Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Gość iza24.
gumijagoda mozesz oglosic juz pobudke ja ja w nocy mialam co 2 godziny jestem wykonczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam powiedziec ,ze bylam tu pierwsza dzis!! Ale jak zaczelam wpisywac ,zrobilam znow litenie,,to w ostatnio zdaniu moj net powiedzial swoim slicznym glosikiem \" goodbye\" i wszystko szlag trafil cale moje pisanie :p :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza24, dokladnie tak robialm,ze mylam zeby zawsze przy malym,,i on tez chcial,wyywal sie,ze chce myc,,wiec mu chcialam myc,to zaciskal zeby i ani rusz,,chcialasam,, Wiec dawalam mu szczoteczkei wtedy kubany mi dawal na zeby ,chcial mi myc,,a sobie czesal nia wlosy,,,I takie bylo mycie zabkow,,a jak juz chcialam mu pomoc myc zabki jego raczka,,to wrzask tylko byl i nic wiecej... Gumijagoda 🖐️ a oglaszaj pobudke,,biarac pod uwage,ze umnie jest godzina do tylu ( u mnie dopiero 9,38) to i tak dluzej nie spie od Was :p Iza,,ja tez zaraz robie sobie kawuche,,,gumijagoda,,dolaczasz sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Gumijagoda 😘 Niestety, nic więcej nie napiszę, bo zbyt dużo gorzkich słów ciśnie mi się na usta, a nie chcę Was obrazić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza24.
izuniaz skad ty jestes ? wogole dziewczynki skad piszecie bo ja z niemiec z okoloc monachium moze ktoras z was jest moja sasiadka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki 🖐️ U nas leje od rana także na spacerek nie mamy co liczyć :( Zuziu co jest, zasmuciłas mnie :( 🌻 Gumijagódko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam jakiś podły nastrój,nie wyspałam się i chyba dlatego,chodzę jakaś rozdrażniona i wszystko mnie denerwuje,a najbardziej mąż:( Dostałam smsa od koleżanki i trochę mi lepij,poradziła mi żebym się wypłakała to mi ulzy...tak, tylko jak zaczne płakać to w domu pomyślą ,że coś ze mną nie tak ,przecież nic się nie wydarzyło:( POgoda barowa,nawet nie ma jak wyjśc żeby odreagować:( Oczywiście obiad sam się nie zrobi ,więc pół dnia w kuchni:( Mam nadzieję ,że u was lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza24.
a lubisz slodycze??? to sobie cos zajebiscie slodkiego zjedz zawsze to pomaga albo sobie cos kup.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Cos widze humorki nietego :( Szkoda :( Zuziu, co sie stalo ????? 😭 Iza, popatrz w tabelke to zobaczysz skad wszytkie jestesmy :) I sama sie oczywiscie wpisz!!! A z tymi zabkami to swieta prawda! Ja moja przymusilam od poczatku a teraz zabki perelki ma :) Tylko raz byla na przegladzie i dopiero ma kolejny za rok. Aha, a dajecie maluchom krople z fluorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZa ja nie lubie słodyczy:ja je kocham:Dale dzieisaj wcale nie mam na nie ochoty:(chyba chora jestem. Wyszłam z dziećmi trochę na spacerek i ciut mi lepiej. Mamo Zuzi mam te krople, kiedy się je podaje? Bo mam w domu ,ale ulotka jest po niemicku. Zuziu moja kochna 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza24.
