limit wejść na topik w dniu dzisiejszym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza.
dzien dobry pania tez u was byl cala noc taki straszny wiatr?? myslalam ze mi ona razem z zaluzjami powyrywa:) malutki sie bal i tylko cala noc przy mnie spal.a jeszcze rano sie obudzilam to antena calkowicie przekrecona... a ja przy porannej kawce musze cos ogladac zeby dosjc do siebiebie:) ps Jak ktoras chce wspanialy naprawde przepis na ciacho to powiedzcie zancie moze ten co sie robi z mleka kondensowanego ? wspaniale naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🖐️ Kobitki,,co Wy spac nie umiecie,czy co?? ;) :D Pozdrawiam 🖐️ i ide dalej spac ;) w nocy tak wialo,ze masakra,mialam wrazenie ,ze mi dach wyrwie,,:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie nowe MAMUSIE🌻🌻🌻 Izuniu-ja uwielbiam spać...:P Co Wy jestescie takie smutaski?????Dziewuszki przecież mamy nasze skarby...to co najważniejsze w życiu....:D:D:D:D:D Ja czekam na męża =wraca dziś po nocce:) Chyba sobie dziś zwieję na troszkę z domu i pójdę do fryzjera...pomyślę jeszcze...no ale teraz czas już zrobić naleśniki..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w porze obiadowej:) Uśmiałam się dzisiaj w przedszkolu,poszłam z Bartkiem po JUlke jak zwylke wszystkie dziewczynki obskoczyły Bartusia:)Jedna z nich mówi do swojej mamy ,że ona chce żeby jej urodziła takiego braciszka ,mała prosiła matkę ,prawie płakała,że ona chce też takiego samego mięc w domu:) Marteczka masz rację ,zazwyczaj nie doceniamy tego co mamy ,zamiast się cieszyć z tych małych radości:( ale takie życie ,że są i doły:( POzdrawiam mamuśki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziecwczyny... Gumisiu i Marteczko, znacie moje sprawy. No i wlasnie takie jedno widmo przeszlosci sie pojawilo ponownie na haryzoncie i straszy sadem. Wiec znow nerwy, mecenaska i ... straszne to wszystko. Ale to dla wlasnie tego najukochanszego skarba Zuzi ... Staram sie myslec pozytywnie, ale to czasem bardzo bardzo trudne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie upiekłam cebulaczki - takie ciasteczka z cebulką, mniammmmmm...........w sam raz do piwka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu trzymaj się❤️mam nadzieję ,że w końcu Ci się uda i będziesz mogła cieszyć się spokojem. Zuzi Izunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to ? wszystkie babki weekendują?:) DZieciaki pomyte ,niestety jeszcze nie śpią:(,mąż zaplanowany wieczór przed tv a ja..... Sobie poczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo_zuzi -to dla ciebie❤️❤️❤️..spokojnie...będzie dobrze... a ja byłam dziś u fryzjera...i mój mężuś ma zupełnie inną babkę w domu:P Zmykam bo mi się naleśniki z serem przypalą na maśle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka , Gumijagoda 😍 Nawet nie wiecie jak takie slowa dobrze na mnie dzialaja. Dzieki!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodka, maz mi przez ramie zaglada wiec nie dam rady swobodnie popisac... :( Jak tylko bede miala okazje to zapukam do Ciebie 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu rozumiem:( Trzymaj się cieplutko i bądź dobrej myśli. Kala gdzie jesteś?????????????Rafaello robisz? Zuziu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki ;) wreszcie mogę sobie spokojnie usiąść i reddsa wypic. Dziś po raz pierwszy pojechalismy z Kubą na basen,Oliwcia została z dziadkami i nieźle dała im popalić :P Z Kubą się niesamowicie wybawiłam-żadne z nas nie potrafi pływać- albe było super. Na poczatku troszkę sie wystraszył jak zjeżdżał ze ślizgawki bo tatuś nie złapał go ale potem wkroczyła mamusia i już wszystko było oki. Kuba w zwiazku z tym padniety i zasypia z ciastkiem w ręku hihihihi {kwiat]{kwiat] {kwiat]{kwiat]{kwiat]{kwiat]{kwiat]{kwiat] Mamo zuzi ja nie w temacie ale trzymaj się kochanieńka 🌻🌻😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!?My wstaliśmy już niestety o 6...a mąż właśnie pojechał..:( Więc sobotnia pobudka!!!!!!!!!!!!!!Gumijagoda-zaspałaś????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×