moj synus od urodzenia dostaj tableteczki o nazwie zyma fluor tutaj dzieci dostaja od urodzenia te tabletki w polsce wiem ze nie ze trzeba sie o nie zypytac lekarza a tu dostaje je w aptece za darmo wygladaj jak tabletki antykoncepcyjne bo sa numerowane dniami tygodnia .ale co z tego jak moja dzidzia i tak ma problemy ale tak jak mowie nie karmcie juz dzieci ktorym sie zabki wybily.ja juz tego bledu nigdy nie popelnie ,pragne miec 2 dziecko i napewno bede je piersia karmic ale tylko do momentu jak sie pojawi 1 zabek.wszyscy mowia karm tak dlugo jak to tylko mozliwe nawet do 3 lat!! gowno prawda dziecko tak naprawde mleko matki wykozystuje w pierwszych 6 miesiacach!!!!bo potem mozna dziecku podawac inne pokarmy.ja chcialabym was ostzec bo szkoda mi tych malenstw gdy jestem u dentysty z moim cudem ktore sie tak bardzo boi a ja jestem bezsilna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki Gumijagoda :( Calkowicie zakrecona jestem :) Z tego co ja pamietam podawalam zuzi jak miala roczek, co drugi dzien po 1 lub dwie krople. Lekarka to ustala indywidualnie gdyz np w naszym rejonie byla dosc fluorowana woda i nie potrzebowala wiecej. Nie wolno przedawkowac tego gdyz moze to byc niebezpieczne. Ja tutaj kupuje specjalne gumy do zucia dla dzieci w aptece i mala zuje max jedna dziennie. Szkoda ze w polsce czegos podobnego nie wymyslili. Moze inne laski wiedza jak stosowac Zymafluor???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze słyszę, żeby zęby psuły się po mleku matki, zawsze wszyscy twierdzili że po sztucznym, bo zawiera żelazo, najlepiej jak dzidzia w nocy nie je ( taka większa) zero soków, co najwyżej woda mineralna. A z tym myciem zębów u dzieciaczków moje najpierw obserwowałay jak się to robi , pużniej zabawa kto lepiej wyplówa , wiadomo -czym mniejszy bobas tym trudniej , moja Olcia ma niacałe 2 latka i nieźle sobie radzi , nalewam jej wode przegotowaną to przeważnie wyplówa ale zdaża się też, że połknie, a Iza płukanie i wyplówanie to ma lepiej opanowane (od dawna ) niż nie jeden dorosły( ona bieże wziew flixotide i gulga gardło rewelwcyjnie po ...) Pierwsze Zupki - przerużne, z kluseczkami, z ryżem,z brokułą ugotowane drobno pokrojone mięsko, z żółtkiem, na grysiku , z makaronkiem itd Pulpeciki, ziemniaczki, duszona marchewka, makaron z serem, itd. Ola załatwia się do nocniczka , pampersa zakładam jej tylko do spania, nieużywam już od sierpnia żadnych butelek, ani kubków niekapków, pije w szklance nietłukącej, posługuje się sztućcami( prucz noża) i sama je, dużo słów powtuży , niektóre dżwięko naśladowcze . Waży 13kg. i jest przekochana😍 , o Izuni mało pisałam ale to jest już dawno samodzielna dziewczynka tylko troszkę nerwusek ale bardzo ją kocham. 😍 mamo-zuzi jedzą jedzą ja za 4 tyg. przytyłam 2.5 kg. , dziś obżerałam się u teściowej :D Gumijagoda ty optymistka przecież jesteś, to czemu te murdki są:( zawsze były takie:) :D ... Oby jutrzejszy dzionek zaczą się od dobrego nastroju, pozdrowionka🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke,, Odkrylam sztuczke ,ktora maly polubil,,i sam myje zabki!! Po prostu musi miec elektryczna szczoteczke,kreci mu sie to i sie cieszy ,sam otwiera buzke i sobie myje :D A ja glupia ciagle meczylam go jego szczoteczka malutka i bylo przy tym tyle wrzasku,,,;) Wiec jutro jedziemy na zakupy!! Cel przewodni,,,to kupic elektryczna szczoteczke malusiemu,,,i paste,,bo nie wiem czemu robia dla dzieciaczkow mietowe,,znalazlam dzis w sklepie 3 i wszystkie mietowe,,Ale nie bylam dzis we wszystkich sklepach,,niedziela,duzo pozamykanych wiec musze poszukac jakich owocowych,zeby go lepiej zachecic do mycia,,;) Gumijagoda,zuzia30, co to za humorki?? Ale ja tez jakos dzis nastawiona jestem ,ze bez kija nie podchodz,,;) Chyba ta pogoda,wczoraj sliczna wiosna,sliczna pogoda,,a dzis leje od samego rana do teraz,,,:( Chyba cisnienie nieskie,,,typowo angielska pogoda,,:( Margaret gratulacje,masz zdolne dziewczynki :) Ok,,ja zmykam,,mam fajny film do obejrzenia i ostatnia nocke w domu mam meza,,:( bo od jutra zas nocki ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki🌼 spóznione zyczenia dla Brylki,wszystkiego naj naj lepszego, ale przede wszystkim zdrówka, bo najcenniejsze!!❤️ Gumijagoda,nie umawiałysmy sie , a ja wczoraj tez obcinałam synusia, nozyczkami, bo on nie lubi mmaszynki.. WItAM NOWE MAMUSIE. z tymi zabkami to jestem kompletnie zaskoczona, ale wątpie zeby to tylko od dawania piersi zalezało, znam rózne dzieci i róznie to bywa, niektóre jadły długo piers, pózniej nie szczedziły słodyczy, a zabki zdroowe. i odwrotnie. na tto wpływa wiele czynnikóow. ja nikusia nauczyłam na nocnik w lecie, wiec nie musiałam biegac ze szmatka, bo biegał sobie pod domem i radosc sprawiało mu oobsikiwanie krzacvzkow, a jak nie zdązył, to tylko majtusie przebierałam i juz.. co do zupek, to mój Niki jak był mały to lubił jarzynowa na cielęcince z grysikiem. ja długo miksowałam , to znaczy chyba tez do 1,5 roku.bo jestem przewrazliwiona i sie bałam ze sie zadławi:-( mój mały myje zabki, ale mmusze sie bez bicia przyznac ze nie zawsze....czasem nie mam siły wieczorem sama umyc, i jego przypilnowac:-( :-( oj wyrodna ze mnie matka:-( oglądam Detektywa Monka, bardzo go lubie.. dobrej nocki Pozdrowienia dla wszystkich mam🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nowa stronka, to piwko mi sie nalezy dziewczynki;-) sie rozpisałam , to podwójne, he he, tylkoo kto postawi? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) A juz myślałm ,że nikt wczoraj nie zajrzy... Margarett mądre masz już córeczki:) i pozdrawiam Cię serdecznie. Monika ja też mam zamiar latem uczyć Bartusia chodzenia bez pieluchy iw zależności od pogody będzie \"podlewał\" trawkę .,albo będe w domciu biegałą ze ścierą:) Iza z tymi ząbkami i karmieniem piersią to lekka bzdura ,Twój synek miał poprostu pecha ,albo jakieś predyspozycje do psucia okrutnego.Moje dzieci na cycusiu po półtora roku karmione wszystkie zęby mają a z higieną ich nienajlepij. Pozdrawiam wszystkie mamuśki i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry!!! U nas paskudna pogoda i mowiac szczerze to ciagle lekko ciemno jest :( Gumijagodka, sliczne dzieciaczki :D A synus w tych moro portkach cudo po prostu :D Ja tez uwazam ze duzo zalezy od genow z tymi zebami. Ja i ojciec Zuzi zawsze mielismy slabe zeby i ile sie mialam ja z dentysta to szkoda gadac, wiec od malego dbalam u Zuzi jak szalona zeby pozniej nie cierpiala jak ja. Margaret, musisz miec fajne coreczki i niezle metody skoro tak szybko samodzielne sie zrobily :) Gratuluje!!! A z tym 2,5 to pewnie nie prawda.... to tylko spodnie ci sie w praniu skurczyly, tak jak i mi :D Milego dzionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki :) Wczoraj wieczorkiem nie zajrzałam bo w kuchni cały wieczorek ale rezultat taki ze 2 michy chruścików mam ;) któras chetna?? Moja mała baba coś spac nie chciała dzis buuu, i na dodatek mamy zaproszenie do tesciów dzis a na sama mysl az uszami klaskam wrrrrr U nas swieci piekne słoneczko wiec pewnie na spacerek niedługo sie wybiore z moimi krzykaczami :P milego dzionka 🌻 Gumiśka fajowe zdjecia ;) Bartek mysliciel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Paulinka wczoraj nie chciała mi usnąć o zwykłej porze, lecz dopiero po 22, ale rezultat jest taki, że dziś wstałyśmy po 9 :) Margaret, fajnie wychowałaś swoje córeczki...moja jest niewiele młodsza od Twojej Oli, ale jeszcze nie jest taka samodzielna...Ale uważam, że wszystko w swoim czasie :) Dla wszystkich mamuś 🌻 na miłe rozpoczęcie tygodnia i na przeprosiny za wczorajszy zły humor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza24.
czesc wam mamuski :) niezlego mam dzis stresa bo dzis kolejna wizyta u dentysty z moim synuskiem strasznie sie boje serce mi wali jak na maturze...ale w takich chwilach wolalabym kolejny raz isc zdawac.Kevinek chyba odczuwa ten stres bo caly dzien dzis jest placzliwy niech sie ten dzien juz skonczy...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia, no mezczyzne masz superowego :D :D :D A to Ty stoisz po lewej na pierwszym zdjeciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×